Hutnik-Jeziorak (baraż o awans do II ligi) 17.06.09 godz. 17

Tematy piłkarskie (do 2010 r.)

Moderatorzy: dUfio, majlech

HKS1978
Posty: 1759
Rejestracja: śr kwie 15, 2009 6:34 pm

Postautor: HKS1978 » czw cze 18, 2009 2:27 pm

tommyl pisze:
snuff pisze:Nie wiem dlaczego nikt tego nie zauważa ale najlepszym zawodnikiem Hutnika jest Adrian Jurkowski - jak nie awansujemy gość od przyszłego sezonu będzie pewnie grał co najmniej w 1 lidze jak nie w ekstraklasie,już o niego pytają.



No nie wiem - parę dziurek dostał od drągala z Jezioraka :)


Adrian zagrał ok w drugiej połówce.W pierwszej dwie siaty od Figurskiego i dwie żółte dla Niechciała i Pyciaka za faule taktyczne.
Więc nie przesadzajmy z tym najlepszym zawodnikiem.
Ale to największy talent jaki obecnie mamy(17 lat!)
Z tej mąki będzie chleb- szkoda że najpewniej niedługo już nie dla Hutnika....

Porter_HKS
Posty: 553
Rejestracja: ndz kwie 10, 2005 10:15 am

Postautor: Porter_HKS » czw cze 18, 2009 2:45 pm

Porter_HKS pisze:
Dark pisze:
KSH74NH pisze:kurwa nie do wiary
przeciez w kronice nawet wynki nie podali :D
wyjebie ten telewizor w pizdu a czekam jak pojebany ludzac sie ze zobacze


W sobote nie podali wyników losowania baraży. Wkurwiłem się i napisałem maila, oczywiście nie otrzymałem odpowiedzi. Dzisiaj kolejne przegięcie. Przecież to są małopolskie wiadomości sportowe !!! Porażka


List który wysłałem do TVP i TVP Kraków:

Dzisiaj odbył się najważniejszy mecz w tym roku w Nowej Hucie w którym Hutnik Kraków zmierzył się z Jeziorakiem Iława w meczu barażowym o awans do 3 ligi. Mecz zgromadził ok. 3.000 kibiców /więcej aniżeli na niejednym meczu ekstraklasowej Cracovii/.
Niestety telewizja Kraków nie uznała tego widowiska jako istotnego z punktu widzenia zainteresowania telewidzów oglądających sportowe podsumowanie dnia. I w sumie można się było tego spodziewać mając na uwadze dotychczasową formułę tego regionalnego (?) programu sportowego. Redaktorzy (?) Starowicz, Krzoska i Augustynek przekształcili ten program z programu ogólnosportowego, mającego informować widzów o najważniejszych wydarzeniach sportowych w regionie, w program informacyjny na temat dwóch klubów – Wisły i Cracovii. W celu wypełnienia czasu antenowego pokazują interesujące reportaże np. na temat występu reprezentacji leworęcznych uczniów szkoły podstawowej nr 176 w turnieju dzikich drużyn w brydżu sportowym /jako materiał wypełniający który na pewno zainteresuję redakcję proponuję udanie się z kamerą na jutrzejszy mecz piłki chińskiej, który wraz z 3 kolegami rozegramy pod sklepem spożywczym na os. Piastów/.
Ostatnio Pan redaktor (?) Starowicz przy okazji omawiania sprawy nierozegranych baraży – a jakże – przez drużynę Cracovii stwierdził, iż PZPN jest ostatnim bastionem komunizmu w Polsce. Ja twierdzę, że nie miał racji. Jest jeszcze jeden – to zespół redakcji sportowej telewizji Kraków.
Proponuję zmianę nazwy programu z Kroniki Sportowej na Kronika Wisły i Cracovii.



Odpowiedź TVP Kraków:

Szanowny Panie,

Przekazałem list zainteresowanej redakcji. Jako bezstronny obserwator pozwolę sobie jednak zauważyć, że Pańska opinia jest emocjonalna i niesprawiedliwa - z dwóch powodów.

Po pierwsze: prawdopodobnie nie zauważył Pan, że "Kronika sportowa", która do końca maja była nadawana codziennie, teraz jest na naszej antenie tylko w soboty i niedziele. Nie ma więc już w TVP Kraków audycji, która na bieżąco relacjonowałaby wydarzenia sportowe, w tym np. środowy mecz Hutnika ("Kronika" informacyjna podaje wiadomości sportowe sporadycznie i wedle swojego uznania, ewentualne pretensje można zgłosić tam). Likwidacja codziennych wiadomości sportowych to nie jest decyzja redakcji, tylko kierownictwa stacji.

Po drugie: redaktorzy Starowicz, Krzoska i Augustynek dobierają tematy w sposób, który być może Panu nie odpowiada, ale z pewnością różnorodnie - dowodem jest internetowe archiwum wydań "Kroniki sportowej" (http://ww2.tvp.pl/8944.dzialy). Nawet pobieżny przegląd tematów pozwala obalić tezę, że w programie królują Wisła i Cracovia. Stałym punktem są relacje z meczów 1. i 2. ligi piłkarskiej w różnych miastach Małopolski, nie licząc innych dyscyplin sportu.

Zachęcam Pana do analizy i spokojnego zweryfikowania swojej - krzywdzącej w moim przekonaniu - opinii.

Awatar użytkownika
Michas
Posty: 934
Rejestracja: sob kwie 02, 2005 3:07 pm
Lokalizacja: ze pokoju

Postautor: Michas » czw cze 18, 2009 4:10 pm

Ciężko będzie o awans. Wczorajszy mecz w naszym wykonaniu był bardzo dobry. Ale grając nawet bardzo dobrze nie potrafiliśmy pokonać Jezioraka. Mam wrażenie, że ta drużyna poprostu nie chciała zaatakować. Bronili się mądrze i osiągnęli 200% swojego planu. Piłka jest okrutna i niesprawiedliwa. Bo niestwarzając sobie nawet połowy sytuacji strzelili bramkę. Co prawda nasi powinni strzelić przynajmniej 3 bramki, a to że nie strzeleliśmy źle świadczy o naszych zawodnikach. Nie mogę dojść do siebie po tym meczu.

Co do oceny poszczególnych zawodników to najlepsi moim zdaniem byli Pyciak i przede wszystkim Hajduk. Dawno nie widziałem takiego napastnika na SS. Tabak zapierdzielał ja wół, dobry w odbiorze ale sporo niedokłdnych podań. Ma drużyna potęcjał. Mam nadzieje, że nawet jak nie awansujemy (odpukać) to utrzymają skład. Przydadzą się dwaj doświadczeni zawodnicy, bramkarz i środkowy pomocnik.

Negatywnym moim zdaniem bohaterem meczu był Tarasek. Jego czas w Hutniku powinien dobiec końca. Turbasa przy golu też się nie popisał. Dostał bramę w swój róg.

Reasumując mam nadzieje, że ten Jeziorak jest taki słaby jak to wczoraj pokazał bo jeżeli tak jest to o wynik jestem spokojny ale wydaje mi się jednak, że oni poprostu grali bardzo defensywnie i załatwili nas cwaniactwem i doświadczeniem.
KTO KOCHA TEN WIERZY!!!

Tomek83
Posty: 796
Rejestracja: śr lis 12, 2008 10:29 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: Tomek83 » czw cze 18, 2009 8:57 pm

Jestem załamany bramka w 90 min zjebała mi urodziny
Tomek83

raf75nh
Posty: 26
Rejestracja: śr kwie 09, 2008 11:17 pm
Lokalizacja: SKARPA NH

Postautor: raf75nh » czw cze 18, 2009 11:12 pm

:(
to jest "masakra jakas" :(
siedze tu chwilke i nie dowierzam...
cholera:
sami optymisci...
ma 34 lata
na HKS-ie od 6tego roku zycia
PANOWIE/DZIECIAKI (niepotrzebne skreslic) rozumiem Wasz optymizm ale ONI nie chcieli w zaden sposob wygrac tego meczu i nie wiem co ich do tego sklonilo,
(prawa rynku ? czyli pieprznie sie jakis hipermarket na SS i bedzie kasa leciala czy cos w tym stylu...)
:(
...szkoda dalej sie "rozwodzic w temacie"
a dla "wiecznych optymistow":

http://www.youtube.com/watch?v=N_wXQuAUMlE

pozDrawiaM serdecznie i daj Boze (ktorego notabene nie ma) OBYM SIE po sobocie MYLIL...
raf75nh

Awatar użytkownika
birkut
Posty: 938
Rejestracja: sob lut 09, 2008 3:10 pm

Postautor: birkut » pt cze 19, 2009 12:44 am

HKS1978 pisze:W pierwszej dwie siaty od Figurskiego i dwie żółte dla Niechciała i Pyciaka za faule taktyczne.

Niechciał nie dostal czasem kartki za odkopnięcie piłki??

i z tymi zmarnowanymi sytuacjami to nieprzesadzajmy. Przewagę mieliśmy dużą, ale ile było setek?? jedna, dwie???
Niewykorzystane sytuacje to były w meczu Hutnik-Lechia który też (nota bene) sie skończył 1-1

Awatar użytkownika
jarkonh
Posty: 1055
Rejestracja: czw maja 01, 2008 4:45 pm
Lokalizacja: Obecnie Stoki, wcześniej BW

Postautor: jarkonh » pt cze 19, 2009 1:17 am

birkut pisze:Niechciał nie dostal czasem kartki za odkopnięcie piłki??


dokładnie właśnie za to dostał :)

OrlO
Posty: 395
Rejestracja: pn lis 06, 2006 8:21 am

Postautor: OrlO » pn cze 22, 2009 2:27 pm


Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3900
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » pn cze 22, 2009 7:28 pm

OrlO pisze:http://www.tvilawa.hostit.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=178&Itemid=17


Wie ktoś jak ściągnąć ten filmik?

W ogóle to, nie ma na nim gola ze spalonego, nie ma pokazane jak nasi walczyli do samego końca, często spod lini autowej wyłuskując piłkę, nie ma też jak Świątek zakręcił jednym z piłkarzy gości... Taki jakiś okrojony ten filmik :?