Transfery 2007/8

Tematy piłkarskie (do 2010 r.)

Moderatorzy: dUfio, majlech

Awatar użytkownika
BOBASBK
Posty: 923
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:26 pm

Transfery 2007/8

Postautor: BOBASBK » ndz cze 17, 2007 9:56 am

Zakończył sie sezon teraz będzie przerwa to czas na transfery... a jakie będą wzmocnienia naszego zespołu ? tylko żeby się nie okazało że wiecej bedzie osłabień niż wzmocnień.
Hutnik Kraków

Awatar użytkownika
NH Power
Posty: 715
Rejestracja: wt sie 23, 2005 9:08 pm
Lokalizacja: z gumiorskiej dzielnicy

Postautor: NH Power » ndz cze 17, 2007 12:19 pm

no nie wiem ja słyszałem że Soto do Wieliczki :? to wspaniałe wzmocnienie ale bronił będzie Jeziorek który przecież nie gorszy :lol: jak dla mnie powinniśmy za wszelką cene zachowaćtrzon tego zespołu o ile taki wogole istnieje czyli Kempesa Pazdana Pasiona Soto Jarego i Dziadzia Kaczora i Antka a reszte wydupczyć i poszukać jakichś nowych WZMOCNIEŃ ala Lipecki tylko nie w B- klasie tylko np. w 4 lidze bo jest tam napewno czego szukać no ale wiadomo kasa...
Power =
n U 1. (authority, control)władza; in ~ u władzy: the party in ~ partia rządząca; balance of ~ równowaga sił. 2. (vigour, strength)moc, potęga, siła. 3. (ability, capacity) zdolność;

czyli mówiąc po prostu "NH Power" = Hutnik

Awatar użytkownika
Lucas[NH]
Posty: 538
Rejestracja: czw sty 18, 2007 12:51 pm
Lokalizacja: Centrum B

Postautor: Lucas[NH] » ndz cze 17, 2007 2:01 pm

Np taki Paszkiewicz to był najlepszy transfer pana Kruka a Gośćibia jak wiadomo w ekstraklasie nie gra.. A co do Soto to przecież nieźle broni tylko wykopu nie ma (jak wszyscy pamiętani przeze mnie bramkarze Hutnika, no może Cabaj miał nawet) i trochę niepewny jest, ale chyba nie chcecie Jeziora w pierwszym składzie :lol:

flagus
Posty: 1527
Rejestracja: pt maja 25, 2007 9:54 pm
Lokalizacja: Dzielnica XVI

Postautor: flagus » ndz cze 17, 2007 10:21 pm

A ja się właśnie boję że nikt wartościowy nas nie wzmocni. Bo mając do wyboru Hutnika (bez kasy) i Wieliczkę (z kasą), to wiadomo co wybierze. Pozostaje ogrywać chłopaków z A klasy. No chyba że działacze pokażą klase i kasę i ktoś się na nas zdecyduje.
http://www.pajacyk.pl
http://www.pustamiska.pl
Jedno kliknięcie dziennie --- to chyba niewiele.

Awatar użytkownika
polak.w01
Posty: 41
Rejestracja: pn sie 22, 2005 8:32 am

Postautor: polak.w01 » pn cze 18, 2007 4:44 pm

NH Power pisze:no nie wiem ja słyszałem że Soto do Wieliczki :? to wspaniałe wzmocnienie ale bronił będzie Jeziorek który przecież nie gorszy :lol: jak dla mnie powinniśmy za wszelką cene zachowaćtrzon tego zespołu o ile taki wogole istnieje czyli Kempesa Pazdana Pasiona Soto Jarego i Dziadzia Kaczora i Antka a reszte wydupczyć i poszukać jakichś nowych WZMOCNIEŃ ala Lipecki tylko nie w B- klasie tylko np. w 4 lidze bo jest tam napewno czego szukać no ale wiadomo kasa...


Jari niestety wybiera się w ślad za swoim menedżerem do zabrza (ekstraklasa młodzieżowa) - sprawdzone, potwierdzone... :?

Junior
Posty: 1232
Rejestracja: pt sie 27, 2004 7:59 pm

Postautor: Junior » wt cze 19, 2007 12:24 am

Szuster już chyba nie jest menadżerem Jarosza z tegoco slyszałem, a zreztą jak pójdzie to znowu tak mało kasy za niego nie dostaniemy
"Hutniczy chłopie bądź na Topie"

Krzycho
Posty: 702
Rejestracja: pn kwie 11, 2005 3:33 pm

Postautor: Krzycho » wt cze 19, 2007 6:27 am

z 2 komplety dresow ; )
walka z pijaństwem obowiązkiem społecznym

Awatar użytkownika
MarianHKS
Posty: 1015
Rejestracja: pn sie 23, 2004 8:10 pm

Postautor: MarianHKS » wt cze 19, 2007 10:18 am

Jarosz chyba ma wazny kontrakt więc jak odejdzie to conajmniejz a cztery komplety hehe
Hutnik Centrum B

Junior
Posty: 1232
Rejestracja: pt sie 27, 2004 7:59 pm

Postautor: Junior » wt cze 19, 2007 10:40 am

Jarosz nie ma 23 lat i był reprezentatem kraju w jakichś tam kategoriach juniorskich więc należał by się nam pożądny ekwiwalent za wyszkolenie
"Hutniczy chłopie bądź na Topie"

Awatar użytkownika
CENTRUM D NH
Posty: 294
Rejestracja: czw paź 19, 2006 10:30 am
Lokalizacja: NOWA HUTA

Postautor: CENTRUM D NH » wt cze 19, 2007 12:46 pm

Po meczu Hutnika z Wieliczka:

Czy Jarosz odejdzie z Hutnika? – Mam jeszcze dwuletni kontrakt z klubem, a poza tym moim menadżerem przestał być Ryszard Szuster, bo został prezesem Górnika Zabrze – odpowiedział napastnik.
Każdy Głos, Każdy Cios Oddany Za Ten Klub, Za Te Barwy HKS !!!

Awatar użytkownika
polak.w01
Posty: 41
Rejestracja: pn sie 22, 2005 8:32 am

Postautor: polak.w01 » wt cze 19, 2007 5:19 pm

co innego rozmowa z dziennikarzami a co innego informacje od najbliższej mu osoby :wink: pieniążki ma Daniel dostawać w zabrzu takie same jak w Hutniku + opłacone mieszkanie a szansa wybicia wyżej zdecydowanie większa niż w Nowej Hucie nad czym osobiście ubolewam bo w kilku meczach mi zaimponował zaangażowaniem i sercem do gry pomimo bluzgów ze strony alkofanów. Jak dla mnie zdecydowanie lepszy od Paszkiewicza który po dostaniu piłki idzie na żywioł i bez pomysłu, jak i od Wasilewskiego który jest za delikatny i często boi się dołozyć nogi...
Dletego szczerze liczę, że coś się w planach popierdzieli i Jari zostanie z nami jeszcze jakiś czas... :D pzdr

LOKO
Posty: 627
Rejestracja: pn lip 04, 2005 11:24 am
Lokalizacja: NH

Postautor: LOKO » śr cze 20, 2007 9:02 am

Proponuję naszym działaczom zwrócić uwagę na bramkarza z Garbarni -Kuba Machlowski, młody,utalentowany, na pewno by sie przydał, bo jesli Jeziorek ma być 1 bramkarzem to.................

Awatar użytkownika
BOBASBK
Posty: 923
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:26 pm

Postautor: BOBASBK » ndz cze 24, 2007 12:06 pm

Czy wiadomo co z Kepą ? - z tego co pamiętam teraz kończył mu się kontrakt pasowało by żeby najlepszy zawodnik został na S.S.
Hutnik Kraków

LOKO
Posty: 627
Rejestracja: pn lip 04, 2005 11:24 am
Lokalizacja: NH

Postautor: LOKO » pn cze 25, 2007 7:59 am

Niech działacze biorą sie do roboty i nie puszczają naszych piłkarzy za frajer, noi niech szukają nowych bo potem to będzie juz za późno i zostaną goście typu Świerczyński

vitoss
Posty: 1224
Rejestracja: sob paź 28, 2006 4:34 pm

Postautor: vitoss » pn cze 25, 2007 11:05 am

My mamy utalentowanych juniorow wiec niech dadza im szanse sie ogrywac a nie swierczynskiemu,obierakowi itp. Nasz zarzad zaczalby myslec w koncu ! Sotnicki,Kepa,Jarosz,Pasionek,Paszkiewicz,Dziadzio,Antas,Pazdan,Wasyl, jezeli jeden z nich odejdzie wy tez powinniscie zmienic swoje miejce pracy bo czas na SS sie dla was skonczyl. Tylu pilkarzy poszlo za Free do inych druzyn bo zarzad nie potrafi podpisac kotranktu z zawodnkiem na wiecej niz 1 rok i np go sprzedac a nie oddac!! ZARZAD DO WYMIANY !!