FOOTBALL MANAGER 2006

Czyli wszystko to co nie mieści się w powyższych kategoriach - taki nasz mały hutniczy Hyde Park:)

Moderator: dUfio

Sagram
Posty: 438
Rejestracja: czw lis 25, 2004 9:46 pm
Lokalizacja: Kraków

Postautor: Sagram » czw lis 24, 2005 7:14 pm

PennyWise pisze:
Sagram pisze:Witam!

Nie narzekac tylko zdobyc Hutniczkiem lige, mistrza, Uefa, Lige Mistrzow. Łatwo nie będzie, bo gra jest trudna. Wg mnie pierwszy sezon w drugiej lidze to pewna walka o utrzymanie, powiązana z budową drużyny na przyszły rok, aby zaatakowac lige...Ja po rundzie jesiennej ledwo jestem na 9 pozycji i to tylko dlatego, że wygrałem ostatnie 4 meczyki. Wiec powtarzam, gra Hutniczkiem to wyzwanie. Nadmieniam, że gierka jest tym trudniejsza im włączymy wiecej lig w tle.

pzdr

A co ligi mają do tego , gra się znacznie wolniej i chyba tyle nie wiem bo moj komp nie pozwala na wiecej niz czery ligi , za wolny procek



Tyle Penny maja, ze grajac kilkanascie sezonow, pozostale ligi, a wiec zawarci w nich pilkarze nie rozwijają sie, starzeja i staja sie coraz gorsi. Pamietam poprzednia wersje FM, kiedy zagralismy 10 lat wirtualnych, Polska byla mistrzem swiata, a najdrozsi pilkarze pochodzi z kraju nad Wisla. Dlatego zalecam zaznaczyc na wstepie z 5 najwazniejszych lig na swiecie, co spowoduje, ze gra bedzie o wiele ciekawsza, a my za parenascie sezonow zawsze bedziemy miec godnych rywali. Powoduje to rowniez to, ze gra jest caly czas trudna, a nie tylko przez pewien czas.

pzdr
Hutnik 1950 KRAKÓW

BuA SPW
Posty: 1546
Rejestracja: pt sie 27, 2004 4:21 pm

Postautor: BuA SPW » czw lis 24, 2005 7:54 pm

Każdy niech się pochwali kim gra, na którym jest miejscu ile rozegrał meczy itp oraz talentami..
Obrazek

Awatar użytkownika
PennyWise
Posty: 1335
Rejestracja: pn kwie 18, 2005 2:09 pm
Lokalizacja: spod budki z piwem;]

Postautor: PennyWise » czw lis 24, 2005 8:00 pm

Wlasnie koncze trzeci sezon M.utd , jak narazie udało mi się zdobyć wszystko co było do zdobycia , taktyka 4-4-3 , pierwsza jedynastka Howard od lewej Hainze , Slivestre , Ferdinand , G.Neville , C.Ronaldo , Junininho, Park , Rooney , Van Nisterroy , Robinho , gra zawsze ofensywna , z presingiem , duza kreatywnoscia , konrtakt moj tygodniowy 60 tys funtów :shock:
Btw Sagram nierozwijają sie tylko wtedy gdy sa szarzy wiec jak masz baze danych na maximum to chyba jest w porzadku , ale moge sie mylic , ja gram tylko w lidze angielskiej
BOG Z Nami, chuj z Nimi.
Oldschool Fan

Awatar użytkownika
AliHKS
Posty: 155
Rejestracja: czw mar 24, 2005 5:53 pm
Lokalizacja: Wadów

Postautor: AliHKS » czw lis 24, 2005 9:41 pm

A kto mogłby mi przegrać tą grę na cd :?: Za płytkę zapłacę.
NIELICZNI ALE FANATYCZNI Hutnik WaDóW

HaKaeS
Posty: 924
Rejestracja: ndz wrz 19, 2004 3:22 pm
Lokalizacja: Kraków - Nowa Huta

Postautor: HaKaeS » czw lis 24, 2005 10:03 pm

AliHKS pisze:A kto mogłby mi przegrać tą grę na cd :?: Za płytkę zapłacę.


Mam już nagraną dla Ciebie tą płytkę ale musimy sie teraz ustawić, żebyś to odebrał - ale to już ustalimy na PRV.

Pozdro
Obrazek

BuA SPW
Posty: 1546
Rejestracja: pt sie 27, 2004 4:21 pm

Postautor: BuA SPW » pt lis 25, 2005 9:36 am

Ja grę mam od 3 dni i zawsze na rozgrzewkę gram polską ligę Wisłą..Udało mi się to co Wiśle się nie udaje, czyli wejście do Ligi Mistrzów, w 3 fazie eliminacji pokonałem Anderlecht :lol: Na razie jestem na pierwszym miejscu..Kupiłem kilku młodych dobrych zawodników : Kamil Grosicki, Jakub Biskup, Łukasz Fabianski, Dariusz Łatka oraz Tadeusz Kaczor.Najlepszy z nich to Kamil Grosicki, który strzela sporo bramek i sporo razy był man of the match..
Obrazek

Awatar użytkownika
KubaHKS
Posty: 77
Rejestracja: wt maja 31, 2005 10:13 am

Postautor: KubaHKS » pn lis 28, 2005 4:11 pm

Awans do SERIE A grając Torino a teraz czas na podbój Serie
a i mistrzostwo Włoch
"Było nas wielu, pozostali najwierniejsi!!!"
Hutnik - Oświecenia

BuA SPW
Posty: 1546
Rejestracja: pt sie 27, 2004 4:21 pm

Postautor: BuA SPW » pn lis 28, 2005 6:31 pm

Z Wisła wyjście z grupy w Lidze Mistrzów i zdobycie Mistrzostwa Polski oraz Pucharu Polski..
Obrazek

HaKaeS
Posty: 924
Rejestracja: ndz wrz 19, 2004 3:22 pm
Lokalizacja: Kraków - Nowa Huta

Postautor: HaKaeS » pn lis 28, 2005 6:35 pm

Zapodałby mi ktoś crackiem do FMa 2006 - bo gierke mam już, tylko nie pójdzie bez cracka, którego niestety nie moge znaleść.
Obrazek

Bulek
Posty: 380
Rejestracja: śr paź 13, 2004 7:58 pm
Lokalizacja: Willowe

Postautor: Bulek » pn lis 28, 2005 6:40 pm

Jest Ktos Z Moich Okolic (willowe) ktory moze mi ta gre nagrac bo ja mam i mi niedziala:/
"Huto Dzielnico Ma Pokaz Chamom Jak W Pilke Sie Gra"

Awatar użytkownika
KubaHKS
Posty: 77
Rejestracja: wt maja 31, 2005 10:13 am

Postautor: KubaHKS » pn lis 28, 2005 7:11 pm

HaKaeS pisze:Zapodałby mi ktoś crackiem do FMa 2006 - bo gierke mam już, tylko nie pójdzie bez cracka, którego niestety nie moge znaleść.

Ustaw sobie we właściwościach zgodność z win 95 i ściągnij z netu programiki virtual-cd hide i ukryj napedy wirtualne i powinno działać
"Było nas wielu, pozostali najwierniejsi!!!"

Hutnik - Oświecenia

Sagram
Posty: 438
Rejestracja: czw lis 25, 2004 9:46 pm
Lokalizacja: Kraków

Postautor: Sagram » pn lis 28, 2005 8:48 pm

Ja nie moge sie poszczycić takimi wynikami jak Wy. Czasu widze, ze tez tyle nie mam, bo rozegralem do tej pory tylko runde jesienna, ale walcze. Gram naszym Hutniczkiem z tym że zacząłem od 2 ligi. Łatwo nie jest, poczatkowe kolejki to szał transferowy. Sprzedałem 14 zawodników w tym wielu kluczowych, aby miec jakiekolwiek fundusze na transfery i jakos zbudowac składzik. Niestety musieli odejsc dwaj liderzy zespołu Tadek Kaczor i Michał Stolarz, oczywicie za bajońskie sumy 100 i 200 tys Ojro. Kupiłem wielu zawodników w tym chyba znalazłem perełke Daniela Barzyńskiego. Wciąż myśle czy nie zmienic mu nazwiska na Daniel Jarosz, ale z drugiej strony po co. Pierwsze kolejki to ciągłe przetasowania składu i zadowolenie z każdej bramki, potem z każdego remisu, a teraz mam passe 5 zwycięstw pod rząd. Runde zakończyłem na 10 pozycji z 28 pkt na koncie i marzę o spokojnej grze w srodku tabeli i uniknieciu baraży. A w kolejnym sezonie powalczymy, zobaczymy...

pzdr
Hutnik 1950 KRAKÓW

Awatar użytkownika
centrum nh
Posty: 1888
Rejestracja: sob lis 12, 2005 10:32 am
Lokalizacja: dark side

talenty

Postautor: centrum nh » wt lis 29, 2005 11:45 am

POLECAM : Libis Andreas Arenas niesamowity młody kolumbijski bramkarz. Freddy Guarin, Haris Beslija, Vitaly Kutuzov, Ervin Lorenzo Avalos. Z Polaków: Zmuda, Kalinowski, Cichy, Kokoszka .. ogólnie zagladajcie do u-21 w amer pld. :twisted:

Awatar użytkownika
centrum nh
Posty: 1888
Rejestracja: sob lis 12, 2005 10:32 am
Lokalizacja: dark side

Postautor: centrum nh » wt lis 29, 2005 1:30 pm

jeżeli ktoś chce to oddam powiedzmy za 50zł FM 2005. orginał, stan bdb. gram 2006 wic ten sie marnuje :P

Awatar użytkownika
AliHKS
Posty: 155
Rejestracja: czw mar 24, 2005 5:53 pm
Lokalizacja: Wadów

Postautor: AliHKS » czw gru 01, 2005 8:35 pm

Już mam FM-a więc zaczynam grać :) Jaką drużyną to jeszcze niewiem,ale chyba Podbeskidziem,ponieważ gra tam Maki i Kołek.
NIELICZNI ALE FANATYCZNI Hutnik WaDóW