Covid-19

Czyli wszystko to co nie mieści się w powyższych kategoriach - taki nasz mały hutniczy Hyde Park:)

Moderator: dUfio

dUfio
Posty: 9070
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » czw wrz 23, 2021 5:53 pm

Co za kurwa pierdolona idiotka 😱

https://twitter.com/Mateusz_lski/status ... 69089?s=19

JOK_NH
Posty: 4593
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » czw wrz 23, 2021 10:44 pm

dUfio pisze:Co za kurwa pierdolona idiotka 😱

https://twitter.com/Mateusz_lski/status ... 69089?s=19


Ta to już odleciała dawno, ciekawe czy są jeszcze jacyś ludzie, co ją na serio odbierają? Zwykła idiotka po prostu.

Awatar użytkownika
PITROL
Posty: 1866
Rejestracja: wt mar 24, 2009 11:56 am
Lokalizacja: Z pod kopca

Postautor: PITROL » pt wrz 24, 2021 12:30 am

Ja wiem Ty wiesz i dUfio też wie, że to idiotka. Problem polega na tym, że idiotyzm jest zaraźliwy bardziej niż covid jak widać. Popatrz na mojego posta z poprzedniej strony ja sobie tego naprawdę nie zmyśliłem po piątym piwie, aby na forum zabłyszczeć tylko niektóre osobniki się TV naoglądają i chcieliby nie maseczkowych karać finansowo jak kierujących po pijaku albo bardziej. Finał jest taki, że fajna starsza pani Marysia wydająca nam posiłki pracująca w spółce HUT-PUS dostała tysiąc zł kary za brak maseczki. Nie będę pisał szczegółów, bo może sobie tego nie życzy, ale kontaktowała się już z prawniczką i ta sprawa jest prawdopodobnie przegrana, bo pracodawca może sobie takie przepisy wewnętrzne wprowadzić.I teraz ja bym taką karę jakoś przeżył, ale w tej spółce kobietą płacą minimalną stawkę, więc to pewnie dla niej będzie pół niemalże wypłaty. I między innymi przez takie idiotyczne wypowiedzi będzie społeczne przyzwolenie na takie kary. A temu chujowi z ochrony, co ją podpierdolił to już by wydatnie należało ryja obić no cóż nie wierzę w karmę, ale może kiedyś się nawinie.
Mówię to co myślę, robię to co mówię

Awatar użytkownika
sudione
Posty: 689
Rejestracja: wt cze 21, 2005 4:59 pm
Lokalizacja: Kraków

Postautor: sudione » pt wrz 24, 2021 1:30 am


dUfio
Posty: 9070
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » pt wrz 24, 2021 1:54 pm

Realne i pewnie zamierzone skutki koronapietdolca

W ciągu 12 miesięcy (od początku sierpnia 2020 r. do końca lipca 2021 r.):

🔴zmarło ponad 540 tys. Polaków (wg Rejestru Stanu Cywilnego)
🔴urodziło się w Polsce najmniej dzieci od II Wojny Światowej - 338,6 tys. (wg GUS)

Ludność Polski skurczyła się o ponad 200 tys.

Awatar użytkownika
PITROL
Posty: 1866
Rejestracja: wt mar 24, 2009 11:56 am
Lokalizacja: Z pod kopca

Postautor: PITROL » sob wrz 25, 2021 12:53 am

Wracając do mojego wczorajszego posta, aby oddać absurd całej sytuacji. Ta pani wydając nam posiłki ZAWSZE była w maseczce a złapali ją, gdy szła do tramwaju na bramę nr 4.Wiem, że nie wszyscy kibice Hutnika znają topografie huty, jako zakładu pracy, więc to dopisuje. W tej okolicy i o taj porze w promieniu kilkuset metrów, jeśli nie kilku kilometrów, ale nie chce przesadzać NIE SPOSÓB trafić na innego człowieka. Tak można spotkać zająca, lisa lub dziką świnie, ale nie człowieka. I tu będąc na świeżym powietrzu jej nie miała. A patrol podjechał i wylegitymował i spisał. Prawo wewnętrzne spółki stanowi, że na całym terenie zakładu należy przebywać w maseczce. I proszę mi zwolennicy obostrzeń odpisać gdzie tu jakiś sens i logika? Tak wiem, że to pewnie rzadko spotykany przypadek, ale daj im palec a wezmą całą rękę. Inna sprawa jakbyś myślał gdyby to na Twoją mamę trafiło? To pytanie retoryczne do przemyślenia. Ja z tą panią nie mam żadnych znajomości poza takim, że mi zawsze ziemniaczki do posiłku dokładała czy inne surówki jak z obiadu zostały.
Mówię to co myślę, robię to co mówię

dUfio
Posty: 9070
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » sob wrz 25, 2021 7:06 am

Najbardziej przerażający byl widok, którzy wiosną, ale gdy był obowiązek noszenia na zewnątrz, przy pierwszych upałach 80-90 letnich dziadków idących samotnie przez puste osiedle "chroniących siebie i innych". Ludzie przeżyli wojnę, komunę, stan wojenny, znaczna część rządów bandy czworga a dali się tak wymanewrować na, niestety często faktycznie.... ostatniej prostej. Chociaż widzę ze hasłem #szczepimysie już nie jest ostatnia prosta tylko ... #żyjnormalnie 🤣

ksh72
Posty: 2579
Rejestracja: pt sie 27, 2004 3:32 am

Postautor: ksh72 » sob wrz 25, 2021 8:37 pm

Liczba zgonów na SORze
2019 - 9767
2020 - 15213
Wystarczyło że komuś z noska zły wymaz wyszedł i z zamiast trafiać na konkretny oddział po pomoc musiała wystarczyć modlitwa.

https://mobile.twitter.com/home




Pewnie w TVN i TVP czy Polsacie to było wałkowane.
Tak się robi statystyki covidowe.
Szpital dostaje lepsza kasę za zakażonych covidem, a personel X2, więc robią co moga


https://www.tygodniksiedlecki.com/t6264 ... idowy.htm#

HKS1978
Posty: 1759
Rejestracja: śr kwie 15, 2009 6:34 pm

Postautor: HKS1978 » ndz wrz 26, 2021 4:25 pm

W Belgii kolarstwo ważniejsze niż korona ściema. Przy trasie milion osób...

dUfio
Posty: 9070
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » śr paź 13, 2021 9:25 am

W tv obejrzę jedynie czasem sport. Np wczoraj włączyłem, a tam:


-w Albani obowiązywał limit 30% na stadionach, no ale jako że ich drużyna miała historyczna szanse na wejście do baraży o mś No to jazda ... zwiększamy limit do 100% :lol:

-pilkarzy się bada, trzyma w bańce, izoluje, dezynfekuje.

Tymczasem z trybun lecą butelki w stronę naszych grajków. Jedna z nich bierze Szczęsny i ... zaczyna siorpac :lol: kpiąc sobie z kozojebców i obostrzeń. Oczywiście znając życie powiedzą ze butelka była fabrycznie zamknięta a Wojtuś szczepiony. A debile to, dosłownie, łykną


A u nas ostatnio dojebali się do klubu, że dzieci od piłek biegały wśród piłkarzy na rozgrzewce, przez co reżim sanitarny nie był przestrzegany :o

Kiedy to debilstwo się skończy?
Chyba wtedy gdy odpowiedni ludzie się nahapia, jak widać ciągle im mało

Fan Hutnika
Posty: 1526
Rejestracja: ndz lis 14, 2004 12:01 am

Postautor: Fan Hutnika » śr paź 13, 2021 11:26 am

dUfio pisze:W tv obejrzę jedynie czasem sport. Np wczoraj włączyłem, a tam:


-w Albani obowiązywał limit 30% na stadionach, no ale jako że ich drużyna miała historyczna szanse na wejście do baraży o mś No to jazda ... zwiększamy limit do 100% :lol:

-pilkarzy się bada, trzyma w bańce, izoluje, dezynfekuje.

Tymczasem z trybun lecą butelki w stronę naszych grajków. Jedna z nich bierze Szczęsny i ... zaczyna siorpac :lol: kpiąc sobie z kozojebców i obostrzeń. Oczywiście znając życie powiedzą ze butelka była fabrycznie zamknięta a Wojtuś szczepiony. A debile to, dosłownie, łykną


A u nas ostatnio dojebali się do klubu, że dzieci od piłek biegały wśród piłkarzy na rozgrzewce, przez co reżim sanitarny nie był przestrzegany :o

Kiedy to debilstwo się skończy?
Chyba wtedy gdy odpowiedni ludzie się nahapia, jak widać ciągle im mało


ale my żyjemy w Polsce nie tam czy tam , tam jest inaczej i mają gdzies
http://www.youtube.com/watch?v=tnkA38Lh ... re=related to jeszcze nie tak dawno bylo tak pieknie ,tyle hutniczych braci :(

ksh72
Posty: 2579
Rejestracja: pt sie 27, 2004 3:32 am

Postautor: ksh72 » pn paź 18, 2021 11:20 pm

Mistrz Polski w ciężarach się zaszczepił i jest szczęśliwy - zaoszczędzi na obuwiu :cry:
Bo szczepionki są przecież przebadane i bezpieczne.

https://www.youtube.com/watch?v=UWkEAJwMdKw

dUfio
Posty: 9070
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » śr paź 20, 2021 10:13 am


Awatar użytkownika
Aldaris
Posty: 1837
Rejestracja: czw gru 14, 2006 9:49 pm
Lokalizacja: République du Niger

Postautor: Aldaris » śr paź 20, 2021 7:42 pm

Stare ale widać ciągle aktualne
https://www.youtube.com/watch?v=5cRXgisezEY

Tymczasem coraz głośniej straszą kolejnym lockdownem.
"Mnie sprawy tych dzikusów nie obchodzą. Ja jestem chrześcijaninem" - Zakari Lambo

stazyja69
Posty: 4488
Rejestracja: pt maja 28, 2010 9:28 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: stazyja69 » śr paź 20, 2021 8:10 pm

Aldaris pisze:Tymczasem coraz głośniej straszą kolejnym lockdownem.


To są moje domysły , ale lockdownu takiego jak wcześniej nie będzie .
Spodziewam się raczej , że będą dociskać osóby niezaszczepione .
Metody kija i marchewki lub coś w tym stylu .