Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Byli piłkarze z Suchych Stawów

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.hutnik.krakow.pl Strona Główna -> NOWY HUTNIK 2010
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 130, 131, 132, 133, 134  Następny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MISIEK72

PostWysłany: Sro Lut 19, 2020 9:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak tylko, że dziś będąc klubem z ambicjami pewnie byśmy byli bitym faworytem do awansu z takiego gniota i od razu byśmy wskakiwali na 2 poziom rozgrywkowy. W tej lidze to można bić się 10 lat o awans i co roku może wyskakiwać jakieś polskie MC z kasą z jakiejś wiejskiej dziury.
Mam tylko taka cichą nadzieję , że wyjazd do Lublina to będzie wielki hit na szczycie tabeli, a nie już tylko szczyt PJS.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
HKS1978

PostWysłany: Sro Lut 19, 2020 9:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bez kasy z PJS-a byśmy byli w czarnej dupie. Więc nie wiem czemu masz taką nadzieję. Zrozumiałbym jakbyśmy mieli jakąś alternatywę finansową w postaci wiernych rzeszy fanów wspomagających klub chociażby kupnem karnetów koszulek itp. Ale jak wiadomo tak nie jest i chyba nigdy nie było, więc... Tak czy siak za rok będziemy grać o PJS (mam nadzieję że w 2 lidze, gdzie kasa większa). A jak ktoś postanowi inaczej to jest IDIOTĄ.
Powrót do góry
MISIEK72

PostWysłany: Sro Lut 19, 2020 9:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie do końca mnie zrozumiałeś. Być może wyrażam się zbyt chaotycznie.
Mam nadzieję że stawką meczu z Motorem nie będzie już tylko PJS, czyli że będziemy jeszcze w grze o awans. Tylko tyle bo nie wierzę w awans ale chciałbym byśmy realnie walczyli do konca. Doceniam PJS i pieniądze płynące z niego w każdej lidze w jakiej przyjdzie nam grać Wink
Powrót do góry
dUfio

PostWysłany: Sro Lut 19, 2020 9:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MISIEK72 napisał:
Tak tylko, że dziś będąc klubem z ambicjami pewnie byśmy byli bitym faworytem do awansu z takiego gniota i od razu byśmy wskakiwali na 2 poziom rozgrywkowy. W tej lidze to można bić się 10 lat o awans i co roku może wyskakiwać jakieś polskie MC z kasą z jakiejś wiejskiej dziury.
Mam tylko taka cichą nadzieję , że wyjazd do Lublina to będzie wielki hit na szczycie tabeli, a nie już tylko szczyt PJS.

jakos z odpowiednikami MC najbardziej mi sie malopolsko-swietokrzyskie kluby kojarza: Nieciecza, Kolejarz, Heko, Puszcza.... zreszta ostatnio tych cudakow jakby mniej i awansowaly mocne i w miare uznane kluby: Stal, Resovia, Garbarnia, kiedys zydy, Korona, pewnie i na Motor przyjdzie w koncu pora, jak my bedziemy gotowi finansowo, kadrowo i oby infrastruktualnie to pewnie kiedys tez bedziemy bitym faworytem i nam ksztalt ligi nie przeszkodzi, poki co bronimy sie sportowo i idzie nadspodziewanie dobrze, natomiast jesli juz siedziec w 3 lidze to wole w takim ksztalcie niz jezdzac do Bodzentyna i Kajetanowa
[quote="lucero"]w cenie są pomysły innego typu niż dawanie darmowych biletów np formie zobowiązania się ze pojde zachece dam bilet. Pomysłów na organizacje meczu jest multum ale to nie ssa tutaj pomysl rowna sie planowi jego realizacji[/quote]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
MISIEK72

PostWysłany: Sro Lut 19, 2020 10:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak ulotne jest piłkarskie życie klubów widać często, szczególnie gdy budżet się opiera o jedna czy dwie firmy. Teraz padło na GKS Bełchatów. Za chwilę mogą grać niżej od nas czego im wcale nie życzę.
Powrót do góry
Emigrantt

PostWysłany: Czw Lut 20, 2020 1:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panowie więcej optymizmu w walce o awans Smile Mamy zgraną ekipę, chłopaków trzymających się razem, gdzie na papierze źle nie wyglądamy. Mając z tyłu głowy mocarstwowe plany Wieczystej to musimy awansować właśnie dziś, właśnie teraz, bo w przypadku braku awansu nie będzie takiej drużyny na następny sezon, gdzie Kwietnie wykupią nam pół drużyny.
Powrót do góry
MISIEK72

PostWysłany: Czw Lut 20, 2020 5:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bez wątpienia kadrowo na wiosnę Hutnik będzie mocny . W porównaniu z ubiegłym sezonem duża różnica. Oby starczyło na awans.
Powrót do góry
dUfio

PostWysłany: Nie Mar 01, 2020 4:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Radwanek - gol dla Garbarni juz w 3 minucie debiutu

frekwencja na tym meczu... 227 osób
[quote="lucero"]w cenie są pomysły innego typu niż dawanie darmowych biletów np formie zobowiązania się ze pojde zachece dam bilet. Pomysłów na organizacje meczu jest multum ale to nie ssa tutaj pomysl rowna sie planowi jego realizacji[/quote]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
metal
Site Admin

PostWysłany: Sro Mar 11, 2020 10:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.wykop.pl/ramka/5374917/zbliza-sie-koniec-tomasza-hajty/
MISIEK72

PostWysłany: Sro Mar 11, 2020 11:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy całej antypatii dla Tomasza H. to ktoś taki nie powinien pracować z młodzieżą http://pilkarskamafia.blogspot.com/2012/04/czesaw-michniewicz.html?m=1.
No ale nie zapominajmy że PZPN to to jeszcze lata 70- te.
O wyczynach H. wszyscy wiedzieli od lat i jakoś to nie przeszkadzało włazić mu w dupsko przez ten czas. Komentatorzy Polsatu to takie same gnidy jak inni, szczególnie ten który lubi bardziej chłopców.
Swego czasu Dziekan zachował się jak prawdziwy chłop z jajamii wyjebał jednemu z nich w zęby po czym zniknął ze studia...
Raz jeden cisnął Kowalowi po pijaku że jest zulem i jakby nie oni to by leżał w rynsztoku. Kowal nie miał tyle jaj co Dziekan
Powrót do góry
Tomek83

PostWysłany: Sro Mar 11, 2020 2:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A który to pedał?
HAMAS

PostWysłany: Sro Mar 11, 2020 9:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O ile wiem to Dziekan dostał po ryju i to dwa razy.
Powrót do góry
ksh72

PostWysłany: Sro Mar 11, 2020 11:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

HAMAS napisał:
O ile wiem to Dziekan dostał po ryju i to dwa razy.

https://pilkanozna.pl/index.php/Wydarzenia/Reprezentacja-Polski/689611-skandal-w-glasgow-kogo-uderzy-dziekanowski.html
HAMAS

PostWysłany: Czw Mar 12, 2020 8:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko się zgadza tylko Dziekan wrócił i dostał wpier...
Powrót do góry
SIMON NH

PostWysłany: Czw Mar 19, 2020 8:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://www.onet.pl/sport/przeglad-sportowy/niepelnosprawny-byly-pilkarz-rafal-kosiec-pozyczyl-pieniadze-tomaszowi-hajcie-i-czeka/l6tfpqk,0bc36c23
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.hutnik.krakow.pl Strona Główna -> NOWY HUTNIK 2010 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 130, 131, 132, 133, 134  Następny
Strona 131 z 134

Skocz do: