ocena pracy marketingowca

Akcje i pomysły marketingowe.
Przetargi, reklamy, sponsoring.
Public Relations. Gorące newsy ze Sportowej S.A.

Moderatorzy: dUfio, marketing, HQSa

HZA_Hutnik
Posty: 1522
Rejestracja: ndz wrz 26, 2004 1:24 pm

Postautor: HZA_Hutnik » czw kwie 06, 2006 3:27 pm

Ja tylko do osób krytykujących chciałbym napisać coś na temat pracy Piotrka w klubie.

Poza tym co zrobił świetnego dla klubu to jest jeszcze inna kwestia. To że my kibice zaczynamy mieć zaufanie do klubu. Teraz wiemy, że każdy pomagając robi to dla dobra, a nie jego działanie pójdzie do prywatnej kieszeni któregoś z panów prezesów. Tak jest z wszystkim od sprzątania krzesełek, przez tworzenie strony internetowej, pomaganie przy składaniu materiałów na kompie, kontakty na producentów pamiątek, drukowanie różnych spraw oraz to co wiele osób robi u siebie w pracy. Dawniej klub za wiele takich usług musiał płacić i pewnie znając życie nie główkował zbytnio żeby znaleźć najtańszego usługodawcę. Teraz każdy mający jakieś możliwości wykorzystuje je bo wie że nie idą na marne i ma pełne zaufanie do Piotrka. Ponadto Piotrek ma więcej kontaktów aniżeli jego wielce zasłużeni poprzednicy.

PS. I to kim Piotrek w klubie jest (chodzi o samą nazwę stanowiska) to mało istotne jak dla mnie.

Awatar użytkownika
NoFaHuTaNeFeRdAJ I.C.
Posty: 409
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 11:36 pm

Postautor: NoFaHuTaNeFeRdAJ I.C. » czw kwie 06, 2006 3:36 pm

HZA_Hutnik 100% zgadzam sie z twoim postem, co wiecej 100% mojego poparcia dla pracy Piotrka no i tyle samo zaufania dla jego rozwiazan. Co jak co, ale nikt z narzekajacych nie moze zaprzeczyc, ze wreszcie cos w tym Hutniku sie ruszylo.

Awatar użytkownika
_KaeS_
Posty: 532
Rejestracja: czw sty 19, 2006 8:26 pm
Kontakt:

Postautor: _KaeS_ » pt cze 30, 2006 10:28 pm

100% poparcia :D Piotr Danek ratuje klub. Dobrze że w końcu jakaś ambitna osoba jest na tym stanowisku. Dzięki niemu cos wreszcie w tym klubie zmieniło sie pozytywnie. Przydałby sie jeszcze bardziej ambitny zarząd bo z takim jak jest obecnie będziemy siedzieć w tej III lidze moze (odpukać) nawet kilka lat :(