KKS Kalisz - Hutnik Kraków 25.09.2021 g. 18:00

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

luke.krak
Posty: 929
Rejestracja: pt gru 30, 2005 4:40 pm
Lokalizacja: nh

Postautor: luke.krak » wt wrz 28, 2021 10:50 pm

https://gazetakrakowska.pl/garbarnia-kr ... d/52125783


Faktycznie, prezesinho tam był. Wybaczam mu wiem że alkohol na problemy to nie jest dobre rozwiązanie ale poprostu czasami trzeba.. :roll:

bn
Posty: 2981
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Postautor: bn » wt wrz 28, 2021 11:55 pm

Jak już niektórzy forumowicze zorganizują konkurs ofert na dyrektora i prezesa, to widzę, że punktowana będzie abstynencja. : )

Moim zdaniem, niektórzy już zapomnieli gdzie byliśmy pięć lat temu. I ile to wszystko pracy kosztowało, w sumie nie tak wielu osób. Nie popełnia błędów ten co nikt nie robi. Moim zarząd robi bardzo dużo i działa rozsądnie. Bronią go wyniki, nie w sensie te ostatnie mecze tylko liga w której gramy. Bo ta liga to faktycznie nas przerasta (ligę niżej byśmy zapewne byli w czołówce i nie było by za dużo pretensji). Poprzedni zarząd też harował, poświęcając swój cenny czas i ma w obecnym sukcesie udział, natomiast nie znalazł w pewnym momencie tego klucza od sukcesu. Co do faktów, to ja się mogę zgodzić (w większości, nie ze wszystkimi) z krytykującymi, natomiast moim zdaniem brakuje tu nieco pomysłów konstrukcyjnych, które byłyby bardziej przydatne niż wątki personalne. Jakoś nie widzę za bardzo potencjału żeby pozbywanie się ludzi z zarządu miało klubowi wyjść na lepiej, za to widzę spore ryzyko że może być gorzej....