Chce kupic szalik dla chrzesniaka (noworodek)

Kupię, sprzedam, zamienię - PAMIĄTKI PIŁKARSKIE

Moderatorzy: dUfio, Gadżety NH2010

Haohmaru
Posty: 88
Rejestracja: pt sty 14, 2005 1:29 am
Lokalizacja: Z Pocipielaszek Dolnych

Chce kupic szalik dla chrzesniaka (noworodek)

Postautor: Haohmaru » śr sie 03, 2005 9:07 pm

Wie ktos gdzie moge taki kupic albo ktos chce sprzedac?Macie info gdzie mozna taki dostac?Potrzebuje na niedziele.
Pomocy

Hutnik_Skarpa
Posty: 848
Rejestracja: czw mar 10, 2005 11:55 am

Postautor: Hutnik_Skarpa » czw sie 04, 2005 9:09 am

Powinny być jakieś na Tomexie. Jeśli nie na stoisku to w hali. Gdzieś tam musi być.
Tak wogóle to masz rację trzeba dzieciom od najmłodszych lat (tygodni?) wbijać do głowy przywiązanie do barw i Hutnika :)

HZA_Hutnik
Posty: 1522
Rejestracja: ndz wrz 26, 2004 1:24 pm

Postautor: HZA_Hutnik » czw sie 04, 2005 12:59 pm

Zapewne koledze chodzi o szal - minaturkę. Są takie dla dzieci w różnym wieku, ale Hutnik takich nie posiada.

Awatar użytkownika
linkaRTS
Posty: 163
Rejestracja: wt cze 21, 2005 4:44 pm
Lokalizacja: Krakow

Postautor: linkaRTS » pt sie 05, 2005 1:16 am

to kup mu normalny ;) owiniesz Go calego..
Ostatnio zmieniony sob sty 24, 2015 9:45 am przez linkaRTS, łącznie zmieniany 1 raz.

HaKaeS
Posty: 924
Rejestracja: ndz wrz 19, 2004 3:22 pm
Lokalizacja: Kraków - Nowa Huta

Postautor: HaKaeS » pt sie 05, 2005 1:39 pm

linkaRTS pisze:to kup mu normalny ;) owiniesz Go calego.. albo lepiej ja Ci zapodam taki fajny czerwony.. czerwono - bialo - czerwony.. bede miec kilka na zbyciu za niedlugo.. ;)


Czyżbyś spotkał na swojej drodze kilku pasiaków ??:lol:
A tak serio to nie sądzę, aby kolega chciał szal Widzewa
Obrazek

Hutnik_Skarpa
Posty: 848
Rejestracja: czw mar 10, 2005 11:55 am

Postautor: Hutnik_Skarpa » pt sie 05, 2005 1:42 pm

Każdy wie że małe dzieci wolą kolory niebieskie i błękitne od czerwonego :wink:

HaKaeS
Posty: 924
Rejestracja: ndz wrz 19, 2004 3:22 pm
Lokalizacja: Kraków - Nowa Huta

Postautor: HaKaeS » pt sie 05, 2005 1:44 pm

Hutnik_Skarpa pisze:Każdy wie że małe dzieci wolą kolory niebieskie i błękitne od czerwonego :wink:


Jak byłem malutki, moim ulubionym kolorem był żółty :D
Później się "przerzuciłem" na niebieski :D
Obrazek

KSH74NH
Posty: 4346
Rejestracja: śr sie 25, 2004 6:09 pm
Lokalizacja: swiatniki gorne

Postautor: KSH74NH » sob sie 06, 2005 12:28 am

HaKaeS pisze:
Hutnik_Skarpa pisze:Każdy wie że małe dzieci wolą kolory niebieskie i błękitne od czerwonego :wink:


Jak byłem malutki, moim ulubionym kolorem był żółty :D
Później się "przerzuciłem" na niebieski :D


Przerzut :D

Haohmaru
Posty: 88
Rejestracja: pt sty 14, 2005 1:29 am
Lokalizacja: Z Pocipielaszek Dolnych

Postautor: Haohmaru » sob sie 06, 2005 12:37 am

Nie. czerwono bialo czerwonego niechce czy na odwrot.Zabardzo kojarzy mi sie z bawami zydowskich przybyszow.(nie RTS) 8) Chcialem szaliczek Hutniczka 8) Chrzesniaka dziadek wzial mnie pierwszy raz na Hutnika i ja chcialem dotrzymac takiej jakby to juz tradycji :D Zwlaszcza ze ojciec dziecka gral w Hutniku kilka lat :P wiec chyba niemial by nic przeciwko temu aby taki prezent zrobic No trudno WIELKI MINUS ZA BRAK TAKICH SZALIKOW!!JAK MA BYC DOBRA FREKWENCJA NA MECZACH JAK NIEMA BARW DLA NAJMLODSZYCH.Do kogo oni sie przywiaza?Ktos mu da maly szalik Wisly i juz wiadomo jakiemu klubowi bedzie kibicowal i jakie bedzie mial serce w przyszlosci :evil: Zwlaszcza ze mieszkaja na Kurdwanowie :!: No trudno, trzeba poczekac az podrosnie i brac Go na mecze i zapisac na pilke.

Awatar użytkownika
linkaRTS
Posty: 163
Rejestracja: wt cze 21, 2005 4:44 pm
Lokalizacja: Krakow

Postautor: linkaRTS » pn sie 08, 2005 9:42 am

moze jednak ;) ? :)
Ostatnio zmieniony sob sty 24, 2015 9:44 am przez linkaRTS, łącznie zmieniany 1 raz.

telipinus
Posty: 325
Rejestracja: czw wrz 09, 2004 2:58 pm
Lokalizacja: Krakow

Postautor: telipinus » pn sie 08, 2005 10:43 am

Haohmaru pisze:Nie. czerwono bialo czerwonego niechce czy na odwrot.Zabardzo kojarzy mi sie z bawami zydowskich przybyszow.(nie RTS) 8) Chcialem szaliczek Hutniczka 8) Chrzesniaka dziadek wzial mnie pierwszy raz na Hutnika i ja chcialem dotrzymac takiej jakby to juz tradycji :D Zwlaszcza ze ojciec dziecka gral w Hutniku kilka lat :P wiec chyba niemial by nic przeciwko temu aby taki prezent zrobic No trudno WIELKI MINUS ZA BRAK TAKICH SZALIKOW!!JAK MA BYC DOBRA FREKWENCJA NA MECZACH JAK NIEMA BARW DLA NAJMLODSZYCH.Do kogo oni sie przywiaza?Ktos mu da maly szalik Wisly i juz wiadomo jakiemu klubowi bedzie kibicowal i jakie bedzie mial serce w przyszlosci :evil: Zwlaszcza ze mieszkaja na Kurdwanowie :!: No trudno, trzeba poczekac az podrosnie i brac Go na mecze i zapisac na pilke.


Skoro mieszkaja tam to raczej bedzie za Cracovia... :( przed toba bojowe zadanie naucz go kochac Hutniczka, a podaruj mu szalik normalnych wymiarow to jak dorosnie pojdzie z Toba w nim na Suche Stawy :D
tylko Hutnik HKS

Haohmaru
Posty: 88
Rejestracja: pt sty 14, 2005 1:29 am
Lokalizacja: Z Pocipielaszek Dolnych

Postautor: Haohmaru » pn sie 08, 2005 3:46 pm

Chrzesniak, wiec musowo bedzie mial narzucone odgornie barwy bialo blekitno niebieskie.Zreszta dziadek jest za Hutnikiem ale teraz juz nie chodzi na mecze.A ojciec gral w Hutniku wiec i on pojdzie w slady ojca, wczoraj gadalem z nim i mowie ze on ma strzelac bramy obiema nogami 8) Zajebiscie sie ciesze z tego chrzesniaka :D :D :D :D :D :D

Awatar użytkownika
HOOLSNH
Posty: 66
Rejestracja: ndz lip 24, 2005 2:37 pm
Lokalizacja: SkArPa

Postautor: HOOLSNH » pn sie 08, 2005 5:34 pm

Kup zwykly szalik mlody bedzie mogl wychodzic w zime na polQ ;) na Tomexie sa w budce przy glownym wejsciu naprzeciwko, o ile mi wiadomo to sa 2 lub 3 rodzaje :P a za rok wez mlodego na mecz :P
SiEmAnO HuTa WiTa, SiEmAnO ZnAkoMiTa DzIeLnIcA ZaSłUgUjE Na To MiAnO

Haohmaru
Posty: 88
Rejestracja: pt sty 14, 2005 1:29 am
Lokalizacja: Z Pocipielaszek Dolnych

Postautor: Haohmaru » pn sie 08, 2005 10:03 pm

Mysle ze za rok to jeszcze za wczesnie :( Dopiero jak podrosnie a zreszta co ja zrobie jak bedzie chcial jesc??Swojego sutka mu dam??w koncu z kurdwanowa to ponad godzina jazdy autobusem w jedna strone mecz 105 minut (razem z przerwa) i nastepna godzina jazdy a takie male dzieci jedza co chwile :?

Awatar użytkownika
abcdefgh
Posty: 1017
Rejestracja: czw mar 17, 2005 3:32 pm

Postautor: abcdefgh » pn sie 08, 2005 10:30 pm

Haohmaru pisze:Mysle ze za rok to jeszcze za wczesnie :( Dopiero jak podrosnie a zreszta co ja zrobie jak bedzie chcial jesc??Swojego sutka mu dam??w koncu z kurdwanowa to ponad godzina jazdy autobusem w jedna strone mecz 105 minut (razem z przerwa) i nastepna godzina jazdy a takie male dzieci jedza co chwile :?

Spróbuj namówić jego mame niech też chodzi na mecze i jak maly podrośnie z wózka przeniesie sie na trybuny :)
Pozdrawiam.
Hutnik SKARPA