Derby: Hutnik - Garbarnia 15.09.2021 g.16 (środa)

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

fan
Posty: 960
Rejestracja: sob sie 28, 2004 11:25 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Postautor: fan » sob wrz 18, 2021 9:38 am

Bilety powinny być do kupienia w kasach stadionu, a nie w supermarkecie czy w internecie droższe. To również ma wpływ na mniejszą frekwencję.
Inne kluby sprzedają nawet w dniu meczu w kasach.


To fakt tego nigdy nie zrozumiem. Nie dość że:

- ogólnie nie ma nas wielu
- w mieście kilka konkurencyjnych klubów
- piłkarze grają pytę jakiej nie pamiętam od lat 90 tych

Pomimo tych niesprzyjających okoliczności nie ma chęci zrobienia czegoś, żeby temu zaradzić a nie jest to trudne choćby w sklepie Happy których jest w Hucie kilka...

HKS1978
Posty: 1759
Rejestracja: śr kwie 15, 2009 6:34 pm

Postautor: HKS1978 » sob wrz 18, 2021 9:49 am

fan pisze:
Bilety powinny być do kupienia w kasach stadionu, a nie w supermarkecie czy w internecie droższe. To również ma wpływ na mniejszą frekwencję.
Inne kluby sprzedają nawet w dniu meczu w kasach.


To fakt tego nigdy nie zrozumiem. Nie dość że:

- ogólnie nie ma nas wielu
- w mieście kilka konkurencyjnych klubów
- piłkarze grają pytę jakiej nie pamiętam od lat 90 tych

Pomimo tych niesprzyjających okoliczności nie ma chęci zrobienia czegoś, żeby temu zaradzić a nie jest to trudne choćby w sklepie Happy których jest w Hucie kilka...


Ja mówię o kasach tak jak w Grodzisku, na Garbie, w Suwałkach i pewnie wszędzie indziej.
Klub nie posiadający swojego sklepu stacjonarnego na obiektach nie może stacjonarnie sprzedawać biletów tylko w supermarkecie na drugim końcu miasta.
Hutnik to jest w tym względzie ewenement na skalę kraju.
Zasłanianie się jakąś nieistotną broszurą to robienie idiotów (chyba z siebie).
To zalecenie (nie nakaz) ma sens w klubach typu Legia, gdzie w kolejkach kłębią się tłumy.
A tu znalazło podatny grunt, bo nie trzeba szukać dwóch kasjerek.
Oczywiście za darmo miałyby być.

Na pierwszych dwóch meczach podano jeszcze na stronie kłamliwie że było 800 głów czyli komplet. Czyj to chory pomysł? Przecież był podgląd w necie że było 400-500.

JOK_NH
Posty: 4589
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » sob wrz 18, 2021 11:18 am

Z tego co słyszałem od kupującego, to w ogóle w MM nie można było kupić biletu, bo akurat w pracy nie było gościa, który się tym zajmuje. To już jest kurwa jawna kpina, serio. Klub powinien coś z tym zrobić, bo to już jest skandal.

HKS1978
Posty: 1759
Rejestracja: śr kwie 15, 2009 6:34 pm

Postautor: HKS1978 » sob wrz 18, 2021 11:28 am

Przed meczem z Grudziądzem, środa trzy godziny przed typ w MM w M1 rozłożył ręce i stwierdził że są miejsca ale nie ma ... blankietów do drukowania.
Akurat miałem chwilę to podjechałem do Galerii Krakowskiej ale to jest tak jak mówisz kpina z kibiców!

JOK_NH
Posty: 4589
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » sob wrz 18, 2021 11:52 am

Ja to odbieram bardziej jako kpina MM z Hutnika. Nie znam szczegółów takiej "współpracy", ale jakby na przykład po te bilety przychodziło dwa tysiące ludzi, to afera gotowa.

pawcio
Posty: 296
Rejestracja: ndz cze 14, 2009 4:55 pm

Postautor: pawcio » sob wrz 18, 2021 12:26 pm

JOK_NH pisze:Ja to odbieram bardziej jako kpina MM z Hutnika. Nie znam szczegółów takiej "współpracy", ale jakby na przykład po te bilety przychodziło dwa tysiące ludzi, to afera gotowa.


Myślę że taka współpraca bezpośrednio nie istnieje. Media markt to punkty sprzedaży ebilet.pl.

luke.krak
Posty: 929
Rejestracja: pt gru 30, 2005 4:40 pm
Lokalizacja: nh

Postautor: luke.krak » sob wrz 18, 2021 1:58 pm

JOK_NH pisze:Z tego co słyszałem od kupującego, to w ogóle w MM nie można było kupić biletu, bo akurat w pracy nie było gościa, który się tym zajmuje. To już jest kurwa jawna kpina, serio. Klub powinien coś z tym zrobić, bo to już jest skandal.



Potwierdzam, kolega też miał problem bo chciał kupić bilet to drukarka nie działała i kazali mu przyjść za godzinę... Plus taki że się wkurwił i pojechał na następny dzień... Ale po karnet

JOK_NH
Posty: 4589
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » sob wrz 18, 2021 2:04 pm

pawcio pisze:
JOK_NH pisze:Ja to odbieram bardziej jako kpina MM z Hutnika. Nie znam szczegółów takiej "współpracy", ale jakby na przykład po te bilety przychodziło dwa tysiące ludzi, to afera gotowa.


Myślę że taka współpraca bezpośrednio nie istnieje. Media markt to punkty sprzedaży ebilet.pl.


No tak ja pisałem "współpracy". Jednak tak czy siak, to jest to skandal.

luke.krak
Posty: 929
Rejestracja: pt gru 30, 2005 4:40 pm
Lokalizacja: nh

Postautor: luke.krak » sob wrz 18, 2021 2:05 pm

HAMAS pisze:Najgorsze w tym wszystkim, że kibice się poddają i nie przychodzą na mecze.
Bez tego to wszystko traci sens i odbiera chęć do pracy.



Mam tylko nadzieję że nasz młynowy ma dużo cierpliwości i mu się to nigdy nie znudzi bo drugiego takiego nie było i nie będzie. Chociaż on trzyma wysoki poziom i prośba do GT( należałoby mu się jakieś wyróżnienie, transparent, albo przynajmniej paro litrową whisky żeby mu gardło nigdy nie zaschło) :lol: