KOLEJNY KIBIC ZGINĄŁ

Czyli wszystko to co nie mieści się w powyższych kategoriach - taki nasz mały hutniczy Hyde Park:)

Moderator: dUfio

SEBA_HKS
Posty: 255
Rejestracja: czw maja 05, 2005 6:10 pm

KOLEJNY KIBIC ZGINĄŁ

Postautor: SEBA_HKS » sob maja 28, 2005 1:14 pm

Z FORYM WISLACKIEGO :

"Kolega ktory pracuje w Pizzie Hut (KFC) na os. Niepodleglosci widzial jak to sie stalo. Chlopak wracal chyba od kolegow i nagle wybiegla grupa z siekierami, nozami i zaczeli goscia nawalac jak juz go "pocieli" to oni rozbiegli sie po albertynskim i niepodleglosci. A gosciu osunal sie na stojace obok Seicento i byl caly we krwii. Pozniej byl "wjazd" z Kazimierzowskiego i Jagiellonskiego na os. Przy Arce przy bloku 15 dorwali goscia i prawdopodobne chcieli obciac mu renke. Zadali kilka ran i uciekli na swoje osiedla. To w skrucie to co sie dzialo w wieczor Bożego Ciala. Nie wiem po co Wisła chciala sie im "odwdzieczyc" za zabojstwo. W NH jak nie ma sie znajomosci i jak sie chodzi tam gdzie nie trzeba to sie dostaje wpieprz. "

\*/
B'98

Awatar użytkownika
Łokieć
Posty: 189
Rejestracja: sob sie 28, 2004 12:23 am
Lokalizacja: Nowo Huckie Przedmieście

Postautor: Łokieć » sob maja 28, 2005 1:24 pm

Powiem krótko i na temat :!:
MORDERCY ORAZ KURWY BEZ HONORU :!:




HEROES WILL NEVER DIE BECOUSE THEY ARE IMMORTAL
Biało Błękitno Niebieskie Serce Od Dziecka

Awatar użytkownika
PrEdAtOr
Posty: 429
Rejestracja: sob kwie 02, 2005 11:26 am
Lokalizacja: [Z]ESŁA[W]IC[E] [NH]

Postautor: PrEdAtOr » sob maja 28, 2005 1:55 pm

ja tego nie rozkminiam... bic sie - ok, ale zabijac...

[*][*]
Obrazek

Awatar użytkownika
raval
Posty: 754
Rejestracja: czw sie 26, 2004 6:36 pm
Lokalizacja: Centrum A

Postautor: raval » sob maja 28, 2005 2:41 pm

Nie wiem czy w Wiśle i Cracovi jest cos takiego jak honor, na miejscu powazniejszych osób z KSC i TS, zakazał bym takim co tak robią na stadion wchodzić, ale z tego co wiem im to nie przeszkadza :shock: :shock: :shock: :roll: :lol:

huteusz
Posty: 4273
Rejestracja: śr maja 25, 2005 2:17 pm
Lokalizacja: Śródmieście
Kontakt:

Postautor: huteusz » ndz maja 29, 2005 6:07 pm

Hmmm. Ciekawe co ten debil co go zabił by powiedział gdyby był na jego miejscu :?

Awatar użytkownika
WJ
Posty: 123
Rejestracja: śr sie 25, 2004 7:43 pm
Lokalizacja: z domu

Postautor: WJ » ndz maja 29, 2005 6:15 pm

huteusz pisze:Hmmm. Ciekawe co ten debil co go zabił by powiedział gdyby był na jego miejscu :?


pewnie by nic nie powiedzial...

Awatar użytkownika
Daro
Posty: 751
Rejestracja: czw gru 23, 2004 10:12 pm
Lokalizacja: noWa Huta

Postautor: Daro » ndz maja 29, 2005 8:14 pm

huteusz pisze:Hmmm. Ciekawe co ten debil co go zabił by powiedział gdyby był na jego miejscu :?


Haha a co by miał powiedzieć jakby nie żył?????Zastanów sie na drugi raz zanim znowu przypierdolisz jakimś głupim postem
Hutnik 1950 KRAKÓW-wiara która przetrwała wszystko

BarteKSH
Posty: 831
Rejestracja: czw lis 25, 2004 2:51 pm

Postautor: BarteKSH » ndz maja 29, 2005 10:13 pm

huteusz pisze:Hmmm. Ciekawe co ten debil co go zabił by powiedział gdyby był na jego miejscu :?


Wiesz co teraz to chyba trzeba się poważnie zastanowić ile ty masz lat :? a przynajmniej na ile się zachowujesz :?

A tak na temat to... szkoda słów :( kurwa jak można zaatakować kogoś siekierami (już nie mówię o tym że chłopak był niewinny) Ciekawe jak by się zachowały takie osoby gdyby postawić je w walce 1 na 1. Czy nie zesrałyby się bez grupy

KSH74NH
Posty: 4368
Rejestracja: śr sie 25, 2004 6:09 pm
Lokalizacja: swiatniki gorne

Postautor: KSH74NH » ndz maja 29, 2005 10:16 pm

Mialem z kolega bardzo bardzo duzo szczescia bo ta grupa mordercow przeszla 20 metrow obok mnie a mogla uznac mnie i kolegow za kibicow przeciwnej druzyny uff

Awatar użytkownika
HDS
Posty: 2394
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:15 pm
Lokalizacja: z krakoofka koło Nowej Huty

Postautor: HDS » ndz maja 29, 2005 10:40 pm

Czarne dni Nowej Huty

18-latek z osiedla Wysokiego w krakowskiej Nowej Hucie zmarł po pchnięciu nożem. To druga ofiara śmiertelna, która zginęła w ten sposób w ciągu dwóch dni w Nowej Hucie.

Rannego młodego mężczyznę znaleziono na klatce schodowej jednego z bloków. W bardzo ciężkim stanie trafił do szpitala. Niestety, lekarze nie zdołali już nic zrobić. - Doszło do sprzeczki, osoby te wcześniej się znały, jednak w wyniku awantury po alkoholu konflikt doprowadził do zabójstwa - mówi Leszek Górak, komendant miejski policji w Krakowie.

W piątek także 18-latek został pchnięty nożem; zmarł w szpitalu.

Krakowska policja zatrzymała już dwie osoby, które mogą mieć związek z jego śmiercią. Pierwotnie sądzono, że były to porachunki pseudokibiców; wcześniej na terenie Nowej Huty doszło do kilku bójek. Tym razem nie jest jednak wykluczone, że była to przypadkowa śmierć. Tym bardziej, że młody mężczyzna na stałe mieszkał w Niemczech, a do Polski przyjechał tylko po to, by złożyć wizytę rodzinie.

Awatar użytkownika
młody bojownik
Posty: 121
Rejestracja: czw sie 26, 2004 9:32 am
Lokalizacja: z domu

Postautor: młody bojownik » pn maja 30, 2005 10:24 am

Policja schwytała siedemnastoletniego sprawcę morderstwa w osiedlu Albertyńskim, do którego doszło w miniony czwartek. Ofiarą był osiemnastolatek, zupełnie przypadkowo napotkany przez będącą pod wpływem narkotyków grupę wyrostków. Jeden z nich ugodził młodego chłopaka nożem w okolicach nerki. Chłopak zmarł w szpitalu.
Po dwóch dniach poszukiwań morderca został schwytany przez policję wraz z grupą czterech innych osób, które współuczestniczyły w morderstwie. Policja wyklucza porachunki pomiędzy grupami kibiców krakowskich klubów. Ta śmierć była zupełnie niepotrzebna! Siedemnastolatek zabił osiemnastolatka...
za www.nowahuta.org.pl
nie jestem młody
nie jestem bojownikiem
jestem za HUTNIKIEM

Awatar użytkownika
HDS
Posty: 2394
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:15 pm
Lokalizacja: z krakoofka koło Nowej Huty

Postautor: HDS » pn maja 30, 2005 12:02 pm

Po tych artykulach można wywnioskować ze to jednak nie mialo nic wspolnego z kibicowaniem....


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Tomek1950
Posty: 798
Rejestracja: pn sie 30, 2004 1:28 pm
Lokalizacja: Nowa - Huta

Postautor: Tomek1950 » pn maja 30, 2005 12:17 pm

Taki czubów to powinno sie odizolować od społeczeństwa ,a najlepiej zeby przywrócili kare śmierci i ich wszystkich popowieszali i moze nareszcie by zaczeli myslec co robia i nauczyli by sie szacunku dla ludzkiego życia
Hutnik 1950 Kraków

Awatar użytkownika
Lukasz_HKS
Posty: 1096
Rejestracja: czw paź 07, 2004 10:32 am
Lokalizacja: NH

Postautor: Lukasz_HKS » pn maja 30, 2005 4:08 pm

HDS dlaczego zamazałeś twarze ?
Hutnik

Awatar użytkownika
HDS
Posty: 2394
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:15 pm
Lokalizacja: z krakoofka koło Nowej Huty

Postautor: HDS » pn maja 30, 2005 4:12 pm

Lukasz_HKS pisze:HDS dlaczego zamazałeś twarze ?
bo choć nie trawie tego co te typki zrobily to nie mam zamiaru ulatwiac pracy policji.....