Sezon 2022/23 - sparingi, transfery, info

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

Awatar użytkownika
Aldaris
Posty: 1837
Rejestracja: czw gru 14, 2006 9:49 pm
Lokalizacja: République du Niger

Postautor: Aldaris » pt cze 17, 2022 11:51 am

"Mnie sprawy tych dzikusów nie obchodzą. Ja jestem chrześcijaninem" - Zakari Lambo

dUfio
Posty: 9093
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » pt cze 17, 2022 6:17 pm

Warto śledzić jego losy jeszcze w tym okienku bo ponoć Polkowice mają kupca na niego i taki transfer dla Hutnika też raczej nie będzie obojętny
Zresztą na mediach Polkowic pośród informacji o zbliżających się Dniach Polkowic, turnieju dzieci i wspomnień z 1945 próżno szukać newsa o tym transferze

dUfio
Posty: 9093
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » czw cze 23, 2022 2:55 pm


dUfio
Posty: 9093
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » czw cze 23, 2022 5:09 pm

https://nh2010.pl/pan-sparingow-lato-2022.-1041-589


U reszta gier

Trzy drużyny z naszego poziomu, jedna z 2 ligi, bez niższych

bn
Posty: 3015
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Postautor: bn » czw cze 23, 2022 7:59 pm

Trochę mało. To wystarczy? Rok temu też były cztery mecze a skutek.byl wiadomy. Podobna ma być cała nowa.druzyna....

dUfio
Posty: 9093
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » czw cze 23, 2022 8:52 pm

bn pisze:Trochę mało. To wystarczy? Rok temu też były cztery mecze a skutek.byl wiadomy. Podobna ma być cała nowa.druzyna....


Przede wszystkim dziwi brak meczu tydzień przed ligą

Awatar użytkownika
sudione
Posty: 689
Rejestracja: wt cze 21, 2005 4:59 pm
Lokalizacja: Kraków

Postautor: sudione » czw cze 23, 2022 9:06 pm

dUfio pisze:Przede wszystkim dziwi brak meczu tydzień przed ligą

Wydaję mi się, że idą taktyką "na świeżości". :wink: :lol:

P.S. Żarty żartami, ale źle to wygląda i po dwóch awansach możemy znowu będziemy jeździć znowu do Limanowej, Muszyny, Jaśkowic, Ryczowa, Słomnik, Myślenic, czy Andrychowa. :cry:

dUfio
Posty: 9093
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » pt cze 24, 2022 9:51 am

sudione pisze:
dUfio pisze:Przede wszystkim dziwi brak meczu tydzień przed ligą

Wydaję mi się, że idą taktyką "na świeżości". :wink: :lol:

P.S. Żarty żartami, ale źle to wygląda i po dwóch awansach możemy znowu będziemy jeździć znowu do Limanowej, Muszyny, Jaśkowic, Ryczowa, Słomnik, Myślenic, czy Andrychowa. :cry:


U nas to chyba zawsze będzie od lewa do prawa. Rok temu o tej porze było snucie wizji o Wielkim Hutniku Kraków i zastanawianie się z kim zagramy w barażach. Teraz widzę, że wizje są dość katastroficzne.
Oczywiście to jest sport i wszystko jest możliwe, ale realnie patrząc nasze miejsce finansowo i sportowo jest mniej więcej tam gdzie Wisłoki Dębica. Żeby spaść z 3 ligi trzeba się na prawdę postarać (zwłaszcza jeśli Siarka, Motor i Garbarnia się utrzymają w 2)
To że nie ma żadnych oficjalnych info raczej nie oznacza że nic się nie dzieje.3 liga dopiero się skończyła a jeszcze są baraże. My już mamy trenera od dobrych kilku dni, a gdzie indziej takie decyzje dopiero będą podejmowane.
O skład jakoś bardzo się nie martwię głównie dlatego że nikogo z tych którzy odejdą nie żal.

A jeśli ktoś bardzo się martwi o stan Hutnika to dziś jest walne i moze zajrzeć dopytać co słychać

ksh72
Posty: 2579
Rejestracja: pt sie 27, 2004 3:32 am

Postautor: ksh72 » pt cze 24, 2022 9:56 am

dUfio pisze:
bn pisze:Trochę mało. To wystarczy? Rok temu też były cztery mecze a skutek.byl wiadomy. Podobna ma być cała nowa.druzyna....


Przede wszystkim dziwi brak meczu tydzień przed ligą


10 dni przed liga gramy puchar w Chojnicach, więc granie weekend/środa/ weekend przed ligą nie ma chyba sensu. Zwłaszcza że podróż daleka i rytm treningowy zaburzony.

Pewnie tydzień przed ligą prezentacja drużyny i jakaś wewnętrzna gierka lub słabszy przeciwnik.

dUfio
Posty: 9093
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » pt cze 24, 2022 10:02 am

ksh72 pisze:
dUfio pisze:
bn pisze:Trochę mało. To wystarczy? Rok temu też były cztery mecze a skutek.byl wiadomy. Podobna ma być cała nowa.druzyna....


Przede wszystkim dziwi brak meczu tydzień przed ligą


10 dni przed liga gramy puchar w Chojnicach, więc granie weekend/środa/ weekend przed ligą nie ma chyba sensu. Zwłaszcza że podróż daleka i rytm treningowy zaburzony.

Pewnie tydzień przed ligą prezentacja drużyny i jakaś wewnętrzna gierka lub słabszy przeciwnik.


O widzisz zapomniałem o tym pucharze. Więc są 4 mecze kontrolne i próba generalna w Chojnicach ~ musi wystarczyć

dUfio
Posty: 9093
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » pt cze 24, 2022 10:15 am

Co do zeszłego sezonu to przygotowania były zawalone ogólnie jako takie, nie tylko liczba sparingów. Szydełko uwierzył w swoją prawdę futbolu że to co wypracowane w zimie starczy na wiosne i jesien.i wystarczało, na pół meczu.

widmo huta
Posty: 102
Rejestracja: sob lis 15, 2008 7:14 pm
Lokalizacja: Bohaterów Września

Postautor: widmo huta » sob cze 25, 2022 8:29 am


enhaman
Posty: 1060
Rejestracja: pt sie 23, 2013 2:28 pm

Postautor: enhaman » sob cze 25, 2022 9:36 am

Nie wiem czy akurat w tym tkwi problem Wigier, ale niewiele drużyn drugoligowych stać na taki system rozgrywek.Bardzo kosztowny system.Z Suwałk to trzeba pokonać tysiące kilometrów w sezonie.Albo zmniejszyć ilość drużyn w lidze,albo podzielić na dwie grupy, żeby zmniejszyć dystanse.
Nie czarować się, że to centralny szczebel rozgrywek.

Takie zadęcie prowadzi do długów,marnowania pracy, czasu.
Hutnik - Dodaj Do Ulubionych.

pawcio
Posty: 309
Rejestracja: ndz cze 14, 2009 4:55 pm

Postautor: pawcio » sob cze 25, 2022 10:00 am

I najdalej w poniedziałek miasto poinformuje o dotacji na funkcjonowanie klubu. Sprawdzony sposób.

MISIEK72
Posty: 1583
Rejestracja: pn paź 08, 2007 3:20 pm

Postautor: MISIEK72 » sob cze 25, 2022 10:37 am

Przecież to śmierdzi na odległość dla byle psychologa amatora.
Dziennikarz pochodzący z Suwałk robi gównoburze w internecie, po czym temat podchwytują media ogólnopolskie. W tle spotkanie z władzami miasta. Wszystko to wygląda na misternie ułożony plan przez kogoś. Oczywiście nic innego jak szantaż emocjonalny.
Inna sprawa , że start HKS w takiej sytuacji w 2 lidze byłby pewnie jeszcze większą katastrofą sportową niż w ubiegłym sezonie.