Typowanie wynikow konkurs, EDYCJA 13/14 [8 sezon zabawy]
Moderator: dUfio
Wisłoka Dębica - AKS Busko Zdrój 1
Wierna Małogoszcz - Avia Świdnik 2
Stal Rzeszów - Górnik Wieliczka x
Stal Sanok - Wisła II Kraków 2
Hutnik Kraków - Sandecja Nowy Sącz 2
Hetman Zamość - Orlęta Radzyń Podlaski 1
Okocimski KS Brzesko - Kolejarz Stróże 2
Motor Lublin - Korona II Kielce 1
Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 1
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Miedz legnica x
Zagłębie Sosnowiec - ŁKS Łomża 1
Polonia Bytom - Kmita Zabierzów 2
Odra Opole - Ruch Chorzów 2
Polonia Warszawa - Stal Stalowa Wola 1
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Lechia Gdańsk x
Wierna Małogoszcz - Avia Świdnik 2
Stal Rzeszów - Górnik Wieliczka x
Stal Sanok - Wisła II Kraków 2
Hutnik Kraków - Sandecja Nowy Sącz 2
Hetman Zamość - Orlęta Radzyń Podlaski 1
Okocimski KS Brzesko - Kolejarz Stróże 2
Motor Lublin - Korona II Kielce 1
Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 1
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Miedz legnica x
Zagłębie Sosnowiec - ŁKS Łomża 1
Polonia Bytom - Kmita Zabierzów 2
Odra Opole - Ruch Chorzów 2
Polonia Warszawa - Stal Stalowa Wola 1
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Lechia Gdańsk x
Bohaterów Września- Zawsze Wierni
Wisłoka Dębica - AKS Busko Zdrój 1
Wierna Małogoszcz - Avia Świdnik 2
Stal Rzeszów - Górnik Wieliczka x
Stal Sanok - Wisła II Kraków x
Hutnik Kraków - Sandecja Nowy Sącz 1
Hetman Zamość - Orlęta Radzyń Podlaski 2
Okocimski KS Brzesko - Kolejarz Stróże 2
Motor Lublin - Korona II Kielce 1
Jagiellonia - Piat Gliwice 1
KSZO - Miedz Legnica 1
Zagłębie Sosnowiec - ŁKS Łomża 1
Polonia Bytom - Kmita Zabierzów 1
Odra Opole - Ruch Chorzów 2
Polonia Warszawa - Stal Stalowa Wola x
Podbeskidzie - Lechia Gdańsk 2
Wierna Małogoszcz - Avia Świdnik 2
Stal Rzeszów - Górnik Wieliczka x
Stal Sanok - Wisła II Kraków x
Hutnik Kraków - Sandecja Nowy Sącz 1
Hetman Zamość - Orlęta Radzyń Podlaski 2
Okocimski KS Brzesko - Kolejarz Stróże 2
Motor Lublin - Korona II Kielce 1
Jagiellonia - Piat Gliwice 1
KSZO - Miedz Legnica 1
Zagłębie Sosnowiec - ŁKS Łomża 1
Polonia Bytom - Kmita Zabierzów 1
Odra Opole - Ruch Chorzów 2
Polonia Warszawa - Stal Stalowa Wola x
Podbeskidzie - Lechia Gdańsk 2
Wisłoka Dębica - AKS Busko Zdrój 1
Wierna Małogoszcz - Avia Świdnik 1x
Stal Rzeszów - Górnik Wieliczka 1x
Stal Sanok - Wisła II Kraków 1x
Hutnik Kraków - Sandecja Nowy Sącz 1
Hetman Zamość - Orlęta Radzyń Podlaski 1
Okocimski KS Brzesko - Kolejarz Stróże 2
Motor Lublin - Korona II Kielce 1
Jagiellonia Białystok - Piat Gliwice 1
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski miedz legnica 1x
Zagłębie Sosnowiec - ŁKS Łomża 1
Polonia Bytom - Kmita Zabierzów x2
Odra Opole - Ruch Chorzów x2
Polonia Warszawa - Stal Stalowa Wola 1
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Lechia Gdańsk x 2
Wierna Małogoszcz - Avia Świdnik 1x
Stal Rzeszów - Górnik Wieliczka 1x
Stal Sanok - Wisła II Kraków 1x
Hutnik Kraków - Sandecja Nowy Sącz 1
Hetman Zamość - Orlęta Radzyń Podlaski 1
Okocimski KS Brzesko - Kolejarz Stróże 2
Motor Lublin - Korona II Kielce 1
Jagiellonia Białystok - Piat Gliwice 1
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski miedz legnica 1x
Zagłębie Sosnowiec - ŁKS Łomża 1
Polonia Bytom - Kmita Zabierzów x2
Odra Opole - Ruch Chorzów x2
Polonia Warszawa - Stal Stalowa Wola 1
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Lechia Gdańsk x 2
Hutnik Centrum B
hej
kurwa przyspalem ale obudzilem sie ze snu zimowego sorki zaczynamy
Wisłoka Dębica - AKS Busko Zdrój x
Wierna Małogoszcz - Avia Świdnik x
Stal Rzeszów - Górnik Wieliczka 1
Stal Sanok - Wisła II Kraków 1
Hutnik Kraków - Sandecja Nowy Sącz 1
Hetman Zamość - Orlęta Radzyń Podlaski 1x
Okocimski KS Brzesko - Kolejarz Stróże x2
Motor Lublin - Korona II Kielce 1
Jagiellonia Białystok - Piat Gliwice 1
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski miedz legnica 1
Zagłębie Sosnowiec - ŁKS Łomża 1
Polonia Bytom - Kmita Zabierzów 1
Odra Opole - Ruch Chorzów 2
Polonia Warszawa - Stal Stalowa Wola 1
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Lechia Gdańsk x
kurwa przyspalem ale obudzilem sie ze snu zimowego sorki zaczynamy
Wisłoka Dębica - AKS Busko Zdrój x
Wierna Małogoszcz - Avia Świdnik x
Stal Rzeszów - Górnik Wieliczka 1
Stal Sanok - Wisła II Kraków 1
Hutnik Kraków - Sandecja Nowy Sącz 1
Hetman Zamość - Orlęta Radzyń Podlaski 1x
Okocimski KS Brzesko - Kolejarz Stróże x2
Motor Lublin - Korona II Kielce 1
Jagiellonia Białystok - Piat Gliwice 1
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski miedz legnica 1
Zagłębie Sosnowiec - ŁKS Łomża 1
Polonia Bytom - Kmita Zabierzów 1
Odra Opole - Ruch Chorzów 2
Polonia Warszawa - Stal Stalowa Wola 1
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Lechia Gdańsk x
Wisłoka Dębica - AKS Busko Zdrój 1
Wierna Małogoszcz - Avia Świdnik x
Stal Rzeszów - Górnik Wieliczka 1
Stal Sanok - Wisła II Kraków x
Hutnik Kraków - Sandecja Nowy Sącz 1
Hetman Zamość - Orlęta Radzyń Podlaski 1
Okocimski KS Brzesko - Kolejarz Stróże x
Motor Lublin - Korona II Kielce x
Jagiellonia Białystok - Piat Gliwice 1
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Miedz Legnica 1
Zagłębie Sosnowiec - ŁKS Łomża x
Polonia Bytom - Kmita Zabierzów x
Odra Opole - Ruch Chorzów 2
Polonia Warszawa - Stal Stalowa Wola 1
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Lechia Gdańsk 2
Wierna Małogoszcz - Avia Świdnik x
Stal Rzeszów - Górnik Wieliczka 1
Stal Sanok - Wisła II Kraków x
Hutnik Kraków - Sandecja Nowy Sącz 1
Hetman Zamość - Orlęta Radzyń Podlaski 1
Okocimski KS Brzesko - Kolejarz Stróże x
Motor Lublin - Korona II Kielce x
Jagiellonia Białystok - Piat Gliwice 1
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Miedz Legnica 1
Zagłębie Sosnowiec - ŁKS Łomża x
Polonia Bytom - Kmita Zabierzów x
Odra Opole - Ruch Chorzów 2
Polonia Warszawa - Stal Stalowa Wola 1
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Lechia Gdańsk 2
Wisłoka Dębica - AKS Busko Zdrój 1
Wierna Małogoszcz - Avia Świdnik 1
Stal Rzeszów - Górnik Wieliczka 1
Stal Sanok - Wisła II Kraków x
Hutnik Kraków - Sandecja Nowy Sącz 1x
Hetman Zamość - Orlęta Radzyń Podlaski 1x
Okocimski KS Brzesko - Kolejarz Stróże 1 2
Motor Lublin - Korona II Kielce x
Jagiellonia Białystok - Piat Gliwice 1
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski miedz legnica x2
Zagłębie Sosnowiec - ŁKS Łomża 1
Polonia Bytom - Kmita Zabierzów 1
Odra Opole - Ruch Chorzów x 2
Polonia Warszawa - Stal Stalowa Wola x
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Lechia Gdańsk 1 2
Wierna Małogoszcz - Avia Świdnik 1
Stal Rzeszów - Górnik Wieliczka 1
Stal Sanok - Wisła II Kraków x
Hutnik Kraków - Sandecja Nowy Sącz 1x
Hetman Zamość - Orlęta Radzyń Podlaski 1x
Okocimski KS Brzesko - Kolejarz Stróże 1 2
Motor Lublin - Korona II Kielce x
Jagiellonia Białystok - Piat Gliwice 1
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski miedz legnica x2
Zagłębie Sosnowiec - ŁKS Łomża 1
Polonia Bytom - Kmita Zabierzów 1
Odra Opole - Ruch Chorzów x 2
Polonia Warszawa - Stal Stalowa Wola x
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Lechia Gdańsk 1 2
PrzyArceHKS
Bylismy jestesmy bedziemy
Bylismy jestesmy bedziemy
Wisłoka Dębica - AKS Busko Zdrój x2
Wierna Małogoszcz - Avia Świdnik x2
Stal Rzeszów - Górnik Wieliczka 1
Stal Sanok - Wisła II Kraków 1
Hutnik Kraków - Sandecja Nowy Sącz 1
Hetman Zamość - Orlęta Radzyń Podlaski 1
Okocimski KS Brzesko - Kolejarz Stróże x2
Motor Lublin - Korona II Kielce 1
Jagiellonia - Piat Gliwice 1x
KSZO - Miedz Legnica 1
Zagłębie Sosnowiec - ŁKS Łomża 1 x
Polonia Bytom - Kmita Zabierzów 1
Odra Opole - Ruch Chorzów x
Polonia Warszawa - Stal Stalowa Wola 1
Podbeskidzie - Lechia Gdańsk x2
Wierna Małogoszcz - Avia Świdnik x2
Stal Rzeszów - Górnik Wieliczka 1
Stal Sanok - Wisła II Kraków 1
Hutnik Kraków - Sandecja Nowy Sącz 1
Hetman Zamość - Orlęta Radzyń Podlaski 1
Okocimski KS Brzesko - Kolejarz Stróże x2
Motor Lublin - Korona II Kielce 1
Jagiellonia - Piat Gliwice 1x
KSZO - Miedz Legnica 1
Zagłębie Sosnowiec - ŁKS Łomża 1 x
Polonia Bytom - Kmita Zabierzów 1
Odra Opole - Ruch Chorzów x
Polonia Warszawa - Stal Stalowa Wola 1
Podbeskidzie - Lechia Gdańsk x2
-
- Posty: 1541
- Rejestracja: ndz lis 14, 2004 12:01 am
Wisłoka Dębica - AKS Busko Zdrój 1
Wierna Małogoszcz - Avia Świdnik 1
Stal Rzeszów - Górnik Wieliczka 1
Stal Sanok - Wisła II Kraków 1x
Hutnik Kraków - Sandecja Nowy Sącz 1
Hetman Zamość - Orlęta Radzyń Podlaski 1
Okocimski KS Brzesko - Kolejarz Stróże 2
Motor Lublin - Korona II Kielce x
Jagiellonia Białystok - Piat Gliwice 1
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski miedz legnica 1x
Zagłębie Sosnowiec - ŁKS Łomża 1
Polonia Bytom - Kmita Zabierzów x
Odra Opole - Ruch Chorzów x2
Polonia Warszawa - Stal Stalowa Wola 1
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Lechia Gdańsk x
Wierna Małogoszcz - Avia Świdnik 1
Stal Rzeszów - Górnik Wieliczka 1
Stal Sanok - Wisła II Kraków 1x
Hutnik Kraków - Sandecja Nowy Sącz 1
Hetman Zamość - Orlęta Radzyń Podlaski 1
Okocimski KS Brzesko - Kolejarz Stróże 2
Motor Lublin - Korona II Kielce x
Jagiellonia Białystok - Piat Gliwice 1
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski miedz legnica 1x
Zagłębie Sosnowiec - ŁKS Łomża 1
Polonia Bytom - Kmita Zabierzów x
Odra Opole - Ruch Chorzów x2
Polonia Warszawa - Stal Stalowa Wola 1
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Lechia Gdańsk x
- Stefek_Burczymucha
- Posty: 723
- Rejestracja: sob wrz 04, 2004 10:03 pm
Wisłoka Dębica - AKS Busko Zdrój 1
Wierna Małogoszcz - Avia Świdnik 1
Stal Rzeszów - Górnik Wieliczka 1
Stal Sanok - Wisła II Kraków 2
Hutnik Kraków - Sandecja Nowy Sącz 1
Hetman Zamość - Orlęta Radzyń Podlaski 1
Okocimski KS Brzesko - Kolejarz Stróże 2
Motor Lublin - Korona II Kielce 1
Jagiellonia Białystok - Piat Gliwice 1
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski miedz legnica 2
Zagłębie Sosnowiec - ŁKS Łomża 1
Polonia Bytom - Kmita Zabierzów x
Odra Opole - Ruch Chorzów 2
Polonia Warszawa - Stal Stalowa Wola 1
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Lechia Gdańsk 2
Wierna Małogoszcz - Avia Świdnik 1
Stal Rzeszów - Górnik Wieliczka 1
Stal Sanok - Wisła II Kraków 2
Hutnik Kraków - Sandecja Nowy Sącz 1
Hetman Zamość - Orlęta Radzyń Podlaski 1
Okocimski KS Brzesko - Kolejarz Stróże 2
Motor Lublin - Korona II Kielce 1
Jagiellonia Białystok - Piat Gliwice 1
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski miedz legnica 2
Zagłębie Sosnowiec - ŁKS Łomża 1
Polonia Bytom - Kmita Zabierzów x
Odra Opole - Ruch Chorzów 2
Polonia Warszawa - Stal Stalowa Wola 1
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Lechia Gdańsk 2
Wasting time is an important part of living.
-
- Posty: 848
- Rejestracja: czw mar 10, 2005 11:55 am
Wisłoka Dębica - AKS Busko Zdrój 1
Wierna Małogoszcz - Avia Świdnik x
Stal Rzeszów - Górnik Wieliczka x
Stal Sanok - Wisła II Kraków 2
Hutnik Kraków - Sandecja Nowy Sącz 1
Hetman Zamość - Orlęta Radzyń Podlaski x
Okocimski KS Brzesko - Kolejarz Stróże x
Motor Lublin - Korona II Kielce 2
Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 1
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Miedz Legnica 1
Zagłębie Sosnowiec - ŁKS Łomża 1
Polonia Bytom - Kmita Zabierzów 2
Odra Opole - Ruch Chorzów x
Polonia Warszawa - Stal Stalowa Wola 1
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Lechia Gdańsk 2
Wierna Małogoszcz - Avia Świdnik x
Stal Rzeszów - Górnik Wieliczka x
Stal Sanok - Wisła II Kraków 2
Hutnik Kraków - Sandecja Nowy Sącz 1
Hetman Zamość - Orlęta Radzyń Podlaski x
Okocimski KS Brzesko - Kolejarz Stróże x
Motor Lublin - Korona II Kielce 2
Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 1
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Miedz Legnica 1
Zagłębie Sosnowiec - ŁKS Łomża 1
Polonia Bytom - Kmita Zabierzów 2
Odra Opole - Ruch Chorzów x
Polonia Warszawa - Stal Stalowa Wola 1
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Lechia Gdańsk 2
Tabela bedzie w pozniejszym terminie
Motor - Wisłoka 1
Korona II - Okocimski 1
Kolejarz - Hetman 1
Orlęta - Hutnik 1x
Sandecja - Stal S 1
Wisła - Stal R 2
Górnik - Wierna 1
Avia - AKS 1
Podbes - Jaga 1
Lechia - Górnik P 1
Unia - Polonia W 1
Stal - Odra 1
Ruch - Polonia B 1x
Kmita - Śląsk x2
ŁKS - KSZO 1x
Miedź - Piast 1 2
Motor - Wisłoka 1
Korona II - Okocimski 1
Kolejarz - Hetman 1
Orlęta - Hutnik 1x
Sandecja - Stal S 1
Wisła - Stal R 2
Górnik - Wierna 1
Avia - AKS 1
Podbes - Jaga 1
Lechia - Górnik P 1
Unia - Polonia W 1
Stal - Odra 1
Ruch - Polonia B 1x
Kmita - Śląsk x2
ŁKS - KSZO 1x
Miedź - Piast 1 2
Motor - Wisłoka 1
Korona II - Okocimski 1
Kolejarz - Hetman 1
Orlęta - Hutnik x
Sandecja - Stal S x
Wisła - Stal R 2
Górnik - Wierna 1
Avia - AKS 1
Podbes - Jaga 1
Lechia - Górnik P 1
Unia - Polonia W x
Stal - Odra 1
Ruch - Polonia B x
Kmita - Śląsk 2
ŁKS - KSZO 1
Miedź - Piast x
Korona II - Okocimski 1
Kolejarz - Hetman 1
Orlęta - Hutnik x
Sandecja - Stal S x
Wisła - Stal R 2
Górnik - Wierna 1
Avia - AKS 1
Podbes - Jaga 1
Lechia - Górnik P 1
Unia - Polonia W x
Stal - Odra 1
Ruch - Polonia B x
Kmita - Śląsk 2
ŁKS - KSZO 1
Miedź - Piast x
Każdy człowiek jest głupcem przez pięć minut dziennie. Mądrość polega na tym, aby tylko przez pięć minut.
Elbert Hubbard
Elbert Hubbard