Hutnik nawiązał współprace z Wisła Kraków

Tematy piłkarskie (do 2010 r.)

Moderatorzy: dUfio, majlech

Awatar użytkownika
Krzepki
Posty: 32
Rejestracja: sob kwie 09, 2005 9:39 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Hutnik nawiązał współprace z Wisła Kraków

Postautor: Krzepki » śr gru 19, 2007 3:34 pm

http://wislaportal.pl/news.php?id=12059

Może coś z tego będzie :)
Ostatnio zmieniony pt gru 21, 2007 7:12 pm przez Krzepki, łącznie zmieniany 1 raz.
Hutnik OśWiEcEnIa
>>(Ś)<<

Obrazek

HAMAS
Posty: 1580
Rejestracja: wt sie 24, 2004 3:00 pm

Postautor: HAMAS » śr gru 19, 2007 4:04 pm

Na całym świecie tak jest i nie mam nic przeciw pod warunkiem obopó.lnych korzyści.

Awatar użytkownika
BOBASBK
Posty: 923
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:26 pm

Postautor: BOBASBK » śr gru 19, 2007 4:13 pm

I to może być naprawde strzał w dziesiątke...
Hutnik Kraków

pablo
Posty: 1555
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 8:27 am
Lokalizacja: Galaktyka Kurvix

Postautor: pablo » śr gru 19, 2007 4:38 pm

oni nam zabiora wszystkich uzdolnionych juniorów
a my im narkomanów ,pijaków, tych z nadwagą i kontuzjowanych
oby bylo inaczej

Awatar użytkownika
MarianHKS
Posty: 1015
Rejestracja: pn sie 23, 2004 8:10 pm

Postautor: MarianHKS » śr gru 19, 2007 4:42 pm

faktycznie tak genialna to umowa.... On nam bedą zabierać najlepszych a podsyłac tych którzy nie byli w stanie sie utrzymac rok temu w trzeciej lidze
Hutnik Centrum B

MUSTAFA PL
Posty: 577
Rejestracja: wt cze 21, 2005 7:12 pm
Lokalizacja: N-H thk

Postautor: MUSTAFA PL » śr gru 19, 2007 4:48 pm

A ja się kurwa nie ciesze niechce żeby do Hutnika przyśli jacyś piłkarze nie łapiący się do rezerw Wisły , bo napewno nie zasilą nas Cwileląg itp. tylko jakieś łajzy z 4 ligi takich jakich się własnie pozbyliśmy (oczywiście nie wszystkich) . Nie jestem jakimś przesadnym antywiślakiem ale nie mam ochoty aby mój klub współpracował z największym wrogiem obok Cracovi . Oni będą nam wykupować najzdolnieszych chłopaków dając nam beztalencia w dodatku jeszcze na naszych obiektach będą trenować . Przejebane i nikt mnie nie przekona , że jest inaczej . Wisła nas wywałuje a zarząd dostanie ze to lewy hajs tak to będzie kurwa wyglądać .

MAM NADZIEJE , ŻE SIĘ MYLE mimo to wspólpraca z Wisłą mi się nie podoba :!:

Pozdro bracia!
Obrazek Hutnik DYWIZJONU 303 !
thk

vitoss
Posty: 1224
Rejestracja: sob paź 28, 2006 4:34 pm

Postautor: vitoss » śr gru 19, 2007 5:02 pm

popieram mustafe w 100 %. To my mamy dobra szkolki i obiekty i to my zoastaniemy wykorzystani a nie wisla. Bedzie to wygladac tak ze np gdyby Pazdan odchodzil teraz z Hutnika pewno trafil by do wisly a nie do Gornika Zabrze gdyz nasz zarzad bedzie musial z pewnoscia rzed kazdym odejsciem pilkarza przefaksowac oferte wisle i dopiero potem jak wisla go nie bedzie chciec bedzie moglbyc sprzedany gdzie indziej. Jeszcze beda trenowac u nas...;/ brakuje zeby mloda ekstraklasa rozrgywala mecze u nas. Wszystko wskazuje na to iz wisla chce nas pozbawic terenow ktore my w porownaniu do nich mamy. Jescze moze szkolke wykupia ?

Awatar użytkownika
NoFaHuTaNeFeRdAJ I.C.
Posty: 409
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 11:36 pm

Postautor: NoFaHuTaNeFeRdAJ I.C. » śr gru 19, 2007 5:23 pm

prawo Wisły do pierwokupu piłkarzy odchodzących z Hutnika i
możliwość wypożyczenia przez Hutnika zawodników nie mieszczących się w kadrze Białej Gwiazdy .Porównajcie sobie każdy na spokojnie jakie my mamy z tej umowy kożyści, a jakie możliwości strat. A chyba każdy przyzna że MUSTAFA ma 100%. Z dniem podpisania tej umowy staliśmy się szkółką piłkarską Wisły !! Takie jest moje odczucie. Poza tym nasz zarząd nie liczy sie kompletnie z reakcjami własnych kibiców . Jak dla mnie na tej płaszczyżnie to skandal !

MUSTAFA PL
Posty: 577
Rejestracja: wt cze 21, 2005 7:12 pm
Lokalizacja: N-H thk

Postautor: MUSTAFA PL » śr gru 19, 2007 5:23 pm

Moim zdaniem prezesi cieszyli by się najbardziej gdyby nie było Hutnika a zamiast niego Wisła 2 i Suche Stawy stały się drugim Reymonta . Powtórze jeszcze raz to my robimy łaske Wiśle a oni nam dadza w zamian takich piłkarzy , że szkoda gadać . Gdzie Małecki itp. zgodzą się iść do Hutnika będą woleli oferty z 1 i 2 ligi a nie z Hutnika .

Kurwa mać zjebała mi ta wiadomość cały dzień :x .
Obrazek Hutnik DYWIZJONU 303 !

thk

dUfio
Posty: 9090
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » śr gru 19, 2007 7:46 pm

juz kurwa widze te uzelowane i opalone gwiazdki z reymonta trenujace z obrzydzeniem w czasiekarnego zesłania "na" Nowa Hute :lol:

aczkolwiek swego czasu pamietam taki zaciag z Wisły i grali u nas bodajze Nowak, Ankowski, Łatka i zdajsie aktualny kapitan Pasionek. Zle wspominam jedynie Ankowskiego ktory wybil pilke z bramki Lechii 21 czerwca roku pamietnego

tak czy siak ZAWSZE tracimy najzdolniejszych zawodnikow od kilku lat tylko pewnie teraz bedzie to przyspieszone i taki Pazdanek odszedlby rok czy dwa wczesniej

wkurwiajace jest to ze bede u nas trenowac pewnie za grosze, na najlepszej bazie piłkarskiej w Polsce

chuj pozyjemy zobacyzmy co z tego bedzie

Perła17
Posty: 508
Rejestracja: śr maja 04, 2005 8:41 pm
Lokalizacja: Kraków

Postautor: Perła17 » śr gru 19, 2007 7:58 pm

Wyglada na to ze zamiast budowac boiska na reymonta przejma nasza baze treningowa. A to jest niestety niekorzystne dla nas glownie dla mlodziezy. Wiecej ludzi mniej terminow pasujacym nam (mlodym pilkarza)
Bohaterów Września- Zawsze Wierni

Kolor1980
Posty: 174
Rejestracja: śr lis 07, 2007 11:20 am

Postautor: Kolor1980 » śr gru 19, 2007 8:14 pm

eh. nie spodzeiwalem ze dozyje chwili gdy powoli bedziemy stawac sie klubem satelickim Wisly. szkoda gadac . zamiast podjac dzialania w celu przyciagania sponsorow Gil z duma oznajmia ze bedziemy dostawac jakies odrzuty z Wisly ktore nie udalo sie sprzedac nawet do 2 ligi . swoja droga jestem ciekawy czy Hutnik bedze pobieral oplaty za wykorzystywanie swojej bazy treningowej .

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3902
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » śr gru 19, 2007 8:32 pm

Wysłany: Pon Sty 15, 2007 12:37 am
OŻÓG 1950 pisze:No mówiłem. Szkółka, a nie klub. Sami młodzi :/ Perspektywiczni... Tylko, że jak przyjdzie co do czego to odejdą i na ich miejsce przyjdą następni młodzi... Szkółka...



Wysłany: Sro Sty 10, 2007 7:18 pm
OŻÓG 1950 pisze:A co do transferów młodych piłkarzy z 5 i 4 ligi... Coś mi się kiedyś obiło o uszy, że chciano zrobić z Hutnika szkółkę piłkarską, a nie klub...

Może teraz sytuacja się poprawiła, choć nie wiem tego, ale bez kasy to tak, czy siak będziemy właśnie taką szkółką.

Ciekawe które krakowskie kluby na tym skorzystają :?: ...



Tak na szybkości znalazłem dwa moje stare posty.

Ciekawe, gdzie jest mój pierwszy post mówiący o szkółce. hmm

Od co najmniej dwóch lat o tym mówię.

No i oczywiście ziszcza się czarny sen.

Szkółka sportowa zasilająca szeregi dwóch mocnych krakowskich klubów europejskich - W. i C.



Niestety będzie coraz gorzej.

Szkoda tylko, że znaczna większość z nas jeszcze się uczy.

Gdybyśmy mieli już jasną sytuację życiową.

Ustabilizowane wszystko, to może wtedy by się coś udało.


Niestety, ale wszystko jest tylko i wyłącznie w naszych rękach.


I nie chcę być czarnowidzem, ale żeby się nie okazało, że za 10 lat grupa fascynatów reaktywuje Hutnika (tak jak z Wandą było).

Wszystko do tego zmierza.

Dlatego byłem i jestem za opcją zero.

Tylko szkoda, że wśród nas jest tyle osób, które jeszcze nie są na swoim (wtedy było by zupełnie inne spojrzenie na sytuację).


Niestety, będzie jeszcze gorzej.

Pozdrawiam

vitoss
Posty: 1224
Rejestracja: sob paź 28, 2006 4:34 pm

Postautor: vitoss » śr gru 19, 2007 8:35 pm

czemu na stornie glownej nic nie pisze ? opisali by moze to jakos ciekaweije i dokladniej ?

magik z cylindrem
Posty: 154
Rejestracja: sob paź 23, 2004 10:41 pm
Lokalizacja: Krk-NH
Kontakt:

Postautor: magik z cylindrem » śr gru 19, 2007 8:57 pm

z wisłą czy bez i tak co rok tracimy najzdolniejszych juniorów, wymieniamy ich na koszulki albo tuzin piłek...

będą nam wypożyczać swoich grajków ? w sumie i tak nasz klub nie robi żadnych transferów do klubu więc przynajmniej podczas 2-3 kontuzji będziemy w stanie wystawić do gry 11 zawodników...

gdyby to nie była wisła tylko inny I ligowy klub to pewnie były by same pozytywne komentarze.

ja też bym wolał podpisać podobną umowe np. z Interem, ale w naszej obecnej sytuacji to jest chyba jedyne rozwiązanie aby się utrzymać w tej przyszłej II lidze.

pozatym ta umowa chyba nie jest dożywotnia ?