Hutnik Kraków-Chojniczanka Chojnice 19 maja (nd) g. 16

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

Awatar użytkownika
Aldaris
Posty: 1837
Rejestracja: czw gru 14, 2006 9:49 pm
Lokalizacja: République du Niger

Postautor: Aldaris » ndz wrz 19, 2021 6:54 pm

Myślę że można pochwalić Hoyo-Kowalskiego za mecz. Zagrał na prawdę dobre zawody.
"Mnie sprawy tych dzikusów nie obchodzą. Ja jestem chrześcijaninem" - Zakari Lambo

fan
Posty: 960
Rejestracja: sob sie 28, 2004 11:25 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Postautor: fan » ndz wrz 19, 2021 9:02 pm

Generalnie cała drużyna zagrała świetne zawody. Przypomniał się Hutnik z poprzedniej rundy :D
Dobry mecz Hoyo, Zmory, Stawarczyka, Stasza, Bernala, Hafeza, Kitka... długo by wymieniać.
Po ostatnim meczu pisałem, że jedyny pozytyw to przerwana seria porażek jak się okazało to był dobry prognostyk przed kolejnymi meczami :D

Jak dobrze, że 5 minut przed końcem Chojnicom nie udało się wyrównać - do tej pory nie wiem jak oni tego nie strzelili - bo jak nie wiem w jaki dołek mogliby wpaść nasi piłkarze...

dzuhas
Posty: 2360
Rejestracja: śr gru 15, 2004 2:35 pm
Lokalizacja: KrK
Kontakt:

Postautor: dzuhas » ndz wrz 19, 2021 9:06 pm

mr.Vitaminka pisze:
stazyja69 pisze:Jak jutro wygryziemy trzy punkty, to do bezpiecznej strefy tylko 5 pkt.


#dzuhas a do barażów ile?


w tym sezonie "barazami" bedzie utrzymanie się. Tak więc 7 punktów
pzdr Osiek

pawcio
Posty: 296
Rejestracja: ndz cze 14, 2009 4:55 pm

Postautor: pawcio » ndz wrz 19, 2021 9:48 pm

fan pisze:Generalnie cała drużyna zagrała świetne zawody. Przypomniał się Hutnik z poprzedniej rundy :D
Dobry mecz Hoyo, Zmory, Stawarczyka, Stasza, Bernala, Hafeza, Kitka... długo by wymieniać.
Po ostatnim meczu pisałem, że jedyny pozytyw to przerwana seria porażek jak się okazało to był dobry prognostyk przed kolejnymi meczami :D

Jak dobrze, że 5 minut przed końcem Chojnicom nie udało się wyrównać - do tej pory nie wiem jak oni tego nie strzelili - bo jak nie wiem w jaki dołek mogliby wpaść nasi piłkarze...


Nooo już nie popadajmy w hurraoptymizm ;)

A co do okazji, to jeszcze w 6 minucie chyba Hoyo(chyba, czekam na powtórkę) był bliski asysty, ale napastnik z Chojnic był tak zaskoczony dograniem pod nogi w polu karnym, że nie wiedział co zrobić. Na szczęście dla nas

ksh72
Posty: 2579
Rejestracja: pt sie 27, 2004 3:32 am

Postautor: ksh72 » ndz wrz 19, 2021 10:54 pm

Zirytował mnie dzisiaj komentator.
1 punkt dla Hutnika będzie jego "małym sukcesikiem".

Czyli że normą ma niby być ciągle przegrywanie - nawet u siebie???

A dwa to ciągle wmawianie jakie to złe zawody gra Bernal.

Trener Chojniczanki też trochę odleciał

https://m.youtube.com/watch?v=lD9VNFZcCuw

Gdzie on widział, taka ich przewagę że powinni wygrać? Przecież nawet po bramce jakoś szczególnie nie nacisneli jak np Garbarnia w środę

JOK_NH
Posty: 4589
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » pn wrz 20, 2021 9:11 am

On chyba był na innym meczu, też nie wierzyłem w to co słyszę, jak gościa oglądałem.
Zmora dla mnie numer jeden nie tylko za samą grę, ale także za mobilizowanie chłopaków, żył cały czas i zapierdalał. Takiego Hutnika właśnie oczekujemy.
Dobre zawody, przecierałem oczy ze zdumienia, jak zadupcali. Te skurcze to "taktyka"? Czy rzeczywiście ich kosztował tyle ten mecz, bo jeżeli to drugie, to mimo wszystko słabo to wyglądało.

dUfio
Posty: 9066
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » pn wrz 20, 2021 10:16 am

mecz na pewno na duzo nizszym poziomie niz wiosenny, Chojnice mniej jakosci, my mniej sytuacji, ale to schodzi na dalszy plan przy bezcennej zdobyczy punktowej

niesmialy rzut oka na tabele i znow (jak poprzedniej jesieni) jak na dloni widac, ze gro klubow ma przewage nad nami glownie ze dzieki wygranym z nami..
no i znow sie potwierdza, ze wygrac mozna z kazdym


pewnie za wczesnie by to stwierdzi, ale mozna miec nadzieje, ze w koncu mamy typową "9"

Tomek83
Posty: 796
Rejestracja: śr lis 12, 2008 10:29 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: Tomek83 » pn wrz 20, 2021 11:23 am

Wszyscy którzy z nami przegrywają uważają się za lepszych od nas juz przed meczem a potem gul ciekawe z czego to wynika
Tomek83

dUfio
Posty: 9066
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » pn wrz 20, 2021 1:33 pm


pawcio
Posty: 296
Rejestracja: ndz cze 14, 2009 4:55 pm

Postautor: pawcio » pn wrz 20, 2021 1:49 pm

dUfio pisze:Cyganskie rozegranie rogu :lol:
https://twitter.com/SPORTIZEpl/status/1 ... 66048?s=19


Pamiętam jak z x lat temu tak samo próbowalismy rozegrać z jakąś tam Lubrzanka Kajetanów, ale Panowie Sędziowie nie ogarnęli i gwizdneli błąd i zabrali nam piłkę :D

dUfio
Posty: 9066
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » pn wrz 20, 2021 3:46 pm


Alex
Posty: 1036
Rejestracja: ndz mar 15, 2009 4:58 pm

Postautor: Alex » pn wrz 20, 2021 10:00 pm