Sezon 2021/22 - transfery, sparingi, info

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

dUfio
Posty: 9093
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » czw lip 29, 2021 10:49 pm

fan pisze:Kurwa z całym szacunkiem dla nowości jestem ZA, ale nie róbcie jaj, że biletu przed meczem nie będzie można kupić !!! Sporo ludzi starej daty i mniej kumatych odejdzie z kwitkiem od kasy... tego chcecie ???


Przed Motorem ostatnie karnety dalo się odebrać w okienku w hali, to pasowało by utrzymać

KrK_
Posty: 133
Rejestracja: pt kwie 06, 2007 11:14 am

Postautor: KrK_ » czw lip 29, 2021 10:50 pm

markow pisze:Czyli co, jeśli przyjdzie kibic starej daty na mecz, to odejdzie z pod stadionu, bo biletu nie kupi?


Małe sprostowanie Do @markow - Niestety tak.

Bilety powinny być w kasach, jeżeli są problemy z Media Mark.
Hutnik Kraków

bn
Posty: 3015
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Postautor: bn » czw lip 29, 2021 11:46 pm

Bilet na puchar kupiony ale 3,80 zł prowizji przy bilecie za 20 zł to rozbój w biały dzień. Chyba wolałbym dać te 3,80 zł pani w sekretariacie. Naprawdę koszt biletu wychodzi więc 24 zł. Możliwość zakupu przez Internet na duży plus aczkolwiek proces zakupu bardzo ślamazarny i nieintuicyjny. Trzeba tworzyć konto klienta nie wiadomo po co skoro bilet i tak przychodzi na email. Osobiście bardzo nie lubię też tej firmy bo wiem z doświadczenia że zdzierają ile wlezie. Nie uznali mi kiedyś vouchera w ostatnim dniu ważności pod pretekstem że vouchery są ważne do przedostatniego dnia i straciłem 100 zł. Wszystkie miejsca normalne (poza niektórymi VIP) na puchar były wolne więc podejrzewam że więcej osób nie przebrnęło przez ten proces. Osobiście jestem za tym żeby bilety były w różnych kanałach. Pewna pula może być w sekretariacie. Inna w Internecie. A co zostanie to w dniu meczu w kasach.

HZA_Hutnik
Posty: 1522
Rejestracja: ndz wrz 26, 2004 1:24 pm

Postautor: HZA_Hutnik » czw lip 29, 2021 11:53 pm

Zgodnie z przepisami PZPN kluby nie mogą prowadzić sprzedaży biletów w kasach w dniu meczowym. Ta decyzja obowiązuje wszystkie kluby szczebla centralnego.

Do opiekuna z firmy eBilet zgłosiłem problem dotyczący MediaMarkt w M1.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, problemów z płatnością, problemów z zakupem, zgubienia biletu, skasowania maila z biletami, problemem z generowaniem biletu, weryfikacją płatności, itp zalecany jest kontakt z BOK firmy eBilet.

bn
Posty: 3015
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Postautor: bn » pt lip 30, 2021 12:12 am

dUfio pisze:teraz z tego co wiem będą czytniki na wejściu i wystarczy kod kreskowy ze smartfona


Według instrukcji na bilecie, bilet należy wydrukować na kartce A4.

Awatar użytkownika
markow
Posty: 814
Rejestracja: sob sie 28, 2004 4:10 pm

Postautor: markow » pt lip 30, 2021 6:46 am

HZA_Hutnik pisze:Zgodnie z przepisami PZPN kluby nie mogą prowadzić sprzedaży biletów w kasach w dniu meczowym. Ta decyzja obowiązuje wszystkie kluby szczebla centralnego.

Do opiekuna z firmy eBilet zgłosiłem problem dotyczący MediaMarkt w M1.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, problemów z płatnością, problemów z zakupem, zgubienia biletu, skasowania maila z biletami, problemem z generowaniem biletu, weryfikacją płatności, itp zalecany jest kontakt z BOK firmy eBilet.


Jaki problem aby sprzedawał je sklep obok klubu, chyba to osobna działalność.
-------------------------------------------------------
Forever Hutnik - Czyzyny HKS

Awatar użytkownika
Aldaris
Posty: 1837
Rejestracja: czw gru 14, 2006 9:49 pm
Lokalizacja: République du Niger

Postautor: Aldaris » pt lip 30, 2021 7:00 am

HZA_Hutnik pisze:Zgodnie z przepisami PZPN kluby nie mogą prowadzić sprzedaży biletów w kasach w dniu meczowym. Ta decyzja obowiązuje wszystkie kluby szczebla centralnego.


A ktoś wie jaki jest w ogóle powód takich odgórnych decyzji?
"Mnie sprawy tych dzikusów nie obchodzą. Ja jestem chrześcijaninem" - Zakari Lambo

dUfio
Posty: 9093
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » pt lip 30, 2021 7:05 am

Aldaris pisze:
HZA_Hutnik pisze:Zgodnie z przepisami PZPN kluby nie mogą prowadzić sprzedaży biletów w kasach w dniu meczowym. Ta decyzja obowiązuje wszystkie kluby szczebla centralnego.


A ktoś wie jaki jest w ogóle powód takich odgórnych decyzji?



Strzelam ze koronawirus, uniknięcie przenoszenia wirusa na bilecie, zarażenie kasjerski i innych kupujących. Brzmi to absurdalnie ale coś mi swita że takie byly wytyczne

Wiele klubów korzysta z tej strony https://bilet.pax.pl/
Zamawialiśmy tedy bilety do Polkowic i bylo bez prowizji za szybką wpłatę

fan
Posty: 970
Rejestracja: sob sie 28, 2004 11:25 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Postautor: fan » pt lip 30, 2021 9:36 am

HZA_Hutnik napisał:
Zgodnie z przepisami PZPN kluby nie mogą prowadzić sprzedaży biletów w kasach w dniu meczowym. Ta decyzja obowiązuje wszystkie kluby szczebla centralnego.

Do opiekuna z firmy eBilet zgłosiłem problem dotyczący MediaMarkt w M1.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, problemów z płatnością, problemów z zakupem, zgubienia biletu, skasowania maila z biletami, problemem z generowaniem biletu, weryfikacją płatności, itp zalecany jest kontakt z BOK firmy eBilet.


Jaki problem aby sprzedawał je sklep obok klubu, chyba to osobna działalność.


Dokładnie. W sklepie sportowym, okienku w hali czy nawet w budce z kiełbaskami przed wejściem na stadion... trzeba coś wygłówkować

Awatar użytkownika
markow
Posty: 814
Rejestracja: sob sie 28, 2004 4:10 pm

Postautor: markow » pt lip 30, 2021 10:33 am

Wigry Suwałki sprzedają bilety w kasach w dniu meczu:
Dodatkowo Kasy od ul. Zarzecze i Grunwaldzkiej będą czynne w poniedziałek 02.08.2021 r. w godzinach 17:00 – 18:00
http://wigrysuwalki.eu/aktualnosci/rusz ... arnetow-2/
Wigry Suwałki - Chojniczanka Chojnice 2 sierpnia, 18:00
-------------------------------------------------------

Forever Hutnik - Czyzyny HKS

Awatar użytkownika
markow
Posty: 814
Rejestracja: sob sie 28, 2004 4:10 pm

Postautor: markow » pt lip 30, 2021 11:16 am

A tak już poza prowizją za zakup online, za brak możliwości zakupu na miejscu, chciałbym zauważyć i zapytać, dlaczego nasze karnety są takie drogie - najdroższe ze wszystkich klubów II ligi.
Patrząc na inne kluby, różnica jest średnio o 50-60 zł.
Najtańsze karnety ma Pogoń Siedlce - 70 zł. Nas goni tylko Znicz Pruszków z karnetami za 150 zł.
Średnia cena karnetów klubów II ligi, które udostępniły informację o wysokości cen wynosi 114 zł.
-------------------------------------------------------

Forever Hutnik - Czyzyny HKS

mr.Vitaminka
Posty: 1895
Rejestracja: pn sie 29, 2005 3:19 pm

Postautor: mr.Vitaminka » pt lip 30, 2021 11:41 am

markow pisze:Wigry Suwałki sprzedają bilety w kasach w dniu meczu:
Dodatkowo Kasy od ul. Zarzecze i Grunwaldzkiej będą czynne w poniedziałek 02.08.2021 r. w godzinach 17:00 – 18:00
http://wigrysuwalki.eu/aktualnosci/rusz ... arnetow-2/
Wigry Suwałki - Chojniczanka Chojnice 2 sierpnia, 18:00


każdy orze jak może :) w tym przypadku przypominają się mi mecze "bez publiczności" m.in. na Garbarni w piku pandemii.


markow pisze:A tak już poza prowizją za zakup online, za brak możliwości zakupu na miejscu, chciałbym zauważyć i zapytać, dlaczego nasze karnety są takie drogie - najdroższe ze wszystkich klubów II ligi.
Patrząc na inne kluby, różnica jest średnio o 50-60 zł.
Najtańsze karnety ma Pogoń Siedlce - 70 zł. Nas goni tylko Znicz Pruszków z karnetami za 150 zł.
Średnia cena karnetów klubów II ligi, które udostępniły informację o wysokości cen wynosi 114 zł.


już miałem napisać, że wszystkie zespoły, które wymieniłeś otrzymują dotacje miejskie czy gminne i w tym bym upatrywał atrakcyjniejszych cen za bilety/karnety, ale z ciekawości popatrzyłem na Garcelonę i u nich karnety ulgowe za 70zł i normalne za 120zł (obejmują puchar Polski). Więc różnica rzeczywiście jest. Z drugiej jednakże strony nie roztrząsałbym tego tematu, bo chyba oczywiste że środki te idą na klub i drużynę a wiadomo, że nasz budżet jest jednym z najniższych (o ile nie najniższym) w całej lidze.
następnego lata Hutnik będzie mistrzem świata

dUfio
Posty: 9093
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » pt lip 30, 2021 11:46 am

markow pisze:A tak już poza prowizją za zakup online, za brak możliwości zakupu na miejscu, chciałbym zauważyć i zapytać, dlaczego nasze karnety są takie drogie - najdroższe ze wszystkich klubów II ligi.



Motor ma karnety normalne po 180 zł

Awatar użytkownika
markow
Posty: 814
Rejestracja: sob sie 28, 2004 4:10 pm

Postautor: markow » pt lip 30, 2021 11:48 am

mr.Vitaminka pisze:
markow pisze:Wigry Suwałki sprzedają bilety

już miałem napisać, że wszystkie zespoły, które wymieniłeś otrzymują dotacje miejskie czy gminne i w tym bym upatrywał atrakcyjniejszych cen za bilety/karnety, ale z ciekawości popatrzyłem na Garcelonę i u nich karnety ulgowe za 70zł i normalne za 120zł (obejmują puchar Polski). Więc różnica rzeczywiście jest. Z drugiej jednakże strony nie roztrząsałbym tego tematu, bo chyba oczywiste że środki te idą na klub i drużynę a wiadomo, że nasz budżet jest jednym z najniższych (o ile nie najniższym) w całej lidze.


Miałem o tym pisać, ale po pierwsze jest jeszcze Garbarnia, która też dotacji nie dostaje, po drugie budżety nie grają a tylko wspomagają, a po trzecie według krzywej Laffera za wzrastem ceny biletów może nie pójść wzrost zysków z dnia meczowego.
-------------------------------------------------------

Forever Hutnik - Czyzyny HKS

mr.Vitaminka
Posty: 1895
Rejestracja: pn sie 29, 2005 3:19 pm

Postautor: mr.Vitaminka » pt lip 30, 2021 11:50 am

dUfio pisze:
markow pisze:A tak już poza prowizją za zakup online, za brak możliwości zakupu na miejscu, chciałbym zauważyć i zapytać, dlaczego nasze karnety są takie drogie - najdroższe ze wszystkich klubów II ligi.



Motor ma karnety normalne po 180 zł


swoją drogą, czy jest zestawienie budżetów drużyn z naszej ligi? pamiętam, że w zeszłym roku było coś takiego. Dufio, Ty od małego jesteś zajawiony takimi duperelami, poratuj tabelką :)
następnego lata Hutnik będzie mistrzem świata