Trener Hutnika - taktyka, skład i inne opinie

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

dUfio
Posty: 9091
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » wt wrz 28, 2021 9:57 am

Wszelkie dyskusje o trenerze proponuję kontynuować tu

Są przecieki że Szydełke ma zastąpić Lipecki

https://www.podkarpacielive.pl/pl/wydar ... nik-krakow

Awatar użytkownika
Aldaris
Posty: 1837
Rejestracja: czw gru 14, 2006 9:49 pm
Lokalizacja: République du Niger

Postautor: Aldaris » wt wrz 28, 2021 10:38 am

"Mnie sprawy tych dzikusów nie obchodzą. Ja jestem chrześcijaninem" - Zakari Lambo

wojo77
Posty: 1086
Rejestracja: czw lis 25, 2004 8:44 am

Postautor: wojo77 » wt wrz 28, 2021 10:57 am

dUfio pisze:Wszelkie dyskusje o trenerze proponuję kontynuować tu

Są przecieki że Szydełke ma zastąpić Lipecki

https://www.podkarpacielive.pl/pl/wydar ... nik-krakow


W tym sezonie z rezerwami Słoni w 4 lidze wygrał wszystkie mecze (lepiej od Wieczystej) ale czy to wystarczy, byłem parę lat temu na sparingu z nimi i grali bardzo fajną piłkę (my wtedy jeszcze w 3 lidze) Może ściągnie kogoś wartościowego który się nie łapie u nich ew.z tych rezerw które wszyskich jadą równo, może to jest jakiś pomysł ale czy wystarczy na 2 ligę ...

Awatar użytkownika
Winnetou
Posty: 1971
Rejestracja: pn sie 30, 2004 8:36 pm

Postautor: Winnetou » wt wrz 28, 2021 12:26 pm

Czy to ten Lipecki co jak kiedys gral u nas i zlapal ciezka kontuzje to mysmy mu pomogli? A pozniej on nas olal i w nieladnym stylu odszedl? Byl nawet transparent cos "Ale Lipa".

LOKO
Posty: 625
Rejestracja: pn lip 04, 2005 11:24 am
Lokalizacja: NH

Postautor: LOKO » wt wrz 28, 2021 12:38 pm

Tak to ten sam

dzuhas
Posty: 2367
Rejestracja: śr gru 15, 2004 2:35 pm
Lokalizacja: KrK
Kontakt:

Postautor: dzuhas » wt wrz 28, 2021 12:41 pm

Winnetou pisze:Czy to ten Lipecki co jak kiedys gral u nas i zlapal ciezka kontuzje to mysmy mu pomogli? A pozniej on nas olal i w nieladnym stylu odszedl? Byl nawet transparent cos "Ale Lipa".


z tego co pamietam to nie tylko u nas odwalil taki numer. Coś mi się pamięta że rozwiazał gdzieś kontrakt bo miał konczyc kariere, a zaraz potem podpisal gdzie indziej.

edyta : znalazlem

pawelhks pisze:w temacie

Miał poświęcić się uczelni, wzmocnił rywala Kolejarza


Krzysztof Lipecki poprosił Kolejarza o rozwiązanie kontraktu, by więcej pracować na uczelni. Klub się zgodził, ale piłkarz podpisał umowę z Bruk-Betem, rywalem w walce o utrzymanie. - To niepoważny człowiek - grzmią w Stróżach. - Niepoważny byłbym, gdybym nie skorzystał z oferty - uważa zawodnik.
Bruk-Bet Nieciecza świętuje awans do I ligi
Fot. Mateusz Skwarczek / Agencja
Bruk-Bet Nieciecza świętuje awans do I ligi
Hutnik Kraków - Kolejarz Stróże
Fot. Michal Lepecki / AG
Hutnik Kraków - Kolejarz Stróże
29-letni pomocnik ma tytuł doktora i wykłada na uniwersytecie ekonomicznym. Jesienią był jednym z najlepszych piłkarzy Kolejarza. Miał kontrakt do czerwca. Dwa tygodnie temu w rozmowie z "Gazetą" stwierdził, że już nie da rady godzić obowiązków na uczelni z grą.

W Kolejarzu namawiano go, by został, ale ostatecznie działacze zgodzili się rozwiązać umowę. - To był ludzki gest z naszej strony - uważa Bolesław Dywan, prezes klubu.

Niedługo potem Lipecki był już dogadany z II-ligową Puszczą z Niepołomic, czyli 25 km od centrum Krakowa. We wtorek miał podpisać kontrakt, ale w poniedziałek poinformował działaczy, że rozpoczął negocjacje z innym klubem. W środę pozował już do zdjęcia w pomarańczowej koszulce Bruk-Betu.

Klub z Niecieczy zatrudnił go za darmo, bez odstępnego dla Kolejarza. W Stróżach czują się oszukani. - Rozmawiałem z nim. Wydawało mi się, że była to uczciwa rozmowa, ale Krzysiek zachował się niepoważnie - kręci głową trener Marek Motyka.

Prezes Dywan: - To dziecinne. Zajmuję się piłką od lat, ale po raz pierwszy dałem się nabrać na taki przekręt. Pytałem go: "Chce pan przejść do innego klubu?". Odpowiedział: "Nie, będę wykładał na uczelni i może pogram w niższej lidze". Myślałem że to poważny człowiek. W końcu ma tytuł doktora.

Lipecki przedstawia swoją wersję: - Mówiłem, że chcę odejść do klubu położonego bliżej Krakowa. Już myślałem, że żegnam się z I ligą, kiedy nieoczekiwanie dostałem ofertę z Bruk-Betu. Dokładnie to przemyślałem. Nie będzie łatwo godzić treningów z pracą na uczelni, ale jednak łatwiej niż w Kolejarzu.

Stróże leżą ok. 130 km od Krakowa, a Nieciecza jest około 40 km bliżej. Andrzej Mizera, rzecznik prasowy Bruk-Betu, zapewnia, że klub będzie zwalniał zawodnika na uniwersytet: - W przypadku konfliktu interesów uczelnia ma pierwszeństwo. Taką obietnicę złożyła piłkarzowi pani prezes Danuta Witkowska.

Lipecki już raz zachował się podobnie. W 2005 roku odszedł z Garbarni Kraków do Hutnika.- Zawodnik powinien poinformować klub o planach. Ten do ostatniej chwili słowem nie wspomniał o tym, że chce odejść. Żadnej informacji nie mieliśmy również z Hutnika - wspomina Jacek Kaim, członek zarządu Garbarni.

Wtedy klub zawiesił Lipeckiego, co potwierdził Wydział Dyscypliny Małopolskiego Związku Piłki Nożnej. Piłkarz bronił się, że - choć w Garbarni regularnie pobierał pensję - to nie miał podpisanego profesjonalnego kontraktu (w niższych ligach nie jest to wymagane). I wygrał w PZPN.

Tym razem sprawa nie trafi do związku, bo w Stróżach zdają sobie sprawę, że stoją na straconej pozycji. - Biorę winę na siebie, ale pewnie dostanę baty od członków zarządu. Mam nauczkę i w przyszłości będę miał się na baczności - kończy prezes Dywan.

Źródło: Gazeta Wyborcza Kraków






Więcej... http://krakow.[usuwamy]/krakow/1,35798,8913993,Mial_poswiecic_sie_uczelni__wzmocnil_rywala_Kolejarza.html#ixzz1AMCSrQi4
pzdr Osiek

Awatar użytkownika
markow
Posty: 814
Rejestracja: sob sie 28, 2004 4:10 pm

Postautor: markow » wt wrz 28, 2021 12:46 pm

Winnetou pisze:Czy to ten Lipecki co jak kiedys gral u nas i zlapal ciezka kontuzje to mysmy mu pomogli? A pozniej on nas olal i w nieladnym stylu odszedl? Byl nawet transparent cos "Ale Lipa".

Chyba nawet zawodnicy mieli litery - LIPECKI NASZ
-------------------------------------------------------
Forever Hutnik - Czyzyny HKS

Awatar użytkownika
Winnetou
Posty: 1971
Rejestracja: pn sie 30, 2004 8:36 pm

Postautor: Winnetou » wt wrz 28, 2021 1:10 pm

Czyli oszukal 3 kluby. Chuj nie czlowiek. Niech wypierdziela.

ksh72
Posty: 2579
Rejestracja: pt sie 27, 2004 3:32 am

Postautor: ksh72 » wt wrz 28, 2021 1:37 pm

Wydymał nas, a myśmy wcześniej o niego tak walczyli:

http://forum.Hutnik.krakow.pl/viewtopic.php?t=1386

dUfio
Posty: 9091
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » wt wrz 28, 2021 1:49 pm

Z fb Cieczki:

ℹ️ Dziś z zespołem rezerw Bruk-Bet Termalica Nieciecza KS pożegnał się trener Krzysztof Lipecki. Umowa ze szkoleniowcem została rozwiązana za porozumienie stron. Za jego dotychczasową pracę serdecznie dziękujemy. Życzymy wielu inspiracji i sukcesów w nowych wyzwaniach zawodowych.

👉Krzysztof Lipecki wciąż pozostanie koordynatorem szkolenia Akademia Piłkarska Bruk-Bet Termalica Nieciecza



Co do akcji sprzed 15 lat to w tej galerii można znaleźć odpowiedni trans
http://galeria.Hutnik.org/index.php?sfp ... jEwZjY4MjM

dUfio
Posty: 9091
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » wt wrz 28, 2021 2:38 pm


Awatar użytkownika
centrum nh
Posty: 1888
Rejestracja: sob lis 12, 2005 10:32 am
Lokalizacja: dark side

Postautor: centrum nh » wt wrz 28, 2021 3:27 pm

Hmmm.. zbieg okoliczności. Resovia zwolniła trenera 🤔

hosek1950
Posty: 297
Rejestracja: wt lis 11, 2008 2:57 pm

Postautor: hosek1950 » wt wrz 28, 2021 3:46 pm

nie ma co wieszac psow na nowym coachu , niech sie wykaze ! byleby utrzymac 2 lige !

Awatar użytkownika
snuff
Posty: 960
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 3:10 pm

Postautor: snuff » wt wrz 28, 2021 3:54 pm

Jest już oficjalne potwierdzenie. SMS z klubu do członków stow „ Krzysztof Lipecki nowym trenerem druzyny Hutnika. Umowa podpisana zostala do konca sezonu. Witamy na Suchych Stawach!”
Nie mam zdania co do Lipeckiego. Na pewno ma dużo do udowodnienia.
Jak chce zaistnieć w trenerce na poziomie
Centralnym to może być jedyna okazja. Trzymam kciuki 🤞

Awatar użytkownika
markow
Posty: 814
Rejestracja: sob sie 28, 2004 4:10 pm

Postautor: markow » wt wrz 28, 2021 4:02 pm

Pomijając już kwestie moralne związane z takim trenerem, to jakie on ma doświadczenie trenerskie, praktycznie w zerowe w seniorskiej piłce.
-------------------------------------------------------

Forever Hutnik - Czyzyny HKS