Hutnik - CENTRUM E [szale]

Kupię, sprzedam, zamienię - PAMIĄTKI PIŁKARSKIE

Moderatorzy: dUfio, Gadżety NH2010

1979
Posty: 1900
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 6:44 am

Postautor: 1979 » śr lut 08, 2006 9:40 pm

nie lepiej zrobic Wam jeden wspolny projekt wszystkich Centrum ? a nie dzielic sie na 5 czesci ??
od swych narodzin przez wszystkie lata
NA ZAWSZE Hutnik
powstrzyma nas tylko koniec świata

BYLISMY - JESTESMY - BEDZIEMY

Awatar użytkownika
Stefek_Burczymucha
Posty: 723
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 10:03 pm

Postautor: Stefek_Burczymucha » śr lut 08, 2006 11:27 pm

projekt wszystkich centrum juz jest, jak ktos chce zobaczyc to zglaszac sie do mnie na priv. potrzebne tez jakies kozak haslo na jedna ze stron szalika
Wasting time is an important part of living.

HaKaeS
Posty: 924
Rejestracja: ndz wrz 19, 2004 3:22 pm
Lokalizacja: Kraków - Nowa Huta

Postautor: HaKaeS » śr lut 08, 2006 11:57 pm

Moim skromnym zdaniem, zróbcie szalik w naszych barwach. Na mieście jak się widzi osobnika w niebieskim szalu to od razu wiadomo jaki klub reprezentuje, a jeśli chodzi o czarny szalik, to już nie za bardzo.
Był nawet temat kiedyś na tym, albo na starym forum - dlaczego nie wykorzystujemy swoich wyjątkowych i tak pięknych barw ?

Mam nadzieję, że dałem Wam troche do myślenia
Pozdrawiam
Obrazek

Awatar użytkownika
HDS
Posty: 2394
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:15 pm
Lokalizacja: z krakoofka koło Nowej Huty

Postautor: HDS » czw lut 09, 2006 9:47 am

HaKaeS pisze:...Na mieście jak się widzi osobnika w niebieskim szalu to od razu wiadomo jaki klub reprezentuje...
Lecha?

dUfio
Posty: 9090
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » czw lut 09, 2006 10:07 am

HaKaeS pisze:Moim skromnym zdaniem, zróbcie szalik w naszych barwach. Na mieście jak się widzi osobnika w niebieskim szalu to od razu wiadomo jaki klub reprezentuje, a jeśli chodzi o czarny szalik, to już nie za bardzo .
Był nawet temat kiedyś na tym, albo na starym forum - dlaczego nie wykorzystujemy swoich wyjątkowych i tak pięknych barw ?

Mam nadzieję, że dałem Wam troche do myślenia
Pozdrawiam


hehe to troche hipokryzja z Twojej strony bo nie tak dawno za wszelką cenę chciałes żeby czapki miały opcje "2 w 1" (zawijanie herbu) czyli jednoczesnie jestes kozakiem bo wozisz sie w czapie Hutnika po miescie a z drugiej nic Ci sie nie stanie bo... wiesz o tym tylko Ty.
a teraz nagle chcesz zeby "wiadomo było ocb"

Nie mowie oczywiscie ze chłopaki z cE mają ten sam tok rozumowania wrecz jestem przekonany ze wybrali kolor czarny z innego powodu ( w koncu jakąs tam symbolike kolor czarny w swiatku kibicowskim ma)

jak chca takie-niech takie robią, inna sprawa ze z tego co wiem szale Twojej okolicy tez są raczej nie w barwach :P

HaKaeS
Posty: 924
Rejestracja: ndz wrz 19, 2004 3:22 pm
Lokalizacja: Kraków - Nowa Huta

Postautor: HaKaeS » czw lut 09, 2006 10:20 am

Trochę się nie zrozumieliśmy.
Oczywiście, że chłopaki z Centrum E zrobią taki szal, jak im się będzie tylko podobać. Jak tylko zasugerowałem swoim skromnym zdaniem, że trzeba wykorzystywać i identyfikować się z Biało-Błękitno-Niebieskimi barwami.

Czyżbyś nie zgadzał się z tym, że barwy są wyjątkowe i trzeba je wykorzystywać ? Czy to nie Ty w innym temacie pisałeś, że nie widziałeś takiego zestawienia kolorów w żadnym innym klubie ?


Po drugie nie jestem żadnym kozakiem i nie bardzo widze powiązanie między sprawą z czapkami a kolorem szalików.

P.S. Projekt szalika bardzo dobry :)
Obrazek

dUfio
Posty: 9090
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » czw lut 09, 2006 11:41 am

nie mieszaj dwóch spraw: piekne barwy to jedno, obnoszenie sie z nimi na miescie to drugie

Awatar użytkownika
forever
Posty: 167
Rejestracja: sob sty 15, 2005 2:02 pm
Lokalizacja: Stara Huta

Postautor: forever » czw lut 09, 2006 3:32 pm

projekt uległ zmianie -zmiana nie dotyczy jednak koloru szala. zmieniona została czcionka i kilka elementów graficznych jedenak to jeszce nie ostateczny projekt wiec wszystko moze jeszce ulec zmianie!
IH IK S - IN IH

Awatar użytkownika
forever
Posty: 167
Rejestracja: sob sty 15, 2005 2:02 pm
Lokalizacja: Stara Huta

Postautor: forever » śr kwie 12, 2006 11:17 pm

ukazały się szale C "E"! niestety nie mam cyfry żeby zrobić im foto jak ktoś ma to niech wrzuci!
IH IK S - IN IH

Awatar użytkownika
Łokieć
Posty: 189
Rejestracja: sob sie 28, 2004 12:23 am
Lokalizacja: Nowo Huckie Przedmieście

Postautor: Łokieć » czw kwie 13, 2006 12:01 am

HDS pisze:
HaKaeS pisze:...Na mieście jak się widzi osobnika w niebieskim szalu to od razu wiadomo jaki klub reprezentuje...
Lecha?


HDS jak zawsze z humorem :lol: a co do niebieskiego to on mi sie kojazy z hmmmmm Niewidomi Kielce oni maja barwy niebiesko jakies tam przynajmiej takie byly w 56
pozdro
Biało Błękitno Niebieskie Serce Od Dziecka

HKSiak
Posty: 5
Rejestracja: śr mar 23, 2005 11:33 pm

Postautor: HKSiak » czw kwie 20, 2006 1:57 pm

Obrazek

tak wyglądają szale centrum e powstało 30sztuk i posiadają je tylko osoby z centrum e pozdrawiam

Awatar użytkownika
markow
Posty: 814
Rejestracja: sob sie 28, 2004 4:10 pm

Postautor: markow » czw kwie 20, 2006 2:36 pm

Tak moim skromnym zdaniem, poprzez ta czcionke, to "E" w napisie Centrum E. wygląda jak "C"
-------------------------------------------------------
Forever Hutnik - Czyzyny HKS

Awatar użytkownika
marek centrum c
Posty: 211
Rejestracja: sob gru 04, 2004 7:37 pm
Lokalizacja: NOWA HUTA

Postautor: marek centrum c » czw kwie 20, 2006 8:54 pm

markow pisze:Tak moim skromnym zdaniem, poprzez ta czcionke, to "E" w napisie Centrum E. wygląda jak "C"


mi tam pasuje :lol: bardzo fajne szale moze teraz jakieś inne centrum ruszy dupsko i zrobi swoje szale
Obrazek