Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Lech II - Hutnik 29.08.2021 g. 16

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.hutnik.krakow.pl Strona Główna -> NOWY HUTNIK 2010
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bn

PostWysłany: Nie Sie 29, 2021 4:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

0:2 po błędzie obrońcy i sam na sam i koniec. Zasłużone zwycięstwo Lecha II, mecz by wyrównany ale zdecydowały niewykorzystane karny i sam na sam Sobali. Przeciwnik swoje sytuacje wykorzystał, i wygrał głownie sprytem bo Lech nie wielkiego futbolu również nie pokazał...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomek83

PostWysłany: Nie Sie 29, 2021 4:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

0-2 po stracie Stawarczyka na swojej połowie, usprawiedliwia go tylko to ze było oberwanie chmury i było ślisko ale ogólnie dobry mecz w naszym wykonaniu tylko skuteczności brakło
SIWY 1950

PostWysłany: Nie Sie 29, 2021 4:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma kurwa sprawiedliwości na tym świecie, kurwa taki mecz przegrać... Sad
Alex

PostWysłany: Nie Sie 29, 2021 5:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak my z takim słabym Lechem nie potrafimy wygrać, to kurwa z kim? Sokół Ostróda jest na "naszym" poziomie. Z nimi dopiero za kilka kolejek. Teraz kilka dni przerwy i wpierdol od Garbarni w derbach. My nie chcemy sobie pomóc. Karny, sam na sam. Chyba przeciwnik musi strzelić żebyśmy punktowali. Szykuję się kolejna konferencja gdzie Szydełko musi coś "powiedzieć"...
Powrót do góry
KrK_

PostWysłany: Nie Sie 29, 2021 5:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak Szymon uratuję Hutnika przed degradacją do 3 ligi, to chyba bez żartów trzeba będzie wynająć rzeźbiarza i machnąć mu pomnik w Nowej Hucie. Jak dla mnie, mecz z Garbarnią, będzie meczem kluczowym w kontekście nawiązania walki o utrzymanie. Porażka dla mnie oznacza spadek, tylko zwycięstwo.

Ostatnio zmieniony przez KrK_ dnia Nie Sie 29, 2021 5:20 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
bn

PostWysłany: Nie Sie 29, 2021 5:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fakt, że nie mamy napastnika, natomiast nie zgodzę się że mamy tak słabą drużynę, żeby ze wszystkimi przegrywać. Lech za wiele też nie pokazał, niewiele brakło do wygranej. Garbarnia nie już Fidziukiewicza. Należy robić swoje, mieć koncentrację do końca, bo niewiele brakuje żeby zacząć wygrywać.
Powrót do góry
snuff

PostWysłany: Nie Sie 29, 2021 5:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do znudzenia Napastnik, Napastnik, Napastnik
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
wojo77

PostWysłany: Nie Sie 29, 2021 7:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zagraliśmy nieźle a porównując mecz z Siedlcami i Bełchatowem widać duży progres, zmiany w składzie widocznie były potrzebne. Niestety niewykorzystany karny i setka Sobiego plus chyba słupek i też dobra sytuacja Hafeza pod koniec I połowy zemściły się niestety. Dostaliśmy znów gonga jak mówi Sz.Sz byle chłopaki psychicznie znowu nie siedli, głową do góry i przełamanie w derbach

Ostatnio zmieniony przez wojo77 dnia Pon Sie 30, 2021 6:07 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
pawcio

PostWysłany: Nie Sie 29, 2021 7:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żenada, dno.

Ja się zastanawiam czy aby na pewno w szatni wszystko gra. Jestem ostatni od teorii spiskowych, ale coś mi tu nie pasuje.

Kompetencji trenera nie podważam, ale miał trochę dla mnie dziwnych wypowiedzi na konferencjach. Po Grudziądzu (pamiętamy- pół rezerwowy skład, naprawdę fatalna gra) zapytany czy coś by zmienił przed pierwszym gwizdkiem, odpowiedział ze nie, ale piłkarze by inaczej zagrali. No faktycznie, bo w każdym meczu już w przerwie robi się cztery zmiany. Z pewnością nie widział potrzeby zmiany.
Stawar po Grudziądzu zapytany o formę, mówi że nie jest jeszcze najwyższą, bo on łapie forme z rytmem meczowym. Kolejny mecz ławka, choć po Grudziądzu większych zastrzeżeń nie można było do niego mieć.
Po Pogoni podobnie, dlaczego przegralismy? Proszę se przeanalizować jak straciliśmy bramki. Ja jestem cacy, piłkarze dają dupy.

I ja nie twierdzę że tak nie jest. To nie Szydełko odpowiada bezpośrednio za błędy zawodników. Ale nie tak się buduje atmosferę w zespole. Razem przegrywamy razem wygrywamy. Myślę że wiele osób zna to choćby z pracy. Jak wszystko jest super to super a jak nie, to nigdy wina przełożonego, zespół daje dupy.

A jeszcze co do meczu. Nie mam większych pretensji do Stawara, nikt nie ma 100% skuteczności karnych, zdarzyło się. Ale zawsze dla mnie będzie zagadka, jak że stojącej piłki można tak przepierdolic nad bramką??? Moze w kogoś na trybunie celował? Przypomniało mi się jak Hafez z Grudziądzem prawie w zegar uwalił z wolnego Very Happy
Powrót do góry
fan

PostWysłany: Nie Sie 29, 2021 8:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak jak mieliśmy kupę farta w tamtej rundzie to na razie jest mega niefart. No chyba większego niefarta nie można mieć Very Happy Z drugiej strony karny, setka.. szczęściu trzeba pomóc

Wcale gra nie wygląda tragicznie, potrzebne jest przełamanie, miejmy nadzieję, że już z Garbarnią...
Powrót do góry
ONLYHKS

PostWysłany: Nie Sie 29, 2021 9:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fan napisał:
Tak jak mieliśmy kupę farta w tamtej rundzie to na razie jest mega niefart. No chyba większego niefarta nie można mieć Very Happy Z drugiej strony karny, setka.. szczęściu trzeba pomóc

Wcale gra nie wygląda tragicznie, potrzebne jest przełamanie, miejmy nadzieję, że już z Garbarnią...

no jest niestety kurewski niefart , za lublin 1 polowe tez przeciez zagralismy super
na slasku tez
jedyne mecze to na elblagu zjebany no i slabo z GKS
wiec po prostu kiedy wyczerpiemy limit niefarta
Powrót do góry
lucero

PostWysłany: Nie Sie 29, 2021 9:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem co ma niefart do strzalu a'la rugby z karnego tudzież sytuacji sam na sam

Jedyny na razie niefart to karny na Slasku

Przegrac mecz ktorego nie dalo sie przegrac to spora sztuka, ale jak widac nam sie udala
Powrót do góry
HKS1978

PostWysłany: Nie Sie 29, 2021 10:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Granie w tym systemie co gramy bez prawego wahadła to niestety nieporozumienie.
Karykatura 1352.
Zgadzam się że nie tyle brakuje szczęścia co umiejętności.
PennyWise

PostWysłany: Nie Sie 29, 2021 11:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co robił zarząd i Dyrektor Sportowy wiosną tego roku, kiedy było już raczej pewne, że utrzymanie drużyny jest jak najbardziej pewne, a Największym Marzeniem Seby Olszewskiego było, by ktoś zapłacił ekwiwalent Warcie a On został w Hutniku? Ano, przepraszam, wszyscy byli budowaniem Nowego Wielkiego Hutnika, które trwa do dziś i chyba fuzja Disneya i 20th Centaury Fox była mniej skomplikowana. Ale jest pomysl-zrzutek, więcej zrzutek! To jest klucz do sukcesu, na pewno się uda! Sorry, ale wurwilem się, moim zdaniem mam prawo.
dUfio

PostWysłany: Pon Sie 30, 2021 11:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KrK_ napisał:
Jak dla mnie, mecz z Garbarnią, będzie meczem kluczowym w kontekście nawiązania walki o utrzymanie. Porażka dla mnie oznacza spadek, tylko zwycięstwo.

Patrząc na to co się dzieje na boisku, w tabeli, na innych stadionach zapewne walka o utrzymanie będzie, jak to mowi Engel, szalenie trudna, ale pisanie, że mecz 7 (siódmej) kolejki o czymkolwiek zadecyduje jest co najmniej niedorzeczne. Bardziej utytułowany selekcjoner zwykł mawiać "dopóki pilka w grze..."

Majowy sen w postaci wygranych w Suwałkach, Rzeszowie i zezlomowania Motoru to było coś zupełnie abstrakcyjnego i niedorzecznego, tym boleśniejszy jest zjazd na ziemię

Jest hujnia, ale mam wrażenie że taka skrajna nedza dla prawdziwych Hakaesow naturalne środowisko do funkcjonowania i gdy jest za dobrze to czują że coś jest nie tak. A tak to mamy do czynienia z kolejnym sitem, efekty już we wrześniu...
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.hutnik.krakow.pl Strona Główna -> NOWY HUTNIK 2010 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: