Spotkanie z trenerem I drużyny

Tematy piłkarskie (do 2010 r.)

Moderatorzy: dUfio, majlech

PoMpOn eNHa
Posty: 726
Rejestracja: sob wrz 18, 2004 12:20 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: PoMpOn eNHa » śr sie 06, 2008 3:39 pm

Ja mam nadzieje zo to jednak bedzie tylko jeden sezon w IV lidze i przez dlugi czas juz sie takie cos nie powtorzy... zobaczymy co przyniesie runda jesienna pozniej bedzie sie z tego wyciagac wnioski, chociaz za bardzo nie wiem co my kibice mozemy zdzialac na chujowy tok wydazen na boisku. No ale mam jeszcze troche czasu do konca rundy wiec sie zastanowie i moze cos wymysle ;)
Powodzenia wszystkim ktorzy razem z naszymi grajkami (ktorym mam nadzieje nie zabraknie zaangazowania w gre i motywacji) beda walczyc o awans i zawsze beda z Hutnikiem (to grajkow raczej nie dotyczy choc nie watpie ze sa tacy ktorzy Hutnika maja w sercu) no i do zobaczenia na Suchych Stawach.
Wiara czyni cuda wiec musi sie kurwa udac :!:
Fanatyczna Emigracja - Hutnik Nowa Huta

luke.krak
Posty: 961
Rejestracja: pt gru 30, 2005 4:40 pm
Lokalizacja: nh

Postautor: luke.krak » czw sie 07, 2008 9:45 pm

był ktoś?? ciekawe na jakie i jak odpowiadali na pytania..

lucero
Posty: 1292
Rejestracja: sob sie 28, 2004 7:16 pm

Postautor: lucero » czw sie 07, 2008 11:01 pm

luke.krak pisze:był ktoś?? ciekawe na jakie i jak odpowiadali na pytania..


Byl, byl i powiem szczerze ze to bylo wedlug mnie najlepsze spotkanie ze wszystkich

Do trendera bylem zupelnie nieprzekonany, ale daje mu duzy kredyt zaufania, wywarl spore wedlug mnie wrazenie. Kocon to samo i Bedkowski w swoim stylu kilka razy dal popalic

Co do pytan:

Czy bedzie w koncu taktyka: ma byc, maja byc rowniez wreszcie jakies rozwiazania stalych fragmentow gry

Czy nie bedzie klopotow z napsatnikami: mamy kogo mamy, beda wystarczajaca sila a byc moze ktos ma jeszcze wrocic (wychowanek)

Kto z mlodych ma pociagnac druzyne: Niechcial, Papiez

Czy Ci co przyszli sa lepci od tego co mamy: tak

Czy dopuszczony zostanie puchar polski: walczymy na kazdym froncie, ale liga jest najwazniejsza

Jaka bedzie rola Hutnika II- inna niz do tej pory, bedzie lacznikiem do 1 druzyny przy czym trener Kocon jako asystent w pierwszej druzynie bedzie mial stalu podglad

Wyjasniona zostala tez psrawa Kaczorka

Generalnie bylo sporo pretensji (ale od strony stabu szkoleniowego) do tego co dzialo sie do tej pory w klubie , sporo aluzji do pewnych wydarzen ktore wszyscy znamy. Wedlug mnie widac zmiane podejscia, ktore wedlug mnie wreszcie wyglada bardzo dobrze.

Co do druzyny to mamy srednia wieku 22 lata, wiekszosc wychowankow, ktorzy teraz maja byc oczkiem w glowie w klubie. Bardzo dobre podejscie, ktore wedlug mnie przyniesie pozytywne efekty

Po tym spotkaniu jestem zdania, iz bedizemy miec najbardziej waleczna drugzyne Hutnika w historii, byc moze wreszcie poukladana przez trenera z jasnym celem grania o jak najwyzsze cele

Trner przy okazji prosil jednak o troche wyrozumialosci dla chlopakow, bo bledy z pewnoscia w tak mlodym zespole beda sie zdazac

Wedlug mnie jest spore swiatelko w tunelu po tym co sie obecnie dzieje w klubie przynajmniej na niwe sportowej, mam nadzieje ze ten spadek do IV ligi bedzie punktem zwrotnym bo naprawde sa na to spore szane

Powodzenia ja daje tej druzynie spory kredyt zaufania

vitoss
Posty: 1224
Rejestracja: sob paź 28, 2006 4:34 pm

Postautor: vitoss » czw sie 07, 2008 11:04 pm

To co w koncu jest z tym Papiezem i Kaczorem ?? Papiez podobno kontuzja i ma pociagnac druzyne ?

lucero
Posty: 1292
Rejestracja: sob sie 28, 2004 7:16 pm

Postautor: lucero » czw sie 07, 2008 11:06 pm

vitoss pisze:To co w koncu jest z tym Papiezem i Kaczorem ?? Papiez podobno kontuzja i ma pociagnac druzyne ?


Nazwisk padlo troche wiecej, z Papierzem to chyba sprawa przyszlosci bo rzeczywiscie ma kontuzje

Kwestia Kaczora to inny temat- wyjasnione zostalo jak go generalnie Wieliczka zrobilia w ch.... i ze klub po raz kolejny mu pomogl. Co do gry to Kaczor moze juz nie wrocic na boisko

Generalnie po tym spotkaniu mozna sie tylko domyslac dlaczego norma bylo, iz u nas gracze pokroju Dutki, Chmiesta, Mielca nie grali nic a w innym teamach sa gwiazdami i bylo t mowione z naprawde sporym wkurwieniem ze tak to nazwe

vitoss
Posty: 1224
Rejestracja: sob paź 28, 2006 4:34 pm

Postautor: vitoss » czw sie 07, 2008 11:14 pm

lucero pisze:Generalnie po tym spotkaniu mozna sie tylko domyslac dlaczego norma bylo, iz u nas gracze pokroju Dutki, Chmiesta, Mielca nie grali nic a w innym teamach sa gwiazdami i bylo t mowione z naprawde sporym wkurwieniem ze tak to nazwe


Tego sie mozna domyslec dlaczego tak a nie inaczej było...
Żałuje ze niestety mnie nie było...
Dzeiki za krotka relacje z spotkania :P

Junior
Posty: 1232
Rejestracja: pt sie 27, 2004 7:59 pm

Postautor: Junior » pt sie 08, 2008 8:12 pm

lucero pisze:
luke.krak pisze:
Kto z mlodych ma pociagnac druzyne: Niechcial, Papiez



Trener wspomnaił Niechciała i Dziadzia...potem chyba gładysza, o Papiezu nie mówił
"Hutniczy chłopie bądź na Topie"

Awatar użytkownika
fcb
Posty: 236
Rejestracja: ndz paź 21, 2007 11:16 am
Lokalizacja: Kraków Nowa Huta

Postautor: fcb » pt sie 08, 2008 11:40 pm

O Macieju Papieżu nie było mowy. ;]

marketing
Posty: 420
Rejestracja: pt lip 01, 2005 6:08 am
Lokalizacja: pokój 206

Postautor: marketing » pn wrz 22, 2008 7:28 pm

Zapraszam w imieniu trenera Dariusza Sieklińskiego, sztabu szkoleniowego i drużyny na kontynuację rozmów z kibicami, jakie odbyły się przed pierwszym meczem obecnego sezonu.

Termin: środa, g.18.
Miejsce:Sala konferencyjna.

dUfio
Posty: 9093
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » pn wrz 22, 2008 8:04 pm

metal pisze:- "zielony stolik", czyli coś na co wpływu nie mamy - jak trafi się kolejny raz Kolejarz, Heko czy inna Korona to sobie możemy 3 w/w aspekty wsadzić w zadki.


ja juz widze kolejne heko... jest nim Bruk Bet Nieciecza.
zakladajac moja spiskowa wersje skurwysynskie sedziowanie przeciw nim to ich sprawka! komus na wsi odjebalo, klub co roku awansuje o klase.
choc nie ukrywam ze nowohucka mlodziez wyrwie wydrapie wydziobie wygniecie wyszarpie wiesniakom ten awans!

Awatar użytkownika
Lukasz_HKS
Posty: 1096
Rejestracja: czw paź 07, 2004 10:32 am
Lokalizacja: NH

Postautor: Lukasz_HKS » pn wrz 22, 2008 8:38 pm

Dobry sponsor to podstawa...
Bruk - Bet kapitał zakładowy 299 mln zł
Hutnik

Fan Hutnika
Posty: 1529
Rejestracja: ndz lis 14, 2004 12:01 am

Postautor: Fan Hutnika » śr wrz 24, 2008 7:32 pm

jak ktos byl niech napisze info jakies o czym mowiono jak sytuacja itd itp
http://www.youtube.com/watch?v=tnkA38Lh ... re=related to jeszcze nie tak dawno bylo tak pieknie ,tyle hutniczych braci :(

lucero
Posty: 1292
Rejestracja: sob sie 28, 2004 7:16 pm

Postautor: lucero » śr wrz 24, 2008 8:20 pm

Fan Hutnika pisze:jak ktos byl niech napisze info jakies o czym mowiono jak sytuacja itd itp


Kolejne wedlug mnie bardzo dobre spotkanie, ale od razu uwaga do wszystkich obecnych, aby byc ludzmi honoru i to co sie obiecalo na spotkaniu dotrzymac chociazby tutaj.

W kwesti sportowej idziemy dalej w tym samym kierunku, czyli polski Ajax w skrocie. Glowny cel to awans 1 druzyny, drugiej, wejscie do fazy ogolnopolskiej juniorow

Taktyka, gra druzyny- to wszystko widzimy, sporo bylo o tym mowy ale generalnie tym razem przekonywac nas nie tzeba bylo do rozwiazan

Z ciekawszych watkow

- Brzezian jest zadowolony z koszulki :)
- Pyciak czuje sie w druzynie dobrze :)

I z bardziej powaznych

- dopieramy po rundach mlodziez, nie ma tematow a'la Romuzga
- zakaz gry na hali
- generalna zmiana optyki w stosunku do wychowankow

Z roznych wzgledow prosba calego klubu o jak najliczniejsze przybywanie na SS i ZWLASZCZA doping dla pilkarzy. Moze ten sezon ukorzeni wreszcie, iz sektor H to miejsce gdzie powinno sie stac.

JOK_NH
Posty: 4599
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » śr wrz 24, 2008 8:37 pm

lucero pisze:
Fan Hutnika pisze:jak ktos byl niech napisze info jakies o czym mowiono jak sytuacja itd itp


Kolejne wedlug mnie bardzo dobre spotkanie, ale od razu uwaga do wszystkich obecnych, aby byc ludzmi honoru i to co sie obiecalo na spotkaniu dotrzymac chociazby tutaj.

W kwesti sportowej idziemy dalej w tym samym kierunku, czyli polski Ajax w skrocie. Glowny cel to awans 1 druzyny, drugiej, wejscie do fazy ogolnopolskiej juniorow

Taktyka, gra druzyny- to wszystko widzimy, sporo bylo o tym mowy ale generalnie tym razem przekonywac nas nie tzeba bylo do rozwiazan

Z ciekawszych watkow

- Brzezian jest zadowolony z koszulki :)
- Pyciak czuje sie w druzynie dobrze :)

I z bardziej powaznych

- dopieramy po rundach mlodziez, nie ma tematow a'la Romuzga
- zakaz gry na hali
- generalna zmiana optyki w stosunku do wychowankow

Z roznych wzgledow prosba calego klubu o jak najliczniejsze przybywanie na SS i ZWLASZCZA doping dla pilkarzy. Moze ten sezon ukorzeni wreszcie, iz sektor H to miejsce gdzie powinno sie stac.


Tajemniczo zbrzmiało...co to za względy?

dUfio
Posty: 9093
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » śr wrz 24, 2008 8:41 pm

...jakby coś było nie tak to Pasion ma dac nam znać ;)


git spotkanie, nie było obiecywania złotych gór choć aspiracje są spore. rozsądnie to wszystko brzmi

podoba mi sie temat z halowką, romuzgą, wychowankami-traktowaniem wchodzących wychowanków na równi z resztą. zawodnicy jesli sie nie zlapia na 1 druzyne sami chcą grac w rezerwach!

wszyscy zawodnicy mają kontrakty, nikt nie jest wyporzyczony, niespodzianką ma być niejaki Byrski

święte słowa sztabu: w tym klubie liczą się: piłkarze! kibice! reszta jest po to żeby im pomagać.

temat na lini trenerze/piłkarze-kibice jest taki jak nigdy dotąd


optymistycznie


Jok-chodzi o doping dla naszych, presje na pilkarzach rywala i sedziach ;)
i zebyw prasie bylo wiecej tekstów typu "...piłkarze Hutnika podziękowali bardzo licznie zgromadzonym kibicom swojej drużyny, którzy przez zdecydowaną większość wspierali swoich ulubieńców głośnym i kulturalnym dopingiem...."