Konto kibiców - w ilości siła

Akcje i pomysły marketingowe.
Przetargi, reklamy, sponsoring.
Public Relations. Gorące newsy ze Sportowej S.A.

Moderatorzy: dUfio, marketing, HQSa

al1950
Posty: 268
Rejestracja: pn wrz 20, 2004 12:47 pm

Postautor: al1950 » pt lip 29, 2005 4:29 pm

Jakuza pisze: chodzi o to aby zawodnicy uwierzyli iż na prawdę można na nas liczyć.
...


nie rozumiem troche tych obaw
przeciez to chyba tym zawodnikom finansowalismy znowu nie tak dawno temu nocleg w Zamosciu
to w tej druzynie gral w tamtej rundzie oplacany przez kibicow amerykanin

zupelnie nie rozumiem dlaczego mieliby zawodnicy nie wierzyc ze w przypadku awansu kasa do nich nie trafi

bardziej sie obawiam tego ze malo bedzie chetnych zeby wplacic na ewentualna premie za wygrana z Kmita, z uwagi na pamiec o tym co sie stalo w ubieglym sezonie (po dobrych meczach na poczatku: Zamosc, HEKO) seria porazek i utrata szans na awans

al

Awatar użytkownika
PennyWise
Posty: 1335
Rejestracja: pn kwie 18, 2005 2:09 pm
Lokalizacja: spod budki z piwem;]

Postautor: PennyWise » pt lip 29, 2005 5:49 pm

Ja rozumem wszytstkie żale ludzi ze stowarzyszenia i macie racje to wasza kasa była , ale tutaj w wypadku Phla mam inne zdanie moim zdaniem fundneliście chłopakowi fajne wakacje i tyle , a to ,że wrócił pewnie dalej wierzy w swój nowochucki dream , bez napinki , pozdro dla wszystkich .
Ps.Lużna propozycja , oczywiście nie musicie się z nią zgodzić ,ale moim skromnym zdaniem SSS powinno bardziej iść w sprawy kibicowskie , a nie ciągle być kasą zapomogową pożyczkową dla piłkarzy , no , ale to tylko moja opinia , pewnie zaraz bendą kontrargumenty zapraszam do dyskusji :D :wink:
BOG Z Nami, chuj z Nimi.
Oldschool Fan

dUfio
Posty: 9070
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » pt lip 29, 2005 6:07 pm

Penny z tym ze Stowarzyszenie z załozenia jest nastawione na pomoc klubowi pod wzgledem piłkarskim (jak sama nazwa mówi "...wspierania sportu..")
Twoja propozycja bierze się zapewne z obserwacji wiekszych ekip typu Legia czy Wisła-tam faktycznie, Stowarzyszenia dbaja o sprawy kibicowskie, oprawy, wyjazdy etc. bo tam pomoc klubowi jest po prostu nie potrzebna. niestety u nas sa zupełnie inne realia, wydaje mi sie że klub bez Stowarzyszenia juz dawno by "popłynął" i jego działalność MUSI byc w tym kierunku co do tej pory

1979
Posty: 1894
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 6:44 am

Postautor: 1979 » sob lip 30, 2005 1:24 am

dUfio pisze:Twoja propozycja bierze się zapewne z obserwacji wiekszych ekip typu Legia czy Wisła-tam faktycznie, Stowarzyszenia dbaja o sprawy kibicowskie, oprawy, wyjaydz

Legia i Wisla sa w 1 lidze ,maja ogromnych sponsorow i tam Stowarzyszenie moze sie zajac takimi problemami jak oprawa,wyjazdy itp itd. Niestety my musimy sie zajac takimi problemami narazie jakimi sie zajmujemy bo tam Stowarzyszenie nie musi kupowac kombinezonu bramkarskiego,nowych pilek,koszulek itp bo to im gwarantuje sponsor.W stow takze niektorzy zajmuja sie wyjazdami ,oprawa bo to jest ich zapal ,chec aby trybuny na SS jak i na wyjazdach nie szly w parze z 3 liga prezentowana przez pilkarzy ,dzialaczy itd ale chyba niektorzy tego nie rozumieja i uwazaja Stowarzyszenie za kilkunastu debili z workiem pieniedzy ktorzy poleca do Londynu i naklonia Mittala aby zainwestowal miliony w nasz klub- vide Robin i spolka
od swych narodzin przez wszystkie lata
NA ZAWSZE Hutnik
powstrzyma nas tylko koniec świata

BYLISMY - JESTESMY - BEDZIEMY

1979
Posty: 1894
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 6:44 am

Postautor: 1979 » sob lip 30, 2005 1:39 am

do Pennego- fundnelismy mu fajne wakacje - a gdyby to on wprowadzil nas do 2 ligi ? Warto zaryzkowac - nie udalo sie -trudno. Zdanie ze Stowarzyszenie ma isc w strony kibicowskie - nie jestesmy Legia czy Wisla aby Stow moglo sie tym zajmowac...choc turnieje zimowe, letni choc na mniejsza skale itp itd ...nie mam ochoty wymieniac bo pozno to malo ?? jeszcze raz przypomne nazwe Stow bo chyba niektorzy troche nas pomylili z awansem Hutnika do 1 ligi + STOWARZYSZENIE WSPIERANIA SPORTU W NOWEJ HUCIE a teraz pomzslcie nad tym tytulem zanim cos napiszecie, Jak bede mial troche czasu to przytocze artykul jak dochodzila do wladz w Cracovii G100 bo chyba zdecydowana wiekszosc nie wie na czym polega Stowarzyszenie kibicow
od swych narodzin przez wszystkie lata

NA ZAWSZE Hutnik

powstrzyma nas tylko koniec świata



BYLISMY - JESTESMY - BEDZIEMY

marketing
Posty: 420
Rejestracja: pt lip 01, 2005 6:08 am
Lokalizacja: pokój 206

Postautor: marketing » pt sie 05, 2005 10:35 pm

Witam, przedwczoraj sprawdziłem ile funduszy wpłynęło na konto: 20 zł (NIE pomyliłem się przy zerach).
Sugeruje to, że obawy forumowiczów o wykorzystanie środków wpłynęły na skłonność do wpłacania.
Ponadto jasno pokazuje, że nie mamy potencjału by oferować atrakcyjną premie za awans - która zadowoliłaby piłkarzy.
Moim zdaniem, najodpowiedniejszym wobec naszych skromnych środków, pomysłem na wykorzystanie pieniędzy jest wypłata jednorazowej pensji przy okazji starcia z "potężnym" rywalem.
Np znając konkretny cel może uda nam się uzbierać 2000zł by nagrodzić naszych futbolistów za zwycięstwo z Motorem.

MUSTAFA PL
Posty: 577
Rejestracja: wt cze 21, 2005 7:12 pm
Lokalizacja: N-H thk

Postautor: MUSTAFA PL » pt sie 05, 2005 10:48 pm

Powiem szczerz że jestem zaskoczony , że udało się wogóle uzbierać 20 złotych. Faktycznie za dużo było rozmyślania jak rozdysponować zebrane pieniądz (sam w tym brałem udział :oops: ). Ale cóż wsród nas nie ma (chyba) bogaczy to cięzko jest uzbierać choćby pare złotych.
Obrazek Hutnik DYWIZJONU 303 !
thk

Awatar użytkownika
Kani 'be Top' Supaman
Posty: 46
Rejestracja: ndz lip 10, 2005 12:12 am
Lokalizacja: Nowa Huta aeaeaooo aeaeaooo aeaeaooo

Postautor: Kani 'be Top' Supaman » sob sie 06, 2005 12:14 am

moim zdaniem jak sie uzbiera na tym koncie 100 na sezon to bedzie sukces. jakoś nie widzi mi sie chodzenie do banku i robienie przelewów a pozatym mało kto ma kase ot tak sie zrzucić na premie dla piłkarzy. jakby zrobić zbiórke kasy na każdym meczu to jeszcze ale na samych przelewach bym zbytnio nie polegał :(

ale mam taki pomysł i mom zdaniem jest on elegancki :)

mianowicie kazdy z nas ma komórke (niektórzy nie jedną zapewne) i kupują, zamawiąja czy sciągają przez net różne bajery, dzwonki, gry ,tapety i inne takie.
ale jakby np marketingowiec (lub inna zaufana osoba) założył konto np w http://www.wapacz.pl/ (czy innym taki servisie), zrobił stronke z tymi dzwonkami (lub ściągnął gotowy szablon) i zamieścił ją na forum to od kazdego ściągniętego z niej bajery (tapety dzwonka itd itp) na jego konto wpływało by 20% wartości bajeru ! założenie takiej stronki to parenaście minut roboty.

pisząc prościej : jakby ktoś zamówił z tej stworzonej stronki średnie kolorowe logo na nokie za 3,66 zł to na konto marketingowca szło by tak +- 60 gr :) może to nie jest ogromna kasa ale jakby sie tak uzbiero tych logosów to powstała by jakaś tam kasa którą monżna by przeznaczyć na dowolny cel np na premie dla piłkarzy :)

taka moja mała polemika na ten temat
pozdro

KSH74NH
Posty: 4346
Rejestracja: śr sie 25, 2004 6:09 pm
Lokalizacja: swiatniki gorne

Postautor: KSH74NH » sob sie 06, 2005 12:21 am

Moim zdaniem lepsze jest wplacanie tu z deklaracja na forum za dany mecz marketingiowiec mozna spronowac zakladajac na mecz z kmita na forum w widocznym miejscu niech kazdy zadeklaruje jakas kwote a napewno uzbioera sie wiecej niz 20 zl
moze sprobumjmy zaloze osobny temat

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3900
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » wt sie 30, 2005 2:25 am

PennyWise pisze:Ja rozumem wszytstkie żale ludzi ze stowarzyszenia i macie racje to wasza kasa była , ale tutaj w wypadku Phla mam inne zdanie moim zdaniem fundneliście chłopakowi fajne wakacje i tyle , a to ,że wrócił pewnie dalej wierzy w swój nowochucki dream , bez napinki , pozdro dla wszystkich .
Ps.Lużna propozycja , oczywiście nie musicie się z nią zgodzić ,ale moim skromnym zdaniem SSS powinno bardziej iść w sprawy kibicowskie , a nie ciągle być kasą zapomogową pożyczkową dla piłkarzy , no , ale to tylko moja opinia , pewnie zaraz bendą kontrargumenty zapraszam do dyskusji :D :wink:



człowieku, ja nie wiem ile Ty masz lat, ale dalej nie wiesz jak się pisze NOWA HUTA :?: :?: :?:

Awatar użytkownika
PennyWise
Posty: 1335
Rejestracja: pn kwie 18, 2005 2:09 pm
Lokalizacja: spod budki z piwem;]

Postautor: PennyWise » wt sie 30, 2005 4:46 pm

OŻÓG 1950 pisze:
PennyWise pisze:Ja rozumem wszytstkie żale ludzi ze stowarzyszenia i macie racje to wasza kasa była , ale tutaj w wypadku Phla mam inne zdanie moim zdaniem fundneliście chłopakowi fajne wakacje i tyle , a to ,że wrócił pewnie dalej wierzy w swój nowochucki dream , bez napinki , pozdro dla wszystkich .
Ps.Lużna propozycja , oczywiście nie musicie się z nią zgodzić ,ale moim skromnym zdaniem SSS powinno bardziej iść w sprawy kibicowskie , a nie ciągle być kasą zapomogową pożyczkową dla piłkarzy , no , ale to tylko moja opinia , pewnie zaraz bendą kontrargumenty zapraszam do dyskusji :D :wink:



człowieku, ja nie wiem ile Ty masz lat, ale dalej nie wiesz jak się pisze NOWA HUTA :?: :?: :?:

Wiem , wiem zwroc uwage , ze ten post byl pisany wczesniej niz tamten o ktory sie upomnial nasz forumowy prof.Miodek czyli Daro , jeszcze raz sorry , szczegolnie dla najbardziej urazonych forumowych jezykoznawcow i ortografow :wink: , kurwa musze zaczac pisac w Wordzie 8)
BOG Z Nami, chuj z Nimi.

Oldschool Fan

marketing
Posty: 420
Rejestracja: pt lip 01, 2005 6:08 am
Lokalizacja: pokój 206

Postautor: marketing » sob lis 19, 2005 11:05 am

Stan konta na które kibice wpłacają pieniądze na dzień 25.10.2005:
178,36 zł.

Czekam na pomysły jak rozpropagować konto, aby kwota kóra się na nim zbiera dała szansę jakiegoś działania.

marketing
Posty: 420
Rejestracja: pt lip 01, 2005 6:08 am
Lokalizacja: pokój 206

Postautor: marketing » pt mar 17, 2006 8:49 am

Ponieważ podczas dwóch ostatnich miesięcy jedyne transakcje na rachunku to opłaty za jego prowadzenie (9,95zł) zamknąłem konto.
Po odjęciu połowy kaucji, do rozdysponowania pozostała kwota: 108,46 zł. Proponuję dołożyć ją do sfinansowania podłączenia do trenerskiego laptopa internetu i rozpoczęcia relacji LIVE.

SEBA_HKS
Posty: 255
Rejestracja: czw maja 05, 2005 6:10 pm

Postautor: SEBA_HKS » pt mar 17, 2006 11:08 am

marketing pisze:Ponieważ podczas dwóch ostatnich miesięcy jedyne transakcje na rachunku to opłaty za jego prowadzenie (9,95zł) zamknąłem konto.
Po odjęciu połowy kaucji, do rozdysponowania pozostała kwota: 108,46 zł. Proponuję dołożyć ją do sfinansowania podłączenia do trenerskiego laptopa internetu i rozpoczęcia relacji LIVE.


a ja propanuje przekazac ja na flage puzzle pzdr
B'98

Awatar użytkownika
metal
Site Admin
Posty: 3362
Rejestracja: pn sie 23, 2004 5:01 pm
Lokalizacja: http://www.Hutnik.krakow.pl
Kontakt:

Postautor: metal » pn mar 20, 2006 11:29 am

Moim zdaniem przekazanie pieniedzy na flagę nie wchodzi w grę - wpłacający chcieli wspomoc drużynę a nie kibiców.
PZDR
ObrazekStaram się pisać poprawnie po polsku!