Typowanie wynikow konkurs, EDYCJA 13/14 [8 sezon zabawy]
Moderator: dUfio
- Stefek_Burczymucha
- Posty: 723
- Rejestracja: sob wrz 04, 2004 10:03 pm
Coz czas zaczac typowania oczywiscie chetni moga sie zglaszac do momentu ropzoczecia pierwszej kolejki czyli do najblizszego piatku.
Od tego typowania nie ma dokladnego wyniku tylko 1 x lub 2
Nagrody sa skromne bo tylko 50 zl za 1 miejsce 25 za 2 oraz 15 zl za 3
W przypadku zajciecia przez typujacych tego samego miejsca nagrode dziele na dwa.
Oto lista chetnych
1. KSH74NH
2 SIKIOREKNH
3 MARIAN HKS
4 Hutnik SKARPA
5 SOPL
6 JOKNH
7 PERLA 17
8 CBOOL
9 OZZY
10 GALL ANONIM
11 MUSTAFAPL
12 MAX HKS 3 MIEJSCE
13 FAN HUTNIKA TRIUMFATOR POPRZEDNIEJ EDYCJI
14 PRYZU
15 KUNZUS
16 PAWEL76NH
17 PAHKS
18 KONRAD HKS
19 TELIPINIUS
20 KRZYCHO
21 DAREKHKS
22 DARIOGT02
23 1979
24 HUTEUSZ
25 HDS
26 PABLO
27 MR VITAMINKA
28 STEFEK BURCZYMUCHA
29 HAMAS
30 ONLY HKS
31 AMBRO NH
32 HZA Hutnik
NIE MA FAWORYTA KTORYM JEST DARO ,RSG
Od tego typowania nie ma dokladnego wyniku tylko 1 x lub 2
Nagrody sa skromne bo tylko 50 zl za 1 miejsce 25 za 2 oraz 15 zl za 3
W przypadku zajciecia przez typujacych tego samego miejsca nagrode dziele na dwa.
Oto lista chetnych
1. KSH74NH
2 SIKIOREKNH
3 MARIAN HKS
4 Hutnik SKARPA
5 SOPL
6 JOKNH
7 PERLA 17
8 CBOOL
9 OZZY
10 GALL ANONIM
11 MUSTAFAPL
12 MAX HKS 3 MIEJSCE
13 FAN HUTNIKA TRIUMFATOR POPRZEDNIEJ EDYCJI
14 PRYZU
15 KUNZUS
16 PAWEL76NH
17 PAHKS
18 KONRAD HKS
19 TELIPINIUS
20 KRZYCHO
21 DAREKHKS
22 DARIOGT02
23 1979
24 HUTEUSZ
25 HDS
26 PABLO
27 MR VITAMINKA
28 STEFEK BURCZYMUCHA
29 HAMAS
30 ONLY HKS
31 AMBRO NH
32 HZA Hutnik
NIE MA FAWORYTA KTORYM JEST DARO ,RSG
KSH74NH pisze:HDS pisze:KSH74NH pisze:...
NIE MA FAWORYTA KTORYM JEST ...... RSG
a nie lepiej zrobić przelicznik alkholowy?
Dla mnie obojetne ale nie kazdy chyba lubi pic
Zdecydowanie popieram HDS-a. Zrobmy przelicznik oczywiscie na Hutnicze...
a coz jesli ktos nie lubi pic zawsze moze sie zrzec wygranej na rzecz kogos innego kto lubi
tylko Hutnik HKS
Kolejka 4,5,6 sierpnia
AKS Busko Zdrój - Wisłoka Dębica x
Avia Świdnik - Wierna Małogoszcz 1
Górnik Wieliczka - Stal Rzeszów 1
Wisla ??? - Stal Sanok x
Sandecja Nowy Sącz - Hutnik Kraków 2
Kolejarz Stróże - Okocimski KS Brzesko 1
Korona II Kielce - Motor Lublin 2
Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk 1
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Unia Janikowo 1
Górnik Polkowice - Stal Stalowa Wola x
Polonia Warszawa - Ruch Chorzów 2
Odra Opole - Kmita Zabierzów x
Polonia Bytom - Hydrobudowa 2
Śląsk Wrocław - ŁKS Łomża 1
Zagłębie Sosnowiec - Miedź Legnica 1
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Piast Gliwice x
AKS Busko Zdrój - Wisłoka Dębica x
Avia Świdnik - Wierna Małogoszcz 1
Górnik Wieliczka - Stal Rzeszów 1
Wisla ??? - Stal Sanok x
Sandecja Nowy Sącz - Hutnik Kraków 2
Kolejarz Stróże - Okocimski KS Brzesko 1
Korona II Kielce - Motor Lublin 2
Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk 1
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Unia Janikowo 1
Górnik Polkowice - Stal Stalowa Wola x
Polonia Warszawa - Ruch Chorzów 2
Odra Opole - Kmita Zabierzów x
Polonia Bytom - Hydrobudowa 2
Śląsk Wrocław - ŁKS Łomża 1
Zagłębie Sosnowiec - Miedź Legnica 1
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Piast Gliwice x
AKS Busko Zdrój - Wisłoka Dębica 1
Avia Świdnik - Wierna Małogoszcz 1
Górnik Wieliczka - Stal Rzeszów 2
Wisla ??? - Stal Sanok 1
Sandecja Nowy Sącz - Hutnik Kraków x
Kolejarz Stróże - Okocimski KS Brzesko 2
Korona II Kielce - Motor Lublin 2
Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk x
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Unia Janikowo 1
Górnik Polkowice - Stal Stalowa Wola 2
Polonia Warszawa - Ruch Chorzów x
Odra Opole - Kmita Zabierzów 1
Polonia Bytom - Hydrobudowa x
Śląsk Wrocław - ŁKS Łomża 1
Zagłębie Sosnowiec - Miedź Legnica 1
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Piast Gliwice 1
Avia Świdnik - Wierna Małogoszcz 1
Górnik Wieliczka - Stal Rzeszów 2
Wisla ??? - Stal Sanok 1
Sandecja Nowy Sącz - Hutnik Kraków x
Kolejarz Stróże - Okocimski KS Brzesko 2
Korona II Kielce - Motor Lublin 2
Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk x
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Unia Janikowo 1
Górnik Polkowice - Stal Stalowa Wola 2
Polonia Warszawa - Ruch Chorzów x
Odra Opole - Kmita Zabierzów 1
Polonia Bytom - Hydrobudowa x
Śląsk Wrocław - ŁKS Łomża 1
Zagłębie Sosnowiec - Miedź Legnica 1
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Piast Gliwice 1
-
- Posty: 1959
- Rejestracja: pn sie 29, 2005 3:19 pm
Kolejka 4,5,6 sierpnia
AKS Busko Zdrój - Wisłoka Dębica 1
Avia Świdnik - Wierna Małogoszcz 1
Górnik Wieliczka - Stal Rzeszów 1
Wisla ??? - Stal Sanok 1
Sandecja Nowy Sącz - Hutnik Kraków 1
Kolejarz Stróże - Okocimski KS Brzesko 1
Korona II Kielce - Motor Lublin 2
Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk 1
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Unia Janikowo 1
Górnik Polkowice - Stal Stalowa Wola 1
Polonia Warszawa - Ruch Chorzów x
Odra Opole - Kmita Zabierzów 1
Polonia Bytom - Hydrobudowa x
Śląsk Wrocław - ŁKS Łomża 1
Zagłębie Sosnowiec - Miedź Legnica 1
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Piast Gliwice 2
AKS Busko Zdrój - Wisłoka Dębica 1
Avia Świdnik - Wierna Małogoszcz 1
Górnik Wieliczka - Stal Rzeszów 1
Wisla ??? - Stal Sanok 1
Sandecja Nowy Sącz - Hutnik Kraków 1
Kolejarz Stróże - Okocimski KS Brzesko 1
Korona II Kielce - Motor Lublin 2
Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk 1
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Unia Janikowo 1
Górnik Polkowice - Stal Stalowa Wola 1
Polonia Warszawa - Ruch Chorzów x
Odra Opole - Kmita Zabierzów 1
Polonia Bytom - Hydrobudowa x
Śląsk Wrocław - ŁKS Łomża 1
Zagłębie Sosnowiec - Miedź Legnica 1
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Piast Gliwice 2
następnego lata Hutnik będzie mistrzem świata
Kolejka 4,5,6 sierpnia
AKS Busko Zdrój - Wisłoka Dębica x
Avia Świdnik - Wierna Małogoszcz 1
Górnik Wieliczka - Stal Rzeszów x
Wisla ??? - Stal Sanok 2
Sandecja Nowy Sącz - Hutnik Kraków x
Kolejarz Stróże - Okocimski KS Brzesko 2
Korona II Kielce - Motor Lublin 2
Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk 1
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Unia Janikowo x
Górnik Polkowice - Stal Stalowa Wola x
Polonia Warszawa - Ruch Chorzów 1
Odra Opole - Kmita Zabierzów 1
Polonia Bytom - Hydrobudowa x
Śląsk Wrocław - ŁKS Łomża 1
Zagłębie Sosnowiec - Miedź Legnica x
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Piast Gliwice 1
AKS Busko Zdrój - Wisłoka Dębica x
Avia Świdnik - Wierna Małogoszcz 1
Górnik Wieliczka - Stal Rzeszów x
Wisla ??? - Stal Sanok 2
Sandecja Nowy Sącz - Hutnik Kraków x
Kolejarz Stróże - Okocimski KS Brzesko 2
Korona II Kielce - Motor Lublin 2
Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk 1
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Unia Janikowo x
Górnik Polkowice - Stal Stalowa Wola x
Polonia Warszawa - Ruch Chorzów 1
Odra Opole - Kmita Zabierzów 1
Polonia Bytom - Hydrobudowa x
Śląsk Wrocław - ŁKS Łomża 1
Zagłębie Sosnowiec - Miedź Legnica x
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Piast Gliwice 1
Kolejka 4,5,6 sierpnia
AKS Busko Zdrój - Wisłoka Dębica 2
Avia Świdnik - Wierna Małogoszcz 1
Górnik Wieliczka - Stal Rzeszów x
Wisla ??? - Stal Sanok 2
Sandecja Nowy Sącz - Hutnik Kraków 1
Kolejarz Stróże - Okocimski KS Brzesko 2
Korona II Kielce - Motor Lublin 2
Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk x
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Unia Janikowo 1
Górnik Polkowice - Stal Stalowa Wola 2
Polonia Warszawa - Ruch Chorzów 1
Odra Opole - Kmita Zabierzów 1
Polonia Bytom - Hydrobudowa 2
Śląsk Wrocław - ŁKS Łomża 1
Zagłębie Sosnowiec - Miedź Legnica 1
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Piast Gliwice 1
AKS Busko Zdrój - Wisłoka Dębica 2
Avia Świdnik - Wierna Małogoszcz 1
Górnik Wieliczka - Stal Rzeszów x
Wisla ??? - Stal Sanok 2
Sandecja Nowy Sącz - Hutnik Kraków 1
Kolejarz Stróże - Okocimski KS Brzesko 2
Korona II Kielce - Motor Lublin 2
Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk x
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Unia Janikowo 1
Górnik Polkowice - Stal Stalowa Wola 2
Polonia Warszawa - Ruch Chorzów 1
Odra Opole - Kmita Zabierzów 1
Polonia Bytom - Hydrobudowa 2
Śląsk Wrocław - ŁKS Łomża 1
Zagłębie Sosnowiec - Miedź Legnica 1
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Piast Gliwice 1
Hutnik Centrum B
-
- Posty: 1541
- Rejestracja: ndz lis 14, 2004 12:01 am
Kolejka 4,5,6 sierpnia
AKS Busko Zdrój - Wisłoka Dębica x
Avia Świdnik - Wierna Małogoszcz 1
Górnik Wieliczka - Stal Rzeszów 1
Wisla ??? - Stal Sanok 1
Sandecja Nowy Sącz - Hutnik Kraków x
Kolejarz Stróże - Okocimski KS Brzesko x
Korona II Kielce - Motor Lublin 2
Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk 1
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Unia Janikowo 1
Górnik Polkowice - Stal Stalowa Wola 1
Polonia Warszawa - Ruch Chorzów 1
Odra Opole - Kmita Zabierzów x
Polonia Bytom - Hydrobudowa x
Śląsk Wrocław - ŁKS Łomża 1
Zagłębie Sosnowiec - Miedź Legnica x
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Piast Gliwice 1
AKS Busko Zdrój - Wisłoka Dębica x
Avia Świdnik - Wierna Małogoszcz 1
Górnik Wieliczka - Stal Rzeszów 1
Wisla ??? - Stal Sanok 1
Sandecja Nowy Sącz - Hutnik Kraków x
Kolejarz Stróże - Okocimski KS Brzesko x
Korona II Kielce - Motor Lublin 2
Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk 1
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Unia Janikowo 1
Górnik Polkowice - Stal Stalowa Wola 1
Polonia Warszawa - Ruch Chorzów 1
Odra Opole - Kmita Zabierzów x
Polonia Bytom - Hydrobudowa x
Śląsk Wrocław - ŁKS Łomża 1
Zagłębie Sosnowiec - Miedź Legnica x
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Piast Gliwice 1