Byli piłkarze z Suchych Stawów

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

Junior
Posty: 1231
Rejestracja: pt sie 27, 2004 7:59 pm

Postautor: Junior » czw cze 30, 2005 1:03 am

Oro pisze:
Marcin pisze:Wojnecki został zwolniony z arki

To do nas go!!


ciekawe czy każda informacja o tym że jakiś Nasz były zawodnik jest/ma byc wolny będzie kończyła się tematem jego powrotu. dyskusją zę fajnie by było a na końcu pytaniami "nie wiecie co z .....? przychodzi w końcu do Nas?"
"Hutniczy chłopie bądź na Topie"

Oro
Posty: 463
Rejestracja: czw paź 14, 2004 9:22 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: Oro » czw cze 30, 2005 7:10 pm

Nie wszczynam zadnej dyskusji, wyrazam tylko swoje pobozne zyczenie, a zarzad gdyby byl sprytniejszy, to moze by sie chociaz zainteresoiwal takimi zawodnikami. A uwazam,ze bylby nas wzmocnil...

Awatar użytkownika
Robin
Posty: 211
Rejestracja: wt maja 03, 2005 9:43 am
Lokalizacja: Plac Centralny

Postautor: Robin » czw cze 30, 2005 7:42 pm

Wszystkie powroty byłych naszych zawodników okazały się być niewypałem: Lambo, Stolarz.

A co do Koźmińskiego to racja - od takich sponsorów zachowaj nas Panie.

Awatar użytkownika
HDS
Posty: 2394
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:15 pm
Lokalizacja: z krakoofka koło Nowej Huty

Postautor: HDS » pn lip 11, 2005 7:45 pm

Obrazek

Awatar użytkownika
raval
Posty: 754
Rejestracja: czw sie 26, 2004 6:36 pm
Lokalizacja: Centrum A

Postautor: raval » śr lip 13, 2005 1:10 am

Czyli Sermak był jednak w naszym zasięgu nawet nie jako trener, ale jako piłkarz :)

MUSTAFA PL
Posty: 577
Rejestracja: wt cze 21, 2005 7:12 pm
Lokalizacja: N-H thk

Postautor: MUSTAFA PL » śr lip 13, 2005 10:49 pm

Mam pytania o byłego .... legioniste . wiem że tu można sie pytać o byłych hutników , ale gdzie miałem wrzucić ten post jak nie tu .

chodzi mi o Kennetha Zeigbo .

W 1997 r. przeszedł z legi do venezi za 1,7 mln. dolarów .
Może wiecie co się z nim teraz dzieje .

z góry dzięki :wink:
Obrazek Hutnik DYWIZJONU 303 !
thk

Łukasz
Posty: 117
Rejestracja: czw cze 16, 2005 5:37 pm

Postautor: Łukasz » czw lip 14, 2005 3:01 am

W sezonie 2003/04 grał w AC Belluno 1905 liga włoska serie C2 A, a więc kariery to raczej nie zrobił.
Obrazek

Awatar użytkownika
HDS
Posty: 2394
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:15 pm
Lokalizacja: z krakoofka koło Nowej Huty

Postautor: HDS » czw lip 14, 2005 5:32 am

FC Nuernberg namawia do odejścia Tomasza Hajto, a FC Kaiserslautern ma dość Kamila Kosowskiego. Problem w tym, że żaden klub ich nie chce.

Nie ma w Norymberdze przyszłości dla Hajty. Nie widzę go w składzie. Choć pracuje na treningach z godnym podziwu zaangażowaniem, nic mu to nie pomoże - oświadczył trener FC Nuernberg, Wolfgang Wolf. I choć pozwala 62-krotnemu reprezentantowi Polski trenować z drużyną, nie wystawia go w sparingach.

Kontrakt Polaka z klubem wygasa za rok. Władze FC Nuernberg nie chcą mu jednak płacić pieniędzy do czerwca i wolą, żeby odszedł za niewielkie odstępne lub nawet za darmo. - Problem w tym, że nie ma chętnych w Bundeslidze, a w 2. Bundeslidze pewnie ich nie stać, żeby spełnić wymagania Hajty - mówi dziennikarz "Kickera" Christian Biechele. - W ubiegłym tygodniu Polak był w Austrii na rozmowach z Admirą Wacker Moedling, ale do zawarcia umowy nie doszło. Interesują się nim podobno dwaj beniaminkowie ligi francuskiej - Nancy i Troyes, ale na razie konkretów nie ma.

Hajto rozegrał w ubiegłym sezonie Bundesligi 17 spotkań. Według Biechele, stracił miejsce w składzie po tym, jak w lutym skrytykował publicznie Wolfa. - Klub uznał, że zaszkodził tą krytyką głównie kolegom, ukarał go grzywną i odsunął od składu. Z powodu problemów kadrowych zagrał w końcówce parę meczów, ale po sezonie Wolf mu powiedział, że nie widzi dla niego miejsca w klubie - mówi dziennikarz "Kickera".

Junior
Posty: 1231
Rejestracja: pt sie 27, 2004 7:59 pm

Postautor: Junior » czw lip 14, 2005 11:46 am

To miał być temat o byłych pilkarzach z SS ( wiem że Hajto sie zalicza ) ale o Zeigbo gdzieś do kogla mozna wrzucic jak sie nie wie gdzie
"Hutniczy chłopie bądź na Topie"

Awatar użytkownika
HDS
Posty: 2394
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:15 pm
Lokalizacja: z krakoofka koło Nowej Huty

Postautor: HDS » pn lip 18, 2005 11:59 pm

Artur Prokop podpisal umowe z Górnikiem Zabrze

Awatar użytkownika
raval
Posty: 754
Rejestracja: czw sie 26, 2004 6:36 pm
Lokalizacja: Centrum A

Postautor: raval » wt lip 19, 2005 12:10 am

On jeszcze żyje? :shock: hehe jakoś głos u nim zaginął :) ...on to miał wolne :roll: :?

Awatar użytkownika
HDS
Posty: 2394
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:15 pm
Lokalizacja: z krakoofka koło Nowej Huty

Postautor: HDS » śr lip 20, 2005 8:20 am

Testowany przez Górnika Łęczna Moussa Yahaya naderwał mięsień czworogłowy uda. Potwierdziły to poniedziałkowe badania w warszawskiej Carolina Medical Center. - Tym samym czeka go przynajmniej miesięczna przerwa w treningach - informuje szkoleniowiec pierwszoligowca Bogusław Kaczmarek. - O tym, czy Moussa pozostanie u nas, zadecydujemy pod koniec tygodnia. Teraz przynajmniej wiem, dlaczego zatracił swój największy atut - szybkość. Sam zawodnik, na którego padło podejrzenie, że zataił przed sztabem szkoleniowym Górnika uraz, stara się usprawiedliwiać. - Myślałem, że ból przejdzie. Robiłem okłady z lodu. Przecież trenowałem i grałem na obozie w Austrii... - tłumaczy czarnoskóry napastnik....

Awatar użytkownika
HDS
Posty: 2394
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:15 pm
Lokalizacja: z krakoofka koło Nowej Huty

Postautor: HDS » wt lip 26, 2005 7:44 am

Trener Southampton Harry Redknapp jest zadowolony z postawy Tomasza Hajto, ale to obrońca West Bromwich Albion Darren Purse jest pierwszy na liście jego życzeń.

- Hajto pokazuje się z bardzo dobrej strony, zwłaszcza jego występ w pierwszym meczu był imponujący. Ale przejdzie do "Świętych" dopiero wtedy, jeśli Redknappowi nie uda się kupić Darrena Purse'a - mówi dziennikarz lokalnego "The Southern Daily Echo" Adam Leitch. - WBA przyjęło już ofertę za Anglika w wysokości 1 mln funtów, jednak taką samą kwotę wyłożyli działacze Cardiff City i to najprawdopodobniej z tym klubem podpisze kontrakt Purse. - Wątpię, żeby klub zatrudnił obu obrońców. Wszystko będzie jasne w ciągu kilku dni - dodał Leitch.

Hajto ma jeszcze przez rok ważny kontrakt z niemiecką Norymbergą, ale szefowie tego klubu z chęcią pozbyliby się 62-krotnego reprezentanta Polski, który w minionym sezonie zmagał się z kontuzjami, grał bardzo słabo i kłócił się z trenerem. Stracił też miejsce w reprezentacji Polski.

suchystaw50
Posty: 476
Rejestracja: czw sty 20, 2005 12:39 am
Lokalizacja: suche stawy

Postautor: suchystaw50 » wt lip 26, 2005 8:51 pm

więcej.
Ostatnio zmieniony czw gru 29, 2005 9:48 pm przez suchystaw50, łącznie zmieniany 1 raz.
Suche Stawy-
były ryby
są piłkarze

Awatar użytkownika
snuff
Posty: 956
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 3:10 pm

Postautor: snuff » sob lip 30, 2005 7:44 pm

Darek Kołodziej zadebiutował w Podbeskidziu. Rozegrał 90 minut. +żółta kartka