SZALIK HUTNIKA

Kupię, sprzedam, zamienię - PAMIĄTKI PIŁKARSKIE

Moderatorzy: dUfio, Gadżety NH2010

podoba ci sie moj szal?

tak
9
20%
nie
36
80%
 
Liczba głosów: 45

huteusz
Posty: 4273
Rejestracja: śr maja 25, 2005 2:17 pm
Lokalizacja: Śródmieście
Kontakt:

Postautor: huteusz » pt lip 15, 2005 9:30 pm

abcdefgh pisze:Czy mówisz o takich pisackach :?: Jeśli tak to zicie ci milego malowanka mój malutki Huteusku :lol:

Ja tobie teś ale to nie bily takie piśaćki tylko takie dwuśtronne ale zdjontećka nie mogjem znajeśc... Tobie mój mijuśki kojego teź źyće miłego jysowania, bo maś tajent !

Awatar użytkownika
abcdefgh
Posty: 1017
Rejestracja: czw mar 17, 2005 3:32 pm

Postautor: abcdefgh » pt lip 15, 2005 9:46 pm

huteusz pisze:
abcdefgh pisze:Czy mówisz o takich pisackach :?: Jeśli tak to zicie ci milego malowanka mój malutki Huteusku :lol:

Ja tobie teś ale to nie bily takie piśaćki tylko takie dwuśtronne ale zdjontećka nie mogjem znajeśc... Tobie mój mijuśki kojego teź źyće miłego jysowania, bo maś tajent !

Nieładnie tak mówić do swojego Fana :P Jeśli nie wiesz jestem jednym z pierwszych członków Twojego FanClubu i należy mi sie szacunek :roll:
Hutnik SKARPA

Hutnik_Skarpa
Posty: 848
Rejestracja: czw mar 10, 2005 11:55 am

Postautor: Hutnik_Skarpa » pt lip 15, 2005 9:47 pm

Gratuluje ci huteusz :!: Wreszcie się przełamałeś i zaczęłeśpisać tak jak umiesz :!:
Nie musisz sie kryć z tym że jesteś analfabetą w samoobronie cie i tak przyjmą tylko możesz mieć potem problemy z podrabianiem podpisów. :lol:

huteusz
Posty: 4273
Rejestracja: śr maja 25, 2005 2:17 pm
Lokalizacja: Śródmieście
Kontakt:

Postautor: huteusz » sob lip 16, 2005 9:04 am

abcdefgh pisze:
huteusz pisze:
abcdefgh pisze:Czy mówisz o takich pisackach :?: Jeśli tak to zicie ci milego malowanka mój malutki Huteusku :lol:

Ja tobie teś ale to nie bily takie piśaćki tylko takie dwuśtronne ale zdjontećka nie mogjem znajeśc... Tobie mój mijuśki kojego teź źyće miłego jysowania, bo maś tajent !

Nieładnie tak mówić do swojego Fana :P Jeśli nie wiesz jestem jednym z pierwszych członków Twojego FanClubu i należy mi sie szacunek :roll:


To wlaśnie chciałem ci pokazać mój szacunek mówiac z masz talent, co widać po grafice na twojej stronie :!:

____________
PROTEST!!!!!!!!