co slychac u naszych rywali

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

dUfio
Posty: 9070
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » pt maja 27, 2022 9:20 am

Spora sensacja w barazu o esą. Chrobry wygrywa w Gdyni i zagra z Koroną.

Jeśli awansuje będzie swoje mecze grać.... W innym województwie (Grodzisk Wlkp)

Dla Korony też w sumie spory wyczyn bo dwa lata temu mogli zbankrutować (była gadka ze pierwszą drużyna zagra w 3 lidze zamiast rezerw).
Śmieszniej będzie z Chrobrym w esa no i z Koroną 1 liga będzie ciekawsza

ksh72
Posty: 2579
Rejestracja: pt sie 27, 2004 3:32 am

Postautor: ksh72 » pt maja 27, 2022 9:32 am

Byłyby 3 drużyny z miedziowego zagłębia.
Z Głogowa do Legnicy jest 60 km, a w połowie drogi jest Lubin.

bn
Posty: 2995
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Postautor: bn » pt maja 27, 2022 9:51 am

I w sumie 4 drużyny z dolnośląskiego w najwyższej lidze licząc że Śląskiem.

dUfio
Posty: 9070
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » pt maja 27, 2022 10:17 am

Do tego sezonu Kraków był najmocniejszym miastem pod względem drużyn w czołowych ligach, 2 Esa 2 druga.

Po spadkach będzie po jednej drużynie od ekstraklasy do 3 ligi, jeśli wieczysta wejdzie to 2 i jeśli dobrze patrzę to nie będzie wtedy żadnej drużyny w 4 lidze (clepardia i rezerwy garcy lecą do nowej 5, nikt z krk nie wchodzi z okręgowej )

enhaman
Posty: 1060
Rejestracja: pt sie 23, 2013 2:28 pm

Postautor: enhaman » pt maja 27, 2022 8:28 pm

A Widzew, łódzki Widzew?
Wszedł.To i Wieczysta wejdzie.

LOKO
Posty: 619
Rejestracja: pn lip 04, 2005 11:24 am
Lokalizacja: NH

Postautor: LOKO » pt maja 27, 2022 9:14 pm


bn
Posty: 2995
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Postautor: bn » pt maja 27, 2022 9:19 pm

dUfio pisze:Do tego sezonu Kraków był najmocniejszym miastem pod względem drużyn w czołowych ligach, 2 Esa 2 druga.

Po spadkach będzie po jednej drużynie od ekstraklasy do 3 ligi, jeśli wieczysta wejdzie to 2 i jeśli dobrze patrzę to nie będzie wtedy żadnej drużyny w 4 lidze (clepardia i rezerwy garcy lecą do nowej 5, nikt z krk nie wchodzi z okręgowej )


Cracovia II jest jeszcze też zagra w trzeciej w porywach nawet drugiej.
Jeśli chodzi o baraż nwnczwartej lidze to osobiście daję wiecej szans Niecieczy II choć oczywiście wszystko jest możliwe. Wydaje mi się że będzie hokejowy wynik.

Do czwartej ligi Wisła Ii miała wystawić rezerwy. MałZPN zgodził ich się wywindować na ten poziom. Rok temu w ostatniej chwili się wycofali bo się bali że przez reorganizację od razu spadną

ksh72
Posty: 2579
Rejestracja: pt sie 27, 2004 3:32 am

Postautor: ksh72 » pt maja 27, 2022 10:22 pm

Teraz też się nie zgłosili

https://limanowa.in/sport/kjhg/46583

Awatar użytkownika
sudione
Posty: 689
Rejestracja: wt cze 21, 2005 4:59 pm
Lokalizacja: Kraków

Postautor: sudione » pt maja 27, 2022 10:57 pm

bn pisze:
Cracovia II jest jeszcze też zagra w trzeciej w porywach nawet drugiej.
Jeśli chodzi o baraż w czwartej lidze to osobiście daję wiecej szans Niecieczy II choć oczywiście wszystko jest możliwe. Wydaje mi się że będzie hokejowy wynik.


Pytam z ciekawości: na jakiej podstawie twierdzisz, że rezerwy złożone głównie z dzieci mają szanse z Wieczystą? :roll:

ksh72 pisze:Teraz też się nie zgłosili

https://limanowa.in/sport/kjhg/46583


Jak MłpZPN coś wymyśli to palce lizać. :x Zamiast dokooptować tę 20-tą drużynę i pokombinować z barażami, czy spadkami to idą po najmniejszej linii oporu. Żenada! :|

Piotrek
Posty: 2971
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: kur2nów

Postautor: Piotrek » pt maja 27, 2022 10:59 pm

Co do Siedlec to pewnie jest coś na rzeczy, np, że walne odnośnie zarządu poszło na wrzesień, Artek już tak bardzo nie chce odejść, rozmowy z trenerem, piłkarzami itd- póki co cisza. A jakbyśmy się utrzymali to z pjs 700 a nie 350.

ksh72
Posty: 2579
Rejestracja: pt sie 27, 2004 3:32 am

Postautor: ksh72 » pt maja 27, 2022 11:51 pm

Walne dot. zarządu miał być we wrześniu. Prezes się zastanawiał czy go nie przyspieszyć, żeby nowy zarząd zaczął rządzić przed startem ligi.
Skoro zrezygnowali z przyspieszenie to może zostaje?

dUfio
Posty: 9070
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » sob maja 28, 2022 7:18 am

no ciekawe co z tą Pogonią. Na jesieni komunikowali problemy, wydawało się, że nasza wygrana tam w grudniu może ich pogrążyć, ale potem jakby sie wylizali. Co ciekawe na stronie Pogoni i siedleckich portalach cisza na ten temat.

No nic, my zrobilismy co moglismy, czyli wyprzedzilismy Grodzisk i mamy licencję, na reszte nie mamy wplywu, pozostaje czekac...


W Łodzi klub uregulował należności w ZUS i US, ale nadal zalega z pensjami dla byłych zawodników. Ostatnio głośno było o przypadku Ricardinho, który nie przystał na propozycję rozwiązania umowy za tzw. porozumieniem stron. - To była raczej oferta, by zapłacić mi część mojego wynagrodzenia w sześciu ratach. Już wcześniej pięć razy układałem się z władzami, że mogą mi płacić w ratach. Kilkakrotnie próbowałem pomóc w ten sposób zespołowi, ale nigdy to porozumienie nie było realizowane - tłumaczy Brazylijczyk.


upraszczajac jest tak, ze klub moze dostac licencje majac zadluzenie wobec pilkarzy tylko musi pokazac papier ze sie dogadali w sprawie splaty. Jak widac w ŁKS-ie chcieliby sie tak dogadac.... po raz szósty


Gdzie wyląduje ŁKS w razie braku licencji? Może starać się o zgodę na grę w 2. Lidze, ale tu wymagania pod względem finansowym są dokładnie takie same…

Awatar użytkownika
sudione
Posty: 689
Rejestracja: wt cze 21, 2005 4:59 pm
Lokalizacja: Kraków

Postautor: sudione » sob maja 28, 2022 3:57 pm

Wieczysta powoli dopina swój awans do baraży po bezbarwnym widowisku z Beskidem Andrychów, jednak zdecydowanie więcej działo się na trybunach. W 27 minucie na stadion Wieczystej docierają kibice Beskidu, wywieszają swoją sztandarową flagę "Beskidowcy" i zaczynają głośny doping. Pod koniec drugiej połowy (~80 min.) wyciągają flagi oraz race robiąc swój spektakl i po "chwili" (~89 min.) "pozdrawiają" Wisłę Kraków, zaraz po tym zaczyna się "ganianka" z piknikami Wieczystej. Wszystko dostępne dzięki amerykańskiej korporacji Google :lol: -> https://www.youtube.com/watch?v=GnbP5OdxuR0

dUfio
Posty: 9070
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » sob maja 28, 2022 4:23 pm

Potem ekipa z Andrychowa odpaliła środki pirotechniczne. Goście zaczęli wyśpiewywać wulgarne zwrotki pod adresem dwóch największych krakowskich klubów. No i ktoś sektora zajmowanego przez kibiców Wieczystej podszedł do sektora andrychowian, aby - jak się domyślamy - wyrazić z tego powodu niezadowolenie, zwrócić uwagę.

W reakcji na to część ludzi dopingujących Beskid wybiegła ze swojego sektora - w kierunku drugiego końca trybuny. Na stadionie, na którym mecze do tej pory zawsze odbywały się w atmosferze pikniku, musiało to wzbudzić strach u wielu osób. Doszło do aktów agresji.


jesli ktoś reaguje na bluzgi na Wisle tzn ze jest nie tylko "piknikiem Wieczystej" :) powialo Wieliczką z najlepszych lat, a i w sumie z 2018 tez

Andrew
Posty: 216
Rejestracja: wt sie 31, 2004 10:56 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: Andrew » sob maja 28, 2022 8:54 pm

No nie jest tajemnicą, że na Wieczystej pojawiają się różne osoby związane z Wisłą. I to raczej z nimi były te ganianki i wymiany ciosów. Kibice Wieczystej siedzieli sobie nadal, a Ci z młyna nawet nie ruszyli. Ale to taka nauczka bedzie dla nich, w 3 lidze nie będzie jak teraz że sobie jezdza z flaga gdzie chcą i kto chce.