Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

SESJA/EGZAMINY...

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.hutnik.krakow.pl Strona Główna -> Kogel-Mogel
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 15, 16, 17  Następny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
FAN86

PostWysłany: Wto Mar 14, 2006 3:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Troche to trwało,ale wkońcu się udało i sesja zamknięta.Wpadło 4 z tego prawoznastwa i mam teraz chwile spokoju.Czas na relaks Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
murdock

PostWysłany: Sro Mar 22, 2006 2:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

FAN86 napisał:
Troche to trwało,ale wkońcu się udało i sesja zamknięta.Wpadło 4 z tego prawoznastwa i mam teraz chwile spokoju.Czas na relaks Laughing

ale Ci dobrze...co takl wcześnie wyniki dostaliście? mieliście mieć 20stego...
ja mam jutro, tzn już dzisiaj o 12 komisa Mad
Powrót do góry
Troublemaker

PostWysłany: Sro Mar 22, 2006 8:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I kolejny etap marcowego "maratonu" za mna! W poniedziałek bardzo dobrze zdałem exam z "Panowania króla Michała Wiśniowieckiego"...Panowanie trwało zaledwie 4 lata a mateirału a materiału było multum Rolling Eyes
Mimo,iz exam był w poniedziałek ( dodam, iz władze uczelni powinny zabronić przeprowadzania examów tuz po weekendach... Cool ) to udało mi sie w weekend zmobilizować...Tu kieruje podziekowania do kilku forumowiczów za cenne rady udzielone w tym temacie Smile
Został mi jeszcze jeden exam przed Świętami ( najcięższyustny na roku ) i mozna będzie zacząć planować "kampanię czerwcową" tak aby nie kolidowała z MŚ2006!!
murdock

PostWysłany: Sro Mar 22, 2006 2:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

murdock napisał:
...
ja mam jutro, tzn już dzisiaj o 12 komisa Mad

Brawo kurwa Shocked od 1 kwietnia w MPK nie przysłuigują mi bilety studenckie. Jebany Płaszka i jebana wykładnia .
Powrót do góry
Oro

PostWysłany: Sro Mar 22, 2006 9:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gylu, a mówiłeś, że Płeszka taki faaajnyyy jest... :> Nosz kurwa, żeby kogoś na komisie z prawoznastwa ubić, to trzeba serca nie mieć normalnie :/
Powrót do góry
dUfio

PostWysłany: Sro Mar 22, 2006 10:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ledwo zakoncyzłem jedną sesja a juz sie zacyzna nastepna Confused miałem jeden kolos poszeł fatalnie (zlekcewazyłem przeciwnika i sie bardzo na tym przejechałem) jutro nastepne zaliczenie, za 2 tyg inne, i za 3 znow (w porze meczu ze Stalową Confused Mad )
[quote="lucero"]w cenie są pomysły innego typu niż dawanie darmowych biletów np formie zobowiązania się ze pojde zachece dam bilet. Pomysłów na organizacje meczu jest multum ale to nie ssa tutaj pomysl rowna sie planowi jego realizacji[/quote]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Troublemaker

PostWysłany: Sro Mar 22, 2006 10:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dUfio napisał:
ledwo zakoncyzłem jedną sesja a juz sie zacyzna nastepna Confused miałem jeden kolos poszeł fatalnie (zlekcewazyłem przeciwnika i sie bardzo na tym przejechałem) jutro nastepne zaliczenie, za 2 tyg inne, i za 3 znow (w porze meczu ze Stalową Confused Mad )

Wyciągnij więc swojego belfra na mecz!
Zauroczy się chłop ( no chyba, że to kobieta....ale ona również się ucieszy,ponieważ za wstęp nie zapłaci Wink )atmosferą na SS ( jeżeli pogoda niczego nie popsuje...) i kolos zaliczony będzie na bank!!

Ja swój środowy wykład spędzę na specyficznej "uczelni" w sali "H"... Wink

Powodzenia!
Troublemaker

PostWysłany: Pon Kwi 10, 2006 8:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam juz za sobą ostatni exam z cyklu marcowo-kwietniowego maratonu. Był on najtrudniejszy ( Polska w XVII wieku...full materiału) i mimo niedzielnego melanżu ( exam miałem w poniedziałek Cool ) udało mi się znów zdać bardzo dobrze! Wink
W czerwcu czekają mnie tylko 3 egzaminy i jak tak dalej pójdzie to będę miał szansę na notoryczne przepijanie stypendium naukowego Laughing Szkoda, że w wakacje nie przelewają tej kwoty....
FAN86

PostWysłany: Pon Maj 08, 2006 1:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czas odświeżyć temat bo sesja letnia sie zbliża niestety.

Ja dziś poszedłem na przedtermin z Prawa Konstytucyjnego i jestem dobrej myśli,choć do czwartku(dzień wyników) będe żył w niepewności Wink

A pozatym to wcześniej wzialem sobie dodatkowy egzamin z Partii i Systemów PArtyjnych,który zaliczyłęm na 3.To tak żeby przygrać "móza" Wink

Tak czy inaczej narazie sie trzeba skoncentrować na juwenaliach Laughing
Powrót do góry
dUfio

PostWysłany: Pon Maj 08, 2006 5:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fan red pulsy kupione Very Happy ? ja sie dzis zaopatrzyłem Laughing

w czw zaliczenie, w przyszłym tygodniu 2 egzaminy...
[quote="lucero"]w cenie są pomysły innego typu niż dawanie darmowych biletów np formie zobowiązania się ze pojde zachece dam bilet. Pomysłów na organizacje meczu jest multum ale to nie ssa tutaj pomysl rowna sie planowi jego realizacji[/quote]
Powrót do góry
FAN86

PostWysłany: Pon Maj 08, 2006 5:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dUfio napisał:
fan red pulsy kupione Very Happy ? ja sie dzis zaopatrzyłem Laughing

w czw zaliczenie, w przyszłym tygodniu 2 egzaminy...

No właśnie po przygotowaniach do PK została mi ostatnia "porcja" i musze sie też w nie zaopatrzyć.Tablety robia furore u mnie na roku Wink
Powrót do góry
Troublemaker

PostWysłany: Pon Maj 08, 2006 5:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak niedawno zakonczyłem "przedwiosenny" maraton a juz czlowiek musi zacząć myśleć o sesji czerwcowej...Mam co prawda tylko 3 examy ale przygotowania do nich będą raczj dość długie zważywszy na "mobilizację" oraz różnorakie "zdarzenia losowe"... Wink

Połamania piór zycze!
FAN86

PostWysłany: Czw Maj 11, 2006 12:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i Konstytucja za mną Smile (4).Jeszcze tylko ekonomia i jakies 2 dziwne przedmioty i wczasy Laughing
Powrót do góry
dUfio

PostWysłany: Czw Maj 11, 2006 5:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja kolejne 2 zaliczenia do przodu: ruski (cwiczenia fana na szczescie nie byly potrzebne-babka znow wszystkich puscila:D) i mikroekonomia (jestem wsrod 5 szczesliwcow (z 34 ososbowej grupy) ktorzy zaliczyli w pierwszym terminie Very Happy )
dzisiaj mialem zal z finansow i poslzo bardzo zle;/ tymbardziej ze robilem na ten sam przedmiot referat ktorego jak sie okazalo nie kazano mi wyglaszac Mad

w pon 0 z prawa, w srode informatyka...
Powrót do góry
Troublemaker

PostWysłany: Czw Maj 11, 2006 5:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziś zaliczony zaległy kolos z łaciny a w poniedziałek ( cóż za niefortunny termin.... Wink ) czeka mnie kolokwium z angielskiego....natomiast w czwartek kolejny test z łaciny....

Light.... Rolling Eyes
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.hutnik.krakow.pl Strona Główna -> Kogel-Mogel Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 15, 16, 17  Następny
Strona 8 z 17

Skocz do: