co slychac u naszych rywali

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

dUfio
Posty: 9070
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » pn maja 16, 2022 5:44 pm

mr.Vitaminka pisze:
dUfio pisze:Ta Warta to może być pułapka. Utrzymanie mają, ale grają o miejsce w tabeli, co wiąże się z większą kasa w c+, plus mogą też być motywowani przez rywali Wisły. Mówi się, że Cracovia miała obiecane milion złotych od Lecha za wygraną z Rakowem.

Radomiaczek tez będzie chciał się odegrać u siebie za kompromitacje z Lubinem

🍿🍿🍿


niby tak, ale wg mnie Radomiaczek nie ma już pary na grę a Warta (być może motywowana) będzie już myślami na wakacjach i piłkarze nie bedą chcieli wziąć swoich wags na wczasy z gipsem na nodze. ot, takie moje luźne przemyślenia.

PS. wszyscy znani mi kibice Wisły mówią, że idą na Wartę pożegnać ligę. Kto kocha ten wierzy hehe




Eh życzyłbym naszym grajkom takiego braku pary na jesieni zeszłego roku :D


Spadek jeszcze bardziej na własne życzenie niż nasz. No sle gdy się wygrywa 1 mecz w tym roku i traci frajersko punkty w końcówkach to się leci.

W końcu po tych mistrzowskich czasach nie został ślad (na boisku, bo na trybunach te cupialowe czasy będą im żarły jeszcze wiele lat). Nikt się z grajków z tym klubem nie utożsamia i za niego nie umiera, w decydujących meczach nikt nie wziął tego za mordy, a bez tego w takich gorących momentach ani rusz.

A w 1 lidze lekko nke będzie, zostanie kilka mocnych ekip+dojdzie Stal Rzeszów +może Motor lub Ruch I może być w górnej połowie gesto

dUfio
Posty: 9070
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » śr maja 18, 2022 2:02 pm


mr.Vitaminka
Posty: 1858
Rejestracja: pn sie 29, 2005 3:19 pm

Postautor: mr.Vitaminka » śr maja 18, 2022 3:13 pm

a czy nam, w teorii, coś daje jeśli Łks wycofa się z ligi? (co jak mniemam scenariusz sajens fikszyn)

utrzyma się Stomil, ŁKS do 4 ligi no i... właśnie, co później :)
następnego lata Hutnik będzie mistrzem świata

dUfio
Posty: 9070
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » śr maja 18, 2022 3:26 pm

Liczba drużyn na szczeblu centralnym musi się zgadzać (nie liczącanomaliiw 2020 gdy powiększono dla Motoru 2 ligę), więc wycofanie się kogoś oznacza utrzymanie pierwszej sklasyfikowanej drużyny która spadła do 3 ligi.


Tak było np tu http://www.90minut.pl/liga/0/liga7468.html

Natomiast nie wiem co oznaczał by np brak licencji dla Skry na grę w 1 lidze, ale np uzyskanie jej na 2 ligę, strzelam ze zamianę miejscami ze Stomilem (o ile ten otrzyma licencje)

bn
Posty: 2995
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Postautor: bn » śr maja 18, 2022 5:21 pm

My to raczej powinniśmy się zająć trenerem i piłkarzami na trzecią ligę aby w ciągu kilku lat a mozet wcześniej powrócić na obecny szczebel.

dUfio
Posty: 9070
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » śr maja 18, 2022 5:31 pm

bn pisze:My to raczej powinniśmy się zająć trenerem i piłkarzami na trzecią ligę aby w ciągu kilku lat a mozet wcześniej powrócić na obecny szczebel.


Od tego są wszystkie inne tematy na forum oprócz tego o tym co słychać u naszych rywali;D

Poza tym u nas już po emocjach, ale sezon trzeba dograć, więc te parę dni to będą głównie dywagacje o rywalach, a o nas wróżenie z fusów

Co do rywali, z fb:

ℹ Jeśli Robert Lewandowski przejdzie do FC Barcelona za 40 mln €, Znicz Pruszków otrzyma ok. 1,8 mln zł! 🤑🤑🤑

Ci to raczej nie zbankrutują

bn
Posty: 2995
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Postautor: bn » śr maja 18, 2022 6:15 pm

Pozostaje mieć nadzieję że Lelek albo Łapczynski zagraja też w Barcelonie za 10 lat : )

dUfio
Posty: 9070
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » śr maja 18, 2022 6:54 pm

bn pisze:Pozostaje mieć nadzieję że Lelek albo Łapczynski zagraja też w Barcelonie za 10 lat : )



Ważne żeby to była drogą Piątka bardziej niż Lewego pod względem sposobu i częstotliwości transferów :lol:


dUfio
Posty: 9070
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » sob maja 21, 2022 1:16 pm


Awatar użytkownika
FenRiR
Posty: 568
Rejestracja: ndz gru 12, 2004 8:14 pm

Postautor: FenRiR » śr maja 25, 2022 6:57 pm

Nasz rywal,i prawdopodobny rywal.

https://www.youtube.com/watch?v=b2U7PN0FWs4

Półfinal pucharu wowódzkiego

Wieczysta-Podhale.

dUfio
Posty: 9070
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » czw maja 26, 2022 10:32 am

https://dzienniklodzki.pl/to-koniec-dyr ... 2-16361343


"
Dziś natomiast okaże się, co z pierwszoligową licencją ŁKS. W klubie twierdzą, że nie powinno być z nią kłopotu, choć niewykluczają, że będzie udzielona, ale pod nadzorem. Naszym zdaniem nadzór finansowy jest raczej pewny. O licencję obawiają się natomiast działacze Skry Częstochowa, który cały poprzedni sezon grali na wyjeździe. Wtedy im to uszło, bo byli beniaminkiem. Ich obiekt miał być remontowany, ale prace jeszcze nie ruszyły. Gdyby licencji nie otrzymali, to miejsce klubu spod Jasnej Góry w I lidze zająłby Stomil Olsztyn, który uplasował się w tabeli końcowej na miejscu 16"


Coś się osiągają z ta licencja, miało być 23, 25 i cisza

Awatar użytkownika
dziadekrk
Posty: 569
Rejestracja: pt cze 24, 2005 4:39 pm

Postautor: dziadekrk » czw maja 26, 2022 10:47 pm

Jeśli Skra nie dostanie licencji, to czy ma to jakikolwiek wpływ na nas? Czy zwyczajnie leci z ligi zamiast Stomilu i tyle?
Obrazek
Hinduskie ścierwo won z Nowej Huty!!

bn
Posty: 2995
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Postautor: bn » pt maja 27, 2022 12:02 am

W przypadku Skry chodzi tylko o stadion. W drugim sezonie nie są już beniaminkiem więc mogą grać poza Częstochową (zgłosili GKS Bełchatów) tylko jeśli zaczęły by się prace nad podgrzewaną płytą i oświetleniem a te się nie zaczęły. Jeśli stadion Skry spełnia kryteria drugiej ligi to zagrali by w drugie w przypadku braku licencji na pierwszą. Alternatywnie mogą jeszcze dogadać się z Rakowem by grać u nich choć podobno chodzi o kasę za.wynajecie i niechęć Rakowa
.

dUfio
Posty: 9070
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » pt maja 27, 2022 8:17 am

https://stomil.olsztyn.pl/Po-walnym-w-S ... 13994.html


W Stomilu czekają na decyzję w sprawie Skry i na czerwcowa sesję miasta gdzie ma "sie zdecydować przyszłość Stomilu"


Zapewne utrzymanie kosztem Skry sprawi ze łatwiej będzie wyciągnąć siano

Łódź
https://lodzkisport.pl/licencja-lks-na- ... we-wtorek/