Co sądzicie o ojcu Rydzyku?

Czyli wszystko to co nie mieści się w powyższych kategoriach - taki nasz mały hutniczy Hyde Park:)

Moderator: dUfio

Perła17
Posty: 508
Rejestracja: śr maja 04, 2005 8:41 pm
Lokalizacja: Kraków

Postautor: Perła17 » ndz sty 08, 2006 11:22 am

KubaHKS pisze:
Perła17 pisze:
KubaHKS pisze:Sory ale czy wy nie słyszeliscie ze księża powinni zyc w ubóstwie?? A czy jeśli o.Rydzyk nie byłby duchownym babcie słały by mu kase?? bo mi się nie wydaje, on zeruje na naiwnosci i łatwowiernosci ludzi!!

Chlopcze ale on kase nie bierze dla sibie. Ma na utrzymaniu radio i telewizje. Ani w radiu ani w telewizji nie ma reklam zostaje mu tylko dobra wola ludzi.

Tak ale i tak żyje ponad stan, ma wiecej kasy niż przecietny polski obywatel!!


A skad to wiesz??
Bohaterów Września- Zawsze Wierni

SIMON NH
Posty: 1649
Rejestracja: wt wrz 06, 2005 1:49 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: SIMON NH » ndz sty 08, 2006 11:50 am

A pamietacie moze jak kiedys walnał tekst ks.Jankowski jak zadali mu pytanie (chyba LIS w programie CO Z TĄ POLSKĄ?) dlaczego jezdzi JAGUAREM?On odp: Gdyby Chrystus żył w tych czasach jak my tez by nim jezdzil.A en samochod to nic takiego.O takie auto dla SEKRETAREK!
:shock: :shock:
Każdy człowiek jest głupcem przez pięć minut dziennie. Mądrość polega na tym, aby tylko przez pięć minut.
Elbert Hubbard

Perła17
Posty: 508
Rejestracja: śr maja 04, 2005 8:41 pm
Lokalizacja: Kraków

Postautor: Perła17 » ndz sty 08, 2006 1:26 pm

SIMON NH pisze:A pamietacie moze jak kiedys walnał tekst ks.Jankowski jak zadali mu pytanie (chyba LIS w programie CO Z TĄ POLSKĄ?) dlaczego jezdzi JAGUAREM?On odp: Gdyby Chrystus żył w tych czasach jak my tez by nim jezdzil.A en samochod to nic takiego.O takie auto dla SEKRETAREK!
:shock: :shock:


Dobra ale ks. Jankowski to nie o. Rydzyk a dyskusja jest o nim. A pozatym jankowskiego stac na to ta sa jego ciezko zarobione pieniadze i wierz nie wszystkie przeznacza na jaguary i meble.
Bohaterów Września- Zawsze Wierni

Awatar użytkownika
NoFaHuTaNeFeRdAJ I.C.
Posty: 409
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 11:36 pm

Postautor: NoFaHuTaNeFeRdAJ I.C. » ndz sty 08, 2006 2:35 pm

Wyraze moze moja opinie w dosc orginalny sposob :
http://www.nie.com.pl/inne/berety.mp3
Piosenka do sciagniecia, pokrywa sie ona w 100% z moim zdaniem w temacie. Rozumiem idee radia i mimo moich przekonan religijnych a raczej ich braku jest ona dla mnie zrozumiala. Jednak polityczne zaangazowanie tej stacji (agresywne "ataki" na ludzi o innych pogladach ) przy tej ideii dla mnie sie gryzie i nie uwazam tego za cos pozytywnego. Moze nie jestem obiektywny z racji moich pogladow... ale popieranie Lepera jest dla mnie szczytem poczucia politycznego humoru. Nie chce sie wypowiadac w kwestji pieniedzy i finansow ten temat wyjasni czas i zycie.
Ostatnio zmieniony ndz sty 08, 2006 5:14 pm przez NoFaHuTaNeFeRdAJ I.C., łącznie zmieniany 1 raz.

Nowa Huta FANATIC
Posty: 24
Rejestracja: śr paź 27, 2004 2:27 pm

Postautor: Nowa Huta FANATIC » ndz sty 08, 2006 3:11 pm

KubaHKS pisze:
Perła17 pisze:
KubaHKS pisze:Sory ale czy wy nie słyszeliscie ze księża powinni zyc w ubóstwie?? A czy jeśli o.Rydzyk nie byłby duchownym babcie słały by mu kase?? bo mi się nie wydaje, on zeruje na naiwnosci i łatwowiernosci ludzi!!

Chlopcze ale on kase nie bierze dla sibie. Ma na utrzymaniu radio i telewizje. Ani w radiu ani w telewizji nie ma reklam zostaje mu tylko dobra wola ludzi.

Tak ale i tak żyje ponad stan, ma wiecej kasy niż przecietny polski obywatel!!


A ty jestes jego lewą dupą??? ze wiesz jak on żyje i ile ma pieniedzy???

Awatar użytkownika
szczękościsk
Posty: 107
Rejestracja: czw cze 30, 2005 12:19 pm

Postautor: szczękościsk » ndz sty 08, 2006 9:43 pm

więcej dystansu do tematu...(jedni atakują Rydzyka inni zaś GW i tvn) i w zasadzie wszyscy mają racje. Bo zarówno jedni jak i drudzy prezentują model mediów nastawionych na tendencyjne i bezkompromisowe przedstawianie świata przez pryzmat, który odpowiada ich aktualnym interesom 8)
Co nie zmienia postaci rzeczy, że nie ma nic piękniejszego niz lolek+wygodny fotel+ radio Maryja i jakaś ostra dyskusja=coś pięknego(świat jest czarno biały i bezpieczny)

Awatar użytkownika
KubaHKS
Posty: 77
Rejestracja: wt maja 31, 2005 10:13 am

Postautor: KubaHKS » ndz sty 08, 2006 11:22 pm

Nowa Huta FANATIC pisze:
KubaHKS pisze:
Perła17 pisze:
KubaHKS pisze:Sory ale czy wy nie słyszeliscie ze księża powinni zyc w ubóstwie?? A czy jeśli o.Rydzyk nie byłby duchownym babcie słały by mu kase?? bo mi się nie wydaje, on zeruje na naiwnosci i łatwowiernosci ludzi!!

Chlopcze ale on kase nie bierze dla sibie. Ma na utrzymaniu radio i telewizje. Ani w radiu ani w telewizji nie ma reklam zostaje mu tylko dobra wola ludzi.

Tak ale i tak żyje ponad stan, ma wiecej kasy niż przecietny polski obywatel!!


A ty jestes jego lewą dupą??? ze wiesz jak on żyje i ile ma pieniedzy???

Sorry "kolego" ale mógłbyś wykazać trochę kultury i mnie nie obrażać, czy ja w jakis sposób obraziłem Cie bądź o.Rydzyka?? to po pierwsze, a po drugie czerpie informacje z różnych źródeł, zdarzyło mi sie nawet ogladać telewizję TRWAM więc staram się byc obiektywny, nie patrząc tylko na TVN na który tak najeżdżaja coponiektórzy, a forum jest po to by wyrażać swoje opinie, takie bądź inne.
"Było nas wielu, pozostali najwierniejsi!!!"
Hutnik - Oświecenia

Perła17
Posty: 508
Rejestracja: śr maja 04, 2005 8:41 pm
Lokalizacja: Kraków

Postautor: Perła17 » pn sty 09, 2006 7:13 am

KubaHKS pisze:
Nowa Huta FANATIC pisze:
KubaHKS pisze:
Perła17 pisze:
KubaHKS pisze:Sory ale czy wy nie słyszeliscie ze księża powinni zyc w ubóstwie?? A czy jeśli o.Rydzyk nie byłby duchownym babcie słały by mu kase?? bo mi się nie wydaje, on zeruje na naiwnosci i łatwowiernosci ludzi!!

Chlopcze ale on kase nie bierze dla sibie. Ma na utrzymaniu radio i telewizje. Ani w radiu ani w telewizji nie ma reklam zostaje mu tylko dobra wola ludzi.

Tak ale i tak żyje ponad stan, ma wiecej kasy niż przecietny polski obywatel!!


A ty jestes jego lewą dupą??? ze wiesz jak on żyje i ile ma pieniedzy???

Sorry "kolego" ale mógłbyś wykazać trochę kultury i mnie nie obrażać, czy ja w jakis sposób obraziłem Cie bądź o.Rydzyka?? to po pierwsze, a po drugie czerpie informacje z różnych źródeł, zdarzyło mi sie nawet ogladać telewizję TRWAM więc staram się byc obiektywny, nie patrząc tylko na TVN na który tak najeżdżaja coponiektórzy, a forum jest po to by wyrażać swoje opinie, takie bądź inne.


"Nawet raz ogladalem Trwam" to dlugo ja ogladales :D na podstawie ogladniecie czy posluchania raz w zyciu czegos pozwala ci obiektywnie stwierdzic czy to dobre czy nie?? No chyba nie za bardzo. Najbardziej mnie to smieszy jak ktos cos krytykuje w tym wypadku o. Rydzyka , radio i telewizje a ogladalo sie czy sluchalo raz czy tam dwa razy. I tutaj przejawia sie manipulacja roznych mediow szczegolnie Tvn i GW ktore powiedza Rydzyk be telewizja be radio be Pieronek Ok. to potem kazdy tak mowi chociaz nie wie jak jest. a ich koronny argument do nie dawna ze szykanuje sie Zydow na antenie- no dobra ale to powiedzial jakis gosc tto moglbyc kazdy np. dziennikarz z tvn tam moze dzwonic kazdy jak ten od slynnych 3 slow. nie maja no to wplywu kto i co mowi bo to jest na zywo
Bohaterów Września- Zawsze Wierni

Awatar użytkownika
KubaHKS
Posty: 77
Rejestracja: wt maja 31, 2005 10:13 am

Postautor: KubaHKS » pn sty 09, 2006 10:41 am

DO Perła17: czy w moim poście jest napisane że cytuje "Nawet raz ogladalem Trwam"?? czytaj ze zrozumieniem, korzystam z różnyc mediów by zdobywać informacje i z tego co do tej pory się dowiedziałem nie podoba mi sie działalność o.Rydzyka. Jednak jeśli potrafisz mi przekazać wiarygodne informacje które zmienią mój pogląd na jego temat bede bardzo wdzięczny że wyprowadziłaś mnie z mojej jakze "błędnej" opini na ten temat pozdro
"Było nas wielu, pozostali najwierniejsi!!!"

Hutnik - Oświecenia

Drops'05
Posty: 56
Rejestracja: wt lis 29, 2005 10:32 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: Drops'05 » pn sty 09, 2006 10:14 pm

Babcie nakladaja pieniadze na cos pozornie dobrego. Ja tez wydaje na pozornie "dobre" Energy...no przeciez mlodziez sie tam bawi bez zarzutu. A jak jest kazdy wie...;)

pozdro
Moim ukojeniem jest marihuana...!

Drops'05
Posty: 56
Rejestracja: wt lis 29, 2005 10:32 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: Drops'05 » pn sty 09, 2006 10:18 pm

Kazdy jezdzacy oczywiscie...
Moim ukojeniem jest marihuana...!

Perła17
Posty: 508
Rejestracja: śr maja 04, 2005 8:41 pm
Lokalizacja: Kraków

Postautor: Perła17 » pn sty 09, 2006 11:38 pm

KubaHKS pisze:
Nowa Huta FANATIC pisze:
KubaHKS pisze:
Perła17 pisze:
KubaHKS pisze:Sory ale czy wy nie słyszeliscie ze księża powinni zyc w ubóstwie?? A czy jeśli o.Rydzyk nie byłby duchownym babcie słały by mu kase?? bo mi się nie wydaje, on zeruje na naiwnosci i łatwowiernosci ludzi!!

Chlopcze ale on kase nie bierze dla sibie. Ma na utrzymaniu radio i telewizje. Ani w radiu ani w telewizji nie ma reklam zostaje mu tylko dobra wola ludzi.

Tak ale i tak żyje ponad stan, ma wiecej kasy niż przecietny polski obywatel!!


A ty jestes jego lewą dupą??? ze wiesz jak on żyje i ile ma pieniedzy???

Sorry "kolego" ale mógłbyś wykazać trochę kultury i mnie nie obrażać, czy ja w jakis sposób obraziłem Cie bądź o.Rydzyka?? to po pierwsze, a po drugie czerpie informacje z różnych źródeł, zdarzyło mi sie nawet ogladać telewizję TRWAM więc staram się byc obiektywny, nie patrząc tylko na TVN na który tak najeżdżaja coponiektórzy, a forum jest po to by wyrażać swoje opinie, takie bądź inne.


Z tego czasownika sadze i wynika ze ogladales tylko jeden jedyny raz. Jakbys napisal zdarzalo mi sie to co innego.Wiec nie mow ze czytam bez zrozumienia tylko ty musiales zle napisac.Bez spiny ja tez czasami pisze nie poprawnie gramatycznie itp i jak zle napisze to sie przyznam:D
A mozesz mi podac to jakie sa te inne zrodla "prawdy"o o.Rydzyku( GW, Tvn, PO, Lis) jesli z tad masz informacje to sie nie dziwie jesli myslisz tylko zle o radiu i telewizji. Moim jednym ale najwazniejszym argumentem do przekonania cie do "prawdy' jak zwal tak zwal to:
Posluchaj tego radia poogladaj telewizjii Trwam tylko nie ra znie dwa czy trzy tylko troche dluzej i wtedy powiesz co ci sie nie podobalo.
Bohaterów Września- Zawsze Wierni

Awatar użytkownika
NoFaHuTaNeFeRdAJ I.C.
Posty: 409
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 11:36 pm

Postautor: NoFaHuTaNeFeRdAJ I.C. » pt sty 20, 2006 1:32 am

Tak dla przyblizenia Radia osoba ktore go niesluchaja
http://www.akuku.pl/link_frameset.php?s ... maryja.php
kilka dosc ciekawych fragmentow wypowiedzi :D :D :D Oczywiscie odrazu zgadzam sie zosobami ktore powiedza "to tylko fragmenty i nie przekazuja ogolnego obrazu radia" .Wedlug mnie jednak jezeli jest to radio z misja szerzenia mysli katolickiej to nie powinien nikt znalesc tam takich tresci. Swoja droga niezla beka z tego jest :D :D :D :D :D

Awatar użytkownika
Cato
Posty: 721
Rejestracja: śr cze 29, 2005 9:19 am

Postautor: Cato » pt sty 20, 2006 7:38 pm

czy ja wiem...przesłuchałem chyba z 15 kawałków z nadzieją usłyszenia czegoś jeśli nie prowokatorskiego, to chcociaż w style "trzy słowa".. i raptem jedna wypowiedź <chyba pejsy.. > nie warto tracić czasu.. choć polecam kawałek 666 --> chyba jedyny śmieszny :lol: :wink:
być HUTNIKIEM to być najgorętszym
ten kawałek męczy niekumatych

Awatar użytkownika
szczękościsk
Posty: 107
Rejestracja: czw cze 30, 2005 12:19 pm

Postautor: szczękościsk » wt sty 24, 2006 12:38 pm

http://rapidshare.de/files/11680477/1.mp3.html z dedykacją dla ojca wielebnego.