PRZYSZŁOŚĆ KS Hutnik KRAKÓW

Tematy piłkarskie (do 2010 r.)

Moderatorzy: dUfio, majlech

Awatar użytkownika
Aldaris
Posty: 1837
Rejestracja: czw gru 14, 2006 9:49 pm
Lokalizacja: République du Niger

Postautor: Aldaris » pt wrz 21, 2007 4:22 pm

Post Flagusa powinien całkowicie już zamknąć zbędną dyskusje na temat stworzenia Nowego Hutnika. Od siebie dodam, że na pierwszym meczu Nowej Pogoni widzów było tylu ile u nas na całej rundzie. Nie wiem jak
sobie to wyobrażanicie, bo jak dla mnie stworzenie drużyny od początku (w naszym przypadku) nie byłoby żadną formą nacisku na obecny zarząd. Mielibyśmy dwa Hutniki, a frekwencja podzieliła by się równiutko. Po 150, 200 ludzi na każdym z meczów.

Porter_HKS
Posty: 553
Rejestracja: ndz kwie 10, 2005 10:15 am

Postautor: Porter_HKS » ndz wrz 23, 2007 2:20 pm

Jako że nasza przyszłość ukształtowała się niestety przez wydarzenia z przeszłości zamieszczam to w tym temacie.

Rozmawiałem wczoraj z naszym byłym (jeszcze za czasów 2-ligowych) obrońcą. Potwierdził wersje która krąży wśród kibiców. Decydującym meczem który zaważył na naszym spadku był mecz z Radzionkowem. Mecz został sprzedany przez trzech piłkarzy. Inicjatywa wyszła od Lewandowskiego który sam skontaktował się z Radzionkowem z propozycją sprzedania meczu. Oprócz niego w procederze brali udział Powroźnik i ........ Księżyc. Ci piłkarze spuścili nas do trzeciej ligi. Zresztą po tym meczu mocno wkurwiony Paweł Grzebinoga poturbował Powroźnika w szatni a mój rozmówca rozwiązał kontrakt. Szatnia podzieliła się na dwa obozy - na tych co biorą i tych co nie.

marketing
Posty: 420
Rejestracja: pt lip 01, 2005 6:08 am
Lokalizacja: pokój 206

Postautor: marketing » wt wrz 25, 2007 6:14 pm

W takiej formie organizacyjnej jak dziś, Hutnik może moim zdaniem podnieść się sportowo w trzech przypadkach: 1.Do klubu przychodzi bogaty sponsor(mając pieniądze nie ma znaczenia czy klub będzie prowadził obecny czy nowy zarząd; niestety nie pojawił się dotąd bogaty sponsor, który inwestycję w Hutnika warunkowałby zmianą zarządu);2.Przy aktualnych środkach finansowych do pierwszej drużyny trafia kilku wyjątkowo utalentowanych juniorów, którzy wraz z dotychczasowymi zawodnikami tworzą solidną drużynę, która wywalczy na boisku awans;3.Przy aktualnych środkach finansowych średnia sportowo drużyna Hutnika zbiegiem sportowych okoliczności oraz faktu słabości rywali uzyskuje awans.

Fan Hutnika
Posty: 1526
Rejestracja: ndz lis 14, 2004 12:01 am

Postautor: Fan Hutnika » wt wrz 25, 2007 6:17 pm

no i wiemy na czym stoimy o takie cos mi chodzilo

gooryl
Posty: 328
Rejestracja: pt sie 24, 2007 9:26 am
Lokalizacja: ze znowu

Postautor: gooryl » wt wrz 25, 2007 8:13 pm

marketing pisze:W takiej formie organizacyjnej jak dziś, Hutnik może moim zdaniem podnieść się sportowo w trzech przypadkach: 1.Do klubu przychodzi bogaty sponsor(mając pieniądze nie ma znaczenia czy klub będzie prowadził obecny czy nowy zarząd; niestety nie pojawił się dotąd bogaty sponsor, który inwestycję w Hutnika warunkowałby zmianą zarządu);2.Przy aktualnych środkach finansowych do pierwszej drużyny trafia kilku wyjątkowo utalentowanych juniorów, którzy wraz z dotychczasowymi zawodnikami tworzą solidną drużynę, która wywalczy na boisku awans;3.Przy aktualnych środkach finansowych średnia sportowo drużyna Hutnika zbiegiem sportowych okoliczności oraz faktu słabości rywali uzyskuje awans.



no to spadamy ...
1. nie bedzie sponsora
2.te szmaty nie kupia nikogo dobrego bo pieniedzy im ciagle mało

KSH74NH
Posty: 4346
Rejestracja: śr sie 25, 2004 6:09 pm
Lokalizacja: swiatniki gorne

Postautor: KSH74NH » wt wrz 25, 2007 8:14 pm

oj na sponsora to juz czekamy troche czekam cierpilwie moze sie ktos narodzi ,wygra w totka itd

pablo
Posty: 1555
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 8:27 am
Lokalizacja: Galaktyka Kurvix

Postautor: pablo » wt wrz 25, 2007 8:45 pm

marketing pisze:3.Przy aktualnych środkach finansowych średnia sportowo drużyna Hutnika zbiegiem sportowych okoliczności oraz faktu słabości rywali uzyskuje awans.

średnia sportowo - to czy średnia to zobaczymy na koniec rundy
dla mnie sŁaba jak nigdy dotąd ( 15 lat na SS )
zbiegiem sportowych .... uzyskuje awans - na to liczono spadając
z 1 do 2 , z 2 do 3 ligi i co?
potem zawsze ktoś (belchatów,cracovia,motor) byŁ lepszy a jak
w 4 sory nowej 3 lidze znów nie będzie sŁabości rywali??

białoczerwononiebieski
Posty: 26
Rejestracja: czw wrz 20, 2007 9:38 am
Lokalizacja: Radom/Kraków

Postautor: białoczerwononiebieski » czw paź 04, 2007 10:44 am

U nas po kilku latach dołowania wreszcie coś drgnęło.Jest nowy zarząd ,grający trener (notabene nasz wychowanek) ,sporo młodych piłkarzy wspieranych kilkoma doświadczonymi grajkami .Większośc to wychowankowie lub zawodnicy z okolic Radomia. Klub nie ma długów pozyskał sponsora. Od 25 kolejek ligowych nie przegralismy meczu , jest szansa na III lige .Oczywiście trzeba wygrać ligę , a później chore podwójne baraże które dopiero po interwencji m.inn naszych kibiców mają być rozegrane.Pierwotnie awans nie był przewidziany z V ligi. Teraz problemy ma radomiak ( 3mln długu coraz mniej kibiców na meczach no i ten ich trenerek Engel juniorek)
Mam nadzieję ,że sie utrzymacie w tym roku , a później bę dzie juz tylko coraz lepiej. Hutnik jest drugim po Broni klubem któremu kibicuje z racji tego ,ze pochodzę z Krakowa, ale od bardzo dawna mieszkam w Radomiu.
Pozdro z Radomia

Awatar użytkownika
BOBASBK
Posty: 923
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:26 pm

Postautor: BOBASBK » ndz paź 07, 2007 9:31 am

Małopolska Liga Juniorów Młodszych
Hutnik KRAKÓW - WISŁA KRAKÓW 1:0 (1:0)
Małopolska Liga Juniorów Starszych
Hutnik Kraków - Wisła Kraków 3:2/2:1/

Podniecamy sie wynikami juniorow że jest to nasza przyszłość , a kazdy wie co sie dzieje z nimi kiedy kończą wiek juniora .
Hutnik Kraków

Awatar użytkownika
Michas
Posty: 934
Rejestracja: sob kwie 02, 2005 3:07 pm
Lokalizacja: ze pokoju

Postautor: Michas » ndz paź 07, 2007 1:59 pm

Nie chciałbym być w skórze piłkarzy Hutnika, coś mi się wydaje że nie obejdzie się bez wpierdolu. Przynajmniej tak wynika z postawy niektórych kibiców po meczu.
No cóż panowie to chyba koniec naszego klubu, trzeba się z tym pogodzić bo nie widać żadnego światełka w tunelu, że nadejdą lepsze dni.
Nie wiem jak można było tak zniszczyć ten klub. Wszyscy za to odpowiedzialni powinni trafić za kratki, banda pedałów i skur.....

Swoją drogą też już jestem wkurwiony na piłkarzy bo im sie chyba naprawde nie chce. Jak przyjeżdża Łęczna i potrafią się pokazać, a jakiś Przebój ze wsi przyjeżdża i w 9 na ogrywa.
KTO KOCHA TEN WIERZY!!!

Awatar użytkownika
Aldaris
Posty: 1837
Rejestracja: czw gru 14, 2006 9:49 pm
Lokalizacja: République du Niger

Postautor: Aldaris » ndz paź 07, 2007 2:20 pm

Panowie, nie panikować. Ktoś kto śledzi na bierząco to co dzieje sie w naszym klubie i całej 3 lidze, mógł przewidzieć podobny scenariusz. Może nie, aż tak tragiczny, ale podobny. Łatwo tak pisać po fakcie, ale przed sezonem obstawiałem, że będziemy w okolicach 10-14 miejsca, czyli jakby nie było, w następnym sezonie i tak zagramy w niższej klasie. Znajdujemy się w tragicznej sytuacji i cała teraz nadzieja w Albinie Mikulskim. Nie chodzi tutaj o to żeby zespół nagle zaczął wygrywać. Trzeba stworzyć drużyne by w następnym sezonie wywalczyła awans do nowej drugiej ligi. Scenariusz następujący dla nas - przetrzymać ten sezon i następny. Jeśli za rok będziemy wygrywać w ładnym stylu, to będzię to jakaś rekompensata, bo jak wiadomo przeciwnicy nie będą z wysokiej półki ( tej piłkarskiej jak i kibicowskie)

Rafał_Hutnik
Posty: 340
Rejestracja: wt sie 31, 2004 11:18 am

Postautor: Rafał_Hutnik » ndz paź 07, 2007 9:24 pm

W ktoryms temacie byla mowa o stowarzyszeniu- ktos komus zarzucil ze jak zal mu 10pln miesiecznie na skladke to nie ma prawa do krytyki czy cos tam- nie pamietam, nieistotne zreszta. w zwiazku z tym pytanie- na jakie cele przeznaczane sa pieniadze z tych skladek ? o rzeczywiste kwoty ktorymi dysponuje stowarzyszenie nie pytam, bo pewnie na forum i tak nikt o tym nie napisze

Awatar użytkownika
abcdefgh
Posty: 1017
Rejestracja: czw mar 17, 2005 3:32 pm

Postautor: abcdefgh » ndz paź 07, 2007 9:38 pm

Rafał_Hutnik pisze:W ktoryms temacie byla mowa o stowarzyszeniu- ktos komus zarzucil ze jak zal mu 10pln miesiecznie na skladke to nie ma prawa do krytyki czy cos tam- nie pamietam, nieistotne zreszta. w zwiazku z tym pytanie- na jakie cele przeznaczane sa pieniadze z tych skladek ? o rzeczywiste kwoty ktorymi dysponuje stowarzyszenie nie pytam, bo pewnie na forum i tak nikt o tym nie napisze

http://www.peetie.bezlicznika.pl/suches ... nania.html
Hutnik SKARPA

Rafał_Hutnik
Posty: 340
Rejestracja: wt sie 31, 2004 11:18 am

Postautor: Rafał_Hutnik » ndz paź 07, 2007 11:10 pm

koszulki, odzywki, posilki, pilki- to tylko polsrodki, ktore sa dobre jako dodatek. w naszej sytuacji sa zupelnie nieistotne, i chyba kazdy sie ze mna zgodzi

kiedys byla mowa o wykupie akcji. pojawily sie nawet kwoty, ze jedna akcja kosztuje stowke. ale nikt nie napisal nic blizej- jaka ilosc akcji w rekach stowarzyszenia dalaby wplyw na najwazniejsze w klubie decyzje.

teraz juz jestesmy praktycznie na dnie, coraz wiecej glosow na forum co dalej robic z naszym klubem ? moze to dobry moment na jakas konkretna dyskusje, bo ja widze trzy opcje: nie robimy nic, czekamy na nie wiadomo co; dwa-myslimy nad wykupem akcji; trzy-zaczynamy od zera. w stowarzyszeniu na pewno sa osoby bardziej zorientowane w sytuacji jak to od strony prawnej wyglada, ktory sposob ratowania hutnika jest najbardziej realny- no cokolwiek, bo ja sobie na forum pierdolic moge, a do rzeczywistosci moze sie to miec nijak

viki
Posty: 526
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 4:26 am
Lokalizacja: KRK (74-75) NH (75-03) KRK (03-?)

Postautor: viki » ndz paź 07, 2007 11:18 pm

Po dłuższej przerwie zdecydowałem wrócić na forum. Bo to co się dzieje z Hutnikiem, to... Ok, dołączam do prośby Rafała. Jawność działań, o którą prosiłem wiele miesięcy temu, jest w tej chwili najważniejsza.

Pozdrowienia!
ezswaz aN Hutnik