Resovia-Hutnik(na sportowo)

Tematy piłkarskie (do 2010 r.)

Moderatorzy: dUfio, majlech

Awatar użytkownika
teton
Posty: 247
Rejestracja: śr sie 25, 2004 11:08 pm
Lokalizacja: z Nowej Huty koło krakóffka

Postautor: teton » pt maja 02, 2008 9:57 pm

1950N-H pisze:admina poniosla chyba fantazja albo sam nie rozumie tego punktu

koszt wyjazdu podawany byl od 2 kwietnia
miejsce zbiorki i godzina od 28 kwietnia
i za to nikt ostrzezenia nie dostal a chlopak przekazal cos co bylo znane duzo wczesniej i juz ostrzezenie hehe no tak rowni i rowniejsi



Witam
Panowie , jasna sprawa , iz przy dużych zorganizowanych wyjazdach informacje nt. kosztu , miejsca itp powinny być podawane do publicznej wiadomości .
Wydawało Mi sie iż jest to zrozumiałe dla wszystkich , że jak ktoś nie pojechał na wyjazd , a emocjonuje sie Hutnikiem , to niech pisze na forum o sprawach wyłącznie sportowych , a o tym co sie działo pod względem kibicowskim , zostawcie osobą które były na tym wyjezdzie i tyczy to sie wszystkich aspektów zwiazanych z sprawami które nie są zwiazane z murawą boiska
Nic nie działa bardziej destrukcyjnie niż cichy i bezbarwny stadion

tommyl
Posty: 659
Rejestracja: sob kwie 02, 2005 5:19 pm
Lokalizacja: z Suchych Stawów

Postautor: tommyl » pt maja 02, 2008 11:14 pm

ozzy pisze:I tak też było. Po tej akcji najpierw kartkę dostał Kozieł zaa dyskusję, a po chwili Sunday najpierw drugą żółtą a później czerwoną. To jest chyba jego 3 kartka więc w niedzielę powinien zagrać.


Spotkałem dziś "Marketingowca" - W następnym meczu nie zagra Zajac - kontuzja, Pasion (kartki), Sunday ( dostał czerwoną - przynajmniej tak w klubie mówią)
Obrazek Obrazek

KTO KOCHA TEN WIERZY - TYLKO Hutnik!!!

Awatar użytkownika
metal
Site Admin
Posty: 3362
Rejestracja: pn sie 23, 2004 5:01 pm
Lokalizacja: http://www.Hutnik.krakow.pl
Kontakt:

Postautor: metal » sob maja 03, 2008 12:14 am

tommyl pisze:admin proszę Cię...

Ale jak widać niektórzy wolą wdawać się w pyskówki...
...zamiast pomyśleć, że bezpieczeństwo kolegów, którzy wybrali się na wyjazd jest nieco ważniejsze niż klepnięcie enterem w cieple domowego zacisza....
ObrazekStaram się pisać poprawnie po polsku!

BIMBER
Posty: 1164
Rejestracja: wt sie 24, 2004 11:47 am
Lokalizacja: KRAKÓW

Postautor: BIMBER » sob maja 03, 2008 10:02 am

metal pisze:
tommyl pisze:admin proszę Cię...

Ale jak widać niektórzy wolą wdawać się w pyskówki...
...zamiast pomyśleć, że bezpieczeństwo kolegów, którzy wybrali się na wyjazd jest nieco ważniejsze niż klepnięcie enterem w cieple domowego zacisza....


Wszystko sie zgadza ale jak sobie np wyobrażam bojówke jakiejs naszej kosy która z zapartym tchem siedzi na naszym forum i czeka aż ktoś coś chlapnie głupiego po czym po chwili wstają od kompów i wylatują nam na spotkanie by nam napierdolic to mnie kurwa śmiech zalewa :D
BIEDA NIGDY NIE JEST SMUTNA

tommyl
Posty: 659
Rejestracja: sob kwie 02, 2005 5:19 pm
Lokalizacja: z Suchych Stawów

Postautor: tommyl » sob maja 03, 2008 11:16 am

metal pisze:
tommyl pisze:admin proszę Cię...

Ale jak widać niektórzy wolą wdawać się w pyskówki...
...zamiast pomyśleć, że bezpieczeństwo kolegów, którzy wybrali się na wyjazd jest nieco ważniejsze niż klepnięcie enterem w cieple domowego zacisza....


W jakie pyskówki ?? każdy sprzeciw wobec Twojego zdania - to pyskówka?? - napinasz się na wszystko - chodzisz po forum i tylko szukasz kogo by opierdolić i komu dać ostrzeżenie.
TO jest śmieszne. Najpierw przez ok 3 tyg wszyscy trąbią o wyjeździe - (nawet w TV) padają liczby daty miejsca zbiorek. Na innych forach też o tym można przeczytać. A Ty mi piszesz ze sie nie troszczę o bezpieczeństwo swoich kolegów - nie popadajmy w paranoje - nikt nie będzie zbierał? 200 osób by napadać na naszych chłopaków pod eskortą policji!!!! Chyba sam w to nie wierzysz. Oboje nie jesteśmy alfa i omegą - ale trochę dystansu do tego co jest na forum!!!
Obrazek Obrazek



KTO KOCHA TEN WIERZY - TYLKO Hutnik!!!

Awatar użytkownika
metal
Site Admin
Posty: 3362
Rejestracja: pn sie 23, 2004 5:01 pm
Lokalizacja: http://www.Hutnik.krakow.pl
Kontakt:

Postautor: metal » sob maja 03, 2008 3:06 pm

tommyl pisze:W jakie pyskówki ??

Właśnie takie.


"tommyl": każdy sprzeciw wobec Twojego zdania - to pyskówka?? - napinasz się na wszystko - chodzisz po forum i tylko szukasz kogo by opierdolić i komu dać ostrzeżenie.


Mam wrażenie, że znasz mnie osobiście, więc powinieneś wiedzieć, że powyższe stwierdzenie nie jest prawdą. Zasady panujące na tym Forum nie są moim wymysłem. Jeśli masz ochotę dyskutować o ich zasadności sugeruję kontakt osobisty z "Górą", do której ja nie należę.


"tommyl":TO jest śmieszne. Najpierw przez ok 3 tyg wszyscy trąbią o wyjeździe - (nawet w TV) padają liczby daty miejsca zbiorek. Na innych forach też o tym można przeczytać.

Patrz wyżej. Osoby upoważnione (ponoszące konsekwencje swoich wypowiedzi) podają do ogólnej wiadomości niezbędne informacje. Owszem, są równi i równiejsi, ponieważ na Hutniku nie ma demokracji (najwyraźniej przeoczyłeś wpis Marchewy sprzed jakiegoś czasu).



"tommyl": A Ty mi piszesz ze sie nie troszczę o bezpieczeństwo swoich kolegów - nie popadajmy w paranoje - nikt nie będzie zbierał? 200 osób by napadać na naszych chłopaków pod eskortą policji!!!!

Gdybyś ruszył dupę sprzed monitora - wiedziałbyś, że wiekszą częśc drogi jechaliśmy bez eskorty policji.


tommyl pisze:
Chyba sam w to nie wierzysz. Oboje nie jesteśmy alfa i omegą - ale trochę dystansu do tego co jest na forum!!!


Oboje? Sugerujesz, że różnimy się płcią :P ? Oczywiście, chętnie pożartuję sobie na Forum, ale dopiero, kiedy zrozumiesz, że wpisując się tutaj godzisz się na pewne zasady. I nie obchodzi nas co piszą na innych forach, ani co Tobie się wydaje.

Pozdrawiam serdecznie
Napięty jak Diabli Metal
ObrazekStaram się pisać poprawnie po polsku!

Awatar użytkownika
markow
Posty: 814
Rejestracja: sob sie 28, 2004 4:10 pm

Postautor: markow » sob maja 03, 2008 3:15 pm

metal, admin

zamknijcie ten watek, nie ma sensu się kłócic i rozdzierać ran, każdy ma swoje rację, jedna i druga strona sie wypowiedziala - wystarczy.
-------------------------------------------------------
Forever Hutnik - Czyzyny HKS