Hutnik TV

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

pavel
Posty: 118
Rejestracja: czw sie 26, 2010 9:03 pm
Lokalizacja: Teatralne

Postautor: pavel » ndz sie 22, 2021 10:39 am

KrK_ pisze:Po wypowiedzi Trenera od 16:00 jasno wskazuję na to, że jest ingerencja i nacisk zarządu na to, abyśmy grali 3 młodzieżowcami. Kiedyś była taka reklama z Leo Benhakrerem, a mianowicie "Why?! For Money" czyli pięniadze przekładamy ponad wynik drużyny. Gratulację zarząd.

2 Liga albo pieniądze z pro junior + 3 liga. :twisted: :twisted:

Edit:

Powiem krótko, szkoda mi Szydełki, bo czuję, że odejdzie.


Żeby dostać coś z PJS to sie trzeba jeszcze w tej lidze utrzymac....
Chyba ze liczą na nabicie punktów na jesień, a potem powtórka z zeszlego sezonu i mega forma na wiosnę. Tym razem sie to może nie udać. Żenada jeśli to prawda.

HKS1978
Posty: 1761
Rejestracja: śr kwie 15, 2009 6:34 pm

Postautor: HKS1978 » ndz sie 22, 2021 10:42 am

Nie trzeba się utrzymać by dostać kasę z PJS. Nawet 600 tys można dostać spadając z ligi.

HKS1978
Posty: 1761
Rejestracja: śr kwie 15, 2009 6:34 pm

Postautor: HKS1978 » ndz sie 22, 2021 10:49 am

HKS1978 pisze:Trudno traktować poważnie grę Hutnika w drugiej lidze po takiej wypowiedzi.
Dobrze że już po 5 kolejce mamy jasność.
Wiosną był Hutnik teraz jest marionetka.
Pewniak do spadku, a i do PJS.
Orka.


Szczerze mówiąc dziwię się że trener Szydełko zgodził się na takie warunki.
Chyba, że jest jeszcze coś o czym nie powiedział. Na przykład, że ma jakąś premię z ewentualnego sukcesu w PJS?
Zabrakło mi na konferencji pytań o obowiązkowe minuty wislaków. A szkoda.
Chmiel na minuty to już jaja.

Co do obsady w bramce. Skórski, skoro ma takie kompetencje, będzie nadal stawiał na Frasika. Dlaczego?
Leszczyński miał kiedyś spory zgrzyt z Janiczakiem.
Odmówił wypożyczenia do jakiegoś Orła z Iwanowic czy innego badziewia.
Po tym opuścił klub.
Oczywiście teksty o lepszym prezentowaniu się na treningach znam na pamięć.
A może i Frasik musi rozegrać określone minuty? Kluby ekstraklasy wypozyczaja młodzieżowców głównie z tym zapisem w umowie.

Ocena gry Tetycha i wiosny Ozimka przez trenera bardzo dziwna. Odpowiedź czemu jednak odszedł Ozim nie przekonała mnie.
Te laurki, że sztab i zarząd doceniali, nowy kontrakt. Jaki tu sens?
https://www.nh2010.pl/mateusz-ozimek-na ... iku-63-589

Tetych to nasz najsłabszy zawodnik w tej 20-osobowej kadrze (gdzie tam do 23 czy do 25). Zimą to on powinien odejść a nie mający dobre momenty Antoniak.
Jeśli Ozim miał słabą wiosnę (ech Rzeszów) to jaki sezon miał Tetych??
To kolejny bardzo cenny człowiek Janiczaka. Pracownik bertsportu. Wystawiał faktury itp rzeczy. Także ... W piłkę niestety gra słabo.

Szydełko zostań w Hutniku i zacznij kurwa robić robotę z wiosny a nie dobrowolnie ubieraj się w buty marionetki.
Albo odejdź czym prędzej bo szkoda mi Ciebie.

LOKO
Posty: 625
Rejestracja: pn lip 04, 2005 11:24 am
Lokalizacja: NH

Postautor: LOKO » ndz sie 22, 2021 12:36 pm

W obecnej sytuacji to nawet nie ma jak oceniać pracy trenera skoro nie ma możliwości wykonywania w 100% swojego planu
Jeśli to wszystko prawda to po prostu kompletnie nie pasujemy do profesjonalnej 2 ligi

MAX
Posty: 905
Rejestracja: śr lut 09, 2005 12:04 pm
Lokalizacja: spoza Nowej Huty

Postautor: MAX » ndz sie 22, 2021 7:55 pm

bez przesady poziom tej ligi jest tak wyrównany, że grając nawet 3 młodzieżowcami jesteśmy wstanie się utrzymać, więc jeżeli Szydełko jest tak zajebistym trenerem jak większość uważa to w czym problem? utrzyma Nas z trzema młodzieżowcami w pierwszej jedenastce i zgarnie pieniądze dla klubu, którego jest pracownikiem(jak sam kilkukrotnie podkreślił)

Awatar użytkownika
markow
Posty: 814
Rejestracja: sob sie 28, 2004 4:10 pm

Postautor: markow » ndz sie 22, 2021 8:12 pm

MAX pisze:bez przesady poziom tej ligi jest tak wyrównany, że grając nawet 3 młodzieżowcami jesteśmy wstanie się utrzymać, więc jeżeli Szydełko jest tak zajebistym trenerem jak większość uważa to w czym problem? utrzyma Nas z trzema młodzieżowcami w pierwszej jedenastce i zgarnie pieniądze dla klubu, którego jest pracownikiem(jak sam kilkukrotnie podkreślił)

No pewnie, z trzema młodzieżowcami i bez napastnika to my ta ligę wciągniemy bez problemu nosem. Widać to po dotychczasowych meczach. Jeszcze złapiemy pełną pulę z PJS.
Takie bajki to możesz dzieciom opowiadać, albo pisać dobre książki sci-fi.
-------------------------------------------------------
Forever Hutnik - Czyzyny HKS

HAMAS
Posty: 1580
Rejestracja: wt sie 24, 2004 3:00 pm

Postautor: HAMAS » ndz sie 22, 2021 9:09 pm

Na kasę z PJS nie mamy szans bo nie mamy swoich młodzieżowców .

MAX
Posty: 905
Rejestracja: śr lut 09, 2005 12:04 pm
Lokalizacja: spoza Nowej Huty

Postautor: MAX » ndz sie 22, 2021 9:12 pm

@markow nie dramatyzuj

skoro Szydełko uznawany jest za Ojca wiosennych sukcesów to niech wyłoży na stół swój najlepszy warsztat a nie płacze po 5 meczach , że taka jest polityka klubu

kadrę ma jaką ma, ale spokojne miejsce nad kreską to cel do zrealizowania, zresztą z takimi możliwościami jakie teraz mamy to i tak spoko no chyba, że Ty liczysz na awans :)

Awatar użytkownika
markow
Posty: 814
Rejestracja: sob sie 28, 2004 4:10 pm

Postautor: markow » ndz sie 22, 2021 9:41 pm

MAX pisze:@markow nie dramatyzuj

skoro Szydełko uznawany jest za Ojca wiosennych sukcesów to niech wyłoży na stół swój najlepszy warsztat a nie płacze po 5 meczach , że taka jest polityka klubu

kadrę ma jaką ma, ale spokojne miejsce nad kreską to cel do zrealizowania, zresztą z takimi możliwościami jakie teraz mamy to i tak spoko no chyba, że Ty liczysz na awans :)


Wolę teraźniejszy dramat, niż późniejsza tragedię. O awansie nie ma co marzyć. Może się odbijemy, ale walka o utrzymanie będzie ciężka. Nawet na stykowe karne nie mamy co liczyć, nikt nam nie gwizdnie, bo i u sędziów mamy kosę.
-------------------------------------------------------

Forever Hutnik - Czyzyny HKS

KSH74NH
Posty: 4365
Rejestracja: śr sie 25, 2004 6:09 pm
Lokalizacja: swiatniki gorne

Postautor: KSH74NH » ndz sie 22, 2021 9:56 pm

na obecna chwile , to ja już się martwię o utrzymanie,czytajac nasz profil na face + np inne niezależne portale ,
ale pocieszam postem któregoś użytkownika że mamy tylko 6 pkt do baraży.....

HZA_Hutnik
Posty: 1522
Rejestracja: ndz wrz 26, 2004 1:24 pm

Postautor: HZA_Hutnik » pn sie 23, 2021 1:40 pm

Skrót meczu z GKS Bełchatów:
https://youtu.be/XWs5IMDidmQ

Awatar użytkownika
FenRiR
Posty: 572
Rejestracja: ndz gru 12, 2004 8:14 pm

Postautor: FenRiR » pn sie 23, 2021 3:41 pm

MAX pisze:@markow nie dramatyzuj

skoro Szydełko uznawany jest za Ojca wiosennych sukcesów to niech wyłoży na stół swój najlepszy warsztat a nie płacze po 5 meczach , że taka jest polityka klubu

kadrę ma jaką ma, ale spokojne miejsce nad kreską to cel do zrealizowania, zresztą z takimi możliwościami jakie teraz mamy to i tak spoko no chyba, że Ty liczysz na awans :)
Może od razu juniorów młodszych wprowadźmy do drużyny?Mnie też,i pewnie wielu osobom się to nie podoba.Jakieś kurwa kalkulacje.Jak dla mnie,to od nowego sezonu PJS powinien zostać zlikwidowany,skończyły by się "cuda"jakie odstawialiśmy My,czy Orlęta na wiosnę 2019.Za chwilę,na mecze będzie chodzić tyle osób co na SSA,w schyłku jej działalności.Wiem,zaraz jakiś "geniusz"przyjdzie i powie:"daj 100,500 tysięcy..."to będziemy grać składem jaki chcesz.Niie stać nas na ligę,to w niej nie grajmy ale przynajmniej się nie ośmieszajmy.

Fan Hutnika
Posty: 1528
Rejestracja: ndz lis 14, 2004 12:01 am

Postautor: Fan Hutnika » pn sie 23, 2021 6:33 pm

FenRiR pisze:
MAX pisze:@markow nie dramatyzuj

skoro Szydełko uznawany jest za Ojca wiosennych sukcesów to niech wyłoży na stół swój najlepszy warsztat a nie płacze po 5 meczach , że taka jest polityka klubu

kadrę ma jaką ma, ale spokojne miejsce nad kreską to cel do zrealizowania, zresztą z takimi możliwościami jakie teraz mamy to i tak spoko no chyba, że Ty liczysz na awans :)
Może od razu juniorów młodszych wprowadźmy do drużyny?Mnie też,i pewnie wielu osobom się to nie podoba.Jakieś kurwa kalkulacje.Jak dla mnie,to od nowego sezonu PJS powinien zostać zlikwidowany,skończyły by się "cuda"jakie odstawialiśmy My,czy Orlęta na wiosnę 2019.Za chwilę,na mecze będzie chodzić tyle osób co na SSA,w schyłku jej działalności.Wiem,zaraz jakiś "geniusz"przyjdzie i powie:"daj 100,500 tysięcy..."to będziemy grać składem jaki chcesz.Niie stać nas na ligę,to w niej nie grajmy ale przynajmniej się nie ośmieszajmy.


Podpisuje się 1950 % poparcia, nie ośmieszajmy sie mam dość tej ligi dostawać wpierdol od Elbląga czy Motoru którego leją
Inni
http://www.youtube.com/watch?v=tnkA38Lh ... re=related to jeszcze nie tak dawno bylo tak pieknie ,tyle hutniczych braci :(

luke.krak
Posty: 958
Rejestracja: pt gru 30, 2005 4:40 pm
Lokalizacja: nh

Postautor: luke.krak » pn sie 23, 2021 8:02 pm

Fan Hutnika pisze:
FenRiR pisze:
MAX pisze:@markow nie dramatyzuj

skoro Szydełko uznawany jest za Ojca wiosennych sukcesów to niech wyłoży na stół swój najlepszy warsztat a nie płacze po 5 meczach , że taka jest polityka klubu

kadrę ma jaką ma, ale spokojne miejsce nad kreską to cel do zrealizowania, zresztą z takimi możliwościami jakie teraz mamy to i tak spoko no chyba, że Ty liczysz na awans :)
Może od razu juniorów młodszych wprowadźmy do drużyny?Mnie też,i pewnie wielu osobom się to nie podoba.Jakieś kurwa kalkulacje.Jak dla mnie,to od nowego sezonu PJS powinien zostać zlikwidowany,skończyły by się "cuda"jakie odstawialiśmy My,czy Orlęta na wiosnę 2019.Za chwilę,na mecze będzie chodzić tyle osób co na SSA,w schyłku jej działalności.Wiem,zaraz jakiś "geniusz"przyjdzie i powie:"daj 100,500 tysięcy..."to będziemy grać składem jaki chcesz.Niie stać nas na ligę,to w niej nie grajmy ale przynajmniej się nie ośmieszajmy.


Podpisuje się 1950 % poparcia, nie ośmieszajmy sie mam dość tej ligi dostawać wpierdol od Elbląga czy Motoru którego leją
Inni


Takim tokiem rozumowania to w 3 lidze jakby była wtopa z Wółczanką Wółka Pełkińska to też można powiedzieć że mam dość dostawania wpierdolu od takich drużyn.I wogóle zlikwidujmy wszystko w chuj. Ja tam wole już ten wpierdol od Motoru , pozatym walka o utrzymanie też jest interesująca też emocje jak przy walce o awans jakby nie było :lol:

bn
Posty: 3015
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Postautor: bn » pn sie 23, 2021 10:51 pm

Jeśli o mnie osobiście chodzi to akurat w ogóle jej nie mam dość. Tak samo rok temu liga moim zdaniem była ciekawa. Każdy mecz nawet jesienią przy tych 13 punktach to są emocje. Pamiętam, że całkiem niedawno (5 lat temu?) spadliśmy na piąty poziom rozgrywek. Dostawaliśmy oklep od Jutrzenki i Wiślan a wygrana z nimi w ostatnim sezonie to był sukces. Także niech sobie to wszystko trwa, oczywiście najlepiej byłoby też coś czasem wygrać, aby się utrzymać na kolejny sezon. Jak przegrywamy to nie ma że nic się nie stało, bo coś nie działa i się stało. Kibicom zależy na klubie to i zależy na wynikach i ludzie się emocjonują. To jest normalne. Najgorzej gdyby mecze i wyniki już nikogo nie obchodziły, jak to prawie bywało w "czwartej" lidze. Wiadomo, w porównaniu do pucharów, Monaco i Ekstraklasy, to każda liga będzie zła. Ale jak porównamy do choćby dwa lata wstecz to według ówczesnych kryteriów to właściwie każdy mecz to wielkie święto, jakie spotkało nas wcześniej tylko raz, po wygraniu dziesięciu meczów w pucharze regionalnym, w nagrodę zagraliśmy właśnie jeden mecz z drugoligową Resovią...,