POLITYKA

Czyli wszystko to co nie mieści się w powyższych kategoriach - taki nasz mały hutniczy Hyde Park:)

Moderator: dUfio

BIMBER
Posty: 1164
Rejestracja: wt sie 24, 2004 11:47 am
Lokalizacja: KRAKÓW

Postautor: BIMBER » wt wrz 25, 2007 9:43 am

PIS i PO to ma tyle wspolnego z prawicą że niech mnie chuj powali :)

PIS - partia uważająca sie za prawicową z lewicowym programem
PO - partia tak naprawde lewicowa (blizej jej do LiD niż do PIS to widać jak na dłoni) z programem bardziej prawicowym niż PIS

i tak kurwa źle i tak niedobrze, ale ludzie zamiast kurwa coś myśleć to oglądają sondaże o dupe rozbić a potem głosuja jak głosują :]

JEBAĆ SONDAŻE !!!

W beznapinkowym pozdrowieniu BIMBROWATY.
BIEDA NIGDY NIE JEST SMUTNA

Junior
Posty: 1231
Rejestracja: pt sie 27, 2004 7:59 pm

Postautor: Junior » wt wrz 25, 2007 10:01 am

OŻÓG 1950 pisze:
Jeśli chodzi o Ziobrę, to jestem za nim, jeśli chodzi tak ogólnie, ale ma wielkiego minusa za stosunek do Huty. Konia z rzędem temu, kto znajdzie kogoś równie charyzmatycznego na jego miejsce i nie będzie taki hmm jakby to powiedzieć? Może troszkę stonuje i nie będzie grał pod publiczkę, jak np. z NH.



akurat jego to trzeba jak najdalej wyjebać, walczy z korupcją hmm ale jakimi metodami a reszte totalitarnych "metod śledzczych" czyli podsłuchy, fałszywe oskarżenia, pomowienia, medialne zatrzymania wykorzystuje do walki z przeciwnikami politycznymi a nie przestepcami.
do tego dyktafonik używany już na studiachi, akcja z niszczarką.
No i nie równe traktowanie obywateli wobec prawa Hunerta U. ścigała cała policja z urzędu za popełnienie przestępstwa obrazy głowy państwa , ojciec dyrektor decyzją niezaleznej prokuratury nie został nawet poproszony do wyjaśnień.
"Hutniczy chłopie bądź na Topie"

Ares
Posty: 850
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 1:20 pm
Lokalizacja: z Krakowa

Postautor: Ares » wt wrz 25, 2007 11:23 am

W normalnych warunkach prawdopodobnie zagłosował bym na N.O.P., ale wybór na listach wyborczych jest jaki jest więc prawdopodobnie zagłosuje na PiS i wcale z tego powodu nie uważam sie za debila. Jak dla mnie to tylko PiS jest w stanie skutecznie rozliczyć postkomunę, i tylko PiS ma w tej chwili odpowiednia siłę i chęci żeby bronić polskich interesów na arenie międzynarodowej. Oczywiście nie wszystko w tej partii mi sie podoba, a zwłaszcza konszachty z Rydzykiem momentami zbyt duży socjal i ta zalosna koalicja.
PO wedlug mnie odpada, zwlaszcza gdy na dzien dzisiejszy widać ze konserwatywne skrzydło tej partii jest odsuwane na bok, ewidentnie widac ze do glosu tam dochodza zwolennicy mariażu z LiD-em, pokroju pana Schetynty. Taki sojusz zapewnil by PO dosc duze wplywy gospodarcze. Zreszta widac jak na dloni że Tusk to czlowiek z gumy ktory sprzeda wszystko, dzis juz nawe nie probuje lansowac liberalizmu bo dotarlo do niego ze w Polsce to nie przejdzie. Natomiast rzady PO to gwarancja że znow wrocimy w Europie do pozycji potulnego sąsiada ktory nie ma wlasnego zdania. Wystarszy popatrzec na Niemcy gdzieaz zacieraja rece na mysl ze w Polsce moze zaczac rzadzic PO. W dodatku PO trzyma w łapie wiekszosc osrodkow badania opini publicznej gdzie steruja sadazami, take widac dla ze popieraja ich komercyjne media
Samoobrona chyba nie wymaga komentarza bo jest to partia kompletnie skompromitowana, pelna post PZPR-owskiego betonu i ludzi o nie do konca jasnej przeszlosci.
LPR jak dla mnie to momentami sama nie wie co mowi, no i troche za duzo tam oszołomow i karierowiczów niz prawdziwych idealistow
LiD to typowa postkomuna pelna dziwnych ukladow i powiazan towarzysko-biznesowych popierana przez oligarchow, ogolnie zbieranina aferzystów i pseudo biznesmenow
Do PSL w sumie zastrzezen nie mam ale poza wsia to raczej niewiele maja do zaoferowania, na plus dla nich jest fakt ze sa umiarkowani i nie mieszaja sie w bagno ale minus to przeszle sojusze z SLD i powiazania z nimi.
O reszcie partii sie nie wypowiadam bo maja nikle szanse.
Generalnie nie ma idealnej partii ale z tego co mozna wybrac wole juz PiS

Awatar użytkownika
Glebi_NH_WJ
Posty: 275
Rejestracja: wt mar 20, 2007 5:43 pm
Lokalizacja: Wola Justowska

Postautor: Glebi_NH_WJ » wt wrz 25, 2007 3:55 pm

to mozesz zaglosowac przeciez na N.O.P przynajmniej potem jak bedzie Cie juz wkurwialo to co wyprawia PiS to nie bedzie Ci glupio ze sie przyczyniles do tego ... wg. mnie w ogole nie powinno byc zadnej parti lewicowej i w ogole zgadzam sie ze zdaniem polak.w01 , tez bym najchetniej pozbyl sie calej wiejskiej ...
TYLKO POLSKA

dan1950
Posty: 304
Rejestracja: sob mar 12, 2005 9:54 pm
Lokalizacja: NOWA HUTA

Postautor: dan1950 » wt wrz 25, 2007 5:14 pm

Może teraz ja się wypowiem na ten temat, choć raczej będzie to komentarz do wcześniejszych postów. Jak dla mnie najbardziej racjonalny jest tutaj wpis Aresa, ma On swoje zdanie i nie kieruje się notowaniami sondażowymi. Większość ośrodków badania opinii publicznej była zakładana przez byłych sbeków lub ich potomków. Tak więc już sam ten fakt wiele wyjaśnia. Sam też bym zagłosował na NOP, ale w obecnej sytuacji jest to bez sensu. Mają oni zbyt małą siłę przebicia i wystawiają kandydatów tylko do senatu. Oddanie na nich głosu jest mało opłacalne, równa się z "oddaniem" głosu na POstkomunistów i innych POpaprańców, a co za tym idzie powrotu do układów i sbeckich interesów. Wiele mądrego też napisał mój serdeczny kolega Ożóg :lol: widać, że ma przygotowanie merytoryczne. Nie rzuca sloganami i mądrościami typu: " nie zagłosuje na Pis bo to buraki i debile". Piszecie w swoich postach, że nie podoba, wam się mariaż Pisu z RM i Samoobroną. Trzeba na ten fakt spojrzeć troszeczkę z innej strony. Słuchacze RM to potencjalni wyborcy, nawet nie zajęcie stanowiska wobec słynnych wypowiedzi Ojca Tadeusza pod adresem prezydenta i jego żony nie ma tu nic do rzeczy.Po prostu pewne sprawy trzeba przemilczeć aby później zwyciężyć. Według mnie Radio po wyborach pójdzie w odstawke, wiem że to nieetyczne, no ale cóż.
Teraz sprawa Samoobrony i Lpr, czy Pis coś na tym "małżeństwie z rozsądku" stracił? Nie nic nie stracił, a nawet zyskał. Lpr i Samoobrona zostały"rozsadzone"od wewnątrz i teraz są tylko trupami politycznymi.
Na sam koniec odniosę się do postów Juniora i Glebi_NH_WJ.
Junior a masz jakieś inne metody walki z korupcją , jakoś dotychczasowe tzw. demokratyczne metody nie przynosiły wymiernych skutków.Wiem, wiem sprawa kibiców i karania ich wybryków. No cóż my kibice mamy swoje zasady które nie koniecznie muszą być uznawane przez resztę społeczeństwa. A teraz użytkownik Glebi_NH_, myślę, że nie do końca wiesz co masz za znaczek w swoim obrazku, po twoich wypowiedziach śmiem twierdzić, że nie masz nic wspólnego z ludźmi z pod tego znaku.To tyle z mojej strony. Z prawicowym pozdrowieniem.

Awatar użytkownika
Glebi_NH_WJ
Posty: 275
Rejestracja: wt mar 20, 2007 5:43 pm
Lokalizacja: Wola Justowska

Postautor: Glebi_NH_WJ » wt wrz 25, 2007 5:24 pm

a ja mysle ze sie mylisz bo doskonale wiem co to za znaczek i wiem ze utorzsamiam sie z tym znaczkiem i z tymi ludzmi wiec przestan mi tu pierdolic jak mnie nie znasz .pozdro
TYLKO POLSKA

Awatar użytkownika
fubu
Posty: 601
Rejestracja: czw sie 26, 2004 8:15 pm
Lokalizacja: suche stawy i Szkolne

Postautor: fubu » wt wrz 25, 2007 5:38 pm

Hutnik Kraków
Obrazek

dan1950
Posty: 304
Rejestracja: sob mar 12, 2005 9:54 pm
Lokalizacja: NOWA HUTA

Postautor: dan1950 » wt wrz 25, 2007 7:41 pm

choc i tak bym glosowal raczej na PO (to w koncu prawica) bo chcialbym sie przekonac czy faktycznie zmienili by co kolwiek w Polsce na lepsze czy tylko tak od rzeczy pierdola
Ten wycinek twojej wypowiedzi właśnie potwierdza twoją przynależność do Ruchu Narodowego. Jeszcze jedno niekoniecznie muszę Cię znać osobiście, aby mieć o tobie zdanie, wystarczy kilka twoich postów nie tylko z tego tematu.Z prawicowym pozdrowieniem.

Awatar użytkownika
Glebi_NH_WJ
Posty: 275
Rejestracja: wt mar 20, 2007 5:43 pm
Lokalizacja: Wola Justowska

Postautor: Glebi_NH_WJ » wt wrz 25, 2007 7:57 pm

no i co ten wycinek oznacza powiedz mi , bo ja nie widze w nim nic by mowilo ze nie popieram Ruchu Narodowego , chodzilo mi tam o to ze tak sie PO zgrywa ze zmienili by Polske a zapewne by chuja zrobili , moge glosowac na N.O.P tyle ze i tak im bym wiele nie pomogl jednym glosem ale zapewniam Cie ze w 100% popieram ich program szczegolnie ten punkt o bardzo ostrym traktowaniu pedofili . z prawicowym pozdrowieniem .

a tak w ogole to ja nigdy nie mowilem ze przynaleze do Ruchu NArodowego , tylko ich popieram w ideologiach itp

to tyle w tym temacie
TYLKO POLSKA

KSH74NH
Posty: 4346
Rejestracja: śr sie 25, 2004 6:09 pm
Lokalizacja: swiatniki gorne

Postautor: KSH74NH » wt wrz 25, 2007 8:08 pm

Glebi_NH_WJ pisze:no i co ten wycinek oznacza powiedz mi , bo ja nie widze w nim nic by mowilo ze nie popieram Ruchu Narodowego , chodzilo mi tam o to ze tak sie PO zgrywa ze zmienili by Polske a zapewne by chuja zrobili , moge glosowac na N.O.P tyle ze i tak im bym wiele nie pomogl jednym glosem ale zapewniam Cie ze w 100% popieram ich program szczegolnie ten punkt o bardzo ostrym traktowaniu pedofili . z prawicowym pozdrowieniem .

a tak w ogole to ja nigdy nie mowilem ze przynaleze do Ruchu NArodowego , tylko ich popieram w ideologiach itp

to tyle w tym temacie

no nie tyle napewno w tym temacie bedzie dalsza dyskusja :D
jak to dobrze ze sie nie znam na polityce hehe :D

dzuhas
Posty: 2361
Rejestracja: śr gru 15, 2004 2:35 pm
Lokalizacja: KrK
Kontakt:

Postautor: dzuhas » wt wrz 25, 2007 8:44 pm

apropo sondaży.
Jakby ktos uwazal, ze poparcie dla jego partii jest niedoszacowane to zapraszam do mnie na ankietke ;) powaga

juz nie przeszkadzam , kloccie sie dalej
Ostatnio zmieniony wt wrz 25, 2007 9:20 pm przez dzuhas, łącznie zmieniany 2 razy.
pzdr Osiek

Awatar użytkownika
Glebi_NH_WJ
Posty: 275
Rejestracja: wt mar 20, 2007 5:43 pm
Lokalizacja: Wola Justowska

Postautor: Glebi_NH_WJ » wt wrz 25, 2007 8:47 pm

oj dzuhas my sie nie klocimy tylko dyskutujemy ;)
TYLKO POLSKA

KSH74NH
Posty: 4346
Rejestracja: śr sie 25, 2004 6:09 pm
Lokalizacja: swiatniki gorne

Postautor: KSH74NH » wt wrz 25, 2007 8:49 pm

Glebi_NH_WJ pisze:oj dzuhas my sie nie klocimy tylko dyskutujemy ;)

Ty Glebi napisales tyle w temcie wiec co sie odzywasz dalej
:D
kurwa ale mi wesolo pomimo ze nie mamy sponsora dalej :D

Awatar użytkownika
Glebi_NH_WJ
Posty: 275
Rejestracja: wt mar 20, 2007 5:43 pm
Lokalizacja: Wola Justowska

Postautor: Glebi_NH_WJ » wt wrz 25, 2007 8:52 pm

oj tam KSH74NH nie lap mnie za slowaka :P chodzilo z grubsza ze koniec dyskusji z mojej strony :P
TYLKO POLSKA

Awatar użytkownika
Glebi_NH_WJ
Posty: 275
Rejestracja: wt mar 20, 2007 5:43 pm
Lokalizacja: Wola Justowska

Postautor: Glebi_NH_WJ » wt wrz 25, 2007 9:55 pm

akurat na temat takich grup Narodowo Radykalnych czytalem wiele i nadal czytam , wiec na ten temat juz wiem sporo , wiem wiecej niz Ci sie wydaje ... i nie spinaj sie tak chlopie , utorzsamianie znaczy wlasnie robie te rzeczy ktore wypisales a popieranie to jest jasne ze zgadzam sie z ich programem no i mam rowniez ideologie i punkt widzenia swiata mam podobne do nich i tego nie mozesz napewno mi zaprzeczyc ... ja tez juz koncze z toba dyskusje bo to nie ma sensu bo troche gadasz od rzeczy i sprzeczasz sie nie potrzebnie ... pozdro
TYLKO POLSKA