co slychac u naszych rywali

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

JOK_NH
Posty: 4593
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » śr wrz 29, 2021 9:10 pm

Piotrek pisze:
JOK_NH pisze:Hehe, tu się zgadzam. Brakuje mi giętej naszej, nie ma co. Frytki popijane browarem to jednak chujnia :D
Co do tej Wieczystej, to wiadomo, że to się rozjebie przy pierwszych porażkach, więc w ogóle nie rozumiem, dlaczego ten twór jest tu przytaczany.
Gdyby do nas wjechał chłop i takie jaja odpierdalał, to idę w zakład, że te 1,5 tys - 3 tys są na meczach, nie ma co czarować.

Bruk-Bet miał boisko w kukurydzy i daje radę, tak, że nie przesądzałbym losu Wieczystej. U nas byłyby pełne trybuny gdybyśmy wygrywali mecze ligowe i te pucharowe przede wszystkim.


Czyli o to chodzi. Są wyniki, jest frekwa. Porównanie Niecieczy do Krakowa jak dla mnie na wyrost, przestaną się w to bawić, jak już się odechce znudzonym wiślakom czy chuj wie komu tam jeszcze chodzić bez tych spektakularnych wygranych.
I jebnie jak wszystko inne sztucznie robione.

dUfio
Posty: 9070
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » śr wrz 29, 2021 9:26 pm

bn pisze:
dUfio pisze:a miejsc na szczeblu centralnym ledwie 48, więc lekko licząc po 3 kluby na województwo.
Jako ciekawostkę można dodać, że od tego sezonu "III ligi" są już w ramach PZPN, ligę niżej też już mamy szczebel centralny (co nie znaczy oczywiście że warto tam wracać).


Dla mnie szczebel centralny jest wtedy gdy gra się w lidze z drużynami z całej Polski, 3 liga to po prostu regionalne rozgrywki, a to ze pzpn to wziął to sprawa umowna;)

bn
Posty: 2995
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Postautor: bn » śr wrz 29, 2021 9:32 pm

dUfio pisze:Dla mnie szczebel centralny jest wtedy gdy gra się w lidze z drużynami z całej Polski, 3 liga to po prostu regionalne rozgrywki, a to ze pzpn to wziął to sprawa umowna;)


Też mi się tak wydaje.

Z drugiej strony to oznacza również że zaplecze ekstraklasy w latach 90. albo dwugrupowa "druga liga" kilka lat temu nie była szczeblem centralnym.... ; )

Fan Club Kościuszkowskie
Posty: 330
Rejestracja: czw paź 25, 2007 10:47 am

Postautor: Fan Club Kościuszkowskie » śr wrz 29, 2021 11:48 pm

wojo77 pisze:
markow pisze:
wojo77 pisze:
markow pisze:
wojo77 pisze:
markow pisze:Niestety teoria spiskowa się nie sprawdziła:

Dawid Kroczek został nowym trenerem Resovii. Zastąpi na tym stanowisku Radosława Mroczkowskiego.

Teoria spiskową? Kogo ta teoria bo w ostatnim czasie to ty tworzysz różne hejtowe teorie min.walka o stołki, weź już kowcia zamilcz bo męczysz, widzę że nic się od podstawówki nie zmieniłeś, dalej płaczesz


No no ale mi pocisnales, aż mi się głupio zrobiło, sam sobie daj na wstrzymanie.

Pocisnąłem bo mnie wkurwia ciągłe narzekanie nie robiąc nic, zobacz kiedy napisałeś pozytywnego posta na tym forum może to da Ci do myślenia, tyle w temacie tego wątku


Prawdziwa cnota krytyk się nie boi.
Jakby było za coś pochwalić, to może przywrócenie biletów w kasach, o co walczyłem z prezesem.

Ja nie pytałem o co chcesz pochwalić zarząd tylko żebyś znalazł swój pozytywny post na forum, nie ma go!!!?? potrafisz tylko narzekać a za bilety w kasie Wielkie dzięki bo tego nie ogarniałem :lol: no i frekwencja wzrosła diametralnie. O biletach w kasach pisało większość osób ale nie wiedziałem że to twoja zasługa, jeszcze raz wielkie dzięki, pytanie czy z tego skorzystałeś i byłeś na jakimś meczu ? bo jakoś cię nie widziałem


Zdaje się, że trafiony zatopiony...😉

mr.Vitaminka
Posty: 1858
Rejestracja: pn sie 29, 2005 3:19 pm

Postautor: mr.Vitaminka » pt paź 01, 2021 2:04 pm

1/16 Pucharu Polski:

GKS Tychy - Wisła Kraków
Korona - Stomil
ŁKS - Zagłębie Lubin
Olimpia Grudziądz - Lech II
GKS Katowice - Termalica
Ślęza - Górnik Zabrze
Świt NDM - Lechia Gdańsk
Świt Skolwin - Legia
Pogoń Siedlce - Motor
Widzew - Jastrzębie
Wieczysta - Garbarnia
Zagłębie Sosnowiec - Piast
KKS Kalisz - Raków
Miedź - Górnik Łęczna
Lechia Zielona Góra - Arka
Unia Skierniewice - Lech
następnego lata Hutnik będzie mistrzem świata

JOK_NH
Posty: 4593
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » pt paź 01, 2021 2:06 pm

Derby zapowiadają się ciekawie :wink:

Qlawy
Posty: 1425
Rejestracja: sob cze 23, 2007 9:18 am

Postautor: Qlawy » sob paź 02, 2021 8:28 am

Olimpia z szansami na 1/8. Kurde a moglibyśmy to być my

dUfio
Posty: 9070
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » sob paź 02, 2021 9:39 am

Najwieksza lipa Wisłoką. Odpaść u siebie z trzecioligowcem, który trafia na Legię...

mr.Vitaminka
Posty: 1858
Rejestracja: pn sie 29, 2005 3:19 pm

Postautor: mr.Vitaminka » sob paź 02, 2021 10:10 am

dUfio pisze:Najwieksza lipa Wisłoką. Odpaść u siebie z trzecioligowcem, który trafia na Legię...


Miałem to od razu pisać, ale stwierdziłem że na pewno nie umknie to Twojej uwadze 🤭 telepia się po niskich ligach, jeżdżą wszędzie, są w dobrej formie i taki mecz byłby dla nich nagrodą
następnego lata Hutnik będzie mistrzem świata

Awatar użytkownika
SopL
Posty: 323
Rejestracja: ndz kwie 10, 2005 7:23 pm
Lokalizacja: Stoki

Postautor: SopL » wt paź 12, 2021 10:00 am

Za Twitterem Maćka Szcześniewskiego

http://sportsiedlce.pl/2021/10/12/klamka-zapadla-ostatnie-chwile-pogoni-w-ii-lidze/

Nieszczęście innych szansą dla nas.
Biało-Błekitno-Niebieskie - te barwy mówia WSZYSTKO...

dUfio
Posty: 9070
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » wt paź 12, 2021 10:18 am

SopL pisze:Za Twitterem Maćka Szcześniewskiego

http://sportsiedlce.pl/2021/10/12/klamka-zapadla-ostatnie-chwile-pogoni-w-ii-lidze/

Nieszczęście innych szansą dla nas.



My jak ten Robin Hood, wszystkim bankrutom ligi rozdaliśmy równo po trzy punkty. Zeby było jak w Sherwood pasuje Stal trochę z blaszki ograbić.

Ps. To mało prawdopodobne, ale najlepiej jakby się wycofali przed końcem rundy to anulują mecze z nimi. Ale prędzej jeszcze z nami w grudniu zagrają pełnym składem :lol:

dUfio
Posty: 9070
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » śr paź 13, 2021 12:56 pm


stazyja69
Posty: 4489
Rejestracja: pt maja 28, 2010 9:28 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: stazyja69 » czw paź 21, 2021 9:16 pm


KSH74NH
Posty: 4346
Rejestracja: śr sie 25, 2004 6:09 pm
Lokalizacja: swiatniki gorne

Postautor: KSH74NH » czw paź 21, 2021 9:21 pm

i wafel z tym via cos tam
dzieki Stazyja

dUfio
Posty: 9070
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » sob paź 23, 2021 11:54 pm

Gts-Wks 0:5

Najwyższa porażka Wisly u siebie od słynnego 0:6 z Legią '93, a biorąc pod uwagę ze ten mecz był anulowany, to od '89, gdy tez dostali 5 od Śląska (którego trenerem był Szukielowicz)