Polityka na stadionach

Czyli wszystko to co nie mieści się w powyższych kategoriach - taki nasz mały hutniczy Hyde Park:)

Moderator: dUfio

Troublemaker
Posty: 2724
Rejestracja: pt paź 01, 2004 2:00 pm

Polityka na stadionach

Postautor: Troublemaker » pt gru 17, 2004 8:02 pm

Jako że sezon ogórkowy w pełni chciałbym, aby fani HUTNIKA ( i nie tylko ) wypowiedzieli się na temat obecności polityki na polskich stadionach. Czy popierajcie lub sprzeciwiacie się temu zjawisku? Napiszcie równeż co sądzicie o nowym zjawisku w polskim światku kibicowskim ( chociaż np. w słonecznej Italii to nie jest novum ) jakim jest afiszowanie się z poglądami socjalistycznymi ( lub jak kto woli komunistycznymi ), czego przykładem jest kontrowersyjna flaga sosnowieckiego Zagłębia.
Po pewnym czasie postaram się zsumować Wasze głosy :roll:

Dzięki!!!
Quam dulce et decorum est pro patria mori

Awatar użytkownika
raval
Posty: 754
Rejestracja: czw sie 26, 2004 6:36 pm
Lokalizacja: Centrum A

Postautor: raval » pt gru 17, 2004 9:33 pm

Prawica!

Ares
Posty: 850
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 1:20 pm
Lokalizacja: z Krakowa

Postautor: Ares » pt gru 17, 2004 9:37 pm

ja osobiscie mam poglądy lewicowe, nie komunistyczne ale socjalistyczne !!! :D

Andrew
Posty: 216
Rejestracja: wt sie 31, 2004 10:56 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: Andrew » pt gru 17, 2004 9:51 pm

Kto od czasu do czasu wlaczy telewizor lub radio widzi co sie dzieje w Polskiej polityce. Kazdy kurwa kradnie ile moze. A najbardziej to pokolenie wychowane na komunie,czerwone skurwysyny,cale SLD. Powinni rozwiazac sejm i spalic wszystkich poslow. Moim zdaniem kibice nie powinni sie zajmowac polityka,a poprzez nia nie powinno byc zadnych podzialow i nieporozumien na stadionach.

Awatar użytkownika
MarianHKS
Posty: 1015
Rejestracja: pn sie 23, 2004 8:10 pm

Postautor: MarianHKS » pt gru 17, 2004 10:48 pm

Wyjątek Pan Maciej Twaróg.Wyjątek potwierdz regułe

Awatar użytkownika
Lukasz_HKS
Posty: 1096
Rejestracja: czw paź 07, 2004 10:32 am
Lokalizacja: NH

Postautor: Lukasz_HKS » pt gru 17, 2004 10:57 pm

mnie tam ogólnie ta polityka pierd*** lepiej już raczej niebedzie... a jak jużchcecie palić to wszystkich bez wyjątku w tym popierdolon** rządzie, oczywiście oprucz Pana MACIEJA :wink:
Hutnik

Awatar użytkownika
dareknh
Posty: 475
Rejestracja: czw wrz 23, 2004 5:52 pm
Lokalizacja: wziąść na wino?

Postautor: dareknh » sob gru 18, 2004 9:14 am

Każdy w dziesiejszych czasasach kradnie ile może. Postawcie się na miejscu polityka :wink:
Popierdolisz sobie troche, nawciskasz kitu, naobiecujesz i nakradniesz. Wszsycy ludzie mają cię w dupie a ty masz ich jeszcze głębiej bo ty za to hajs przynajmniej masz. :lol:
Obrazek

Ares
Posty: 850
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 1:20 pm
Lokalizacja: z Krakowa

Postautor: Ares » sob gru 18, 2004 10:02 am

To ze ktos ma poglady lewicowe, wcale nie znaczy ze jest sympatykiem rządu i SLD. Polityka na stadionach nie polega na sympatyzowaniu z jakoms konkretna partia polityczna lub rzadem. Ja sam osobiscie sram na ten caly polski polityczny burdel. Chodzi mi raczej o wiare w przekonania, ideały i zalozenia programowe pewnych doktryn politycznych, ten rodzaj polityki mi odpowiada

BIMBER
Posty: 1164
Rejestracja: wt sie 24, 2004 11:47 am
Lokalizacja: KRAKÓW

Postautor: BIMBER » sob gru 18, 2004 1:18 pm

Wg. mnie kibiców i polityki nie powinno sie razem mieszać,bo to są dwa różne światy.Jak mysle o tym połączeniu to przychodzi mi na myśl pewna historia (podobno prawdziwa) kiedy to za okupacji kibice craxy i wisły zaczeli rozrube przed posterunkiem gestapo,a faszyści na to powiedzieli ze mają to w dupie bo kibice w każdym kraju są tacy sami i oni tego nie zmienią.Podobna sytuacja była za komuny ,podczas zadymy na meczu można było co najwyżej dostać pałą,a na zadymie podczas strajku można było stracić zycie tak więc wyraznie widac ze to są dwie różne płaszczyzny zachowań i interesów.
BIEDA NIGDY NIE JEST SMUTNA

Marchewa
Posty: 628
Rejestracja: sob wrz 18, 2004 1:33 pm
Lokalizacja: NOWA HUTA

Postautor: Marchewa » sob gru 18, 2004 7:44 pm

Troublemaker: Znowu zaczales wrazliwy temat. Juz kilka razy pojawial sie on na forum i zawsze konczyl sie jego usunieciem z powodu za duzych spiec miedzy forumowiczami.

guano
Posty: 187
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 10:20 am
Lokalizacja: z drugiego konca kabla

Postautor: guano » sob gru 18, 2004 8:43 pm

ja dokladnie tak jak ares
chuj z hindusami, HKS jestesmy z Wami

Tomek1950
Posty: 798
Rejestracja: pn sie 30, 2004 1:28 pm
Lokalizacja: Nowa - Huta

Postautor: Tomek1950 » sob gru 18, 2004 10:14 pm

A mi sie podobaja poglady nazistowskie nie wszystkie ale duza czesc :)

Awatar użytkownika
Raven
Posty: 462
Rejestracja: czw sie 26, 2004 10:52 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: Raven » ndz gru 19, 2004 10:24 am

Po pierwsze nie lubie popadania w skrajności i uważam to za złą sprawe.
Po drugie to poglądy mam zdecydowanie prawicowe ale jak napisałem powyżej ...raczej umiarkowane.

[update]
A po trzecie to myślę że nienależy wchodzić z polityką na stadiony.

Awatar użytkownika
HDS
Posty: 2394
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:15 pm
Lokalizacja: z krakoofka koło Nowej Huty

Postautor: HDS » wt gru 21, 2004 3:09 am

Lukasz_HKS pisze:mnie tam ogólnie ta polityka pierd*** lepiej już raczej niebedzie... a jak jużchcecie palić to wszystkich bez wyjątku w tym popierdolon** rządzie, oczywiście oprucz Pana MACIEJA :wink:



Ale on nie jest w rządzie


Andrew pisze: Kazdy kurwa kradnie ile moze.


Kradna Ci ktorych sie wybralo w wyborach parlamentarnych, prezydenckich czy tez jeszcze jakis innych wyborach. Sami ludzie sobie wybieraja taki a nie inny rzad, pozniej wieszaja na nim psy za to jak rzadzi, Polakom nigdy nikt i nic nie godogodzi...

Troublemaker
Posty: 2724
Rejestracja: pt paź 01, 2004 2:00 pm

Postautor: Troublemaker » pn sty 03, 2005 1:39 pm

Ares pisze:To ze ktos ma poglady lewicowe, wcale nie znaczy ze jest sympatykiem rządu i SLD. Polityka na stadionach nie polega na sympatyzowaniu z jakoms konkretna partia polityczna lub rzadem. Ja sam osobiscie sram na ten caly polski polityczny burdel. Chodzi mi raczej o wiare w przekonania, ideały i zalozenia programowe pewnych doktryn politycznych, ten rodzaj polityki mi odpowiada


Właśnie!!! Mnie nie chodziło o opinie na temat polskich polityków/złodziei (niepotrzebne skreślić ) ale o Wasze poglądy i przekonania. MImo to dzięki za wypowiedzi!!

PRZEDE WSZYSTKIM PATRIOTYZM!!!
ULTRAS HUTNIK-PRECZ Z KOMUNĄ
Quam dulce et decorum est pro patria mori