I LOVE NH - bluzy, nowe koszulki

Kupię, sprzedam, zamienię - PAMIĄTKI PIŁKARSKIE

Moderatorzy: dUfio, Gadżety NH2010

WANDY
Posty: 381
Rejestracja: sob sie 28, 2004 1:17 am

I LOVE NH - bluzy, nowe koszulki

Postautor: WANDY » śr paź 19, 2005 9:43 pm

Wypuściliśmy pierwsze z bluz i koszulek czarnych z długim rękawem z motywem I LOVE NH. Bluzy czarne bez zamka z kieszeniami, koszulki są fantastyczne - z długim rękawkiem - na zakupy zapraszamy do CEPELII na Placu Centralnym oraz w sklepie WO-MAN w os. Bohaterów Września 1 E przy Rondzie Piastowskim
http://www.nowahuta.org.pl/?artykul=712

WANDY
Posty: 381
Rejestracja: sob sie 28, 2004 1:17 am

Postautor: WANDY » pt paź 21, 2005 12:44 am

Będa w piątek - za dużo się dzieje, żeby to ładnie obrobić - bluzy dobre, kaptur kieszenie nad pasem mocne I LOVE NH - koszulki świetne, na jesień/zimę długi rękaw, równie mocno krzyczące hasło I LOVE NH

Awatar użytkownika
enha
Posty: 87
Rejestracja: wt cze 21, 2005 7:46 pm
Lokalizacja: nh
Kontakt:

Postautor: enha » pt paź 21, 2005 3:37 pm

a bedzie adres strony internetowej???? bo na bluzie to sparz troche biegac z adresem czyjejs stronki.

WANDY
Posty: 381
Rejestracja: sob sie 28, 2004 1:17 am

Postautor: WANDY » sob paź 22, 2005 1:21 pm

www.nowahuta.org.pl to nie jest "czyjś" adres stronki a serwisu - jak Ci się nie podoba to nie kupuj, chyba że masz kompleksy jakieś? A tak w ogóle to na tym forum nie poruszasz w ogóle tematów sportowych czy to oznacza, że bujasz się na którąś stronę Błoń?
Bluzy pod motywem I LOVE NH mają adres, bo pod tym adresem będzie NH Sklep z ciuchami NH, tyle

Awatar użytkownika
enha
Posty: 87
Rejestracja: wt cze 21, 2005 7:46 pm
Lokalizacja: nh
Kontakt:

Postautor: enha » sob paź 22, 2005 2:38 pm

nie unos sie i nie obrazaj mnie. wyrazam tylko swoja opinie. ja poprostu nie umieszczal bym adresu swojej strony na bluzie, chyba ze byla by ona gadzetem reklamowym, ktory rozdawalbym za free lub przeznaczal na nagrody w konkursach.

WANDY
Posty: 381
Rejestracja: sob sie 28, 2004 1:17 am

Postautor: WANDY » ndz paź 23, 2005 12:23 am

jak beda damy link - przepraszam za ich brak - pokazemy niebawem - wierzcie na słowo WARTO!

Awatar użytkownika
enha
Posty: 87
Rejestracja: wt cze 21, 2005 7:46 pm
Lokalizacja: nh
Kontakt:

Postautor: enha » wt lis 01, 2005 4:52 pm

czy to prawda co wyszperalem przez przypadek na temat radnego twaroga, tworcy koszulek i love nh?
tekst ponizej:

"NAJSZKODLIWSZY w Polsce:

Maciej Twaróg - radny Krakowa, wyjątkowo szkodliwy, najbardziej zajadły homofob w Polsce posługujący się bandami w zwalczaniu gejów i lesbijek. To on ponosi pełną odpowiedzialność za zajścia w Krakowie, za rannych, za bicie!

Inspirował i uczestniczył w zajściach w Krakowie jako główny przywódca band chuliganów, kryminalistów i bandytów. Sponsor klubu piłkarskiego w Nowej Hucie, którego kibice atakowali gejów podczas marszu tolerancji kamieniami.

- skutecznie, jako Klub Radnych Ligi Polskich Rodzin, zablokowaliśmy w Krakowie prezentację wystawy "Niech nas zobaczą", która promowała i pokazywała zjawisko homoseksualizmu jako coś normalnego, z czym należy się oswoić, a która miała być prezentowana na miejskich przystankach komunikacyjnych. Uznaliśmy, że pozwolenie na przeprowadzenie takiej akcji "promocyjnej" będzie pierwszym krokiem do legalizacji związków homoseksualnych i przyznania im opieki nad zaadoptowanymi dziećmi. Nigdy nie może być na to zgody.

na podstawie jego strony internetowej"


chodza tez sluchy, ze kolesie z MW ktorych pokazala ostatnio prasa wznoszacy gesty "heilhitler" podlegaja radnemu Twarogowi?
czy to prawda?
jesli tak to jestem zalamany, zamiast nas promowac ta akcja tylko nas pograzy...znow bedzie sie opinia jak smrod po gaciach ciagnac za NH ze nie tylko chamy, ale rowniez faszysci... :cry: :oops:

Awatar użytkownika
marek centrum c
Posty: 211
Rejestracja: sob gru 04, 2004 7:37 pm
Lokalizacja: NOWA HUTA

Postautor: marek centrum c » wt lis 01, 2005 5:36 pm

podaj zródło (linka) :twisted: bo jakoś ci nie wieze :!:
Obrazek

Awatar użytkownika
ciach_bamboocha
Posty: 224
Rejestracja: śr sie 24, 2005 9:51 pm
Lokalizacja: z reklamy

Postautor: ciach_bamboocha » wt lis 01, 2005 5:44 pm

dobra sam znalazłem wystarczy kawałek tekstu wkleic w google:

GAY LIFE - GAY CLUBBING PORTAL


i wszystko jasne


ps. po co to wklejasz w temacie o koszulkach :?: czyżby to była forma osmieszenia konkurencji (na polu gadzetów NH)
jesli tak to jestes przechujem

ps2. "... Sponsor klubu piłkarskiego w Nowej Hucie, którego kibice atakowali gejów podczas marszu tolerancji kamieniami ..."

nie słyszałem o tym ale rozpierdala mnie duma czytając takie teksty :D
Obrazek

Rafał_Hutnik
Posty: 340
Rejestracja: wt sie 31, 2004 11:18 am

Postautor: Rafał_Hutnik » wt lis 01, 2005 5:59 pm

o kurwa, 'enha' lepiej zebys mial jakies wytlumaczenie czego szukales na tej 'ciekawej' stronie ze przypadkiem znalazles ten tekst <lol2>

Awatar użytkownika
Monka
Posty: 539
Rejestracja: pn sie 23, 2004 6:35 pm
Lokalizacja: Stara Huta

Postautor: Monka » wt lis 01, 2005 6:01 pm

HaKaeS pisze:Ponawiam pytanko - zapoda ktoś zdjęcie tych bluz i t-shirtów :?:


http://www.nowahuta.org.pl/?artykul=754

artykuł o tym z dwoma fotkami :)
Barwy Królewskie Biało-Błękitno-Niebieskie!!

Awatar użytkownika
enha
Posty: 87
Rejestracja: wt cze 21, 2005 7:46 pm
Lokalizacja: nh
Kontakt:

Postautor: enha » wt lis 01, 2005 6:36 pm

a tak sobie ogolnie szukalem niusow na temat nh i po wpisaniu nazwiska radnego to mi wyszlo i fakt ze na tej stronie, a zamieszczam to tutaj bo takie jazdy jak nietolerancja i profaszystowskie akcje rozdupcaja mnie na maxa. nie chce zeby nasza dzielnia byla kojazona z takimi akcjami. nie jestem jakims milosnikiem pedalow, ale nikomu zle nie zycze, a na pewno juz nie moge zrozumiec takich bezmozgich aktow agresji. jakis honor trzeba miec- jak cos to startowac do silniejszych. nie umniejszam zaslug twaroga-szanuje go za to co robi dla dzielnicy, ale kurwa bez jaj - nie mozna przymykac oka na burackie akcje.

Awatar użytkownika
ciach_bamboocha
Posty: 224
Rejestracja: śr sie 24, 2005 9:51 pm
Lokalizacja: z reklamy

Postautor: ciach_bamboocha » wt lis 01, 2005 6:59 pm

enha pisze:ale kurwa bez jaj - nie mozna przymykac oka na burackie akcje.


dokładnie-i radny Twaróg nie przymknął oka na buracki marsz pedałów
Obrazek

HZA_Hutnik
Posty: 1522
Rejestracja: ndz wrz 26, 2004 1:24 pm

Postautor: HZA_Hutnik » wt lis 01, 2005 10:53 pm

enha - zobacz na to co przytoczył wcześniej ktoś. Skoro, wiesz że to zdanie nie jest prawdziwe: "Sponsor klubu piłkarskiego w Nowej Hucie, którego kibice atakowali gejów podczas marszu tolerancji kamieniami." to chyba wiesz, że tekst pisała osoba mająca niewielką wiedzę na temat MT. Ja nie wnikam, które ze stwierdzeń są prawdziwe, a swoje zdanie na tematy takowe mam. Jednak jeśli w jakimkolwiek artykule prasowym, internetowym czy niusie w telewizji pojawia się jakieś kłamstwo to dla mnie dyskwalifikuje całą wiadomość oraz osobą ją sporządzającą (piszącą).

WANDY
Posty: 381
Rejestracja: sob sie 28, 2004 1:17 am

Postautor: WANDY » wt lis 01, 2005 11:32 pm

http://www.nowahuta.org.pl/?artykul=754
wklejam bluzy - palantem z Bohaterów się nie przejmować!!!