Co sądzicie o ojcu Rydzyku?

Czyli wszystko to co nie mieści się w powyższych kategoriach - taki nasz mały hutniczy Hyde Park:)

Moderator: dUfio

Awatar użytkownika
Monka
Posty: 539
Rejestracja: pn sie 23, 2004 6:35 pm
Lokalizacja: Stara Huta

Postautor: Monka » pt sty 06, 2006 10:36 pm

Ojciec dyktator :wink: :)
Barwy Królewskie Biało-Błękitno-Niebieskie!!

BIMBER
Posty: 1164
Rejestracja: wt sie 24, 2004 11:47 am
Lokalizacja: KRAKÓW

Postautor: BIMBER » pt sty 06, 2006 11:11 pm

Monka pisze:Ojciec dyktator :wink: :)


Wole jego niż Ariela Szarona czy jak sie to tam pisze. :D
BIEDA NIGDY NIE JEST SMUTNA

666
Posty: 152
Rejestracja: wt wrz 28, 2004 6:52 pm
Lokalizacja: Stara Huta

Postautor: 666 » sob sty 07, 2006 5:22 pm

BIMBER pisze:
Junior pisze:
666 pisze:"Szatan, mówię wam szatan"
A teraz trochę samokrycytyzmu. Jak myślicie co wasze babcie/dziadkowie robiliby gdyby nie Radio Maryja?? To jedyne ich zajęcie w starczym życiu, nie oszukujmy się. A może wy wspaniali wnunczkowie je tak często odwiedzacie?? Żałosne, że tylko około 10 każdego miesiąca... Ja też rudegoRydza nie lubię, ale pomyślcie choć trochę zanim kogoś objedziecie... ponoć myślenie nie boli, chociaż...


..tak więc pomyśl że nie każdy postepuje tak jak ty lub jak tobie się wydaje.

I Jakby Rydzyk był w porządku i jego radio też by nikt na niego nie jechał.


Ja na niego nie jade :) Ojciec dyrektor super star :P

Jasssssssssssnnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeee. Wszyscy z was na pewno cały czas zajmują się pra-rodzicielami, pieniędzy to w ogóle nie bierzecie, HAHAHA. Może akurat ty jesteś dobrym wnuczkiem i obraziła Cię ta opinia, ale niestety wielu tak robi jak opisałem (na pewno większość) przynajmniej taka moja opinia - temu chyba nie zaprzeczysz...
Obrazek

BIMBER
Posty: 1164
Rejestracja: wt sie 24, 2004 11:47 am
Lokalizacja: KRAKÓW

Postautor: BIMBER » sob sty 07, 2006 6:37 pm

666 pisze:
BIMBER pisze:
Junior pisze:
666 pisze:"Szatan, mówię wam szatan"
A teraz trochę samokrycytyzmu. Jak myślicie co wasze babcie/dziadkowie robiliby gdyby nie Radio Maryja?? To jedyne ich zajęcie w starczym życiu, nie oszukujmy się. A może wy wspaniali wnunczkowie je tak często odwiedzacie?? Żałosne, że tylko około 10 każdego miesiąca... Ja też rudegoRydza nie lubię, ale pomyślcie choć trochę zanim kogoś objedziecie... ponoć myślenie nie boli, chociaż...


..tak więc pomyśl że nie każdy postepuje tak jak ty lub jak tobie się wydaje.

I Jakby Rydzyk był w porządku i jego radio też by nikt na niego nie jechał.


Ja na niego nie jade :) Ojciec dyrektor super star :P

Jasssssssssssnnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeee. Wszyscy z was na pewno cały czas zajmują się pra-rodzicielami, pieniędzy to w ogóle nie bierzecie, HAHAHA. Może akurat ty jesteś dobrym wnuczkiem i obraziła Cię ta opinia, ale niestety wielu tak robi jak opisałem (na pewno większość) przynajmniej taka moja opinia - temu chyba nie zaprzeczysz...


Satanistom mowimy STOP.W przypływie litości może sie za ciebie pomodle :?
BIEDA NIGDY NIE JEST SMUTNA

666
Posty: 152
Rejestracja: wt wrz 28, 2004 6:52 pm
Lokalizacja: Stara Huta

Postautor: 666 » sob sty 07, 2006 8:32 pm

BIMBER pisze:
666 pisze:
BIMBER pisze:
Junior pisze:
666 pisze:"Szatan, mówię wam szatan"
A teraz trochę samokrycytyzmu. Jak myślicie co wasze babcie/dziadkowie robiliby gdyby nie Radio Maryja?? To jedyne ich zajęcie w starczym życiu, nie oszukujmy się. A może wy wspaniali wnunczkowie je tak często odwiedzacie?? Żałosne, że tylko około 10 każdego miesiąca... Ja też rudegoRydza nie lubię, ale pomyślcie choć trochę zanim kogoś objedziecie... ponoć myślenie nie boli, chociaż...


..tak więc pomyśl że nie każdy postepuje tak jak ty lub jak tobie się wydaje.

I Jakby Rydzyk był w porządku i jego radio też by nikt na niego nie jechał.


Ja na niego nie jade :) Ojciec dyrektor super star :P

Jasssssssssssnnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeee. Wszyscy z was na pewno cały czas zajmują się pra-rodzicielami, pieniędzy to w ogóle nie bierzecie, HAHAHA. Może akurat ty jesteś dobrym wnuczkiem i obraziła Cię ta opinia, ale niestety wielu tak robi jak opisałem (na pewno większość) przynajmniej taka moja opinia - temu chyba nie zaprzeczysz...


Satanistom mowimy STOP.W przypływie litości może sie za ciebie pomodle :?


Jakim satanistom ?? :lol: To, że mam taki a nie inny obrazek to nie znaczy, że wierze w diabła... Może jednak lepiej go zmienie 8)
BTW to lepiej módlcie się za siebie huligani...
Obrazek

Marchewa
Posty: 628
Rejestracja: sob wrz 18, 2004 1:33 pm
Lokalizacja: NOWA HUTA

Postautor: Marchewa » sob sty 07, 2006 10:10 pm

Drops'05 pisze:Rydzyk unika wywiadow i kontaktow z mediami widocznie ma cos do ukrycia...Wrecz napewno wogole jak dla mnie to jest idiota i tyle. Nawet rodzina to potwierdza...


unika wywiadow tylko z tvn, bo to stacja porownywalna do gazety wyborczej ktorych czesc osob nie akceptuje.

Predzej uwierze Rydzykowi niz tvn-owi ktory w dupceniu glupot pobija wszystkich, mozna o tym przekonac sie przy kazdym ich programie na temat kibicow.

Niewiem czemu wbijacie komus kogo tak naprawde nie znacie. Chlop robi to co robi, ale napewno nikogo nie okrada, kazda kase jaka dostaje to dobrowolne datki, czyli jak juz macie komus wbijac to na wrzucajcie swoim babcie ze wysylaja mu pieniadze zamiast dawac wam kieszonkowe. Rydzyk wymyslil interes tak samo jak np. zrobil to owsiak- ale jemu nikt nie wbija.
Dopierdolcie sie do rzadu ktory okrada ludzi z pieniedzy a nie do rydzyka ktory dostaje je bo ludzie chca mu dawac.

MUSTAFA PL
Posty: 577
Rejestracja: wt cze 21, 2005 7:12 pm
Lokalizacja: N-H thk

Postautor: MUSTAFA PL » sob sty 07, 2006 11:31 pm

Marchewa pisze:
Drops'05 pisze:Rydzyk unika wywiadow i kontaktow z mediami widocznie ma cos do ukrycia...Wrecz napewno wogole jak dla mnie to jest idiota i tyle. Nawet rodzina to potwierdza...


unika wywiadow tylko z tvn, bo to stacja porownywalna do gazety wyborczej ktorych czesc osob nie akceptuje.

Predzej uwierze Rydzykowi niz tvn-owi ktory w dupceniu glupot pobija wszystkich, mozna o tym przekonac sie przy kazdym ich programie na temat kibicow.

Niewiem czemu wbijacie komus kogo tak naprawde nie znacie. Chlop robi to co robi, ale napewno nikogo nie okrada, kazda kase jaka dostaje to dobrowolne datki, czyli jak juz macie komus wbijac to na wrzucajcie swoim babcie ze wysylaja mu pieniadze zamiast dawac wam kieszonkowe. Rydzyk wymyslil interes tak samo jak np. zrobil to owsiak- ale jemu nikt nie wbija.
Dopierdolcie sie do rzadu ktory okrada ludzi z pieniedzy a nie do rydzyka ktory dostaje je bo ludzie chca mu dawac.


A datki na stocznie , które dziwnym trafem poszły na Radio Maryja , przecież to jawna kradzież . A uzasadnienie , że to nie były datki na stocznie tylko na RM za to , że ono dzielnie walczy o stocznie jest dla mnie poprostu śmieszne , a dla stoczniowców niestety tragiczne !
Obrazek Hutnik DYWIZJONU 303 !
thk

Awatar użytkownika
KubaHKS
Posty: 77
Rejestracja: wt maja 31, 2005 10:13 am

Postautor: KubaHKS » sob sty 07, 2006 11:48 pm

Sory ale czy wy nie słyszeliscie ze księża powinni zyc w ubóstwie?? A czy jeśli o.Rydzyk nie byłby duchownym babcie słały by mu kase?? bo mi się nie wydaje, on zeruje na naiwnosci i łatwowiernosci ludzi!!
"Było nas wielu, pozostali najwierniejsi!!!"
Hutnik - Oświecenia

Nowa Huta FANATIC
Posty: 24
Rejestracja: śr paź 27, 2004 2:27 pm

Postautor: Nowa Huta FANATIC » ndz sty 08, 2006 12:26 am

MUSTAFA PL pisze:
Marchewa pisze:
Drops'05 pisze:Rydzyk unika wywiadow i kontaktow z mediami widocznie ma cos do ukrycia...Wrecz napewno wogole jak dla mnie to jest idiota i tyle. Nawet rodzina to potwierdza...


unika wywiadow tylko z tvn, bo to stacja porownywalna do gazety wyborczej ktorych czesc osob nie akceptuje.

Predzej uwierze Rydzykowi niz tvn-owi ktory w dupceniu glupot pobija wszystkich, mozna o tym przekonac sie przyprzydym ich programie na temat kibicow.

Niewiem czemu wbijacie komus kogo tak naprawde nie znacie. Chlop robi to co robi, ale napewno nikogo nie okrada, kazda kase jaka dostaje to dobrowolne datki, czyli jak juz macie komus wbijac to na wrzucajcie swoim babcie ze wysylaja mu pieniadze zamiast dawac wam kieszonkowe. Rydzyk wymyslil interes tak samo jak np. zrobil to owsiak- ale jemu nikt nie wbija.
Dopierdolcie sie do rzadu ktory okrada ludzi z pieniedzy a nie do rydzyka ktory dostaje je bo ludzie chca mu dawac.


A datki na stocznie , które dziwnym trafem poszły na Radio Maryja , przecież to jawna kradzież . A uzasadnienie , że to nie były datki na stocznie tylko na RM za to , że ono dzielnie walczy o stocznie jest dla mnie poprostu śmieszne , a dla stoczniowców niestety tragiczne !


Własnie tyle wiesz co mowia w tvn czyli wielki chuj. Sprawa stoczni juz dawno zostala wyjasniona, to taka sama plota jak to ze rydzyk kupil sobie Maybacha i helikopter. Wierzcie dalej w TVN.

MUSTAFA PL
Posty: 577
Rejestracja: wt cze 21, 2005 7:12 pm
Lokalizacja: N-H thk

Postautor: MUSTAFA PL » ndz sty 08, 2006 12:33 am

Tej sprawy nie nagłośnił TVN tylko Polsat . No to skoro się sprawa wyjaśniła to powiedz mi jak sie wyjasniła , bo cos mi się nie wydaje żeby było cokolwiek w tej sprawie jasne .
Obrazek Hutnik DYWIZJONU 303 !

thk

Nowa Huta FANATIC
Posty: 24
Rejestracja: śr paź 27, 2004 2:27 pm

Postautor: Nowa Huta FANATIC » ndz sty 08, 2006 12:39 am

Perła17 pisze:
SIMON NH pisze:
Drops'05 pisze:Oni za niego nawet podjeli by walke z najlepsza grupa hools


Kiedys w TVn byl program o jego imperium-bo to nie tylko radio, telewizja ale tez gazeta oraz jakas wyzsza szkola...
Chcieli zrobic z tymi ludzmi wywiad pod Jasna Gora jak mieli spotkanie to ludzie prawie ich pobili, pluli, nie mowiac o wyzywaniu..Dla mnie takie zachowanie jest nienormalne.Zamiast "walczyc" na argumenty walcza prymitywem-pluciem ?? :shock:
Nie wiadomo wogole co za czlowiek-wlasneiw tym programie na TVN chcieli sie dowiedziec onim-pytali w kurii, ludzi i cisza..nawet rodzina cicho siedziala.Wypowiedzial sie tylko syn brata.Mowil ze jego ojciec (brat Rydzyka) jest sparalizowany a ani razu nie odwiedzil ich, na pogrzebie dziadka (ojca Rydzyka) tez go nie bylo..Dla niego wazna jest tylko KASA!
Dziwna akcja byla z ciegielkami na pomoc dla Stoczni Gdanskiej..Kasa, ponoc pokazna zostala zebrana ale nie pomogli stoczniowcom!
Dla mnie to conajmniej dziwne ale wydaje mi sie ze sa nie do ruszenia!
ZA MOCNE PLECY MAJĄ!!


Juz kiedys pisalem o tym cio wyemitowal tvn mozesz zagladnac tam albo lepiej przypomne:
Gosc ktory powiedzial na o.Rydzyka same dobre rzeczy chcieli mu dac 1000zl to pomysl ile musieli dac temu krewnemu. Rozkmin. O Rydzyku nie moge sie wypowiadac bo go nie znam i wy moim zdaniem tez nie bo go nie znacie no chyba ze go ktos zna. Moze jest chujem moze nie nie znam go jako zakonnika. Jesli chodzi co o cegielki to bylo powiedziane kto chce odebrac pieniadze wplacone przez Radio na stocznie niech przysle potwierdzenie i mu oddadza, wiec dla mnie problemu bo jak ktos chcial odzyskac kase to odzyskal.Ja tam nie widzialem zeby ich pluli albo bili. Moze ich poprsostu czyms zdenerwowali i wydarli na nich Ryje. Jakby ktos ciebie wkurwial to tez bys tak zrobil. Moze tak nie bylo ale tez nie mozemy oceniac radia maryja po zachowaniu 5 osob bo tego radia slucha ponad 6 milionow ludzi na calym swiecie. POZDRO. acha ostatnie tego tematu nie powinno byc. Tylko sie spinaja wszyscy na wzystkich

MUSTAFA PL
Posty: 577
Rejestracja: wt cze 21, 2005 7:12 pm
Lokalizacja: N-H thk

Postautor: MUSTAFA PL » ndz sty 08, 2006 1:16 am

Tylko , że 90% wpłat to wpłaty anonimowe . Ojciec dyrektor jest zawsze przygotowany na każdą ewentualność :? .
Obrazek Hutnik DYWIZJONU 303 !

thk

Perła17
Posty: 508
Rejestracja: śr maja 04, 2005 8:41 pm
Lokalizacja: Kraków

Postautor: Perła17 » ndz sty 08, 2006 2:47 am

MUSTAFA PL pisze:Tylko , że 90% wpłat to wpłaty anonimowe . Ojciec dyrektor jest zawsze przygotowany na każdą ewentualność :? .


Wiekszosc wplat nie byly anonimowe. Dokladnie sie zgadzam z marchewa. tylko roznica miedzy o. Rydzykiem a Owsiakiem jest duza.
Bohaterów Września- Zawsze Wierni

Perła17
Posty: 508
Rejestracja: śr maja 04, 2005 8:41 pm
Lokalizacja: Kraków

Postautor: Perła17 » ndz sty 08, 2006 2:50 am

KubaHKS pisze:Sory ale czy wy nie słyszeliscie ze księża powinni zyc w ubóstwie?? A czy jeśli o.Rydzyk nie byłby duchownym babcie słały by mu kase?? bo mi się nie wydaje, on zeruje na naiwnosci i łatwowiernosci ludzi!!

Chlopcze ale on kase nie bierze dla sibie. Ma na utrzymaniu radio i telewizje. Ani w radiu ani w telewizji nie ma reklam zostaje mu tylko dobra wola ludzi.
Bohaterów Września- Zawsze Wierni

Awatar użytkownika
KubaHKS
Posty: 77
Rejestracja: wt maja 31, 2005 10:13 am

Postautor: KubaHKS » ndz sty 08, 2006 11:06 am

Perła17 pisze:
KubaHKS pisze:Sory ale czy wy nie słyszeliscie ze księża powinni zyc w ubóstwie?? A czy jeśli o.Rydzyk nie byłby duchownym babcie słały by mu kase?? bo mi się nie wydaje, on zeruje na naiwnosci i łatwowiernosci ludzi!!

Chlopcze ale on kase nie bierze dla sibie. Ma na utrzymaniu radio i telewizje. Ani w radiu ani w telewizji nie ma reklam zostaje mu tylko dobra wola ludzi.

Tak ale i tak żyje ponad stan, ma wiecej kasy niż przecietny polski obywatel!!
"Było nas wielu, pozostali najwierniejsi!!!"

Hutnik - Oświecenia