Kolejny marsz tolerancji w krakoofku... ?

Czyli wszystko to co nie mieści się w powyższych kategoriach - taki nasz mały hutniczy Hyde Park:)

Moderator: dUfio

BIMBER
Posty: 1164
Rejestracja: wt sie 24, 2004 11:47 am
Lokalizacja: KRAKÓW

Postautor: BIMBER » pt gru 02, 2005 5:48 pm

Marcin_SuchaBeskidzka pisze:
BIMBER pisze:Marcin mowisz ze to nie demokracja dała władze Hitlerowi tylko ludzie to powiedz jak nazywa sie system który daje władze ludziom?.... Sam sobie przeczysz.


Jeśli ja sobie przeczę, to znaczy, że to w gruncie rzeczy Bóg dokonuje morderstw, bo dał człowiekowi wolną wolę. Porównanie ostre, ale mam nadzieję, że teraz wiesz, co mam na myśli :)


W każdym razie Bóg ma do tego prawo ponieważ wszystko stworzył i może wszystko zniszczyć...hmmm akurat chyba złe porównanie wybrałeś :)
BIEDA NIGDY NIE JEST SMUTNA

Awatar użytkownika
metal
Site Admin
Posty: 3362
Rejestracja: pn sie 23, 2004 5:01 pm
Lokalizacja: http://www.Hutnik.krakow.pl
Kontakt:

Postautor: metal » pt gru 02, 2005 5:50 pm

Bimber masz rację - Budda jest wielki....
ObrazekStaram się pisać poprawnie po polsku!

BIMBER
Posty: 1164
Rejestracja: wt sie 24, 2004 11:47 am
Lokalizacja: KRAKÓW

Postautor: BIMBER » pt gru 02, 2005 5:52 pm

No i masz racje Bóg jest jeden nie ważne jak sie nazywa :) Wreszcie doszliśmy do porozumienia :D
BIEDA NIGDY NIE JEST SMUTNA

telipinus
Posty: 325
Rejestracja: czw wrz 09, 2004 2:58 pm
Lokalizacja: Krakow

Postautor: telipinus » pt gru 02, 2005 6:41 pm

Dziadekrk:
1. Skoro wkurwiaja Cie pewne napisy na murach to pewnie je zamalowujesz. Idac dalej Twoim tokiem rozumowania skoro wkurwiaja Cie marsze homoseksualistow to najlepiej ich zakazac a ich uczestnikow zamknac w czyms na ksztalt getta skad juz niedluga droga do zabijania i w ten sposob nie bedziesz na nich musial patrzec podobnie jak na powyzsze napisy.
2. Nie twierdze ze wiekszosc ma racje a tylko Ci uswiadamiam ze Twoje poglady moga tak byc odczytywane przez ogol.
3. To ze kogos nie znasz osobiscie nie oznacza ze nie mozesz na podstawie jego wypowiedzi wyrobic sobie zdania na jego temat.
4. Raczej nikomu na tym forum ale ciesze sie ze zapewnilem Ci troche zabawy i jednoczesnie musze podziekowac za niemniejsza radosc z czytania T woich postow.
tylko Hutnik HKS

Awatar użytkownika
Stefek_Burczymucha
Posty: 723
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 10:03 pm

Postautor: Stefek_Burczymucha » pt gru 02, 2005 7:21 pm

METAL pisze:Stefek - rozumiem że czytałeś treść tej ulotki i wiesz co ona zawiera ? Poza tym dyskutujemy o marszach więc: TO Z TEGO


tak czytalem tresc tej ulotki i wiem co ona zawiera, jestem bardzo zniesmaczony!!
przeczytac mozesz i Ty...


http://www.innastrona.pl/images/bequeer ... otka/1.jpg
http://www.innastrona.pl/images/bequeer ... otka/2.jpg
http://www.innastrona.pl/images/bequeer ... otka/3.jpg
http://www.innastrona.pl/images/bequeer ... otka/4.jpg


skoro ulotka wydana zostala przez organizatrow marszu wiec dotyczy tego tematu !!
Wasting time is an important part of living.

Marcin_SuchaBeskidzka
Posty: 533
Rejestracja: śr lut 09, 2005 11:25 am

Postautor: Marcin_SuchaBeskidzka » pt gru 02, 2005 8:10 pm

BIMBER, nie zmieniaj tematu i nie wykręcaj kota ogonem ;) Nie dyskutujemy o tym czy ma prawo, czy nie ma prawa - pytanie było proste: czy to Bóg zabija pana A, ponieważ dał panu B wolną wolę i pan B ją wykorzystuje zabijając pana A. Krótka piłka. Analogia do układu "demokracja" - "ludzie" jest jednoznaczna.

Awatar użytkownika
dziadekrk
Posty: 569
Rejestracja: pt cze 24, 2005 4:39 pm

Postautor: dziadekrk » pt gru 02, 2005 9:21 pm

METAL pisze:"Parada pedałów" jak to nazywasz, ja pozostanę przy nazwie "parada równości" służy temu aby nasze społeczeńswto zdało sobie sprawę że nie wszyscy jesteśmy IDENTYCZNI.(...)

Zwał jak zwał. Wiadomo o co chodzi i nazwa niczego tu nie zmienia. A za to odkrycie, że nie wszyscy jesteśmy identyczni, to należy im się nagroda Nobla. W życiu bym się nie zorientował gdyby mnie nie uświadomili... :lol:

METAL pisze:
(...)Ale mimo to mamy RÓWNE prawa.

"Równe prawa"... fajne hasło, ale jak się ma do rzeczywistości?? Czy ja mam takie same prawa, jak pan poseł albo dyplomata, których chroni immunitet?? Czy zbrodniarz pozbawiony praw publicznych ma takie same prawa jak ja?? Czy faszyści i komuniści mają takie same prawa jak pedały??

METAL pisze:
Wydaje mi się, że wiem dlaczego niektórym Polakom jest tak trudno, w każdym "innym" widzą zagrożenie. Czy jest to Ukrainiec, Żyd, Mason, Pedał, czy też (jak mówią) "czarnuch", "smoluch" itd. Od ponad piećdziesięciu lat byliśmy społeczeństwem jednonarodowym i jednowyznaniowym. Istniała symboliczna mniejszość niemiecka, Cyganie stanowiący folklor, gdzieś na wschodzie prawosławni i tyle. Zatem jak się dziwić niektórym, że jak widzą człowieka o innym kolorze skóry, innym wyznaniu czy orientacji seksualnej to się czują zagrożeni ?

Niektórym pewnie tak. Ja się do nich nie zaliczam, spokojna głowa. Do jednego wora jednak ich wszystkich bym nie wrzucał.

METAL pisze:
(...) Oni właśnie chcą bronić swego prawa do ISTNIENIA. (...)

A czy ktoś im to prawo odbiera??
Obrazek
Hinduskie ścierwo won z Nowej Huty!!

Awatar użytkownika
dziadekrk
Posty: 569
Rejestracja: pt cze 24, 2005 4:39 pm

Postautor: dziadekrk » pt gru 02, 2005 9:47 pm

telipinus pisze:Dziadekrk:
1. Skoro wkurwiaja Cie pewne napisy na murach to pewnie je zamalowujesz. Idac dalej Twoim tokiem rozumowania skoro wkurwiaja Cie marsze homoseksualistow to najlepiej ich zakazac a ich uczestnikow zamknac w czyms na ksztalt getta skad juz niedluga droga do zabijania i w ten sposob nie bedziesz na nich musial patrzec podobnie jak na powyzsze napisy.
2. Nie twierdze ze wiekszosc ma racje a tylko Ci uswiadamiam ze Twoje poglady moga tak byc odczytywane przez ogol.
3. To ze kogos nie znasz osobiscie nie oznacza ze nie mozesz na podstawie jego wypowiedzi wyrobic sobie zdania na jego temat.
4. Raczej nikomu na tym forum ale ciesze sie ze zapewnilem Ci troche zabawy i jednoczesnie musze podziekowac za niemniejsza radosc z czytania T woich postow.


1. "(...)najlepiej ich zakazac a ich uczestnikow zamknac w czyms na ksztalt getta skad juz niedluga droga do zabijania(...) Zgadnij kto jest autorem tego tekstu?? A przy okazji: "Skoro wkurwiaja Cie pewne napisy na murach to pewnie je zamalowujesz(...)" - pewnie kolejna wróżba z fusów.

2. Jednak ciągle martwię się o Twoją (rzekomą) zdolność rozumienia czytanego tekstu:
dziadekrk pisze:Mogę wierzyć, że sporo osób się w tej kwestii z Tobą zgadza(...)


3. Kolejny raz twierdzisz, że na podstawie moich wypowiedzi wyrabiasz sobie o mnie zdanie... ręce opadają, ale będę cierpliwy, może w końcu się doczekam:
dziadekrk pisze:(...)to wskaż mi z łaski swojej, w którym miejscu tak napisałem(...)


4. Proszę bardzo.

A na koniec dobra rada od dziadka: z taką fantazją powinieneś spróbować swoich sił w bajkopisarstwie...
Obrazek

Hinduskie ścierwo won z Nowej Huty!!

suchystaw50
Posty: 476
Rejestracja: czw sty 20, 2005 12:39 am
Lokalizacja: suche stawy

Postautor: suchystaw50 » pt gru 02, 2005 9:59 pm

[quote="
Ostatnio zmieniony sob lut 11, 2006 9:35 pm przez suchystaw50, łącznie zmieniany 1 raz.
Suche Stawy-
były ryby
są piłkarze

telipinus
Posty: 325
Rejestracja: czw wrz 09, 2004 2:58 pm
Lokalizacja: Krakow

Postautor: telipinus » pt gru 02, 2005 10:18 pm

dziadekrk dyskusja ( trudno taka prowadzic gdy druga strona nie slucha powtarzajac w kolko to samo i upiera sie przy jednym idiotycznym przykladzie ktory dawno zostal podwazony) miedzy nami nie ma sensu wiec pozwole sobie ja zakonczyc.
Zycze milej zabawy andrzejkowej za rok i udanych wrozb z fusow bo cos mi sie wydaje ze ostatnio bylo ich za malo albo byly nieudane ze nonstop o nich piszesz.
tylko Hutnik HKS

Awatar użytkownika
dziadekrk
Posty: 569
Rejestracja: pt cze 24, 2005 4:39 pm

Postautor: dziadekrk » pt gru 02, 2005 11:24 pm

dziadekrk pisze:(...)Kolejny raz twierdzisz, że na podstawie moich wypowiedzi wyrabiasz sobie o mnie zdanie... ręce opadają, ale będę cierpliwy, może w końcu się doczekam:
dziadekrk pisze:(...)to wskaż mi z łaski swojej, w którym miejscu tak napisałem(...)


Jednak się nie doczekam..

telipinus pisze:(...)trudno taka prowadzic gdy druga strona nie slucha(...)

Amen :!:
Obrazek

Hinduskie ścierwo won z Nowej Huty!!

Perła17
Posty: 508
Rejestracja: śr maja 04, 2005 8:41 pm
Lokalizacja: Kraków

Postautor: Perła17 » sob gru 03, 2005 1:23 am

Widze ze dyskusja strasznia sie spycila. Kazdy na kazdego najezdza. Troche za ostro Walczycie tak jakby ktos z forumowicz byl np. za sracovia.
Ale do tematu. Marsze niech sobie organizuja dalej trzeba je poprstu olac tak jakby ich nie bylo bo to prowokacja. Tylko jesli oni nie poprzestana na marszach ale beda sie domagac innych praw takich jak adopcja czy zwiazki homo-niewiadomo to trzeba powiedziec NIE, ale PiS teraz u wladzy to ich "ujarzmi". :wink:
Bohaterów Września- Zawsze Wierni

Awatar użytkownika
PennyWise
Posty: 1335
Rejestracja: pn kwie 18, 2005 2:09 pm
Lokalizacja: spod budki z piwem;]

Postautor: PennyWise » sob gru 03, 2005 1:59 am

suchystaw50 pisze:
METAL pisze:

suchy swoim szczeniackim zachowaniem pokazałeś że jestes Ziobrem, nie czytam Twoich postów - dalej ufaj w anonimowość netu i bluzgaj kolegów po szalu. Ale nie mnie,



wali mnie co o mnie sadzisz, wiec zachowaj to dla siebie. ja tez mam wyrobiona opinie na twoj temat, ale nie widze powodu zeby pisac o tym na forum.
i nie wmawiaj mi ze bluzgam na kogokolwiek. jestes uczulony na swoim punkcie i nie przyjmujesz zadnej krytyki, tak wiec czytaj wybiorczo tylko posty tych osob ktore cie wychwalaja.

I jak suchy twoje wyobrazenia o pozostaniu anonimowym głosicielem wolnych poglądów poszły sie jebać :lol: /I wcale nie obrazasz innych uzytkowników forumów nazywasz ich , pedałami , dewiantami etc. tylko dla tego bo ktos ma inne poglądy niż ty.A wracając do tego co sie dzieje w niektórych tak zwanych normalnych polskich rodziach , gdzie cała rodzina jest terrozryzowana przez głowe rodziny , lub gdzie rodzice oboje przykładnie piją , mysle ,że adopcja dzieci przez pary homo nie była by takim głupim pomysłem 8) :wink: .Dzieci by połkneły taka bajke gorzej z presją środowiska 8) :lol: .
Ps .Rozwalił mnie rysunek Raczkowskiego w ostanim numerze Przekroju , wygląda mniej wiecej tak :Siedzi facet za biurkem , wiadomo ,ze jest z pisu drapie sie po głowie , czytając gazete i artuły w niej o marszach etc i mówi .Ci homo to nic , prawdziwy problem to ci heterosexualni 8)
BOG Z Nami, chuj z Nimi.
Oldschool Fan

Awatar użytkownika
PennyWise
Posty: 1335
Rejestracja: pn kwie 18, 2005 2:09 pm
Lokalizacja: spod budki z piwem;]

Postautor: PennyWise » sob gru 03, 2005 2:04 am

Stefek_Burczymucha pisze:
BIMBER pisze:Marcin mowisz ze to nie demokracja dała władze Hitlerowi tylko ludzie to powiedz jak nazywa sie system który daje władze ludziom?.... Sam sobie przeczysz. Z grec. Demos-władza Kratos-człowiek,obywatel itp. jakoś tak 8)

Co do reszty sie zgadzam dlatego wiekszość głosowała na partie które pedałów raczej nie lubią stąd takie wyniki.


marsz onanistow zostal zakazany w zwiazku z podejrzeniami o nieobyczajnosc

co do omawianych wczesniej ulotek - patrzcie jakie cuda promuja wasi "rownouprawnieni" - chcielibyscie zeby taka ulotka dostala sie w rece waszych dzieci?
Obrazek

Kurde a ja mysłałem Stefan ,że jesteś bardziej tolerancyjny , może takim byłes jak byłeś małoletnim punkiem teraz już nie wypada 8) :lol: :wink:
BOG Z Nami, chuj z Nimi.

Oldschool Fan

BIMBER
Posty: 1164
Rejestracja: wt sie 24, 2004 11:47 am
Lokalizacja: KRAKÓW

Postautor: BIMBER » sob gru 03, 2005 7:57 am

Marcin_SuchaBeskidzka pisze:BIMBER, nie zmieniaj tematu i nie wykręcaj kota ogonem ;) Nie dyskutujemy o tym czy ma prawo, czy nie ma prawa - pytanie było proste: czy to Bóg zabija pana A, ponieważ dał panu B wolną wolę i pan B ją wykorzystuje zabijając pana A. Krótka piłka. Analogia do układu "demokracja" - "ludzie" jest jednoznaczna.


Odp.Tak
BIEDA NIGDY NIE JEST SMUTNA