Kolejne "madre slowa" "super bramkarza"

Czyli wszystko to co nie mieści się w powyższych kategoriach - taki nasz mały hutniczy Hyde Park:)

Moderator: dUfio

Awatar użytkownika
NoFaHuTaNeFeRdAJ I.C.
Posty: 409
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 11:36 pm

Kolejne "madre slowa" "super bramkarza"

Postautor: NoFaHuTaNeFeRdAJ I.C. » śr mar 29, 2006 9:59 am

http://ms2006.interia.pl/news?inf=732880

Dla mnie osobiscie Tomaszewski to najbardziej irytujaca osoba wypowiadajaca sie w polskich mediach na temat pilki. Nie raz krytykowal Dudka kiedy ten byl w dobrej formie i nie tylko jego. Ten bohater jednego meczu jest jak dla mnie poprostu zadufanym w sobie egocentrykiem. No ale sami przeczytajcie i ocencie na podstawie wczorajszego meczu ...

Awatar użytkownika
Łokieć
Posty: 189
Rejestracja: sob sie 28, 2004 12:23 am
Lokalizacja: Nowo Huckie Przedmieście

Postautor: Łokieć » śr mar 29, 2006 4:39 pm

w sumie to nie ogladalem meczu ale czytajac mega pasjonujaca wypowiedz legendarnego poslkiego goolkepera stwierdzam ze on coraz bardziej z wiekiem glupieje... Tymi swoimi wypowiedziani pokazuje jaki to on nie jest madry i ze potrafi wszystko najlepiej a pewnie skonczylo by sie tak ze jak by zajol miejsce Janasa to Polska by z grupy nawet nie wyszla ale to moje zdanie. Nie lubie go bo jest dla mnie totalnym matolem przez te swoje krytyki....
Biało Błękitno Niebieskie Serce Od Dziecka

luko
Posty: 239
Rejestracja: czw wrz 02, 2004 3:36 pm

Postautor: luko » śr mar 29, 2006 6:22 pm

hmm co do Mili to akurat ma w pelni racje. Precierz on kompletnie nic nie pokazal.
Sami Przeciw Wszystkim

Awatar użytkownika
linkaRTS
Posty: 163
Rejestracja: wt cze 21, 2005 4:44 pm
Lokalizacja: Krakow

Postautor: linkaRTS » czw mar 30, 2006 1:12 pm

luko pisze:hmm co do Mili to akurat ma w pelni racje. Precierz on kompletnie nic nie pokazal.


no dobra...
jeden mecz mu nie wyszedl i od razu ze zamknal sobie droge i takie tam pier@!$lenie ??????????????????
bez sensu !!!
kadra jest otwarta dla wszystkich i takie pier@#$@#lenie to spocony jasio moze sobie w... wsadzic, wrrrrrr

poza tym ten pan miesza sie wszedzie.. i do nas i w sprawy Ruchu, wszedzie go pelno...


aha, i wyjatkowo zgodze sie Lokciem 8)


edit: bez przesady, autorze postu, mozna by sobie darowac ten cudzyslow przy "super bramkarzu"
Ostatnio zmieniony czw mar 30, 2006 1:30 pm przez linkaRTS, łącznie zmieniany 1 raz.

1979
Posty: 1901
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 6:44 am

Postautor: 1979 » czw mar 30, 2006 1:17 pm

jak dla mnie to co do Mili to Tomaszewski akurat ma 100% racji -gosc nic nie gra w reprezentacji ,nic nie gra w klubie wiec moim zdaniem nieporozumieniem bedzie branie go jak i kilku podobnych do niego (nieprzydatny w repr. niegrajacy w klubie) na Mistrzostwa Swiata. Co nie zmienia faktu ,ze Tomaszewski niekiedy pier.... takie glupoty ,ze szkoda gadac. W lidze polskiej na jego pozycji jest juz obecnie kilku lepszych ,co wazniejsze grajacych we wlasnych klubach pilkarzy
od swych narodzin przez wszystkie lata
NA ZAWSZE Hutnik
powstrzyma nas tylko koniec świata

BYLISMY - JESTESMY - BEDZIEMY

JOK_NH
Posty: 4599
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » czw mar 30, 2006 1:30 pm

linkaRTS pisze:
luko pisze:hmm co do Mili to akurat ma w pelni racje. Precierz on kompletnie nic nie pokazal.


no dobra...
jeden mecz mu nie wyszedl i od razu ze zamknal sobie droge i takie tam pier@!$lenie ??????????????????
bez sensu !!!
kadra jest otwarta dla wszystkich i takie pier@#$@#lenie to spocony jasio moze sobie w... wsadzic, wrrrrrr

poza tym ten pan miesza sie wszedzie.. i do nas i w sprawy Ruchu, wszedzie go pelno...


aha, i wyjatkowo zgodze sie Lokciem 8)


Jak dla mnie, to mu tylko jeden mecz właśnie wyszedł - w Manchasterze, bramka z wolnego. A pozatym to on jest cienki jak dupa węża, a wypromowali go na chuj wie kogo. Lider reprezentacji, chyba w bierki przez telefon!

Awatar użytkownika
Grzesiek_Z.W.
Posty: 106
Rejestracja: śr wrz 01, 2004 11:26 am
Lokalizacja: z NH

Postautor: Grzesiek_Z.W. » czw mar 30, 2006 1:34 pm

JOK_NH pisze:
linkaRTS pisze:
luko pisze:hmm co do Mili to akurat ma w pelni racje. Precierz on kompletnie nic nie pokazal.


no dobra...
jeden mecz mu nie wyszedl i od razu ze zamknal sobie droge i takie tam pier@!$lenie ??????????????????
bez sensu !!!
kadra jest otwarta dla wszystkich i takie pier@#$@#lenie to spocony jasio moze sobie w... wsadzic, wrrrrrr

poza tym ten pan miesza sie wszedzie.. i do nas i w sprawy Ruchu, wszedzie go pelno...


aha, i wyjatkowo zgodze sie Lokciem 8)


Jak dla mnie, to mu tylko jeden mecz właśnie wyszedł - w Manchasterze, bramka z wolnego. A pozatym to on jest cienki jak dupa węża, a wypromowali go na chuj wie kogo. Lider reprezentacji, chyba w bierki przez telefon!



Dokladnie zgadzam sie z JOK_NH, Mila nigdy nie byl zawodnikiem ktory moglby sie nadac do kadry, i wcale sie nie dziwie ze nie gra w Austrii :?
Dla mnie to jest porazka tak jak kilku innych zawodnikow ktorych powoluje Janas...
-ZŁOTY WIEK Hutnik 1950 KRAKÓW!-

- O swe walczyć bedziemy, tradycja nie zginie póki my żyjemy na ojczystej ziemi o barwie bieli i czerwieni...!-

Awatar użytkownika
linkaRTS
Posty: 163
Rejestracja: wt cze 21, 2005 4:44 pm
Lokalizacja: Krakow

Postautor: linkaRTS » czw mar 30, 2006 1:39 pm

Grzesiek_Z.W. pisze:
JOK_NH pisze:
linkaRTS pisze:
luko pisze:


Dla mnie to jest porazka tak jak kilku innych zawodnikow ktorych powoluje Janas...


np?

Awatar użytkownika
Grzesiek_Z.W.
Posty: 106
Rejestracja: śr wrz 01, 2004 11:26 am
Lokalizacja: z NH

Postautor: Grzesiek_Z.W. » czw mar 30, 2006 1:48 pm

np. Dudka, Rasiak, Lewandowski...
-ZŁOTY WIEK Hutnik 1950 KRAKÓW!-



- O swe walczyć bedziemy, tradycja nie zginie póki my żyjemy na ojczystej ziemi o barwie bieli i czerwieni...!-

JOK_NH
Posty: 4599
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » czw mar 30, 2006 1:57 pm

Kurwa zwłaszcza drewno!!!!!!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
Łokieć
Posty: 189
Rejestracja: sob sie 28, 2004 12:23 am
Lokalizacja: Nowo Huckie Przedmieście

Postautor: Łokieć » czw mar 30, 2006 2:25 pm

Rasiak lepszego drwena nie trafisz :lol: :lol: :lol:
Biało Błękitno Niebieskie Serce Od Dziecka

Awatar użytkownika
NoFaHuTaNeFeRdAJ I.C.
Posty: 409
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 11:36 pm

Postautor: NoFaHuTaNeFeRdAJ I.C. » czw mar 30, 2006 3:42 pm

bez przesady, autorze postu, mozna by sobie darowac ten cudzyslow przy "super bramkarzu"

jak ci sie cudzyslow nie podoba to udawaj, ze go nie widzisz. :wink: Nie moglem sobie darowac, mam poprostu juz dosc jego inteligentnych wystapien :D :D :D :D

Troublemaker
Posty: 2725
Rejestracja: pt paź 01, 2004 2:00 pm

Postautor: Troublemaker » czw mar 30, 2006 7:03 pm

Podobne irracjonalne pomysły dotyczące rodzimej piłki noznej i kibiców wygłaszał kolejny "teoretyk" Zbigniew Boniek i jeden z forumowiczów założył w tej sprawie odpowiedni temat.... Wydaje mi się że w tych sprawach starczy jeden komentarz... szkoda słów na poświęcanie czasu dywagacjom pana "Tomka".....
Quam dulce et decorum est pro patria mori

Spocony w lodówce
Posty: 70
Rejestracja: śr sie 25, 2004 8:54 pm
Lokalizacja: z Lodówki

Postautor: Spocony w lodówce » czw mar 30, 2006 7:10 pm

linka - ja moze nie jestem spocony jasio tylko spocony w lodówce, ale zgadzam sie w pełni z Tomaszewskim. Jedyny który nie boi sie publicznie skrytykować naszej słabiutkiej reprezentacji, bo wszyscy w tej telewizji tylko mydlą oczy że Polska gra dobrze, a prawda jest taka ze prawie zawsze grają straszna chujnie i jadą na fartach, jak ogladam takie mecze jak np. z USA to mnie chuj strzela.
Dumni po wygranej, wierni po porażce,wkurwieni po remisie.

Awatar użytkownika
Lukasz_HKS
Posty: 1096
Rejestracja: czw paź 07, 2004 10:32 am
Lokalizacja: NH

Postautor: Lukasz_HKS » czw mar 30, 2006 7:15 pm

Popieram przedmówce...
Hutnik