Avia - Hutnik 20.04.2008 niedziela godz 16

Tematy piłkarskie (do 2010 r.)

Moderatorzy: dUfio, majlech

ozzy
Posty: 655
Rejestracja: ndz sty 08, 2006 1:59 pm
Lokalizacja: Stara Huta

Postautor: ozzy » ndz kwie 20, 2008 9:56 pm

Panowie, sorry ale przestańcie pierdolić o rekordzie frekwencji na forum, tylko w końcu wybierzcie się na jakiś wyjazd. Był organizowany wyjazd do Świdnika i ile ludzi pojechało??? Na redakcję też nie liczcie zawsze, bo nagle się zdarzy, że nie możemy jechać (tak jak dzisiaj) i relacji z meczu też nie będzie.
Pozdrawiam i do zobaczenia w Rzeszowie...

Awatar użytkownika
BOBASBK
Posty: 923
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:26 pm

Postautor: BOBASBK » ndz kwie 20, 2008 11:33 pm

ozzy pisze:Panowie, sorry ale przestańcie pierdolić o rekordzie frekwencji na forum, tylko w końcu wybierzcie się na jakiś wyjazd. Był organizowany wyjazd do Świdnika i ile ludzi pojechało??? Na redakcję też nie liczcie zawsze, bo nagle się zdarzy, że nie możemy jechać (tak jak dzisiaj) i relacji z meczu też nie będzie.
Pozdrawiam i do zobaczenia w Rzeszowie...


Ale można np. na 2 godz przed relacją napisać że jej nie będzie i było by spoko.. Pozdrawiam.
Hutnik Kraków

lucero
Posty: 1292
Rejestracja: sob sie 28, 2004 7:16 pm

Postautor: lucero » ndz kwie 20, 2008 11:58 pm

Jako ze to pierwsze zwyciestwo wyjazdowe w tej rundzie to szybkie noty :) :

1) Brzezinki 8- pewny, roboty nie mial duzo, ale dwa razy uratowal nas od straty gola, w tym jeden raz interwencja naprawde duzej klasy!. Idzie chlopak do przodu i widac to zdecydowanie. Brawo

2) Zajac- 9- klasa, klasa, klasa a ja w goscia nie wierzylem :). Zdecydowana podpora defensywy, chociaz nie wiem czy nie jest wspolwinny owych dwoch akcji wybronionych przez Brzezinskiego.

3) Pasion- 6, poprawnie, chociaz jak na niego za duzo niecelnych podan. Ogolnie jednak ok

4) Garzel 5- tak samo jak Pasion, chociaz jego strona Avia stwarzala grozne akcje stad jeden punkt mniej

5) Swiety- 7, dobra technika, w miare duzy spokoj, bylo naprawde ok

6) Sunday- 6, gral tak jak ostatnio, niby pewny, niby dobra technika, ale czegos non stop brakuje. Malo ciekawych pilek do napastnikow.

7) Obierak 5- moj faworyt :). Gra w destrukcji calkiem niezla, gorzej w ofensywie, chociaz raz poszedl odwaznie do przodu. Niestety nota slabsza bo to juz ewidetnie jego wina, iz zdarzyly sie dwie groxne sytuacje z jego strony

8) Kaczor 10- powinno byc 8 a nawet 7, bo dwa razy glupio stracona pilka (moze byl faul) doprowadzila do dwoch bardzo groznych akcji. Z drugiej strony oproczy tych dwoch bledow gra bardzo dobra, dobry przeglad sytaucji, walka, wedlug mnie o wiele lepszy od Sundaya w tym meczu. 10 dostal glownie dlatego, iz zdecydowanie dwa punkty naleza sie za numer ze zmiana. Rewelacja!!!!

9) Jarosza- 6 nie zachwycil, poprawna gra, walczyl jak to on, ale zdarzaly mu sie lepsze mecze.

10) Kajda 9- mam satysfakcje bo mowilem po sparingach ze powinien grac w pierwszym skladzie- walecznym, przebojowy taki nasz Lobodzinski. Doskonala centra bramkowa

11) Wasyl 7- jest lepiej, plus za bramke, plus za mniej wywrotek. Dalej troche chaotyczny, ale to chyba sie juz nie zmieni, generalnie stwarzal zagrozenie pod bramka Avii, mogl ladnym strzalem podwyzszyc na 2:0

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3902
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » pn kwie 21, 2008 3:01 am

Mam nadzieję, że Kajda już na stałe zagości w podstawowym składzie :)

Awatar użytkownika
NH Power
Posty: 715
Rejestracja: wt sie 23, 2005 9:08 pm
Lokalizacja: z gumiorskiej dzielnicy

Postautor: NH Power » pn kwie 21, 2008 8:06 am

teraz obowiązkowo musimy Łade walnąć u siebie bo wtedy dokoczymy do nich i bedziemy mieli po 23 pkt. i wtedy robi sie walka na noże z Ładą , Stalą Wierną itd. potem bardzo ciężki wyjazd do Rzeszowa , z tego co słyszłem to Resovia ostatnio oprócz Łęcznej gra najlepszy futbol u nas w lidze ale mysle że damy rade licze na chociaż 1 pkt. i potem znowu mecz o życie z Orlętami który także trzeba wygrać żeby nadrobić do nich i do Kszo... Wiara Czyni Cuda ! :twisted:
Power =
n U 1. (authority, control)władza; in ~ u władzy: the party in ~ partia rządząca; balance of ~ równowaga sił. 2. (vigour, strength)moc, potęga, siła. 3. (ability, capacity) zdolność;

czyli mówiąc po prostu "NH Power" = Hutnik

Fan Hutnika
Posty: 1529
Rejestracja: ndz lis 14, 2004 12:01 am

Postautor: Fan Hutnika » pn kwie 21, 2008 8:49 am

) Kaczor 10- powinno byc 8 a nawet 7, bo dwa razy glupio stracona pilka (moze byl faul) doprowadzila do dwoch bardzo groznych akcji. Z drugiej strony oproczy tych dwoch bledow gra bardzo dobra, dobry przeglad sytaucji, walka, wedlug mnie o wiele lepszy od Sundaya w tym meczu. 10 dostal glownie dlatego, iz zdecydowanie dwa punkty naleza sie za numer ze zmiana. Rewelacja!!!!


Lucero a o co chodzi z numerem za zmiane ? co takiego fajnego sie wydarzylo ?

lucero
Posty: 1292
Rejestracja: sob sie 28, 2004 7:16 pm

Postautor: lucero » pn kwie 21, 2008 11:48 am

Lucero a o co chodzi z numerem za zmiane ? co takiego fajnego sie wydarzylo

kilka minut do konca, Avia z piana na ustach, bramke wybija z piatki bramkarz Avi, cala obrona skupiona a Kaczorek ucieka w przeciwlegly naroznik boiska, prawie jak do mega kontry

Sedzia nie pozwala na wybicie pilki tylko zauwaza zmiane, oczywiscie zejsc ma Kaczor- ale z przeciwleglego naraznika daleko- uplywa dobre 1,5 minuty....

dUfio
Posty: 9093
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » pn kwie 21, 2008 1:08 pm

numer Kaczora-mega

brawa dla Pasiona i Brzezina za darcie ryja na chlopakow pod koniec, tak powinno byc co mecz

zwyciestwo dowiezione fartownie, zwlaszcza zamarlismy gdy kolo 90 minuty pilka przeszla jakims cudem po dosrodkowaniu wzdloz bramki, wystarczylo by ktorys z 10 Swidniczan dolozyl noge