Hutnicze graffiti - konkurs

Akcje i pomysły marketingowe.
Przetargi, reklamy, sponsoring.
Public Relations. Gorące newsy ze Sportowej S.A.

Moderatorzy: dUfio, marketing, HQSa

marketing
Posty: 420
Rejestracja: pt lip 01, 2005 6:08 am
Lokalizacja: pokój 206

Hutnicze graffiti - konkurs

Postautor: marketing » wt sie 09, 2005 11:23 pm

Dział marketingu Hutnik Kraków SSA ogłasza konkurs na graffiti o tematyce hutniczej, nowohuckiej lub sportowej.
Projekty należy zamieszczać w tym temacie lub wykonane ręcznie przekazać komuś z trójki jury: Marketingowiec, HZA (Globetrotters 2002), RSG (Stowarzyszenie).
Trzy najlepsze projekty – mam nadzieję, że będzie z czego wybierać – zostaną zrealizowane na terenie stadionu Hutnika (mur ogradzającym teren klubu od strony Klasztoru w Mogile, za sektorem kibiców, za barakami przy boisku wielofunkcyjnym). Dział marketingu zakupi materiały potrzebne autorom zwycięskiego projektu na jego zrealizowanie, a triumfatorzy nagrodzeni zostaną karnetami wstępu na mecze Piłkarskiej Reprezentacji Nowej Huty.
Projekty przyjumejy do końca sierpnia.
Docelowe miejsce to mur ok. 100 m długości, 1,5m wysokości.

Obrazek

Zapraszam. Dodajmy kolorytu własnemu stadionowi, na wzór Ajaxu Amsterdam.
Ostatnio zmieniony wt sie 09, 2005 11:35 pm przez marketing, łącznie zmieniany 1 raz.

BuA SPW
Posty: 1546
Rejestracja: pt sie 27, 2004 4:21 pm

Postautor: BuA SPW » wt sie 09, 2005 11:33 pm

No i bardzo dobry pomysł bez kitu...Gdybym malował, to chętnie bym wziął udział..A do kiedy będą przyjmowane prace?I kiedy zacznie się malowanie?
Obrazek

Awatar użytkownika
Łokieć
Posty: 189
Rejestracja: sob sie 28, 2004 12:23 am
Lokalizacja: Nowo Huckie Przedmieście

Postautor: Łokieć » wt sie 09, 2005 11:36 pm

Pytanie podstawowe musi to byc kolor czy moze byc mono bo taki maly problem jest ze nie lubie robic projektow kolorowych
Drugie moje pytanie to do kiedy jest termin skladania projektow

Z gory dziekuje za odpowiedz


MuRzyNos WNSCREW SR ABCREFFF BRSUPRISE


WNSCREW REPRESENT 2005
Biało Błękitno Niebieskie Serce Od Dziecka

marketing
Posty: 420
Rejestracja: pt lip 01, 2005 6:08 am
Lokalizacja: pokój 206

Postautor: marketing » wt sie 09, 2005 11:48 pm

Na projekty czekamy do końca sierpnia.

Projekty przyjumjemy zarówno w kolorze, jak i mono, dowolne są też techniki/programy przygotowania.powodzenia

Awatar użytkownika
Łokieć
Posty: 189
Rejestracja: sob sie 28, 2004 12:23 am
Lokalizacja: Nowo Huckie Przedmieście

Postautor: Łokieć » wt sie 09, 2005 11:52 pm

Spoczko to MRN pewnie zabierze sie ma to ze znajomkami zobaczymy co bedzie dalo sie zrobic.

Z powazaniem ekipa WNS
Biało Błękitno Niebieskie Serce Od Dziecka

suchystaw50
Posty: 476
Rejestracja: czw sty 20, 2005 12:39 am
Lokalizacja: suche stawy

Postautor: suchystaw50 » śr sie 10, 2005 7:32 pm

A jednak milo by bylo gdyby dominowaly trzy kolory. Wiecie jakie!
Ja jestem beztalenciem zawsze z plastyki mialem problemy z przejsciem do nastepnej klasy.
Suche Stawy-
były ryby
są piłkarze

Awatar użytkownika
Łokieć
Posty: 189
Rejestracja: sob sie 28, 2004 12:23 am
Lokalizacja: Nowo Huckie Przedmieście

Postautor: Łokieć » śr sie 10, 2005 7:40 pm

suchy staw problem jest jeden narysowac cosik na kartce papieru to maly problem w porownaniu by to przenieść na mur.Ja osobiście wole projekty bez koloru dlatego ze potem jest mi latywiej rozkminic gdzie mam out line gdzie finisha itd.


OLD SQL
BUBBLE STYLE
Biało Błękitno Niebieskie Serce Od Dziecka

suchystaw50
Posty: 476
Rejestracja: czw sty 20, 2005 12:39 am
Lokalizacja: suche stawy

Postautor: suchystaw50 » śr sie 10, 2005 8:02 pm

napisalem ze miło by było, ale nie robie projekt i nie ja bede je wybieral
Suche Stawy-

były ryby

są piłkarze

WANDY
Posty: 381
Rejestracja: sob sie 28, 2004 1:17 am

Postautor: WANDY » śr sie 10, 2005 8:41 pm

Przy okazji pomysłu , który jest niezły pragnę zaprotestować przeciwko niszczeniu świeżo odrestaurowanych elewacji w blokach w starej NH napisami także o "Hutniku"!!! Opamiętajcie się, to olbrzymie koszty takiej modernizacji

murdock
Posty: 1258
Rejestracja: wt sie 24, 2004 10:41 am
Lokalizacja: Nowa (H)uta

Postautor: murdock » śr sie 10, 2005 9:29 pm

WANDY pisze:Przy okazji pomysłu , który jest niezły pragnę zaprotestować przeciwko niszczeniu świeżo odrestaurowanych elewacji w blokach w starej NH napisami także o "Hutniku"!!! Opamiętajcie się, to olbrzymie koszty takiej modernizacji

wcześniej czy później ktoś coś tam pobazgra i lepiej żeby było to o HUTNIKU niż jakieś "zygzaki" itp.
A pomysł bardzo dobry.
pozdro

Awatar użytkownika
dookie
Posty: 194
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 10:48 pm
Lokalizacja: eNHa

Postautor: dookie » czw sie 11, 2005 12:36 am

No wspaniała sprawa :!: na 100 metrach to można dać niezły popis sztuki malarskiej. Mam nadzieję że w szeregach hutniczej braci są znawcy temtu i postarają się aby ten mur był naszą wizytówką :wink: Ja to raczej nie jestem kompetentny w tej kwestii, ale fajnie by było gdyby znalazy sie tam motywy nowohuckie: bloki, kopiec, kościół arka, kominy huty albo elektrociepłowni itp. może jakaś fajna panorama :) no i oczywiscie te dotyczące naszego HUTNICZKA trzymam kciuki za to przedsięwzięcie :D pozdruffka

marketing
Posty: 420
Rejestracja: pt lip 01, 2005 6:08 am
Lokalizacja: pokój 206

Postautor: marketing » wt wrz 06, 2005 10:19 pm

Przedłużamy konkurs - informując jednocześnie, że istnieje kilka projektów (np. taki jak flaga "Suche Stawy"), które czekają na grupę mogącą je wykonać w zamian za dostarczenie materiałów.

BuA SPW
Posty: 1546
Rejestracja: pt sie 27, 2004 4:21 pm

Postautor: BuA SPW » śr wrz 07, 2005 9:43 am

marketing pisze:Przedłużamy konkurs - informując jednocześnie, że istnieje kilka projektów (np. taki jak flaga "Suche Stawy"), które czekają na grupę mogącą je wykonać w zamian za dostarczenie materiałów.
Znalazłem chłopaczka, co maluje i jest zainteresowany, jednakże nie będzie miał czasu wcześniej niż za ok. 3 tygodnie (noga w gipsie)
Obrazek

Awatar użytkownika
enha
Posty: 87
Rejestracja: wt cze 21, 2005 7:46 pm
Lokalizacja: nh
Kontakt:

???

Postautor: enha » ndz wrz 11, 2005 5:36 pm

w sumie juz po terminie...ale mozna cos przeslac?

marketing
Posty: 420
Rejestracja: pt lip 01, 2005 6:08 am
Lokalizacja: pokój 206

Postautor: marketing » ndz wrz 11, 2005 10:24 pm

Konkurs zamienia sie w...bezterminowy. Aż do wyczerpania ścianki.Zapraszam do przesyłania projektów, zgłaszania artystów. Mamy okazję zadbać o wygląd naszych terenów, skorzystajmy z tej szansy.