Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Hutnik Kraków-Stał Rzeszów sob. 16.10.2021 15 00

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.hutnik.krakow.pl Strona Główna -> NOWY HUTNIK 2010
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
fan

PostWysłany: Sob Paź 16, 2021 6:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyznaje spiker totalne dno...

Pomimo porażki trochę nadziei się mimo wszystko pojawiło. Było sporo podań, utrzymywania się przy piłce a że Stal słabo może po prostu nie mogła sobie pograć dzisiaj...

Uważam, że jest kilka drużyn słabszych w tej lidze pomimo słabego początku rundy mam nadzieję, że podołamy

W końcu dziś trybuny wyglądały na poziomie, była niezła atmosfera jednak największa wada tego stadionu to pojemność - pomijając brak oświetlenia - i tragikomiczna klatka dla gości. Póki co nie będzie nam dane oglądać dobrej liczby przyjezdnych... mam nadzieję, że już niedługo Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jarekb

PostWysłany: Sob Paź 16, 2021 6:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

luke.krak napisał:
mimo porażki dobry mecz szkoda że nie udało się wywalczyć remisu bo nie taki straszny ten lider. Jak tak będziemy grać w każdym meczu to u siebie mam nadzieję trochę punktów uzbieramy.

Też tak to oceniam. Gra dużo lepsza niż wynik. Widzę jednak postęp i co najważniejsze zaangażowanie chłopaków, walka do końca. Musi się to zacząć przekładać na punkty.

Hutnik My z Wami !
Powrót do góry
luke.krak

PostWysłany: Sob Paź 16, 2021 6:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fan napisał:
Przyznaje spiker totalne dno...

Pomimo porażki trochę nadziei się mimo wszystko pojawiło. Było sporo podań, utrzymywania się przy piłce a że Stal słabo może po prostu nie mogła sobie pograć dzisiaj...

Uważam, że jest kilka drużyn słabszych w tej lidze pomimo słabego początku rundy mam nadzieję, że podołamy

W końcu dziś trybuny wyglądały na poziomie, była niezła atmosfera jednak największa wada tego stadionu to pojemność - pomijając brak oświetlenia - i tragikomiczna klatka dla gości. Póki co nie będzie nam dane oglądać dobrej liczby przyjezdnych... mam nadzieję, że już niedługo Cool

Póki co to nawet tych trybun nie możemy zapełnić było jeszcze trochę miejsc a z klatką gości to się zgadzam trochę wstyd. A co się podziało z fanami Stali bo pojawili się chwilowo na sektorze zobaczyli wynik i zniknęli Laughing
Powrót do góry
NaniHKS

PostWysłany: Sob Paź 16, 2021 7:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba inny mecz oglądałem. Rolling Eyes Hutnicy ruszyli dopiero gdy na tablicy widniało 0:2 także wtedy to sobie mogli ruszać... Co robili od początku? Dlaczego nie grali od poczatku "do przodu" tylko to ich ciągłe wycofywanie, opózniało gre i co za tym nigdzie żadnego zagrożenia. Kiepski to był spektakl niestety.
Powrót do góry
dzuhas

PostWysłany: Sob Paź 16, 2021 7:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ktory to nasz mistrz stoper zrobil gola na 2-0 dla Stali? mam nadzieje ze to jakis nasz 15stolatek wyciagniety na szybko z trampkarzy, a nie dorosly profesjonalny pilkarz (nie daj Boze obronca)

https://www.facebook.com/StalRzeszow/videos/380415510481108/
od 30tej sekundy
Yordi

PostWysłany: Sob Paź 16, 2021 7:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzuhas napisał:
Ktory to nasz mistrz stoper zrobil gola na 2-0 dla Stali? mam nadzieje ze to jakis nasz 15stolatek wyciagniety na szybko z trampkarzy, a nie dorosly profesjonalny pilkarz (nie daj Boze obronca)

https://www.facebook.com/StalRzeszow/videos/380415510481108/
od 30tej sekundy
Słuszna uwaga z perspektywy widza na żywo nie było tego tak widać ale na filmiku zachowanie "tego grajka" to fakt że całkowicie odpuścił ...mógł to skrócić głową a on poprostu patrzy jak piłka leci i jeszcze próbuje faulować,gdzie za taki faul zapewne była by w gratisie czerwona i karny ..Co do pierwszego Gola to wydaje mi sie niemal pewne ze byl tam spalony..
Powrót do góry
dzuhas

PostWysłany: Sob Paź 16, 2021 8:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem on nie probuje faulowac, generalnie on nic nie probuje. To jest jakas pojebana sytuacja. Chlop patrzy czy ma za plecami przeciwnika, zauwaza że ma, wobec czego zamiast wypierdolic pilke w kosmos, przepuszcza przeciwnikowi pilkę samemu tańcząc "Jezioro Łabędzie".
luke.krak

PostWysłany: Sob Paź 16, 2021 8:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale jaja na filmie widać że pierwsza bramka padła ze spalonego! przy drugiej bramce zarypał Drąg nie wiem chyba myślał że Stasz gościa przejmie a tu pozwolił na kozła i dupa. Kto wie jakby się ten mecz toczył gdyby nie słuszna bramka dla Stali nie wpadła.
Powrót do góry
HKS1978

PostWysłany: Sob Paź 16, 2021 8:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gość który główkuje nie był na spalonym. Wystarczy zatrzymać nagranie na 10 sekundach. Błąd sędziego za to przy karnym z kapelusza dla nas.
Yordi

PostWysłany: Sob Paź 16, 2021 8:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

HKS1978 napisał:
Gość który główkuje nie był na spalonym. Wystarczy zatrzymać nagranie na 10 sekundach. Błąd sędziego za to przy karnym z kapelusza dla nas.
Sorry ale ja tam widzę spalonego ,zresztą z tej kamery to możemy sobie dyskutować ...
Powrót do góry
HKS1978

PostWysłany: Sob Paź 16, 2021 8:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzuhas napisał:
Moim zdaniem on nie probuje faulowac, generalnie on nic nie probuje. To jest jakas pojebana sytuacja. Chlop patrzy czy ma za plecami przeciwnika, zauwaza że ma, wobec czego zamiast wypierdolic pilke w kosmos, przepuszcza przeciwnikowi pilkę samemu tańcząc "Jezioro Łabędzie".

To nawet nie był stoper, tylko Drąg,
dzuhas

PostWysłany: Sob Paź 16, 2021 8:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja spalonego tez nie widze (dokladnie 10 sekunda filmu), tak jak i karnego dla nas Very Happy
Piotrek

PostWysłany: Sob Paź 16, 2021 8:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

HKS1978 napisał:
dzuhas napisał:

To nawet nie był stoper, tylko Drąg,

Minutę wcześniej kiero już trzymał tablice z nr 5 do zmiany....
Powrót do góry
kurant

PostWysłany: Sob Paź 16, 2021 9:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie, Drąg zszedł po straconej bramce. Ogólnie można się wkurwiać, ale kto nie grał w piłkę na wyższym poziomie nie zrozumie. Na orliku taki błąd nic nie kosztuje, tutaj bezwględnie wykorzystana szansa i niestety 0-2. Błąd duży, ale pytanie, czy tutaj Drąg powinien być tym, który tam powinien być.
Co do spalnonego to widać, że nie bylo. Został niestety Kędziora, który przy zmianie sam wiedział, że to nie był dobry mecz w jego wykonaniu.
Powrót do góry
kokiet

PostWysłany: Sob Paź 16, 2021 10:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pytanie czy gość który był na spalonym nie absorbował uwagi naszego bramkarza? wyniku i tak to nie zmieni walczymy dalej!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.hutnik.krakow.pl Strona Główna -> NOWY HUTNIK 2010 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

Skocz do: