Hutniczy marketing

Akcje i pomysły marketingowe.
Przetargi, reklamy, sponsoring.
Public Relations. Gorące newsy ze Sportowej S.A.

Moderatorzy: dUfio, marketing, HQSa

Marcin_SuchaBeskidzka
Posty: 533
Rejestracja: śr lut 09, 2005 11:25 am

Postautor: Marcin_SuchaBeskidzka » czw lip 07, 2005 7:44 pm

al1950 pisze:1. możliwość wykupienia krzesełka na cały sezon, każdy kibic w ramach karnetu o wyższej cenie ma możliwosć wykupienia konkretnego miejsca na stadionie (krzesełka tudzież miejsca na trybunie),
efektem konkretne podwyższone wpływy dla klubu od kibiców zaangażowanych których stać na wyzsze opłaty od standardowych karnetów/biletów, kwestia tylko zaklepania tego krzesełka, dla mnie to nie problem, zazwyczaj siadamy na tych samych :)


Hehe, byłbym "za", ale tylko przy objęciu ewentualnych zakupów ubezpieczeniem od remontu stadionu, bo niestety z mojego krzesełka, na którym spędziłem dobre 10 lat (no, ściśle mówiąc, najpierw to nie było krzesełko, a tylko miejsce na ławeczce) dziś już nic nie widać "dzięki" stale rosnącym kratom przy tunelu :P

Awatar użytkownika
Michas
Posty: 940
Rejestracja: sob kwie 02, 2005 3:07 pm
Lokalizacja: ze pokoju

Postautor: Michas » czw lip 07, 2005 11:40 pm

Ty moje krzesełko kiedyś rozjebali.Jest juz nowe ale i tak sie musiałem prznieśc w prawo bo nic już nie widać było
KTO KOCHA TEN WIERZY!!!

Awatar użytkownika
raval
Posty: 754
Rejestracja: czw sie 26, 2004 6:36 pm
Lokalizacja: Centrum A

Postautor: raval » pt lip 08, 2005 2:40 am

Według mnie klub za dużo kasy wydaje na ochrone, służby porządkowe, i bileterów

-tych czarnych ochroniarzy, którym w ogóle nie zależy na Hutniku (np.gdy przy tej kasie koło gola pojawił się kołowrotek gdy chciałem go przekręcić oni mnie popchali i smiejąc się powiedzieli- "nie trzeba...") jest około 20, biorą kase za nic z zamiast tego można by wyselekcjonować 15 chłopaków od nas, płacić im dużo mniej i klub by na tym zyskał bo nikt nie bedzie się bił/przepychał z braćmi :D

-tych dziadów w żółtych kamizelkach co chodzą po stadionie i zamulają to nawet nie bede komentował-kasa wyrzucana w błoto!

-BILETERZY! jest to problem numer 1, Hutnik co mecz traci przynajmniej 100 biletów.Przy wejściu B trzej bileterzy! ( :shock: po co 3 przy jednym wejsciu?) za 2-3-4zł wpuszczają całą mase małolatów, lub np za 15zł wpuszczają 5 osób-oczywiście wszytko biorą do kieszeni, nie wspomne już o tym że nie istnieje coś takiego jak bilet norlalny kolesie po 20-30 lat wchodzą spokojnie na ulgowy :roll: ICH TRZEBA ZWOLNIĆ! i zatrudnić normalnych ludzi! Następnie wejście koło gola ( nie to nowe tylko to co rodziny piłkarzy i trampkarze wchodzą)kolesie nie patrząc na legitymacie wpuszczają mase nastolatków podających się za trampkarzy Hutnika, czasami po 10 na raz.... :roll:

COŚ Z TYM TRZEBA ZROBIĆ!

Co do darmowych biletów dla bab według mnie to jest nieporozumienie

Stoisko z pamiątkami proponował bym ustawić koło A tam jest fajne miesce i dużo osób (oczywiście wtedy nie wolno by było zamykać bramek)

Awatar użytkownika
Daro
Posty: 751
Rejestracja: czw gru 23, 2004 10:12 pm
Lokalizacja: noWa Huta

Postautor: Daro » pt lip 08, 2005 11:58 am

Co ty pierdolisz za głupoty jak ma ktoś 20 lat to ma normalny kupować bilet?Co do hajsu wydawanego na ochronę i służbę porządkową to sie zgadzam-za dużo jest w tym miejscu wydatków dla zbędnych ludzi.
Hutnik 1950 KRAKÓW-wiara która przetrwała wszystko

1950N-H
Posty: 1450
Rejestracja: sob lip 02, 2005 1:54 pm
Lokalizacja: Nowa-Huta ZGODY

Postautor: 1950N-H » pt lip 08, 2005 12:37 pm

:arrow: Może by tak otworzyć wszystkie kasy (bo przez jednom wchodzi sie troszke za długo) :lol:

[/b]
CHWDP JEBANYM KATOM/"Przypomnij sobie jak kiedyś byłeś gumiorem, odłóż sprzęt walcz z honorem"

DAMIAN!
Posty: 55
Rejestracja: czw sie 26, 2004 9:44 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: DAMIAN! » pt lip 08, 2005 12:53 pm

1950N-H pisze::arrow: Może by tak otworzyć wszystkie kasy (bo przez jednom wchodzi sie troszke za długo) :lol:

[/b]


no bez przesady :D a bedziesz tam siedzial za darmo i sprzedawal bilety? niedostajac nic :D tak dla dobra klubu? co? hehe mi jakos nigdy do glowy nieprzyszlo ze stoje zadlugo w kolejce :shock:

Awatar użytkownika
raval
Posty: 754
Rejestracja: czw sie 26, 2004 6:36 pm
Lokalizacja: Centrum A

Postautor: raval » pt lip 08, 2005 1:52 pm

Połowa 20 latków już nie chodzi do szkoły więc nie wiem o co Ci chodzi :)

Marchewa
Posty: 628
Rejestracja: sob wrz 18, 2004 1:33 pm
Lokalizacja: NOWA HUTA

Postautor: Marchewa » pt lip 08, 2005 6:41 pm

raval: Nie mozna tez przesadzic z niektorymi rzeczami bo skonczy sie tak ze ze wzgledu na za drogie bilety nikt nie przyjdzie na nasz stadion.

Moim zdaniem jest miec tansze bilety ale zeby wchodzilo 2 razy wiecej ludzi. Zmniejszyc ceny biletow ale pilnowac bramy zeby nikt za darmo nie wszedl.

1979
Posty: 1901
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 6:44 am

Postautor: 1979 » pt lip 08, 2005 10:56 pm

DAMIAN! pisze:
1950N-H pisze::arrow: Może by tak otworzyć wszystkie kasy (bo przez jednom wchodzi sie troszke za długo) :lol:

[/b]


no bez przesady :D a bedziesz tam siedzial za darmo i sprzedawal bilety? niedostajac nic :D tak dla dobra klubu? co? hehe mi jakos nigdy do glowy nieprzyszlo ze stoje zadlugo w kolejce :shock:

a bedziesz dalej pierdolił wszystko ,wchodzil za 6 zl.(lub za darmo) i czekał na cud ??
od swych narodzin przez wszystkie lata
NA ZAWSZE Hutnik
powstrzyma nas tylko koniec świata

BYLISMY - JESTESMY - BEDZIEMY

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3902
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » pt lip 08, 2005 11:46 pm

Raval przesadziłeś. Ja mam 21 lat i uważam, że 6 zł to i tak dużo. Nie pochodzę z bogatej rodziny... a Ty mi jesczez każesz płącić 12 zł...

MUSTAFA PL
Posty: 577
Rejestracja: wt cze 21, 2005 7:12 pm
Lokalizacja: N-H thk

NH

Postautor: MUSTAFA PL » pt lip 08, 2005 11:55 pm

OŻÓG 1950 pisze:Raval przesadziłeś. Ja mam 21 lat i uważam, że 6 zł to i tak dużo. Nie pochodzę z bogatej rodziny... a Ty mi jesczez każesz płącić 12 zł...
12 ZŁOTYCH TO FAKTYCZNIE ZA DUŻO MOŻE 8 ZETA .
Obrazek Hutnik DYWIZJONU 303 !
thk

Awatar użytkownika
raval
Posty: 754
Rejestracja: czw sie 26, 2004 6:36 pm
Lokalizacja: Centrum A

Postautor: raval » sob lip 09, 2005 1:38 am

Ja też uwarzam, ze bilety są za drogie, ale jeżeli już jest ulgowy i nieulgowy to niech ktoś tego pilnuje, według mnie 5zł i 10zł to najwyższa stawka jaka piwinna być w 3 lidze... :? a my mamy jeszcze drożej :cry:

Marchewa
Posty: 628
Rejestracja: sob wrz 18, 2004 1:33 pm
Lokalizacja: NOWA HUTA

Postautor: Marchewa » sob lip 09, 2005 1:42 am

10 zł to zdecydowanie za drogo jak na dzisiejsze czasy i dzielnice w ktorej mieszkamy.

Jaracz
Site Admin
Posty: 239
Rejestracja: śr sie 25, 2004 11:42 pm
Lokalizacja: Kraków / Giessen
Kontakt:

Postautor: Jaracz » sob lip 09, 2005 9:52 am

METAL pisze:Pominęliście kwestię wydrukowania biletów o nominale 1 zł - myślę że to się nie opłaci.

A tymczasowo (poki nie bedzie nas stac na drukowanie biletow 1- czy 2- zlotowych) nie moglaby pani w kasie sprzedajac bilet lasce, zmieniac po prostu markerem 6 PLN na 1 czy 2 PLN? I wtedy na ten bilet moglaby wejsc tylko laska, nie byloby problemu wspomnianego powyzej..

pozdr!

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3902
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » sob lip 09, 2005 11:45 am

Raval myślę, że dalej się nie rozumiemy, 10 zł też nie mogę zapłacić. 6 i już, nic więcej, bo mnie po prostu nie stać! Zgadzam się z Marchewą.