Kolejny marsz tolerancji w krakoofku... ?

Czyli wszystko to co nie mieści się w powyższych kategoriach - taki nasz mały hutniczy Hyde Park:)

Moderator: dUfio

Awatar użytkownika
HDS
Posty: 2394
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:15 pm
Lokalizacja: z krakoofka koło Nowej Huty

Postautor: HDS » pt gru 02, 2005 10:43 am

Ja ich wlozylem do jednej polki i traktuje jendakowo. Skoro pedaly moga sie afiszowac to niech inni sie afiszuja wkoncu tolerancja i rownosc dla kazdego, a co do prawa: dzis rzecz dozwolona/zakazana, jutro moze byc zakazana/dozwolona, takze prawo prawem a natura naturą...

btw. co z tymi procesjami?
Metal - a porownywanie marszow pedalskich z procesjami jest trafne?


NIE ROBIĄ NIKOMU KRZYWDY.
czy aby napewno? A roznoszenie ulotek pedalskich i umozliwianie ich ogladania przez dzieci to jest normalne i zgodne z prawem?Czy adopcja dziecka przez dwoch pedalow jest dobra? Do ktorego z nich mowilo by dziecko ojcze a do ktorego matko?

Junior
Posty: 1232
Rejestracja: pt sie 27, 2004 7:59 pm

Postautor: Junior » pt gru 02, 2005 11:00 am

Czy adopcja dziecka przez dwoch pedalow jest dobra?

nie jest dobra ale o co to za pytanie? czy ktos to popiera tu na forum ze o to pytasz?
Nie ma na szczęście zadnych przesłanek ku temu żeby tak było
"Hutniczy chłopie bądź na Topie"

Awatar użytkownika
HDS
Posty: 2394
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:15 pm
Lokalizacja: z krakoofka koło Nowej Huty

Postautor: HDS » pt gru 02, 2005 11:05 am

a o co niby pedaly sie staraja? o pozwolenie na sluby na adopcje...

Marcin_SuchaBeskidzka
Posty: 533
Rejestracja: śr lut 09, 2005 11:25 am

Postautor: Marcin_SuchaBeskidzka » pt gru 02, 2005 11:25 am

Junior pisze:nie jest dobra ale o co to za pytanie? czy ktos to popiera tu na forum ze o to pytasz?


No właśnie - pisałem o tym w swoim poście. Z tego co wiem, to dyskutujemy tu nie o tym, czy dać prawo homoseksualistom do adopcji dzieci, ale o tym, czy dać im prawo do organizowania marszów i wyrażania wlasnych opinii.

Awatar użytkownika
metal
Site Admin
Posty: 3362
Rejestracja: pn sie 23, 2004 5:01 pm
Lokalizacja: http://www.Hutnik.krakow.pl
Kontakt:

Postautor: metal » pt gru 02, 2005 11:28 am

HDS: mieszasz kilka spraw, ale po kolei:

Nie porównywałem "marszów pedalskich" do procesji.

"roznoszenie ulotek pedalskich" coś Ci sie pomyliło. Nikt podczas marszy równości nie wciska dzieciom ulotek. Jak rodzice nie chcą żeby dziecko zostało "zarażone" (pewnie wg Ciebie jak popatrzy na geja to się spedali) to nie idą oglądać "zwyrodnialców".

A adopcja, śluby i inne takie to temat na inną dyskusję. Tutaj rozmawiamy o wolności zgromadzeń o chatakterze pokojowym, więc może na tym się skupimy.

A ja mam do Ciebie HDS takie pytanie - znasz jakiegoś geja/lesbijke osobiście? Może ktoś taki kiedyś wyrządził CI jakąś niedogodność lub krzywdę ? Czy może nienawidzisz ich "dla zasady" ?

Metal uśmiechnięty pozdrawia.
ObrazekStaram się pisać poprawnie po polsku!

BIMBER
Posty: 1164
Rejestracja: wt sie 24, 2004 11:47 am
Lokalizacja: KRAKÓW

Postautor: BIMBER » pt gru 02, 2005 1:36 pm

Metal skoro jestes za tym zeby kazdy był równy wg prawa i mógł wyrażać swoje poglądy to ja mam poglądy takie a nie inne i mam do tego prawo.Mam prawo uważać że Hitler zrobił dobrze zabijając 50 mln ludzi (w tym gejów) itp.Pedały głośno stawają w obronie demokracji a nie wiedzą że wolność słowa i demokracja dały władze Hitlerowi.

Chodzi mi o to że zbytnie tolerowanie niektórych rzeczy może być niebezpieczne.
BIEDA NIGDY NIE JEST SMUTNA

Marcin_SuchaBeskidzka
Posty: 533
Rejestracja: śr lut 09, 2005 11:25 am

Postautor: Marcin_SuchaBeskidzka » pt gru 02, 2005 2:26 pm

I znów wracamy do tej "delikatnej" różnicy - mordowanie jest przestępstwem i zbrodnią, wykorzystywanie seksualne dzieci jest przestępstwem i zbrodnią, a dobrowolne bzykanie się dwóch panów przestępstwem i zbrodnią nie jest.

A władzę Hitlerowi dała nie "demokracja" jako jakiś wyimaginowany twór, tylko ludzie głosujący tak a nie inaczej. Wystarczy nie glosować na polityków, którzy są za małżeństwami homoseksualistów czy adopcją prze nich dzieci, a wtedy nie pomogą im żadne marsze.


EDIT:

Dostalem takie info od znajomego:

Uprzejmie zawiadamiam, że w dniu 18.11.2005. r. organizuję zgromadzenie - Marsz Onanistów.
Organizatorem zgromadzenia jest (...), reprezentujący Akcję Alternatywną Naszość. Będzie on także osobą odpowiedzialną za przebieg zgromadzenia.
Cel manifestacji: protest przeciwko nietolerancji i dyskryminacji onanistów. Domagamy się zwolnienia usług internetowych z podatku Vat oraz reaktywacji kultowego pisma Sex Donosiciel. Sprzeciwiamy się pomysłom, by państwo dofinansowywało produkcję bezużytecznych dla nas prezerwatyw. Zwrócimy uwagę na fakt, że onanistyczna orientacja seksualna sprzyja zwalczaniu AIDS i ptasiej grypy. Żądamy zrównania w terminologii medycznej aktu samogwałtu ze stosunkiem seksualnym. Wystąpimy też z żądaniem prawa do adopcji dzieci przez onanistów. Od rządu domagać się będziemy sfmansowania „Kampanii Przeciw Ignorancji”, uświadamiającej społeczeństwu, że onanizm nie jest gorszą od innych orientacją seksualną. Wywalczeniu naszych praw powinno służyć powołanie Parlamentarnej Grupy Onanistów.
Uczestnicy Marszu Onanistów posługiwać się będą językiem polskim, angielskim oraz mową ciała. Manifestacja rozpocznie się o godzinie 14.00. Przewidywany czas trwania - 6 godzin. Przewidywana liczba uczestników - około 400 tysięcy osób (według statystyk do onanizmu przyznaje się 90 procent mężczyzn i 60 procent kobiet). Środki służące zapewnieniu pokojowego przebiegu: powołanie Straży Onanistycznej uzbrojonej w trzepaczki. Prosimy o liczną i dobrze uzbrojoną ochronę policyjną, gdyż boimy się ataku ze strony agresywnych bojówek homoseksualistów oraz heteroseksualistów.
Miejsce zgromadzenia: Stary Rynek w Poznaniu. Program: Zbiórka o 14.00. we wskazanym wyżej miejscu rozpoczęcia zgromadzenia. Otwarcie zgromadzenia. Przemówienia działaczy onanistycznych z kraju i zagranicy. Przemówienie prezydenta Poznania Ryszarda Grobelnego oraz przekazanie onanistom kluczy do bram miasta (o ile prezydent wyrazi na to zgodę). Przemówienia przedstawicieli świata nauki, kultury i sportu. Wymachiwanie trzepaczkami - symbolem onanistycznej dumy.
Przemarsz ze Starego Rynku jezdnią - ulicami Paderewskiego, Aleje Marcinkowskiego, Święty Marcin, 27 Grudnia, Fredry i Gwarną na Rondo Kaponiera. Piknik na rondzie. W specjalnych namiotach pokazy f1lmów Kina Onanistycznego Niepokoju oraz warsztaty onanistyczne. Powrót na Stary Rynek tą samą drogą. Około godziny 20.00. - zamknięcie zgromadzenia.


Nie wiem, czy ten marsz się odbył, ale wg mnie to świetny pomysł - sam bym poszedł :D

BIMBER
Posty: 1164
Rejestracja: wt sie 24, 2004 11:47 am
Lokalizacja: KRAKÓW

Postautor: BIMBER » pt gru 02, 2005 2:59 pm

Marcin mowisz ze to nie demokracja dała władze Hitlerowi tylko ludzie to powiedz jak nazywa sie system który daje władze ludziom?.... Sam sobie przeczysz. Z grec. Demos-władza Kratos-człowiek,obywatel itp. jakoś tak 8)

Co do reszty sie zgadzam dlatego wiekszość głosowała na partie które pedałów raczej nie lubią stąd takie wyniki.
BIEDA NIGDY NIE JEST SMUTNA

Awatar użytkownika
Stefek_Burczymucha
Posty: 723
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 10:03 pm

Postautor: Stefek_Burczymucha » pt gru 02, 2005 3:31 pm

BIMBER pisze:Marcin mowisz ze to nie demokracja dała władze Hitlerowi tylko ludzie to powiedz jak nazywa sie system który daje władze ludziom?.... Sam sobie przeczysz. Z grec. Demos-władza Kratos-człowiek,obywatel itp. jakoś tak 8)

Co do reszty sie zgadzam dlatego wiekszość głosowała na partie które pedałów raczej nie lubią stąd takie wyniki.


marsz onanistow zostal zakazany w zwiazku z podejrzeniami o nieobyczajnosc

co do omawianych wczesniej ulotek - patrzcie jakie cuda promuja wasi "rownouprawnieni" - chcielibyscie zeby taka ulotka dostala sie w rece waszych dzieci?
Obrazek
Wasting time is an important part of living.

Awatar użytkownika
metal
Site Admin
Posty: 3362
Rejestracja: pn sie 23, 2004 5:01 pm
Lokalizacja: http://www.Hutnik.krakow.pl
Kontakt:

Postautor: metal » pt gru 02, 2005 3:59 pm

Stefek czytaj uważnie: TAKIE ULOTKI NIE BYŁY ROZDAWANE PODCZAS ŻADNEGO MARSZU.

Bimber: Nie mam nic przeciwko marszom prawicowców (jeśli nie pochwalają nazizmu bo to przestępstwo). Prędzej doczepiłbym się do lepperowskich blokad na drogach (onegdaj) czy też marszy górników (z rozpierdalaniem pół miasta). No ale wtedy nie było wielkiego halo mimo ze prawo było łamane.


Wolność dla Pikusia! Metal

ObrazekStaram się pisać poprawnie po polsku!

suchystaw50
Posty: 476
Rejestracja: czw sty 20, 2005 12:39 am
Lokalizacja: suche stawy

Postautor: suchystaw50 » pt gru 02, 2005 4:21 pm

marsz onanistów organizowany przez "Naszość" był formą skompromitowania tzw. "marszów równości".
Sugestią aby zastanowić się co to jest wolność zgromadzeń, co jeszcze można maifesować na ulicach. Jak daleko można sie jeszcze posunąć w wyrażaniu swoich upodobań itp.
Suche Stawy-
były ryby
są piłkarze

suchystaw50
Posty: 476
Rejestracja: czw sty 20, 2005 12:39 am
Lokalizacja: suche stawy

Postautor: suchystaw50 » pt gru 02, 2005 4:46 pm

porównanie .
Ostatnio zmieniony sob lut 11, 2006 9:36 pm przez suchystaw50, łącznie zmieniany 1 raz.
Suche Stawy-

były ryby

są piłkarze

Marcin_SuchaBeskidzka
Posty: 533
Rejestracja: śr lut 09, 2005 11:25 am

Postautor: Marcin_SuchaBeskidzka » pt gru 02, 2005 5:09 pm

BIMBER pisze:Marcin mowisz ze to nie demokracja dała władze Hitlerowi tylko ludzie to powiedz jak nazywa sie system który daje władze ludziom?.... Sam sobie przeczysz.


Jeśli ja sobie przeczę, to znaczy, że to w gruncie rzeczy Bóg dokonuje morderstw, bo dał człowiekowi wolną wolę. Porównanie ostre, ale mam nadzieję, że teraz wiesz, co mam na myśli :)

Awatar użytkownika
Stefek_Burczymucha
Posty: 723
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 10:03 pm

Postautor: Stefek_Burczymucha » pt gru 02, 2005 5:15 pm

METAL pisze:Stefek czytaj uważnie: TAKIE ULOTKI NIE BYŁY ROZDAWANE PODCZAS ŻADNEGO MARSZU.

no i co z tego? wiem gdzie wyplynely te ulotki. czy ja gdzie s napisalem ze byly rozdawane na marszu? nie mozesz jednak zaprzeczyc ze te ulotki rozprowadzane byly/są przez organizatorow w/w marszów. osobiscie nie zdziwilbym sie gdyby byly one rozdawane na takich "event'ach" w calkiem niedalekiej przyszlosci, choc z drugiej strony pedalstwo pewnie sie troche pospina afera z nimi zwiazana...ciekawe czy beda wykrecac kota ogonem?
Wasting time is an important part of living.

Awatar użytkownika
metal
Site Admin
Posty: 3362
Rejestracja: pn sie 23, 2004 5:01 pm
Lokalizacja: http://www.Hutnik.krakow.pl
Kontakt:

Postautor: metal » pt gru 02, 2005 5:42 pm

Stefek - rozumiem że czytałeś treść tej ulotki i wiesz co ona zawiera ? Poza tym dyskutujemy o marszach więc: TO Z TEGO

suchy swoim szczeniackim zachowaniem pokazałeś że jestes Ziobrem, nie czytam Twoich postów - dalej ufaj w anonimowość netu i bluzgaj kolegów po szalu. Ale nie mnie,

Ostatnio zmieniony pt gru 02, 2005 5:55 pm przez metal, łącznie zmieniany 2 razy.
ObrazekStaram się pisać poprawnie po polsku!