Kolejny marsz tolerancji w krakoofku... ?

Czyli wszystko to co nie mieści się w powyższych kategoriach - taki nasz mały hutniczy Hyde Park:)

Moderator: dUfio

Marcin_SuchaBeskidzka
Posty: 533
Rejestracja: śr lut 09, 2005 11:25 am

Postautor: Marcin_SuchaBeskidzka » ndz lis 27, 2005 6:26 pm

Metal, Penny - jesteście zwolennikami tych parad? :)

Awatar użytkownika
PennyWise
Posty: 1335
Rejestracja: pn kwie 18, 2005 2:09 pm
Lokalizacja: spod budki z piwem;]

Postautor: PennyWise » ndz lis 27, 2005 7:37 pm

Marcin_SuchaBeskidzka pisze:Metal, Penny - jesteście zwolennikami tych parad? :)

No a jak ci się wydaje Marcin :lol: , pozdro
BOG Z Nami, chuj z Nimi.
Oldschool Fan

Marcin_SuchaBeskidzka
Posty: 533
Rejestracja: śr lut 09, 2005 11:25 am

Postautor: Marcin_SuchaBeskidzka » ndz lis 27, 2005 8:02 pm

Hehehe, wydaje mi się, że... takimi samymi, jak ja ;)

suchystaw50
Posty: 476
Rejestracja: czw sty 20, 2005 12:39 am
Lokalizacja: suche stawy

Postautor: suchystaw50 » pn lis 28, 2005 12:08 am

ooooo
Ostatnio zmieniony sob lut 11, 2006 9:33 pm przez suchystaw50, łącznie zmieniany 1 raz.
Suche Stawy-
były ryby
są piłkarze

Awatar użytkownika
metal
Site Admin
Posty: 3362
Rejestracja: pn sie 23, 2004 5:01 pm
Lokalizacja: http://www.Hutnik.krakow.pl
Kontakt:

Postautor: metal » pn lis 28, 2005 8:03 am

Obłomow pisze:Ad.1 Jakby chcieli to mogliby ich duzo brutalniej rozpędzić. Mieli tych ludiz powynosić w lektykach? I jakby policja ich nie usuneła to by doszło do starcia z przeciwnikami marszu.
Ad.2 to pewnie konstytucja. Nie oznacza to, że można dosłownie i w całej rozciągłości stosować ten artykuł. Z niego bowiem można wywnioskowac, że zgromadzenia może robić każdy - pedofiel i zoofile też. Sa tez inne przepisy które moga to prawo ograniczać. Poza tym prawo pisane przez czlowieka nie zawsze jest dobre - są wazniejsze prawa - moralne. UStawy norymberskie też byś przestrzegał?
Ad.3 pedały to skrót myslowy. Nie chce mi sie za kazdym razem pisac pedaly i lesbijki. Ten fragment pochodzi z listu uczestnika marszu, lewaka i homoskesualisty Tomasza Szypuły. Z zasady nie wierze żadnemu lewakowi w jego slowa bo to kłamcy. "Pan Biskup" to dobre, Urban chyba mu pomagał to pisać.
Ad. 4 Wyjazdy na mecze to nie parady pedałów. Szkoda porownywać.

No i coś zreztą nie wyszły te wiece ; - w Krakowie jakaś garstka oszołomów z lewackich i niepolskich organziacji. Te dranie chciały jeszcze wiecowac pod pomnikiem poległych stoczniowców w Gdansku. Ich bezczelnośc nie zna granic.



Obłomow
Ad1: Zatem powinni może tachac po ziemi tych, którzy zagrażali bezpieczeństwu a nie uczestników pokojowej demonstracji

Ad2: Rozumiem że probujesz uprawiać demagogię, ale Konstytucja (czyli Ustawa zasadnicza) jest aktem prawnym NADRZĘDNYM i żadne rozporządzenie ani ustawa nie może jej ograniczać. Pokojowe demonstracje mogą urządzać prawicowny (Myślenice), mogą też wszyscy inni Polacy - jesteśmy równi wobec prawa.

Ad3: Nie to nie jest cytat T. Szypuły. Twoje zasady źle świadczą o Tobie...

Ad4: patrz punkt 2

SuchyStaw: Znowu mnie obrażasz, potem napiszesz ze to było po pijaku...

Niezmiennie: POZDRAWIAM: Metal


ObrazekStaram się pisać poprawnie po polsku!

Obłomow
Posty: 353
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 8:47 pm
Lokalizacja: Oświecenia NH

Postautor: Obłomow » pn lis 28, 2005 8:24 am

A jednak to jest cytat z listu Szypuły. A oto dowód:
http://serwisy.[usuwamy]/wyborcza/1,34474,3032238.html
Ostatni akapit to właśnie ta częśc z Twojego wpisu.

A tutaj jeszcze szczegółowe przpeisy dotyczące zgromadzeń:
http://www.kgp.gov.pl/prawo/zgromadz.htm

Art. 2. Wolność zgromadzania się podlega ograniczeniom przewidzianym jedynie przez ustawy, niezbędnym do ochrony bezpieczeństwa państwowego lub porządku publicznego oraz ochrony zdrowia lub moralności publicznej albo praw i wolności innych osób, a także ochrony Pomników Zagłady w rozumieniu ustawy z dnia 7 maja 1999 r. o ochronie terenów byłych hitlerowskich obozów zagłady (Dz. U. Nr 41, poz. 412).

Awatar użytkownika
metal
Site Admin
Posty: 3362
Rejestracja: pn sie 23, 2004 5:01 pm
Lokalizacja: http://www.Hutnik.krakow.pl
Kontakt:

Postautor: metal » pn lis 28, 2005 1:26 pm

Obłomow: 2 razy masz rację. (zwracam honor)
Jednak przyznasz że marsz nawołujący do tolerancji nie może być obrazą MORALNOŚCI. Co innego parady w stylu berlinskim z przebraniami na ostro.

Chciałbym niektórym uświadomić że są takie miejasca na świecie, gdzie zabrania się stosunków oralnych (osob przeciwnej płci róznież) nie mówiąc o stosunkach analnych. Ja nie chcę żyć w pastwie, w którym przepisy mówią mi jak mam się kochać ze swoją kobietą.

Pozdro: Metal
ObrazekStaram się pisać poprawnie po polsku!

Awatar użytkownika
Stefek_Burczymucha
Posty: 723
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 10:03 pm

Postautor: Stefek_Burczymucha » pn lis 28, 2005 4:09 pm

czemu zostalo usunietych kilka postów które wnosily do tematu więcej niz wzajemne wyzywanie sie od pedałow. sadze ze jeden z adminów chciał zatuszowac swoja niezbyt sensowna wypowiedz :? czyżby na forum istniala cenzura?. co gorsza zostało wywalone na chama zamiast "mod edit"...nie podoba mi sie to
Wasting time is an important part of living.

suchystaw50
Posty: 476
Rejestracja: czw sty 20, 2005 12:39 am
Lokalizacja: suche stawy

Postautor: suchystaw50 » pn lis 28, 2005 5:46 pm

METAL pisze:
Obłomow pisze:SuchyStaw: Znowu mnie obrażasz, potem napiszesz ze to było po pijaku...
Niezmiennie: POZDRAWIAM: Metal
[/color]


to mi pojechałeś :lol:
Ciekawe czym poczules sie obrazony.
ps. Stefek
cenzura tu zawsze byla i jest, nawet gdy stosujesz sie do regulamninu
Suche Stawy-

były ryby

są piłkarze

Perła17
Posty: 508
Rejestracja: śr maja 04, 2005 8:41 pm
Lokalizacja: Kraków

Postautor: Perła17 » pn lis 28, 2005 5:55 pm

I to sie nazywa wolnosc slowa i czynow
Bohaterów Września- Zawsze Wierni

Awatar użytkownika
japierdole
Posty: 52
Rejestracja: sob paź 15, 2005 10:34 pm

Postautor: japierdole » pn lis 28, 2005 5:59 pm

TOLERANCJA!!

TOLERANCJA!!

TOLERANCJA!!
FCObrazek69

suchystaw50
Posty: 476
Rejestracja: czw sty 20, 2005 12:39 am
Lokalizacja: suche stawy

Postautor: suchystaw50 » pn lis 28, 2005 6:58 pm

japierdole pisze:TOLERANCJA!!

TOLERANCJA!!

TOLERANCJA!!


do roznosci pogladow na forum.
dobrze zrozumialem?
Suche Stawy-

były ryby

są piłkarze

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 549
Rejestracja: pn sie 23, 2004 4:00 pm
Lokalizacja: www.Hutnik.krakow.pl

Postautor: admin » pn lis 28, 2005 7:47 pm

Serdecznie wszystkich zapewniam ze JA nie usuwałem żadnych postów i nikt na MOJE POLECENIE tego nie zrobił.
Proszę moderatorów o NIEUSUWANIE POSTÓW Z TEGO WĄTKU.

Metal

Stefek Burczymucha - jeśli chodzi o jakąś moją wypowiedź (niezbyt fortunną jak piszesz, to proszę przytocz ją - chetnie ponowię :)
... i powinieneś wiedzieć (skoro mnie znasz) że JA nie stosuję takich metod

Dla przypomnienia: od pedałów był wyzywany Penny Wise, ja i (chyba) Marcin Sucha B.

suchystaw50
Posty: 476
Rejestracja: czw sty 20, 2005 12:39 am
Lokalizacja: suche stawy

Postautor: suchystaw50 » pn lis 28, 2005 8:16 pm

chyba nie był wyzywany.
a ty czy PW byscie nawet byli NAZYWANI (nie wyzywani!!!) to chba dla was tylko duma i chwala. mozecie kandydowac na inszych prezesow czy kogo tam wybieraja
Suche Stawy-

były ryby

są piłkarze

suchystaw50
Posty: 476
Rejestracja: czw sty 20, 2005 12:39 am
Lokalizacja: suche stawy

Postautor: suchystaw50 » pn lis 28, 2005 9:18 pm

METAL pisze:
Chciałbym niektórym uświadomić że są takie miejasca na świecie, gdzie zabrania się stosunków oralnych (osob przeciwnej płci róznie[color=red]ż
) nie mówiąc o stosunkach analnych. Ja nie chcę żyć w pastwie, w którym przepisy mówią mi jak mam się kochać ze swoją kobietą.

Pozdro: Metal[/color]


zagubiłes sie calkowicie w tym temacie.
jakbys byl bystrzejszy to bys zauwazyl, ze temat ten zostal zalozony dopiero po tym jak dewianci zapowiedzieli wyjscie na ulice, aby manifestowac w co sie dymaja i jakich chca przywilejow.
dopoki to sie nie stalo NIKT na tym forum nie poruszal watkow kto kogo i w co dyma.
mnie to nie interesuje co kto robi w lozku, jesli z tym lozkiem nie wychodzi na ulice. moga sie walic w uszy, nosy, a najlepiej zeby wsadzał do kontaktu.
sfera seksualnosci jest sprawa INTYMNA i taka powinna pozostac bez wzgledu na preferencje.
jesli ktos sie chce sie z tym afiszowac to powinien poszukac chetnych do sluchania we wlasnym zakresie, a nie wrzeszczec o tym na ulicach.
zrobiles z tego afere jakby probowano wprowadzic do ustawodawswa zakaz pedalowania. nie slyszalem dotad aby policja z prokuraura wjezdzala komus do domu i analizowala w ktora dziure wsadza.
czy widziales kiedys demonstracje heteroseksualistow manifestujacych w jakich pozycjach to robia??
i slowo tolerancja tez jest przez ciebie nie do konca zrozumiale. bo co z tolerancja dla tych ktorych homosie gorsza, ktorzy znalezli sie w miejscach manifestowania zboczen z dziecmi? dla nich tolerancji nie ma.
Suche Stawy-

były ryby

są piłkarze