Trener Hutnika - taktyka, skład i inne opinie

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

Tomek83
Posty: 796
Rejestracja: śr lis 12, 2008 10:29 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: Tomek83 » wt wrz 28, 2021 4:30 pm

Pewnie był tani i mieszka w okolicy
Tomek83

dUfio
Posty: 9093
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » wt wrz 28, 2021 4:52 pm

https://nh2010.pl/krzysztof-lipecki-tre ... ka-504-589


Można wspominać akcje sprzed 15 lat i słusznie, bo kto jak kto ale kibic takich rzeczy zapominać nie powinien.

Teraz jest po prostu zwykłym wyrobnikiem, który przychodzi tu zrobić konkretny cel: utrzymać 2 lige.
Zerowy kredyt zaufania, czas na "aklimatyzacje" także, żadnych taryf ulgowych. Dobrze wie na co się pisze.
Cel na najbliższe dwa mecze tylko i wyłącznie 6 punktów, bo potem przyjeżdża Stal Rzeszów i może być calkowicie smutno.

Qlawy
Posty: 1425
Rejestracja: sob cze 23, 2007 9:18 am

Postautor: Qlawy » wt wrz 28, 2021 4:56 pm

Tomek83 pisze:Pewnie był tani i mieszka w okolicy


Dokładnie mieszka w NH i pewnie nawet połowy pensji Szydełki nie będzie pobierać.

Guardiola i Enrique też w Barcelonie zaczynali od zera.
Jednak coś czuję że znów będzie wielka lipa

Piotrek
Posty: 2986
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: kur2nów

Postautor: Piotrek » wt wrz 28, 2021 4:56 pm

Szymon Szydełko - dzięki za fantastyczne chwile.
Odważna decyzja nowego trenera jak i zarządu. Ciężko tu o kredyt zaufania.

Awatar użytkownika
Winnetou
Posty: 1975
Rejestracja: pn sie 30, 2004 8:36 pm

Postautor: Winnetou » wt wrz 28, 2021 5:59 pm

Czy pamieta ktos dokladnie jak to bylo wtedy kiedy Lipecki olal Hutnika i odszedl z klubu?

dUfio
Posty: 9093
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » wt wrz 28, 2021 6:03 pm

Winnetou pisze:Czy pamieta ktos dokladnie jak to bylo wtedy kiedy Lipecki olal Hutnika i odszedl z klubu?




http://www.dziennik.krakow.pl/public/?2 ... 22/22.html
O piłkarskiej (nie)wdzięczności
Krzysztofa Lipeckiego zmobilizowali kibice...Hutnika
"Bycie niewdzięcznym to straszna lipa" - takim transparentem kibice Hutnikaprzywitali Krzysztofa Lipeckiego, który przed tym sezonem odszedł z Suchych Stawów do Górnika właśnie.
Pomocnik gospodarzy , nieoszczędzany przez cały mecz, odpowiedział na tę prowokacje golem, który odwrócił losy- wydawało się już przesądzonego- spotkania. Bramka na 1-1 poderwała górników do walki, która przyniosła im zwycięstwo. - Widział Pan transparent?-zapytaliśmy Krzysztofa Lipeckiego po meczu.- Widziałem. Myśle, że takie transparenty pomagają w mobilizacji. W moim wypadku tak jest. Mam nadzieję, że nie wszyscy kibice Hutnika są przeciwko mnie. - Widać nie wszczyscy wybaczyli odejście z Hutnika , który wcześniej pomógł Panu w głośnym roztaniu z Garbarnią... - Zgadza się , że Hutnikowi wiele zawdzięczam i ten rok na Suchych Stawach miło wspominam, mam nadzieję, żę kiedyś tam wrócę. Dlatego wolałbym nie komentować więcej tej sprawy.A gol? Strzela się je dla klubu, w którym się gra. Nic na to nie poradzę. - Nic przed Pana trafieniem nie wskazywało na to , że możecie wygrać... - Przeważaliśmy ale nic z tego nie wynikało. Przeciwnik stworzył jedną sytuację i zdobył bramkę. Dobrze , że się tak dla nas skończyło, bo było ciężko. Tak zwyczaj bywa, że jak się strzeli bramkę, to się idzie za ciosem i my poszliśmy.- Tym to cenniejsze, że czasu na to pójście za ciosem nie było za wiele. - Rzeczywiście, więc tym ważniejsze jest, że się przełamaliśmy i w końcu zdobyłiśmy 3 punkty i to w derbowym meczu. - Smakują chyba tym lepiej, że mieliście za sobą serię trzech przegranych spotkań. - Gra była w nich nie taka jak trzeba i wyniki też takie. Dobrze, że się odbiliśmy. Szkoda tylko , że to już koniec rundy. Postaramy się o jeszcze jedno zwycięstwo w ostatnim meczu . (MAS)
_________________

Fan Club Kościuszkowskie
Posty: 338
Rejestracja: czw paź 25, 2007 10:47 am

Postautor: Fan Club Kościuszkowskie » wt wrz 28, 2021 6:12 pm

Teraz będziemy wyciągać co było 15 lat temu...Szydełko też się nie podobał, bo coś tam pyskował na trybunach, a potem cmokanie jaki to zajebisty trener🙄
Gość jeszcze nie zaczął i już źle, dajcie popracować, a potem rozliczenie
Może odkupi winy ?

Awatar użytkownika
centrum nh
Posty: 1888
Rejestracja: sob lis 12, 2005 10:32 am
Lokalizacja: dark side

Postautor: centrum nh » wt wrz 28, 2021 6:59 pm

Nie musimy tak dawno. Można wiele opowoedzieć o czasach 2017 gdy był w progresie i powstawała nasza AP...

ksh72
Posty: 2579
Rejestracja: pt sie 27, 2004 3:32 am

Postautor: ksh72 » wt wrz 28, 2021 7:02 pm

Fan Club Kościuszkowskie pisze:Teraz będziemy wyciągać co było 15 lat temu...Szydełko też się nie podobał, bo coś tam pyskował na trybunach, a potem cmokanie jaki to zajebisty trener🙄
Gość jeszcze nie zaczął i już źle, dajcie popracować, a potem rozliczenie
Może odkupi winy ?


To mamy nie pamiętać jak nas potraktował?
Bukalski, Pasionek też już fajne chłopaki?
Z SzSz nie porównuj, bo tu problem poważniejszy.
Obroni się wynikami to ok, ale u mnie zero zaufania.


dUfio pisze:zapytaliśmy Krzysztofa Lipeckiego po meczu.- Widziałem. Myśle, że takie transparenty pomagają w mobilizacji. W moim wypadku tak jest. _


Jak mu nie będzie szło, to się transparent zrobi i go zmobilizuje 😉

HKS1978
Posty: 1761
Rejestracja: śr kwie 15, 2009 6:34 pm

Postautor: HKS1978 » wt wrz 28, 2021 7:08 pm

centrum nh pisze:Nie musimy tak dawno. Można wiele opowoedzieć o czasach 2017 gdy był w progresie i powstawała nasza AP...


To opowiadaj

fan
Posty: 970
Rejestracja: sob sie 28, 2004 11:25 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Postautor: fan » wt wrz 28, 2021 7:17 pm

Szymon Szydełko dziękuję ci za piękne chwile w poprzednim sezonie. Opierdolić motor 5:0, Stal Rzeszów na wyjeździe bezcenne :D

W tym coś nie pykło i może rzeczywiście lepiej dla obu stron rozstać się w odpowiednim momencie...

Co do Lipeckiego to rzeczywiście postąpił nie fair ma okazję odkupić winy i wtedy go to obroni... jeśli nie to raczej w wielkiej piłce kariery nie zrobi. Ja jednak trzymam kciuki za niego a jak będzie czas pokaże.

Awatar użytkownika
centrum nh
Posty: 1888
Rejestracja: sob lis 12, 2005 10:32 am
Lokalizacja: dark side

Postautor: centrum nh » wt wrz 28, 2021 7:17 pm

Nie mam zamiaru. Swoje wiem. Nie będę prał brudów. Ta współpraca powinna się rozpocząć od honorowych przeprosin..

Sagram
Posty: 438
Rejestracja: czw lis 25, 2004 9:46 pm
Lokalizacja: Kraków

Postautor: Sagram » wt wrz 28, 2021 7:25 pm

centrum nh pisze:Nie musimy tak dawno. Można wiele opowoedzieć o czasach 2017 gdy był w progresie i powstawała nasza AP...


Chyba chwilkę wcześniej też nie specjalnie nas lubił... ale to już było... teraz jest 2021 i ma cel - utrzymać Hutnika... ocena tylko merytoryczna... bez sentymentów, plusów za gumiorstwo, przywiązanie itp... najemnik... nic więcej...
Hutnik 1950 KRAKÓW

Awatar użytkownika
centrum nh
Posty: 1888
Rejestracja: sob lis 12, 2005 10:32 am
Lokalizacja: dark side

Postautor: centrum nh » wt wrz 28, 2021 7:41 pm

Coś w tym jest. Masz rację. Niech się zaprezentuje.

luke.krak
Posty: 961
Rejestracja: pt gru 30, 2005 4:40 pm
Lokalizacja: nh

Postautor: luke.krak » wt wrz 28, 2021 7:51 pm

Szkoda bo Szydelko był fachowcem, poza tym gość miał klasę, miło się go słuchało w wywiadach. Pytanie czy coś nowy trener ugra tym składem. Martwi to że doświadczenie ma słabe, 4 ligowy zespół a 2 liga to różnica ogromna. Być może było tak że Sz Sz sam czuł że nic tu już nie wskóra i sam poprosił o rozwiązanie umowy( co by mnie zdziwiło bo 6pkt straty do bezpiecznego miejsca to lipa ale nie sytuacja bez wyjścia) z drugiej strony jakby to nic nie dało to być może byśmy żałowali i krytykowany byłby zarząd czemu nie zareagowaliśmy? A jak tu zareagować w trakcie sezonu jak nie dać impulsu zmianą trenera? Pytanie tylko czy to gość na 2 ligę. Ocenimy za jakiś czas