Sokół Ostróda - Hutnik Kraków 9.10.2021 g. 15:00

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

wojo77
Posty: 1076
Rejestracja: czw lis 25, 2004 8:44 am

Postautor: wojo77 » sob paź 09, 2021 4:53 pm

Wstyd panowie, dramat i brak słów o mało się nie zerzygałem oglądając tą padakę

Alex
Posty: 1038
Rejestracja: ndz mar 15, 2009 4:58 pm

Postautor: Alex » sob paź 09, 2021 4:54 pm

Wstyd co oni pokazali, za ten mecz powinni grać do końca rundy ZA DARMO. Oby dzisiejszy wynik nie odbił się na frekwencji za tydzień :/

Będziemy ładnym pośmiewiskiem w komentarzach...

bn
Posty: 2994
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Postautor: bn » sob paź 09, 2021 4:57 pm

Mieliśmy grać ponownie "krakowską piłkę" czyli techniczne pykanie podaniami ale drużynę mamy jedynie pod "pragmatyczny futbol" Szydełki czyli bronienie się całym zespołem i lufy do przodu. Chyba wszystkie pojedynki jeden na jeden były przegrane, dodatkowo obrońcy się przyglądają jak zawodnik sobie wbiega spokojnie z połowy w pole karne. Wygrała drużyna i brawa dla Sokoła, to ich wielki sukces, coś jak San Marino wygrywa, ale to my mieliśmy fuksa że nie przegraliśmy więcej, mieliśmy trudność, żeby wyjść z własnej połowy. Dodatkowo nasz "jakby" trener przy takim wyniku wpuszcza więcej młodzieżowców. Gramy pod PJS? Z Sokołem? Nie wróżę temu wielkiego powodzenia. Tu by się przydał trener z doświadczeniem, może być jakiś starszy, odstawiony trener. Ponadto walczymy i rzucamy wszystko na jedną szalę dopiero w doliczonym czasie gry? O co tu chodzi?

mr.Vitaminka
Posty: 1858
Rejestracja: pn sie 29, 2005 3:19 pm

Postautor: mr.Vitaminka » sob paź 09, 2021 5:00 pm

Hutnicy zadbali o to żeby już nie było emocji do końca sezonu. W przyszłym roku znów trzecia liga.Chyba tylko najwięksi optymiści widzą jakiekolwiek szanse. Zgadzam się z przedmówcami żeby grali młodzieżowcami do końca. 3-4 w sam raz. Ograją się przy bardziej doświadczonych zawodnikach a w zimie trzeba sprzedać kogo się da i skupić się na przyszłym sezonie ligę niżej. Suma summarum fajna przygoda. A rundę wiosenną poprzedniego sezonu zapamiętam do końca życia. Mimo obecnej sytuacji bardzo dziękuję zarządowi, sztabom, zawodnikom oraz wszystkim zaangażowanym za te bezcenne chwile. Obecnie nie ma się co czarować tylko wyrwać ile się da z pjs i na spokojnie patrzeć z kim przyjdzie nam grać w przyszłym sezonie. Życie jest bezwzględne i nas zweryfikowało, ale i tak trzeba cieszyć się z tego, że dało jedną szansę na milion w postaci awansu.
następnego lata Hutnik będzie mistrzem świata

SIWY 1950
Posty: 272
Rejestracja: wt wrz 21, 2004 4:40 pm
Lokalizacja: Południe Polski..

Postautor: SIWY 1950 » sob paź 09, 2021 5:01 pm

Kto jak kto , ale oni umieją człowiekowi weekend spierdolić...
FC PORĘBA

stazyja69
Posty: 4489
Rejestracja: pt maja 28, 2010 9:28 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: stazyja69 » sob paź 09, 2021 5:06 pm

SIWY 1950 pisze:Kto jak kto , ale oni umieją człowiekowi weekend spierdolić...


Wygląda na to , że nie tylko weekend .

Tomek83
Posty: 796
Rejestracja: śr lis 12, 2008 10:29 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: Tomek83 » sob paź 09, 2021 5:11 pm

Chyba się przejdę na trening , może oni tam grają w nową Fifę zamiast trenować?
Tomek83

HAMAS
Posty: 1577
Rejestracja: wt sie 24, 2004 3:00 pm

Postautor: HAMAS » sob paź 09, 2021 5:18 pm

To jest ku... żenada, nie wiem czy im płacą ale ja bym im nie dał ani grosz i jeszcze za autokar niech oddają kasę.

wojo77
Posty: 1076
Rejestracja: czw lis 25, 2004 8:44 am

Postautor: wojo77 » sob paź 09, 2021 5:22 pm

Wyszli strzelili na 1-0 i myśleli że się samo wygra więc poszli do autokaru a tu się okazało że trzeba było jeszcze grać, ojej........nie mam słów żeby opisać jak jestem wkurwiony

LOKO
Posty: 619
Rejestracja: pn lip 04, 2005 11:24 am
Lokalizacja: NH

Postautor: LOKO » sob paź 09, 2021 5:33 pm

Niestety nie pasujemy do 2 ligi, ani sportowo ani organizacyjnie
W sumie w żaden sposób...

fan
Posty: 964
Rejestracja: sob sie 28, 2004 11:25 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Postautor: fan » sob paź 09, 2021 5:47 pm

Najgorszy mecz odkąd sięgam pamięcią... nawet nie pachniało bramką a co dopiero jakieś zagrożenie. Przeważnie jestem optymistą, ale tego nie dało się oglądać. Będzie wpierdol ze Stalą okrutny...

1979
Posty: 1894
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 6:44 am

Postautor: 1979 » sob paź 09, 2021 5:53 pm

wojo77 pisze: o mało się nie zerzygałem oglądając tą padakę

Ja zasnołem ,wiec dzieki temu zawartosc obiadu zostala na miejscu.Jedyne co mi utkwi w pamieci z tego meczu to to ,ze Hafez zapierdzielal do pilki w ataku, przejal ja i nie mial komu podac ,bo reszta sobie szedła jak na powrocie z kosciola w niedziele do domu.Przed sezonem cieszylem sie ze praktycznie wszyscy zostaja ,teraz chyba wypada zalowac ze 3/4. Tego skladu nie poszlo w piz..
od swych narodzin przez wszystkie lata
NA ZAWSZE Hutnik
powstrzyma nas tylko koniec świata

BYLISMY - JESTESMY - BEDZIEMY

Fan Hutnika
Posty: 1526
Rejestracja: ndz lis 14, 2004 12:01 am

Postautor: Fan Hutnika » sob paź 09, 2021 5:59 pm

LOKO pisze:Niestety nie pasujemy do 2 ligi, ani sportowo ani organizacyjnie
W sumie w żaden sposób...


Pisałem to jakis czas temu , w przyszłym sezonie środek dolny 3 ligi
Nigdy nie zrozumiem, tyłu spnsorow, bogaty congor a my co gramy?
Przykre bardzo to przykre ale takie to nasze miejsce 3,4 liga
Frekwencja to też jakieś nieporozumienie, ale no cóż chyba najważniejsza kasa a sukcesow brak
Spierdolony na maxa weekend i ten sezon jebany
http://www.youtube.com/watch?v=tnkA38Lh ... re=related to jeszcze nie tak dawno bylo tak pieknie ,tyle hutniczych braci :(

JOK_NH
Posty: 4593
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » sob paź 09, 2021 6:03 pm

No padaka, nie ma co czarować. Chciałem tą transmisję wykupić, ale widzę że jednak nie było sensu. Tu chyba potrzebna jest metoda granatu, bo inaczej to trochę wygląda jak łatanie dna tonącego statku.
Szkoda tylko reszty sezonu, jeżeli rzeczywiście już ją oleją. Mecz ze Stalą to albo kurwa jaja pokażą, albo z takim blamażem wyjdziemy, że ciężko będzie zasnąć po tym.
Jest tam jakiś duch jeszcze w tej drużynie?

Szacunek dla chłopaków, którzy się wybrali do Ostródy! Zazdro!

Yordi
Posty: 150
Rejestracja: sob sie 27, 2005 8:47 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: Yordi » sob paź 09, 2021 6:15 pm

JOK_NH pisze:No padaka, nie ma co czarować. Chciałem tą transmisję wykupić, ale widzę że jednak nie było sensu. Tu chyba potrzebna jest metoda granatu, bo inaczej to trochę wygląda jak łatanie dna tonącego statku.
Szkoda tylko reszty sezonu, jeżeli rzeczywiście już ją oleją. Mecz ze Stalą to albo kurwa jaja pokażą, albo z takim blamażem wyjdziemy, że ciężko będzie zasnąć po tym.
Jest tam jakiś duch jeszcze w tej drużynie?

Szacunek dla chłopaków, którzy się wybrali do Ostródy! Zazdro!

Po co kupować transmisje wystarczy sie zarejestrowac i nie musisz nic wpłacać na sponosra naszej ligi i ogladasz za darmo :)ale czy warto sie logowac na takie cos...