Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Byli piłkarze z Suchych Stawów

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.hutnik.krakow.pl Strona Główna -> NOWY HUTNIK 2010
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 123, 124, 125  Następny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Junior

PostWysłany: Czw Cze 30, 2005 12:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oro napisał:
Marcin napisał:

Wojnecki został zwolniony z arki

To do nas go!!

ciekawe czy każda informacja o tym że jakiś Nasz były zawodnik jest/ma byc wolny będzie kończyła się tematem jego powrotu. dyskusją zę fajnie by było a na końcu pytaniami "nie wiecie co z .....? przychodzi w końcu do Nas?"
Oro

PostWysłany: Czw Cze 30, 2005 6:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wszczynam zadnej dyskusji, wyrazam tylko swoje pobozne zyczenie, a zarzad gdyby byl sprytniejszy, to moze by sie chociaz zainteresoiwal takimi zawodnikami. A uwazam,ze bylby nas wzmocnil...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Robin

PostWysłany: Czw Cze 30, 2005 6:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkie powroty byłych naszych zawodników okazały się być niewypałem: Lambo, Stolarz.

A co do Koźmińskiego to racja - od takich sponsorów zachowaj nas Panie.
Powrót do góry
HDS

PostWysłany: Pon Lip 11, 2005 6:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
raval

PostWysłany: Sro Lip 13, 2005 12:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czyli Sermak był jednak w naszym zasięgu nawet nie jako trener, ale jako piłkarz Smile
Powrót do góry
MUSTAFA PL

PostWysłany: Sro Lip 13, 2005 9:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam pytania o byłego .... legioniste . wiem że tu można sie pytać o byłych Hutników , ale gdzie miałem wrzucić ten post jak nie tu .

chodzi mi o Kennetha Zeigbo .

W 1997 r. przeszedł z legi do venezi za 1,7 mln. dolarów .
Może wiecie co się z nim teraz dzieje .

z góry dzięki Wink
Łukasz

PostWysłany: Czw Lip 14, 2005 2:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sezonie 2003/04 grał w AC Belluno 1905 liga włoska serie C2 A, a więc kariery to raczej nie zrobił.

PostWysłany: Czw Lip 14, 2005 4:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

FC Nuernberg namawia do odejścia Tomasza Hajto, a FC Kaiserslautern ma dość Kamila Kosowskiego. Problem w tym, że żaden klub ich nie chce.

Nie ma w Norymberdze przyszłości dla Hajty. Nie widzę go w składzie. Choć pracuje na treningach z godnym podziwu zaangażowaniem, nic mu to nie pomoże - oświadczył trener FC Nuernberg, Wolfgang Wolf. I choć pozwala 62-krotnemu reprezentantowi Polski trenować z drużyną, nie wystawia go w sparingach.

Kontrakt Polaka z klubem wygasa za rok. Władze FC Nuernberg nie chcą mu jednak płacić pieniędzy do czerwca i wolą, żeby odszedł za niewielkie odstępne lub nawet za darmo. - Problem w tym, że nie ma chętnych w Bundeslidze, a w 2. Bundeslidze pewnie ich nie stać, żeby spełnić wymagania Hajty - mówi dziennikarz "Kickera" Christian Biechele. - W ubiegłym tygodniu Polak był w Austrii na rozmowach z Admirą Wacker Moedling, ale do zawarcia umowy nie doszło. Interesują się nim podobno dwaj beniaminkowie ligi francuskiej - Nancy i Troyes, ale na razie konkretów nie ma.

Hajto rozegrał w ubiegłym sezonie Bundesligi 17 spotkań. Według Biechele, stracił miejsce w składzie po tym, jak w lutym skrytykował publicznie Wolfa. - Klub uznał, że zaszkodził tą krytyką głównie kolegom, ukarał go grzywną i odsunął od składu. Z powodu problemów kadrowych zagrał w końcówce parę meczów, ale po sezonie Wolf mu powiedział, że nie widzi dla niego miejsca w klubie - mówi dziennikarz "Kickera".
Powrót do góry
Junior

PostWysłany: Czw Lip 14, 2005 10:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To miał być temat o byłych pilkarzach z SS ( wiem że Hajto sie zalicza ) ale o Zeigbo gdzieś do kogla mozna wrzucic jak sie nie wie gdzie
HDS

PostWysłany: Pon Lip 18, 2005 10:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Artur Prokop podpisal umowe z Górnikiem Zabrze
Powrót do góry
raval

PostWysłany: Pon Lip 18, 2005 11:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

On jeszcze żyje? Shocked hehe jakoś głos u nim zaginął Smile ...on to miał wolne Rolling Eyes Confused
Powrót do góry
HDS

PostWysłany: Sro Lip 20, 2005 7:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Testowany przez Górnika Łęczna Moussa Yahaya naderwał mięsień czworogłowy uda. Potwierdziły to poniedziałkowe badania w warszawskiej Carolina Medical Center. - Tym samym czeka go przynajmniej miesięczna przerwa w treningach - informuje szkoleniowiec pierwszoligowca Bogusław Kaczmarek. - O tym, czy Moussa pozostanie u nas, zadecydujemy pod koniec tygodnia. Teraz przynajmniej wiem, dlaczego zatracił swój największy atut - szybkość. Sam zawodnik, na którego padło podejrzenie, że zataił przed sztabem szkoleniowym Górnika uraz, stara się usprawiedliwiać. - Myślałem, że ból przejdzie. Robiłem okłady z lodu. Przecież trenowałem i grałem na obozie w Austrii... - tłumaczy czarnoskóry napastnik....
Powrót do góry
HDS

PostWysłany: Wto Lip 26, 2005 6:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trener Southampton Harry Redknapp jest zadowolony z postawy Tomasza Hajto, ale to obrońca West Bromwich Albion Darren Purse jest pierwszy na liście jego życzeń.

- Hajto pokazuje się z bardzo dobrej strony, zwłaszcza jego występ w pierwszym meczu był imponujący. Ale przejdzie do "Świętych" dopiero wtedy, jeśli Redknappowi nie uda się kupić Darrena Purse'a - mówi dziennikarz lokalnego "The Southern Daily Echo" Adam Leitch. - WBA przyjęło już ofertę za Anglika w wysokości 1 mln funtów, jednak taką samą kwotę wyłożyli działacze Cardiff City i to najprawdopodobniej z tym klubem podpisze kontrakt Purse. - Wątpię, żeby klub zatrudnił obu obrońców. Wszystko będzie jasne w ciągu kilku dni - dodał Leitch.

Hajto ma jeszcze przez rok ważny kontrakt z niemiecką Norymbergą, ale szefowie tego klubu z chęcią pozbyliby się 62-krotnego reprezentanta Polski, który w minionym sezonie zmagał się z kontuzjami, grał bardzo słabo i kłócił się z trenerem. Stracił też miejsce w reprezentacji Polski.
Powrót do góry
suchystaw50

PostWysłany: Wto Lip 26, 2005 7:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

więcej.

Ostatnio zmieniony przez suchystaw50 dnia Czw Gru 29, 2005 9:48 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
snuff

PostWysłany: Sob Lip 30, 2005 6:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Darek Kołodziej zadebiutował w Podbeskidziu. Rozegrał 90 minut. +żółta kartka
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.hutnik.krakow.pl Strona Główna -> NOWY HUTNIK 2010 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 123, 124, 125  Następny
Strona 2 z 125

Skocz do: