SESJA/EGZAMINY...

Czyli wszystko to co nie mieści się w powyższych kategoriach - taki nasz mały hutniczy Hyde Park:)

Moderator: dUfio

FAN86
Posty: 353
Rejestracja: wt sie 24, 2004 11:48 am

Postautor: FAN86 » wt mar 14, 2006 3:31 pm

Troche to trwało,ale wkońcu się udało i sesja zamknięta.Wpadło 4 z tego prawoznastwa i mam teraz chwile spokoju.Czas na relaks :lol:

murdock
Posty: 1258
Rejestracja: wt sie 24, 2004 10:41 am
Lokalizacja: Nowa (H)uta

Postautor: murdock » śr mar 22, 2006 2:39 am

FAN86 pisze:Troche to trwało,ale wkońcu się udało i sesja zamknięta.Wpadło 4 z tego prawoznastwa i mam teraz chwile spokoju.Czas na relaks :lol:



ale Ci dobrze...co takl wcześnie wyniki dostaliście? mieliście mieć 20stego...
ja mam jutro, tzn już dzisiaj o 12 komisa :x

Troublemaker
Posty: 2724
Rejestracja: pt paź 01, 2004 2:00 pm

Postautor: Troublemaker » śr mar 22, 2006 8:30 am

I kolejny etap marcowego "maratonu" za mna! W poniedziałek bardzo dobrze zdałem exam z "Panowania króla Michała Wiśniowieckiego"...Panowanie trwało zaledwie 4 lata a mateirału a materiału było multum :roll:
Mimo,iz exam był w poniedziałek ( dodam, iz władze uczelni powinny zabronić przeprowadzania examów tuz po weekendach... 8) ) to udało mi sie w weekend zmobilizować...Tu kieruje podziekowania do kilku forumowiczów za cenne rady udzielone w tym temacie :)
Został mi jeszcze jeden exam przed Świętami ( najcięższyustny na roku ) i mozna będzie zacząć planować "kampanię czerwcową" tak aby nie kolidowała z MŚ2006!!
Quam dulce et decorum est pro patria mori

murdock
Posty: 1258
Rejestracja: wt sie 24, 2004 10:41 am
Lokalizacja: Nowa (H)uta

Postautor: murdock » śr mar 22, 2006 2:40 pm

murdock pisze:...
ja mam jutro, tzn już dzisiaj o 12 komisa :x


Brawo kurwa :shock: od 1 kwietnia w MPK nie przysłuigują mi bilety studenckie. Jebany Płaszka i jebana wykładnia .

Oro
Posty: 463
Rejestracja: czw paź 14, 2004 9:22 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: Oro » śr mar 22, 2006 9:42 pm

Gylu, a mówiłeś, że Płeszka taki faaajnyyy jest... :> Nosz kurwa, żeby kogoś na komisie z prawoznastwa ubić, to trzeba serca nie mieć normalnie :/

dUfio
Posty: 9070
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » śr mar 22, 2006 10:21 pm

ledwo zakoncyzłem jedną sesja a juz sie zacyzna nastepna :? miałem jeden kolos poszeł fatalnie (zlekcewazyłem przeciwnika i sie bardzo na tym przejechałem) jutro nastepne zaliczenie, za 2 tyg inne, i za 3 znow (w porze meczu ze Stalową :? :x )

Troublemaker
Posty: 2724
Rejestracja: pt paź 01, 2004 2:00 pm

Postautor: Troublemaker » śr mar 22, 2006 10:31 pm

dUfio pisze:ledwo zakoncyzłem jedną sesja a juz sie zacyzna nastepna :? miałem jeden kolos poszeł fatalnie (zlekcewazyłem przeciwnika i sie bardzo na tym przejechałem) jutro nastepne zaliczenie, za 2 tyg inne, i za 3 znow (w porze meczu ze Stalową :? :x )


Wyciągnij więc swojego belfra na mecz!
Zauroczy się chłop ( no chyba, że to kobieta....ale ona również się ucieszy,ponieważ za wstęp nie zapłaci :wink: )atmosferą na SS ( jeżeli pogoda niczego nie popsuje...) i kolos zaliczony będzie na bank!!

Ja swój środowy wykład spędzę na specyficznej "uczelni" w sali "H"... :wink:

Powodzenia!
Quam dulce et decorum est pro patria mori

Troublemaker
Posty: 2724
Rejestracja: pt paź 01, 2004 2:00 pm

Postautor: Troublemaker » pn kwie 10, 2006 9:24 pm

Mam juz za sobą ostatni exam z cyklu marcowo-kwietniowego maratonu. Był on najtrudniejszy ( Polska w XVII wieku...full materiału) i mimo niedzielnego melanżu ( exam miałem w poniedziałek 8) ) udało mi się znów zdać bardzo dobrze! :wink:
W czerwcu czekają mnie tylko 3 egzaminy i jak tak dalej pójdzie to będę miał szansę na notoryczne przepijanie stypendium naukowego :lol: Szkoda, że w wakacje nie przelewają tej kwoty....
Quam dulce et decorum est pro patria mori

FAN86
Posty: 353
Rejestracja: wt sie 24, 2004 11:48 am

Postautor: FAN86 » pn maja 08, 2006 2:24 pm

Czas odświeżyć temat bo sesja letnia sie zbliża niestety.

Ja dziś poszedłem na przedtermin z Prawa Konstytucyjnego i jestem dobrej myśli,choć do czwartku(dzień wyników) będe żył w niepewności :wink:

A pozatym to wcześniej wzialem sobie dodatkowy egzamin z Partii i Systemów PArtyjnych,który zaliczyłęm na 3.To tak żeby przygrać "móza" :wink:

Tak czy inaczej narazie sie trzeba skoncentrować na juwenaliach :lol:

dUfio
Posty: 9070
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » pn maja 08, 2006 6:24 pm

fan red pulsy kupione :D ? ja sie dzis zaopatrzyłem :lol:

w czw zaliczenie, w przyszłym tygodniu 2 egzaminy...

FAN86
Posty: 353
Rejestracja: wt sie 24, 2004 11:48 am

Postautor: FAN86 » pn maja 08, 2006 6:29 pm

dUfio pisze:fan red pulsy kupione :D ? ja sie dzis zaopatrzyłem :lol:

w czw zaliczenie, w przyszłym tygodniu 2 egzaminy...


No właśnie po przygotowaniach do PK została mi ostatnia "porcja" i musze sie też w nie zaopatrzyć.Tablety robia furore u mnie na roku :wink:

Troublemaker
Posty: 2724
Rejestracja: pt paź 01, 2004 2:00 pm

Postautor: Troublemaker » pn maja 08, 2006 6:41 pm

Tak niedawno zakonczyłem "przedwiosenny" maraton a juz czlowiek musi zacząć myśleć o sesji czerwcowej...Mam co prawda tylko 3 examy ale przygotowania do nich będą raczj dość długie zważywszy na "mobilizację" oraz różnorakie "zdarzenia losowe"... :wink:

Połamania piór zycze!
Quam dulce et decorum est pro patria mori

FAN86
Posty: 353
Rejestracja: wt sie 24, 2004 11:48 am

Postautor: FAN86 » czw maja 11, 2006 1:29 pm

No i Konstytucja za mną :) (4).Jeszcze tylko ekonomia i jakies 2 dziwne przedmioty i wczasy :lol:

dUfio
Posty: 9070
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » czw maja 11, 2006 6:07 pm

ja kolejne 2 zaliczenia do przodu: ruski (cwiczenia fana na szczescie nie byly potrzebne-babka znow wszystkich puscila:D) i mikroekonomia (jestem wsrod 5 szczesliwcow (z 34 ososbowej grupy) ktorzy zaliczyli w pierwszym terminie :D )
dzisiaj mialem zal z finansow i poslzo bardzo zle;/ tymbardziej ze robilem na ten sam przedmiot referat ktorego jak sie okazalo nie kazano mi wyglaszac :x


w pon 0 z prawa, w srode informatyka...

Troublemaker
Posty: 2724
Rejestracja: pt paź 01, 2004 2:00 pm

Postautor: Troublemaker » czw maja 11, 2006 6:38 pm

Dziś zaliczony zaległy kolos z łaciny a w poniedziałek ( cóż za niefortunny termin.... :wink: ) czeka mnie kolokwium z angielskiego....natomiast w czwartek kolejny test z łaciny....

Light.... :roll:
Quam dulce et decorum est pro patria mori