Kolejny marsz tolerancji w krakoofku... ?

Czyli wszystko to co nie mieści się w powyższych kategoriach - taki nasz mały hutniczy Hyde Park:)

Moderator: dUfio

Awatar użytkownika
birkut
Posty: 938
Rejestracja: sob lut 09, 2008 3:10 pm

Postautor: birkut » czw maja 14, 2009 5:46 pm

metal pisze:masz prawo wierzyć w fachowość gościa, mimo że krytykują go środowiska naukowe w USA. Ja mam prawo nie wierzyć.

są środowiska naukowe, które p. Camerona cenią.
a środowiska o których ty wspominasz czyli liberalne tego pana ignorują iwolą przemilczeć a niż wejść z nim w dyskusje.
zbyt wiele argumentów ma w ręku i co najlepsze b. czesto powołuje sie na badania powstałe w instytucjach prohomoseksualnych

metal pisze:Przypomina mi to jednak pewną sytuację, którą miałem okazję przeżyć podczas... kursów przedmałżeńskich. Prowadzący je człowiek co i rusz powoływał się na badania "najlepszego polskiego seksuologa". Wyniki tych badań wskazywały, że tzw. "metoda kalendarzykowa" jest najskuteczniejszą procentowo metodą antykoncepcji (czy też planowania rodziny). Nie muszę CI mówić, że nazwisko tego autorytetu nie brzmiało Wisłocka, Lew-Starowicz ani Depko. Mało tego słyszałem je wtedy po raz pierwszy i ostatni.


ty piszesz o najpopularniejszych a on mówił o najlepszym.

czy najpopularniejsza piosenkarka jest najlepsza??
czy najpopularniejszy aktor jest najlepszy??
nie mnie oceniać, ale śmiem wątpić
itd itp :D

Awatar użytkownika
metal
Site Admin
Posty: 3362
Rejestracja: pn sie 23, 2004 5:01 pm
Lokalizacja: http://www.Hutnik.krakow.pl
Kontakt:

Postautor: metal » czw maja 14, 2009 7:22 pm

birkut: Zwracam honor.
Nie byłem świadomy podziału stowarzyszeń lekarskich na pro i antyhomosiowe.

Jeśli chodzi o seksuologów to zdaje mi się (choć to nie jest pewne) że sławę zdobywają tylko ci najlepsi. Co nie zmienia faktu, że poza wymienioną przeze mnie trójką nie znam żadnego innego seksuologa co czyni mnie niezdolnym do dyskusji w tej materii. Życzę jednak zarówno Tobie jak i sobie, żebyśmy z ich usług nie musieli korzystać nigdy :)
ObrazekStaram się pisać poprawnie po polsku!

Awatar użytkownika
WJ
Posty: 123
Rejestracja: śr sie 25, 2004 7:43 pm
Lokalizacja: z domu

Postautor: WJ » pt maja 15, 2009 3:50 pm

"Na dobre i na złe i w każdej lidze. Zawsze będziemy tam, gdzie oni będą grać"

Awatar użytkownika
metal
Site Admin
Posty: 3362
Rejestracja: pn sie 23, 2004 5:01 pm
Lokalizacja: http://www.Hutnik.krakow.pl
Kontakt:

Postautor: metal » pt maja 15, 2009 3:59 pm

Pewnie zdziwi to wielu, ale podoba mi się to zestawienie logicznych argumentów. Nieco bardziej wiarygodnie i poważnie by to wyglądało, gdyby usunąć takie kwiatki:
Zawsze i wszędzie występuje grupa złodziei, kidnaperów, sutenerów, zabójców, narkomanów, oszustów, śmierdzących brudasów, pijaków itp. Lecz nie daje to podstaw, by akceptować takie zachowania.


No i niestety punkt 6 nie jest do przyjęcia przez większość z wpisujących się w tym temacie - stoi w jawnej sprzeczności z badaniami dra Camerona.
ObrazekStaram się pisać poprawnie po polsku!

Awatar użytkownika
Glebi_NH_WJ
Posty: 275
Rejestracja: wt mar 20, 2007 5:43 pm
Lokalizacja: Wola Justowska

Postautor: Glebi_NH_WJ » pt maja 15, 2009 7:28 pm

A ja jeszcze raz zapraszam wszystkich ktorzy chcieliby pokazac swoj sprzeciw peda . Zbiórka jutro o godz.13 na rynku glownym przy kosciele sw. Wojciecha przy wlocie ulicy Grodzkiej .

Pozdro
TYLKO POLSKA

Awatar użytkownika
Raven
Posty: 462
Rejestracja: czw sie 26, 2004 10:52 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: Raven » sob maja 16, 2009 7:49 am

"Tabu - nowe spojrzenie na homoseksualizm w futbolu" - to nowa produkcja niemieckiej telewizji ZDF, która zostanie wyemitowana 19 maja. Rolę czarnego charakteru (żeby nie powiedzieć homofoba) pełni w filmie... Zbigniew Boniek - donosi "Dziennik". W produkcji niemieckiej telewizji występują oprócz Bońka inni znani piłkarze - Luca Toni i Hernan Crespo, oraz trenerzy - Christoph Daum i Louis van Gaal. Wszyscy oni są przedstawieni jako osoby wspierające gejów ze świata piłki nożnej.

Daum pełni rolę homofoba nawróconego. Kiedyś dał do zrozumienia, że dla niego gej równa się pedofil. - Zostałem wtedy źle zrozumiany. Teraz ważne jest, aby piłkarze obu orientacji darzyli się wzajemnym szacunkiem - mówi.

Luca Toni, ulubieniec homoseksualistów, uważa, że nie ma dla niego znaczenia orientacja jego kolegi z zespołu, byle tylko dobrze grał. Hernan Crespo żałuje, że w Europie panuje cichy zakaz dla gejów na boisku. - A przecież każdy może mieć taką seksualność, jaką uważa za właściwą.

Słynny Paolo Rossi, król strzelców MŚ w 1982 roku, zapewnia, że gdyby mógł stworzyłby drużynę złożoną z gejów tak dobrą, że zdobyłaby mistrzostwo. Homoseksualizm to jednak wielkie tabu w futbolowym świecie, więc znani piłkarze boją się ujawnić swoją orientację.

Zbigniew Boniek, jedna z największych legend polskiej piłki, pełni w filmie rolę tego złego. - Wiem, że w dzisiejszych czasach można mówić absolutnie o wszystkim, ale czuję się dziwnie nawet wtedy, gdy myślę o czymś takim jak małżeństwa ludzi tej samej płci - mówi.

- Nie interesuje mnie, czy piłkarz jest gejem, czy nie, ale im więcej kurzu się podnosi przy mówieniu o tym, tym ja bardziej się od tego dystansuję. Kto powiedział, że musimy wszystko akceptować? Że musimy uczyć o wszystkim nasze dzieci? - dodaje.

Zapytany o film Boniek mówi, że to prowokacja, że on tak naprawdę do gejów nic nie ma. Przyznaje jednak, że jest tradycjonalistą. - Nawet jak będę miał po tym filmie cały tłum gejów przeciwko sobie, to jakoś to przeżyję. G... mnie to obchodzi.

za www.wp.pl

Awatar użytkownika
birkut
Posty: 938
Rejestracja: sob lut 09, 2008 3:10 pm

Postautor: birkut » sob maja 16, 2009 10:47 pm


Awatar użytkownika
birkut
Posty: 938
Rejestracja: sob lut 09, 2008 3:10 pm

Postautor: birkut » sob maja 16, 2009 10:55 pm

metal pisze:Jeśli chodzi o seksuologów to zdaje mi się (choć to nie jest pewne) że sławę zdobywają tylko ci najlepsi. Co nie zmienia faktu, że poza wymienioną przeze mnie trójką nie znam żadnego innego seksuologa co czyni mnie niezdolnym do dyskusji w tej materii. Życzę jednak zarówno Tobie jak i sobie, żebyśmy z ich usług nie musieli korzystać nigdy :)

różnie jest z tą sławą
był taki sławny polski psychoterapeuta Andrzej Samson. Jak dla mnie miał zbyt kontrowersyjne metody leczenia dzieci.
:roll:

Awatar użytkownika
metal
Site Admin
Posty: 3362
Rejestracja: pn sie 23, 2004 5:01 pm
Lokalizacja: http://www.Hutnik.krakow.pl
Kontakt:

Postautor: metal » ndz maja 17, 2009 10:38 am

Niestety (a może na szczęście) nie miałem okazji się o nich przekonać, ale wierzę na słowo :P
ObrazekStaram się pisać poprawnie po polsku!

BIMBER
Posty: 1164
Rejestracja: wt sie 24, 2004 11:47 am
Lokalizacja: KRAKÓW

Postautor: BIMBER » pn maja 18, 2009 9:28 am


Awatar użytkownika
birkut
Posty: 938
Rejestracja: sob lut 09, 2008 3:10 pm

Postautor: birkut » pt maja 22, 2009 11:00 pm

Wśród dyrektyw, jakimi w ramach biegunki legislacyjnej Komisja Europejska bluzga na Europę, są również dyrektywy nakazujące przeciwdziałanie tak zwanej „homofobii”. Jak wiadomo, wśród ludzi normalnych istnieją również i tacy, którzy swoje potrzeby seksualne zaspokajają w sposób wynaturzony. Dopóki ta sprawa traktowana jest jako ściśle prywatna, nie ma żadnego problemu prawnego, oczywiście z wyjątkiem sytuacji, gdzie w grę wchodzi przemoc i podstęp. Wynika to z przyjętej postawy tolerancji.

Tolerancja pochodzi od łacińskiego słowa „tolere”, które oznacza „znoszenie”. Polega ona zatem na cierpliwym znoszeniu czegoś, czego nie pochwalam, czym się np. brzydzę, co nawet uważam za niebezpieczne – w imię jakiejś wyższej racji, na przykład – pokoju społecznego. Ale nie znaczy to wcale, że moja cierpliwość nie ma granic. Taką granicą, poza którą cierpliwość już mnie nie obowiązuje, jest próba narzucenia mi akceptacji czegoś, czego z takich czy innych powodów zaakceptować nie chcę lub nie mogę.

Otóż wśród osób zaspokajających swoje potrzeby na modłę homoseksualną pojawiła się grupa swego rodzaju fundamentalistów, opanowanych poczuciem misji. Ci fanatycy próbują uczynić kwestię z natury należącą do sfery ściśle prywatnej, centralną kwestią polityczną. Dlatego, w odróżnieniu od zwyczajnych homoseksualistów, którzy żadnego poczucia misji nie mają i swoich upodobań nikomu nie chcą narzucać, tych fanatyków nazywam sodomitami – czerpiąc tę nazwę z opisu wizyty wysłanników Pana Boga u Lota w biblijnej Sodomie. Jak pamiętamy, tamtejsi sodomici usiłowali dokonać na nich homoseksualnego gwałtu – zupełnie tak samo, jak obecnie na nas wszystkich. Dlatego nazwa „sodomici” jest określeniem adekwatnym i ścisłym.

Problem polega na tym, że dyrektywy Komisji Europejskiej w tej sprawie zmierzają do doprowadzenia nas do stanu bezbronności wobec roszczeń sodomitów. Szermując pojęciem „homofobii”, która oznacza każdą próbę sprzeciwu wobec zuchwalstwa sodomitów, Komisja Europejska domaga się, by „homofobia” została uznana w państwach członkowskich Unii Europejskiej za przestępstwo ścigane z urzędu. Spełnienie tych oczekiwań oznaczałoby poddanie całych europejskich narodów nieznośnej tyranii hałaśliwej i bezczelnej mniejszości.

Nie ma oczywiście najmniejszego powodu, żeby się na to godzić i z tym większym zdumieniem czytamy z tym kontekście w opracowaniu dra Janusza Kochanowskiego, że „traktat akcesyjny oraz traktaty europejskie stanowią od 1 maja 2004 roku niezwykle istotne źródło wolności i praw jednostek w naszym państwie.” Szanowny Panie Doktorze! To chyba jakieś żarty?

Mówił Stanisław Michalkiewicz
całość na:
http://www.michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=777

Awatar użytkownika
Raven
Posty: 462
Rejestracja: czw sie 26, 2004 10:52 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: Raven » pn maja 25, 2009 9:54 am

Nie popierasz gejów? Jesteś upośledzony

Sprzeciwiasz się adopcji dzieci przez pary homoseksualne? To znaczy, że jesteś upośledzony. Tak przynajmniej twierdzi w swojej broszurze brytyjska agencja rządowa. "Upośledzonymi homofobami" są więc m.in. Kościół rzymskokatolicki, Kościół anglikański oraz konserwatywni posłowie.
Brytyjskie Stowarzyszenie ds. Adopcji i Rodzin Zastępczych, które jest finansowane przez rząd Wielkiej Brytanii, nazwało "upośledzonymi homofobami" wszystkich, którzy nie są w stanie zaaprobować pomysłu adopcji dziecka przez parę gejów lub lesbijek. Stwierdzenie takie pojawiło się w broszurze pt. Różowy przewodnik po adopcji dla lesbijek i gejów.

Pary homoseksualne, które pragną zaadoptować dziecko mogą w niej przeczytać "Nie martw się o społeczeństwo. Dzieci potrzebują dobrych rodziców o wiele bardziej niż upośledzeni homofobowie pretekstu do narzekania, nie pozwól więc, aby obawy przed reakcją społeczeństwa zagłuszyły twoje pragnienia i utrudniły stworzenie dziecku kochającego, opiekuńczego domu".

Ulotka została napisana przez Nicolę Hill, byłą redaktorkę dziennika "Guardian" i zdeklarowaną lesbijkę. Brytyjskie Stowarzyszenie ds. Adopcji i Rodzin Zastępczych dostaje od rządu rocznie 6 milionów funtów.

za : niezależna.pl

pawelhks
Posty: 474
Rejestracja: śr kwie 27, 2005 8:53 pm
Lokalizacja: OGRODOWE HKS

Postautor: pawelhks » pn maja 25, 2009 1:09 pm

bedac pare dni temu w Londynie bylem mimowolnym swiadkiem slubu lesbijskiego. przepraszam, ale nie jestem tak nowoczesny, by to zaakceptowac.

Awatar użytkownika
birkut
Posty: 938
Rejestracja: sob lut 09, 2008 3:10 pm

Postautor: birkut » sob cze 13, 2009 9:58 pm

mądrego to aż miło posłuchać:

TVN24, PH/21:47
Ostre słowa na temat gejów i "homosiów"

- Ile? Ilość "homosiów" każdym kraju to góra 1,5 procenta! – powiedział w TVN 24 Janusz Korwin-Mikke odpowiadając na stwierdzenie Roberta Biedronia, który powiedział, że w Polsce żyją dwa miliony osób homoseksualnych.
- Czuję się obrażony – odpowiedział natychmiast Korwinowi-Mikkemu Biedroń.

- Po polsku mówię, nie po angielsku – replikował Mikke.

- Neutralnym słowem w Polsce jest słowo "gej", a nie takie słowa jakich używa pan Korwin-Mikke – powiedział Biedroń.

- Geje to banda chamów importowanych z zagranicy. To ludzie, którzy za pieniądze z zagranicy chcą rozbijać społeczeństwo. Znam wielu "homosiów", żaden z nich nie mówi, że jest normalny, tylko że jest wyjątkowy – ocenił Korwin-Mikke. - Nie można robić ze swej orientacji skandalu na ulicy – dodał.

W odpowiedzi Biedroń stwierdził, że parady równości nie mają na celu wywołania skandalu. Jak dodał, edukacja w polskich szkołach jest nieodpowiednia. - Gdyby zmienić sposób edukacji, to nikt nie obawiałby się osób homoseksualnych – stwierdził Biedroń. W jego opinii, wiedza na temat homoseksualizmu jest opóźniona o 20 lat.

- Jak nie ma dwóch płci to nie "płciowości". Jeśli mamy jedną płeć w związku, to nie może być mowy o małżeństwie – przypomniał polityk UPR.

Biedroń zapowiedział, że środowiska homoseksualne wystąpią z inicjatywą do Sejmu, dzięki której podejmą walkę na rzecz zmiany kodeksu karnego pod katem wprowadzenia kar za obrażanie osób o orientacji homoseksualnej.

http://wiadomosci.onet.pl/1989307,11,item.html

krowodrzaHKS
Posty: 816
Rejestracja: czw sty 19, 2006 4:13 pm
Lokalizacja: krowodrza

Postautor: krowodrzaHKS » ndz cze 14, 2009 10:14 pm

birkut pisze:mądrego to aż miło posłuchać:

TVN24, PH/21:47
Ostre słowa na temat gejów i "homosiów"

- Ile? Ilość "homosiów" każdym kraju to góra 1,5 procenta! – powiedział w TVN 24 Janusz Korwin-Mikke odpowiadając na stwierdzenie Roberta Biedronia, który powiedział, że w Polsce żyją dwa miliony osób homoseksualnych.
- Czuję się obrażony – odpowiedział natychmiast Korwinowi-Mikkemu Biedroń.

- Po polsku mówię, nie po angielsku – replikował Mikke.

- Neutralnym słowem w Polsce jest słowo "gej", a nie takie słowa jakich używa pan Korwin-Mikke – powiedział Biedroń.

- Geje to banda chamów importowanych z zagranicy. To ludzie, którzy za pieniądze z zagranicy chcą rozbijać społeczeństwo. Znam wielu "homosiów", żaden z nich nie mówi, że jest normalny, tylko że jest wyjątkowy – ocenił Korwin-Mikke. - Nie można robić ze swej orientacji skandalu na ulicy – dodał.

W odpowiedzi Biedroń stwierdził, że parady równości nie mają na celu wywołania skandalu. Jak dodał, edukacja w polskich szkołach jest nieodpowiednia. - Gdyby zmienić sposób edukacji, to nikt nie obawiałby się osób homoseksualnych – stwierdził Biedroń. W jego opinii, wiedza na temat homoseksualizmu jest opóźniona o 20 lat.

- Jak nie ma dwóch płci to nie "płciowości". Jeśli mamy jedną płeć w związku, to nie może być mowy o małżeństwie – przypomniał polityk UPR.

Biedroń zapowiedział, że środowiska homoseksualne wystąpią z inicjatywą do Sejmu, dzięki której podejmą walkę na rzecz zmiany kodeksu karnego pod katem wprowadzenia kar za obrażanie osób o orientacji homoseksualnej.

http://wiadomosci.onet.pl/1989307,11,item.html


http://www.youtube.com/watch?v=TMroyVCjpN4&feature=channel
http://www.youtube.com/watch?v=1VfWul6ChmQ&feature=channel_page
raval pisze:Nasz klub jest kurwa zajbisty kocham go, kurwa ale patologia, ja pierdole

Obrazek