Hutnik Kraków - Olimpia Elbląg 27.11.2021 g. 13:00

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

patryk
Posty: 696
Rejestracja: sob sie 28, 2004 11:01 am

Postautor: patryk » wt lis 30, 2021 5:08 pm

No cóż... THE END II ligo...

Zapewne w klubie się nie przelewa stąd też chyba powinniśmy odchudzić listę płac i zrobić casting na młodzież chcącą pokazać się w II lidze, dającą nam jednocześnie punkty PJS.....

Ktoś tu napisał o Spółce i przejęciu sterów przez kogoś z przeszłością piłkarską. Pomysł świetny, bo kibicowsko to i tak za długo od 2010 roku przędzie, ale kto niby miałby to z tą wymarzoną przeszłością przejąć??? Szczerze, to nie widzę kandydatów, którzy utożsamiają się z nami podobnie jak chociażby Boruc z Legią czy Pogonią Siedlce............

Pozostaje więc hutniczej braci sen o bogatym szejku, który przyjedzie i będzie rzucał baksami na lewo i prawo. Też taki miałem, trwał lata i niestety wielkie G z tego wyszło...

Zgadzam się, że zmiany są potrzebne. Świeże spojrzenie zapewne byłoby wskazane. Nie chcę tu umniejszać chłopakom z Zarządu, bo lata dzielnie ciągną ten wózek. Natomiast wietrzenie po x latach wskazane jest w każdej organizacji. Tu już chyba też...

Co do banów, to chyba domyślam się, o kogo chodzi. Niezależnie od oceny wpisów to forum zawsze było otwarte dla kibiców. Usuwano stąd tylko no name albo szpiegów z konkurencji. Jeżeli banujemy tu kibiców, to nie jest to forum z dawnych lat, ale forum z obecnych czasów funkcjonujące mniej więcej tak jak wiadomości z TVP lub TVN z kiedyś i z dziś..... Ideą forum była otwartość, a kozakom zakładającym stowarzyszenie w 2010 roku dewiza "mów w twarz albo nie mów wcale". Czasy się zmieniają i my jak widać także....

Reasumując... Cięcie kosztów, wyciśnięcie maksa z PJS i refleksja nad kolejnym sezonem granym w III lidze to chyba najbardziej palące tematy na kolejny rok. Ufam, że uda się te klocki poukładać raz jeszcze.

BYŁ BĘDZIE JEST!!! Hutnik HKS!!!
dzuhas pisze:Porazony piorunem miazdzy :) z drugiej strony powinno byc "trener pogryziony przez dziki i zgwalcony przez przejezdzajacego nieopodal na rowerze bialego misia"

Awatar użytkownika
Winnetou
Posty: 1961
Rejestracja: pn sie 30, 2004 8:36 pm

Postautor: Winnetou » wt lis 30, 2021 5:31 pm

Patryk 1950% racji.

dUfio
Posty: 9066
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » wt lis 30, 2021 6:14 pm

patryk pisze:
Co do banów, to chyba domyślam się, o kogo chodzi. Niezależnie od oceny wpisów to forum zawsze było otwarte dla kibiców. Usuwano stąd tylko no name albo szpiegów z konkurencji. Jeżeli banujemy tu kibiców, to nie jest to forum z dawnych lat, ale forum z obecnych czasów funkcjonujące mniej więcej tak jak wiadomości z TVP lub TVN z kiedyś i z dziś..... Ideą forum była otwartość, a kozakom zakładającym stowarzyszenie w 2010 roku dewiza "mów w twarz albo nie mów wcale". Czasy się zmieniają i my jak widać także....



Nie mam zamiaru wdawać się w szczegóły napisze tylko tyle że na tym forum wielokrotnie mimo licznych upomnien (i zapewnień ze to koniec) padały teksty, które nie miały prawa się tu znaleźć, z kłamstwami, lzeniem z imienia i.nazwiska osób związanych z Hutnikiem, i wywlekaniem spraw klubowych na światło dzienne (a takim jest otwarte forum, nie tylko dla kibiców ale i np dziewnnikarzy, pracowników miasta i innych klubow)

Forum kibiców jest ważne ale nigdy nie będzie ważniejsze od tego co się dzieje na trybunach, a póki kibice mają cos do powiedzenia w klubie- to także w gabinetach i na walnych

""mów w twarz albo nie mów wcale". Świetna dewiza szkoda ze nie mająca zastosowania właśnie w powyższych sytuacjach (nikłe zainteresowanie spotkaniem w zimie, o wizytach na zarządach nie mówiąc)
Można na forum dyskutować o różnych sprawach ale są tematy które powinny być wyjaśniane na żywo. Kropka. Trudno, najwyżej dzuhas n będzie miał kontentu...


Porównanie forum do tvp, tvn...

Fajnie. Poczytaj sobie wszystkie posty od 2004, albo nawet od 2010 gdy klub jest kibiców.
Krytyki zarządu, trenerów, piłkarzy było tu mnóstwo i nikt nikogo nie banował. Jeśli ktoś uważa że to cenzura krytyki jest powodem to niestety mija się z prawdą

Wg mnie jest dokładne odwrotni, niektórzy tak.wsiakneli w klimat telewizji i polityki ze także na Hutniku widzą same afery, spiski, układy, koalicję, co.rozpierdala ten klub od środka. A gdy jest okazja wiedza podzielić się na żywo to ich nie ma

JOK_NH
Posty: 4589
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » wt lis 30, 2021 6:52 pm

Coś mi się wydaje, że od zawsze instytucja banowania działała i to wcale nie tak, jak Patryk piszesz.
Porównanie do TVP i TVN jest tak ślepym strzałem, że mi to ciężko skomentować. Rozumiem, że to jest teraz porównanie na czasie, ale wykazałeś się brakiem umiejętnego użycia tego porównania. Gość lży wszystkich jak leci, dostaje ostrzeżenia i nic. To co jeszcze musiał zrobić, żeby zasłużyć w/g Was na bana? Skoro to taka dewiza wszystkich ze mówimy prosto w oczy, to chyba on pierwszy ją olał.

luke.krak
Posty: 929
Rejestracja: pt gru 30, 2005 4:40 pm
Lokalizacja: nh

Postautor: luke.krak » wt lis 30, 2021 9:10 pm

:o
Ostatnio zmieniony wt lis 30, 2021 9:37 pm przez luke.krak, łącznie zmieniany 1 raz.

luke.krak
Posty: 929
Rejestracja: pt gru 30, 2005 4:40 pm
Lokalizacja: nh

Postautor: luke.krak » wt lis 30, 2021 9:32 pm

Nikt normalny po zeszłej rundzie która była zajebista nie rezygnowałby z tych zawodników których dzisiaj wymieniamy w postach. Każdy mądry po fakcie. Nikt się nie spodziewał że aż taka padaka będzie...Rozumiem że odszedł Olszewski, Ozimek, Handzlik ale bez nich ten skład wydawał się na tyle mocny że bedziemy nad spadkowym miejscem. Niestety Hutnik nie ma tyle pieniędzy (jeszcze) żeby robić zakupy w 1 lidze ale ja doceniam to że była okazja się spróbować w 2 lidze to czemu nie skorzystać. Zebrano doświadczenie fajna przygoda, i trzeba klub rozwijać nadal a idzie to cały czas w dobrym kierunku nie patrząc tylko na sportową stronę.

luke.krak
Posty: 929
Rejestracja: pt gru 30, 2005 4:40 pm
Lokalizacja: nh

Postautor: luke.krak » wt lis 30, 2021 9:34 pm

luke.krak pisze:
patryk pisze:No cóż... THE END II ligo...

Zapewne w klubie się nie przelewa stąd też chyba powinniśmy odchudzić listę płac i zrobić casting na młodzież chcącą pokazać się w II lidze, dającą nam jednocześnie punkty PJS.....

Ktoś tu napisał o Spółce i przejęciu sterów przez kogoś z przeszłością piłkarską. Pomysł świetny, bo kibicowsko to i tak za długo od 2010 roku przędzie, ale kto niby miałby to z tą wymarzoną przeszłością przejąć??? Szczerze, to nie widzę kandydatów, którzy utożsamiają się z nami podobnie jak chociażby Boruc z Legią czy Pogonią Siedlce............

Pozostaje więc hutniczej braci sen o bogatym szejku, który przyjedzie i będzie rzucał baksami na lewo i prawo. Też taki miałem, trwał lata i niestety wielkie G z tego wyszło...

Zgadzam się, że zmiany są potrzebne. Świeże spojrzenie zapewne byłoby wskazane. Nie chcę tu umniejszać chłopakom z Zarządu, bo lata dzielnie ciągną ten wózek. Natomiast wietrzenie po x latach wskazane jest w każdej organizacji. Tu już chyba też...

Co do banów, to chyba domyślam się, o kogo chodzi. Niezależnie od oceny wpisów to forum zawsze było otwarte dla kibiców. Usuwano stąd tylko no name albo szpiegów z konkurencji. Jeżeli banujemy tu kibiców, to nie jest to forum z dawnych lat, ale forum z obecnych czasów funkcjonujące mniej więcej tak jak wiadomości z TVP lub TVN z kiedyś i z dziś..... Ideą forum była otwartość, a kozakom zakładającym stowarzyszenie w 2010 roku dewiza "mów w twarz albo nie mów wcale". Czasy się zmieniają i my jak widać także....

Reasumując... Cięcie kosztów, wyciśnięcie maksa z PJS i refleksja nad kolejnym sezonem granym w III lidze to chyba najbardziej palące tematy na kolejny rok. Ufam, że uda się te klocki poukładać raz jeszcze.

BYŁ BĘDZIE JEST!!! Hutnik HKS!!!




Nie chcę wyjść na kogoś kto broni ludzi którzy zarządzają klubem, ale nie znając domniemanych problemów od środka i zrzucania winy na P. Janiczaka patrząc poprostu z boku na to wszystko to ja osobiście się zastanawiam co mógł zarząd lepiej zrobić przed sezonem? Popatrzcie wszyscy na to trzeźwo...


Przed sezonem udało się zachować wiekszość składu co jak dobrze wiemy wydawało się po rundzie wiosennej że to dobry prognostyk. Do tego dołączył Hoyo Kowalski który na papierze wydawał się bardzo dobry. Wojcinowicz chciał odejść do wyżeszej ligi co zrozumiałe więc zastąpiono nim Jurkowskim który doznał poważnej kontuzji więc kolejny nie fart.Sprowadzono dobrego napastnika Wilczyńskiego więc ruchy zarządu były na poprawę sytuacji czynione. Ja tutaj nie widzę winy zarządzających tylko trenera i zawodników. Do zarządu mógłbym mieć pretensje gdyby mając kasę na lepszych zawodników odwalili taki numer...a tutaj wydawało się że wszystko robią dobrze jak na obecne możliwości finansowe. Okej można się przyczepić do wyboru trenera Lipeckiego ale to już i tak nie ma znaczenia bo czy Szydełko czy Lipecki nie zrobi nic jak nie widać podstawowego czynnika czyli zapierdalania na boisku

patryk
Posty: 696
Rejestracja: sob sie 28, 2004 11:01 am

Postautor: patryk » śr gru 01, 2021 8:07 am

dUfio pisze:
patryk pisze:
Co do banów, to chyba domyślam się, o kogo chodzi. Niezależnie od oceny wpisów to forum zawsze było otwarte dla kibiców. Usuwano stąd tylko no name albo szpiegów z konkurencji. Jeżeli banujemy tu kibiców, to nie jest to forum z dawnych lat, ale forum z obecnych czasów funkcjonujące mniej więcej tak jak wiadomości z TVP lub TVN z kiedyś i z dziś..... Ideą forum była otwartość, a kozakom zakładającym stowarzyszenie w 2010 roku dewiza "mów w twarz albo nie mów wcale". Czasy się zmieniają i my jak widać także....



Nie mam zamiaru wdawać się w szczegóły napisze tylko tyle że na tym forum wielokrotnie mimo licznych upomnien (i zapewnień ze to koniec) padały teksty, które nie miały prawa się tu znaleźć, z kłamstwami, lzeniem z imienia i.nazwiska osób związanych z Hutnikiem, i wywlekaniem spraw klubowych na światło dzienne (a takim jest otwarte forum, nie tylko dla kibiców ale i np dziewnnikarzy, pracowników miasta i innych klubow)

Forum kibiców jest ważne ale nigdy nie będzie ważniejsze od tego co się dzieje na trybunach, a póki kibice mają cos do powiedzenia w klubie- to także w gabinetach i na walnych

""mów w twarz albo nie mów wcale". Świetna dewiza szkoda ze nie mająca zastosowania właśnie w powyższych sytuacjach (nikłe zainteresowanie spotkaniem w zimie, o wizytach na zarządach nie mówiąc)
Można na forum dyskutować o różnych sprawach ale są tematy które powinny być wyjaśniane na żywo. Kropka. Trudno, najwyżej dzuhas n będzie miał kontentu...


Porównanie forum do tvp, tvn...

Fajnie. Poczytaj sobie wszystkie posty od 2004, albo nawet od 2010 gdy klub jest kibiców.
Krytyki zarządu, trenerów, piłkarzy było tu mnóstwo i nikt nikogo nie banował. Jeśli ktoś uważa że to cenzura krytyki jest powodem to niestety mija się z prawdą

Wg mnie jest dokładne odwrotni, niektórzy tak.wsiakneli w klimat telewizji i polityki ze także na Hutniku widzą same afery, spiski, układy, koalicję, co.rozpierdala ten klub od środka. A gdy jest okazja wiedza podzielić się na żywo to ich nie ma


Tomku... częściowo źle mnie zrozumiałeś. Nie jestem adwokatem człowieka. Stanąłem po prostu w obronie banowania. Jak sam napisałeś w odpowiedzi na mój post różnego rodzaju pocisków było tu dużo /jestem na tym forum od początku/. I jak sam napisałeś historycznie NIKT NIKOGO NIE BANOWAŁ. Sam byłem wielokrotnie moderowany, gdy jako młody gniewny i wkurwiony pisałem nie do końca przemyślane rzeczy. Wtedy wkraczał Met i ciął dając przy okazji mój ulubiony czerwony komentarz :D

Przykład wspomnianych telewizji /obecnie mam je obie głęboko w d..../ wziął się stąd, że naście lat temu chcąc dowiedzieć się czegoś z kraju i ze świata było mi właściwie obojętne, które wiadomości obejrzę. Teraz nie da się oglądać żadnych... Nie chciałbym, żeby to forum szło w kierunku eliminowania nieanonimowych użytkowników. Ot co. Ale jeżeli taka jest wola hutniczej braci to mi nic do tego. Po prostu wolę ostrą wymianę zdań niż eliminowanie strony dyskusji.

Pozdrawiam
dzuhas pisze:Porazony piorunem miazdzy :) z drugiej strony powinno byc "trener pogryziony przez dziki i zgwalcony przez przejezdzajacego nieopodal na rowerze bialego misia"

patryk
Posty: 696
Rejestracja: sob sie 28, 2004 11:01 am

Postautor: patryk » śr gru 01, 2021 8:09 am

JOK_NH pisze:Coś mi się wydaje, że od zawsze instytucja banowania działała i to wcale nie tak, jak Patryk piszesz.
Porównanie do TVP i TVN jest tak ślepym strzałem, że mi to ciężko skomentować. Rozumiem, że to jest teraz porównanie na czasie, ale wykazałeś się brakiem umiejętnego użycia tego porównania. Gość lży wszystkich jak leci, dostaje ostrzeżenia i nic. To co jeszcze musiał zrobić, żeby zasłużyć w/g Was na bana? Skoro to taka dewiza wszystkich ze mówimy prosto w oczy, to chyba on pierwszy ją olał.


Jak napisałem w odpowiedzi na post dufia. Nie bronię człowieka tylko faktu banowania. Przez kilkanaście lat tego forum różne się tu pisało i czytało rzeczy. Działał moderator, upominał, ciął. Banów nie rozdawał. JEżęli jest Ci to ciężko skomentować to nie komentuj. Forum jest właśnie do komentowania :lol:

Pzdr
dzuhas pisze:Porazony piorunem miazdzy :) z drugiej strony powinno byc "trener pogryziony przez dziki i zgwalcony przez przejezdzajacego nieopodal na rowerze bialego misia"

dzuhas
Posty: 2360
Rejestracja: śr gru 15, 2004 2:35 pm
Lokalizacja: KrK
Kontakt:

Postautor: dzuhas » śr gru 01, 2021 9:31 am

Kod: Zaznacz cały

Trudno, najwyżej dzuhas n będzie miał kontentu...


zostal mi jeszcze do przeczytania "drugoligowy typer" wiec jest ok
pzdr Osiek

Piotrek
Posty: 2966
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: kur2nów

Postautor: Piotrek » czw gru 02, 2021 4:52 pm

dzuhas pisze:

Kod: Zaznacz cały

Trudno, najwyżej dzuhas n będzie miał kontentu...


zostal mi jeszcze do przeczytania "drugoligowy typer" wiec jest ok

Jeżeli gość wygrywa typera 3 razy z rzędu to...

wojo77
Posty: 1061
Rejestracja: czw lis 25, 2004 8:44 am

Postautor: wojo77 » czw gru 02, 2021 5:00 pm

Piotrek pisze:
dzuhas pisze:

Kod: Zaznacz cały

Trudno, najwyżej dzuhas n będzie miał kontentu...


zostal mi jeszcze do przeczytania "drugoligowy typer" wiec jest ok

Jeżeli gość wygrywa typera 3 razy z rzędu to...

......jeśli jeszcze tego nie zrobił powinien niezwłocznie zacząć grać u bukmachera 🙂

1950N-H
Posty: 1450
Rejestracja: sob lip 02, 2005 1:54 pm
Lokalizacja: Nowa-Huta ZGODY

Postautor: 1950N-H » czw gru 02, 2021 5:04 pm

Nieważne jak obstawia, ważne kto i jak liczy punkty 😀
CHWDP JEBANYM KATOM/"Przypomnij sobie jak kiedyś byłeś gumiorem, odłóż sprzęt walcz z honorem"

Awatar użytkownika
PITROL
Posty: 1866
Rejestracja: wt mar 24, 2009 11:56 am
Lokalizacja: Z pod kopca

Postautor: PITROL » pt gru 03, 2021 8:16 am

Gdzie by coś nie otworzyć tam wszędzie teorie spiskowe układy i układziki. I bądź tu zdrowy, chociaż na umyśle..
Mówię to co myślę, robię to co mówię

JOK_NH
Posty: 4589
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » wt gru 07, 2021 2:25 pm

patryk pisze:
JOK_NH pisze:Coś mi się wydaje, że od zawsze instytucja banowania działała i to wcale nie tak, jak Patryk piszesz.
Porównanie do TVP i TVN jest tak ślepym strzałem, że mi to ciężko skomentować. Rozumiem, że to jest teraz porównanie na czasie, ale wykazałeś się brakiem umiejętnego użycia tego porównania. Gość lży wszystkich jak leci, dostaje ostrzeżenia i nic. To co jeszcze musiał zrobić, żeby zasłużyć w/g Was na bana? Skoro to taka dewiza wszystkich ze mówimy prosto w oczy, to chyba on pierwszy ją olał.


Jak napisałem w odpowiedzi na post dufia. Nie bronię człowieka tylko faktu banowania. Przez kilkanaście lat tego forum różne się tu pisało i czytało rzeczy. Działał moderator, upominał, ciął. Banów nie rozdawał. JEżęli jest Ci to ciężko skomentować to nie komentuj. Forum jest właśnie do komentowania :lol:

Pzdr


Rozumiem. Teraz też upominał, więc co według Ciebie miał zrobić? Co jest kolejnym krokiem?