Baraż o awans do II ligi

Tematy piłkarskie (do 2010 r.)

Moderatorzy: dUfio, majlech

huteusz
Posty: 4273
Rejestracja: śr maja 25, 2005 2:17 pm
Lokalizacja: Śródmieście
Kontakt:

Postautor: huteusz » sob cze 13, 2009 11:06 am

Jak tu pojechać na wyjazd... :( Nie da rady... a tak bym chcial.

Awatar użytkownika
Aldaris
Posty: 1837
Rejestracja: czw gru 14, 2006 9:49 pm
Lokalizacja: République du Niger

Postautor: Aldaris » sob cze 13, 2009 11:15 am

Czasami z nudów przeglądam forum Jezioraka i innych polskich klubów. Nie tak dawno, w derbach regionu ze Stomilem Olsztyn (mocna kosa z jednej, jak i drugiej strony), goście dostali 350 biletów. Było ich zresztą o wiele więcej.
"Mnie sprawy tych dzikusów nie obchodzą. Ja jestem chrześcijaninem" - Zakari Lambo

Oro
Posty: 463
Rejestracja: czw paź 14, 2004 9:22 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: Oro » sob cze 13, 2009 11:22 am

Fatalne losowanie biorąc pod uwagę stan finansów klubu: kasa pusta, a trzeba wysłać juniorów do Szczecina, teraz seniorów do Iławy. Logiczne jest, że aby myśleć o jakiejś walce w rewanżu trzeba by piłkarzy wysłać dzień wcześniej, tylko za co? Nikt baraży nie zamierza odpuszczać, ale tak łatwo, jak tu niektórzy piszą, na pewno nie będzie. Tym razem, wyjątkowo, jestem umiarkowanym pesymistą...

krystianNH
Posty: 237
Rejestracja: sob sty 15, 2005 12:29 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: krystianNH » sob cze 13, 2009 11:41 am

taki sam hurraoptymizm jak tu panuje rowniez i na ich forum:

"
Wydawaloby sie, ze mamy najlatwiejszego przeciwnika, poniewaz jest to jedyny zaspol z trzeciego miejsca(Korona II Kielce nie moze grac w barazach).Bilans meczow na wyjezdzie maja niezaciekawy
Mimo wszystko trzeba zagrac te mecze niezwykle skoncentrowanym.
Cieszy mnie to, iz nie trafilismy na Huragan!!!
Ale Huragan z Okocimskim chyba bez szans Smile" :lol:
::::....Hutnik KRAKÓW....::::

nokaut
Posty: 82
Rejestracja: pn lip 04, 2005 11:29 pm

Postautor: nokaut » sob cze 13, 2009 11:46 am

Panowie juz nie robice z nas takich biedaków, nocleg z wyżywieniem to 100zl od osoby wiec jakies 2000 za cala druzyne plus trenerzy, reszta moze dojechac w dniu meczu. Prezes jak i inni czlonkowie rady maja teraz mozliwosc sie wykazania. Jak im zalezy na tych barazach i na klubie to taka kwote moga wylozyc z wlasnej kieszeni.

Pofatygowalem sie troszeczke:) i znalazlem Naszym kopaczom przyzwoite warunki
http://www.szukamnoclegu.pl/oferta,osro ... ,5026.html

lub

http://www.eholiday.pl/noclegi-bo0959.html (stadion piłkarski - 150m)
Ostatnio zmieniony sob cze 13, 2009 11:55 am przez nokaut, łącznie zmieniany 1 raz.
Wiara Czyni Cuda
Hutnik NovaHuta

huteusz
Posty: 4273
Rejestracja: śr maja 25, 2005 2:17 pm
Lokalizacja: Śródmieście
Kontakt:

Postautor: huteusz » sob cze 13, 2009 11:54 am

nokaut pisze:wiec jakies 2000


Ja proponuje zbiórkę na nocleg - mogę sam dopłacić.
Skąd Ci klub wytrzaśnie 2000pln, jak ledwo na opłacenie prądu brakuje?

nokaut
Posty: 82
Rejestracja: pn lip 04, 2005 11:29 pm

Postautor: nokaut » sob cze 13, 2009 11:59 am

a Stąd że te ludziki w zarządzie zarabiaja po 4000PLN albo lepiej i jest ich tam z 5 lub wiecej chlopa.
Ostatnio zmieniony sob cze 13, 2009 12:05 pm przez nokaut, łącznie zmieniany 1 raz.
Wiara Czyni Cuda

Hutnik NovaHuta

Awatar użytkownika
KoKoNH
Posty: 859
Rejestracja: śr sie 30, 2006 7:24 pm
Lokalizacja: Szkolne

Postautor: KoKoNH » sob cze 13, 2009 12:01 pm

mogliby przeznaczyć na wyjazd pieniądze z biletów z meczu u siebie :) ale jak będzie trzeba to też się dołożę ;)

nokaut
Posty: 82
Rejestracja: pn lip 04, 2005 11:29 pm

Postautor: nokaut » sob cze 13, 2009 12:09 pm

oo chociazby.. albo przy wejsci na mecz u Siebie niech kazdy rzuci 1zl na nocleg i mysle ze spokojnie sie uzbiera...
Wiara Czyni Cuda

Hutnik NovaHuta

Awatar użytkownika
birkut
Posty: 938
Rejestracja: sob lut 09, 2008 3:10 pm

Postautor: birkut » sob cze 13, 2009 12:14 pm

Oro pisze:Fatalne losowanie biorąc pod uwagę stan finansów klubu: kasa pusta, a trzeba wysłać juniorów do Szczecina, teraz seniorów do Iławy. Logiczne jest, że aby myśleć o jakiejś walce w rewanżu trzeba by piłkarzy wysłać dzień wcześniej, tylko za co? Nikt baraży nie zamierza odpuszczać, ale tak łatwo, jak tu niektórzy piszą, na pewno nie będzie. Tym razem, wyjątkowo, jestem umiarkowanym pesymistą...


"biorąc pod uwagę stan finansów klubu" módlmy się żebyśmy nie awansowali.
a tak poważnie to prezesiki mają pole do popisu.
ew w II lidze takich wyjazdów bedzie więcej.
jak sie tu nie sprawdzą to fora ze... SS

Gryzu
Posty: 320
Rejestracja: pt lip 21, 2006 12:28 am
Lokalizacja: Kraków

Postautor: Gryzu » sob cze 13, 2009 12:22 pm

A tak pozatym losowanie było ustawione i wszystkie pary się sprawdziły podziękowania dla informatora.
GLOBE TROTTERS 2002
Obrazek

Oro
Posty: 463
Rejestracja: czw paź 14, 2004 9:22 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: Oro » sob cze 13, 2009 12:23 pm

KoKoNH pisze:mogliby przeznaczyć na wyjazd pieniądze z biletów z meczu u siebie :) ale jak będzie trzeba to też się dołożę ;)


Nie wiem, czy mecz z Unią zarobił na wyrównanie kosztów organizacji, a Ty mówisz, żeby przeznaczać nadwyżki z biletów... Tylko skąd je wziąć?

nokaut: jak taki hojny jesteś z czyjegoś, to może sam rzuć dwa tysiące, skoro to tak niewiele.

birkut: taki jesteś kozak? Zapraszam do gabinetu "prezesika", załatwię Ci, że dostaniesz jeden dzień, żeby się wykazać, zobaczysz, jakie to "miody", może zmądrzejesz

Tomek83
Posty: 796
Rejestracja: śr lis 12, 2008 10:29 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: Tomek83 » sob cze 13, 2009 12:24 pm

Coś czułem ze bedzie to Jeziorak, wszystko bedzie zalezało od meczu u siebie jak bedzie im zalezało na awansie to powinni ich przejsc.
Tomek83

nokaut
Posty: 82
Rejestracja: pn lip 04, 2005 11:29 pm

Postautor: nokaut » sob cze 13, 2009 12:27 pm

Oro tu nie chodzi o to zeby z cudzego. Jest czas i miejsce by zarzad pokazal ze zalezy mu na klubie a nie tylko na wlasnym porfelu. Bo przez ostatnie lata nie wiem czy zauwazyles ale leca w delikatnego CH**
Wiara Czyni Cuda

Hutnik NovaHuta

Oro
Posty: 463
Rejestracja: czw paź 14, 2004 9:22 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: Oro » sob cze 13, 2009 12:35 pm

nokaut pisze:Oro tu nie chodzi o to zeby z cudzego. Jest czas i miejsce by zarzad pokazal ze zalezy mu na klubie a nie tylko na wlasnym porfelu. Bo przez ostatnie lata nie wiem czy zauwazyles ale leca w delikatnego CH**


Co się działo przez ostatnie lata to ja wiem, ale co ma z tym wspólnego nowy prezes urzędujący od dwóch tygodni? Znajdź sobie temat, gdzie metal dzieli się wrażeniami z rozmowy z nowym prezesem, może będziesz miał lepszy obraz. I dlaczego niby zarząd ma za cokolwiek płacić, jeśli prezes i wiceprezes (dwóch ludzi, nie pięciu) są takimi samymi pracownikami klubu/spółki jak piłkarze, trenerzy czy porządkowi? Niech płaci właściciel, przecież Hutnik nie jest niczyj...